Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćia

Czy to się kiedyś ułoży? Czy ma szansę bycia?

Polecane posty

Gość gość
dziwie ci się ze jeszcze nie zamieszkałaś z nim, gwarantuje ci ze miesiąca nie wytrzymasz. Kobieto czemu tracisz swój cenny czas i cały czas jesteś w jakims zawieszeniu i nie wiesz czy to skonczyc czy nie? zamieszkaj z nim, zobaczysz co to znaczy obce dziecko pod jednym dachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat mieszkania urywa się gdy się klócimy, gdy sie godzimy to znów myślimy o tym i rozmawiamy później dalej nic.. on teraz mieszka u swojej matki bo musi mu pomoc z pilnowaniem dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha no tak ty się nie zgodziłaś być nianią to musiał poszukać innej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopczyk zrobił dzieciaczka i mamusia mu go "pilnuje"? To z kim on zrobił dzieciaczka?? Ale chłopczyk znów gdzieś musi wsadzić siusiaczka. W ciebie?? Dlaczego w ciebie\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www forumdyskusyjne y0 pl W miejsce spacji wstaw kropki!  Serdecznie zapraszamy do ciekawych dyskusji i rozmów :D Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×