Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość kasia
Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
No to super. A nad imieniem myśleliście cos juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Dziś będziemy debatowac, bo szczerze mówiąc mieliśmy dla chłopca bo byłam przekonana ze syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
To daj znać. U nas napewno będzie Różyczka. A ruchy czujesz juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość XXX
Witam wszystkie panie,mam pytanko dotyczące in vitro właśnie od piątku mam zaczać zastrzyki gonalem ale przeraża mnie ta dawka 225 przez 5 dni,czy któraś z was również miała taką dawke i mogłaby mi napisać jak się po tym czuła jak również ile jajeczek wychodowała,przyznaje się że jest to moje pierwsze podejście do in vitro i jestem mega przerażona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Dam znać na pewno :) niestety ruchow jeszcze nie czuje ale w najbliższych tygodniach powinnam zacząć czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
19 :) jak ten czas szybko leci :) lozysko mam umieszczone na przedniej ścianie i dlatego mogę później czuć ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolik
dzisiaj mialam punkcje 2 pecherzyki, w piatek wszystko bedzie jasne TRZYMAJCIE KCIUKI ,estriadol mialam bardzo wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem od 5 dni na gonapeptylu i w sumie do @ zostalo mi z 8 dni. Dzisiaj zaczely mnie mocniej bolec jajniki myslicie ze cos moze byc nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svit88
a już po transferze. z 4 zarodków do 6 dnia dał rady tylko jeden. Jego mi i podali. Na liście było pisano 16B- co znaczy literka to ja wiem, a co znaczy cyferka 16???? I kiedy mniej-więcej on zagnieździ? Teraz leże z poduszką pod pupą i nogami do góry. Na razie nic nie czuje. A, i piję herbatę z cytryną, bo katar mnie dopadł((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
KaroliK trzymam kciuki. Svit 16 to znaczy ze szesnastokomorkowy. No musisz trochę poczekać. Zawsze ok 10 dnia robi się badanie krwi. Dobra jest także herbata z sokiem malinowym no i oczywiście surowy czosnek wkroic sobie w kanapkę. Nie jest zbyt smaczne ale to dobra porcja zdrowia..Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Madziu przy stymulacji będzie cię bolało podbrzusza bo jajniki się powiększają i po punkcie napewno tez odczujesz także się nie martw. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svita88
Gość Kasia, pan doktor powiedział żebym test siukany zrobiłam 20 lipca (12 dni po) A na betę mieliście skierowanie od lekarza czy prosto na recepcji zamawiałi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Na betę bez skierowania. Mi w 7dpt wyszła blada kreseczka ale ledwo widoczna i wiem ze nie u każdego wychodzi tak wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Svit88 jak pójdziesz na betę w 8dpt to już wynik da Ci odpowiedź albo ciąża albo brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu coś dostałam wysypki na wewnętrznej stronie ud swędzi jak nie wiem co miałyście coś takiego? na wszelki wypadek pójdę dziś do lekarza sprawdzić co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moja fasoleczka rośnie ma 5,09 mm z USG wyszło mi że mam 6 tydzień i 2dni. Mammaola na te plamienia lekarz zmienił mi stosowanie leków luteinie mam teraz 2 razy dziennie a miałam 1 a duphaston miałam 3x2 tabletki a mam teraz 3x1. Zobaczymy czy przejdzie za tydzień w środę mam podejść i mu powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svita88
Dziękuję wam za odpowiedzi :) kupiłam kilka tych testów, żeby sprawdzić/potwierdzić w razie czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja już od kilku dni nie mam plamień :) Super ,że znów mogłaś zobaczyć Fasolkę ja dopiero za tydzień zobaczę swoje Bąbelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mammaola to może mi też przejdą bo ty jesteś już dalej odemnie który ty masz tydzień ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Wkoncu mogę się pochwalić że i u mnie sie ruszyło.... dostalam @ jutro jade zrobić te pierwsze badania krwi... w sobote na instruktaż zastrzyków - małymi krokami idę wkońcu do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Powiem Wam dziewczyny ze jak słucham w telewizji o tej ustawie ws. in vitro to aż białej gorączki dostaje. Bierze mnie taka złość i wściekłość, że nie mogę się opanować. Mam wrażenie ze politycy wypowiadaja się o czymś o czym wogole nie mają zielonego pojęcia. Mogli najpierw dogłębniej zapoznać się z tą tematyką niż wyglaszaja brednie nie mając bladego pojęcia o sprawie. Az musze iść się chyba jakoś wyciszyć bo jestem taka zła ze aż żal mi mojej Córci która odczuwa moja złość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×