Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gośćMarta
A ja mialam punkcje 16 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
16 dzień cyklu to dobry dzień hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka87
Witam, Czy która z Was miała beta HCG w 14 dpt ponad 2000mlU/ml???? Dzis odebrałam taki wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22033
kulka87 ja miałam 410, więc nie pomogę. Może to ciąża bliźniacza? Zadzwoń najlepiej do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Kulka bliźniaki jak na moje oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka87
Mój lek nie chciał mi podać dwóch zarodków bo jak stwierdził moja waga i filigranowa sylwetka nie pozwoli donosić bliźniąt.... 160 i 47 kg....:-) jutro powtórze bete i zadzwonie do lek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulka Gratulacje:) moze sie zarodeczek podzielil i beda jednojajowe:) U mnie dzis 6t0d ciazy i widzislsm ns usg malenkie bijace serduszko mojego malenstwa:) cudowny widok:) zycze takiego kazdej staraczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam o mojej siostrze. Dziś 12 dpt i beta 3,2. Nie udało się.... Drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Daj znać kulka .Gratuluję pozytywnej bety czekamy na więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka87
Zosia2574 obym nam tez było dane takie doznanie:-) Pozdr:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Wczoraj oddalam krew do badan genetycznych poniewaz z 9 zamrozonych zarodkow tylko 2 przezyly rozmrozenie. Lekarka sama sie dziwila ze tak malo przezylo rozmnozenie i ze rzadko tak sie zdarza.Najprawdopodobniej przyczyna sa slabe komorki jajowe. Badania genetyczne maja wykazac przyczyne. 16 marca bede miala histeroskopie i na 30 marca jestem umowiona na omowienie wynikow i konsultacje co dalej i od kiedy stymulacja. Tym razem bede chiala aby podano mi blastocyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Powiedzcie mi prosze czy przy blastocyscie sa wieksze skutki uboczne stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 3 raz podana blastocyste i zadnych skutkow nie widze ubocznych tzn tez nie wiem jak jest przy tamtych ale czy ja wiem pewnie wszystko wyglada podobnie ;) Po za tym smieje sie ze to moj 3 transfer a inny niz pozostale 2 i za kazdym razem jakos inaczej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Cześć dziewczyny mam do was pytanie czy przed in vitro mieliście robiona biocenoze pochwy czyli badanie czystości?bo ja dostałam wynik i się zastanawiam czy wszystko ok. Niepokoją mnie pałeczki kw.mlekowego -pojedyncze wpw. Czy nie powinno być ich więcej? Poza tym nabłonki liczne, komórki jeżowe brak, leukocyty brak. Do lekarza idziemy jak będziemy mieli komplet badań (czekamy jeszcze na badania genetyczne) i nie wiem czy czekać na tamta wizytę czy iść szybciej żeby potem nie było że z tym badaniem czystości pochwy będzie coś nie tak i znowu wszystko się przedłuży bo będę musiała się podleczyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Gość Marta ja nie miałam jeszcze transferu ale wydaje mi się ze dla kobiety nie ma to żadnego znaczenia w jakiej fazie jest zarodek . Gość 3 transfer. ? Myślałam że 2 a jak tam kiedy beta. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Gość ja tak miałam robione takie badanie ale nie bardzo zwróciłam uwagę na wyniki .Nie mogę pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia1985
Do Goścja jak najbardziej wynik jest ok ja miałam tak samo tak juz mam ze mało tych dobrych bakterii mozesz sobie zapodam lactovaginal czy coś w tym stylu ja cały czas to sobie aplikuje raz na czas. Nie masz zadnych bakterii ani grzybów i wynik jest prawidlowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc ja tez mialam takie badania le tez niezwracalam na to wszystko wiekszej uwagi... Jutro jade na bete...3 transfer , ale druga procedura moze to Cie zmylilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka87
W mojej klinice nie było takiego wymogu, jedynie cytologia i badania wirusologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Gość mm piątek piateczek piatunio to piękny dzień na pozytywną betę .Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka87
Moja beta w 16 dpt wynosi 4300 mlU/ml !!! Zadzwoniłam do lek. powiedział ze wszystko ok i widzimy się za 2 tyg na USG:-) pozostaje czekać:-) Pozdr:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulka87 ja 16dpt miałam bete 4000 wiec jak najbardziej super dodam nie jest to ciaza bliźniacza:) gratuluje teraz tylko czekać na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Takich nam wlasnie potrzeba wiadomosci,kulka gratulacje,mam nadzieje ze mm jutro tobie pogratuluje,trzymam kciuki,powodzenia;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziekuje... powiem Wam ze nie moglam sie doczekac tego dnia a dzisiaj juz tak entuzjastycznie na to nie patrze :D miejmy nadzieje ze bedzie tazw do 3 razy sztuka i tym razem sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaz
Gość MM trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaewcia
Gosc MM trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka87
MM Gratulacje!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×