Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Pora zmienić nick!

Polecane posty

Gość gość
a już myślałem że sobie odpuścisz pisanie tutaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mogla sobie odpuscic. i tak pwostanie podszyw :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja tez mogla sobie odpuscic. i tak pwostanie podszyw" nie powstanie, bo zanim ujawniłam nowy nick to zarejestrowałam kilkadziesiąt podszywowych wersji mojego nicku - wszystkie potworki takie jak MizatropaOdraza1994, MizantropiaOdrazaI994 i podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś sobie odpuścić z jednego prostego powodu twój podszyw był ciekawszy od Ciebie :D może nie udało mu się Ciebie stąd przepędzić ale udało mu się Ciebie mocne wkurzyć co było widać po twojej reakcji na te podszywy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powinnaś sobie odpuścić z jednego prostego powodu twój podszyw był ciekawszy od Ciebie " Jeśli wolisz jakies tematy o obciąganiu zamiast sensownych, to twój problem, a raczej twojego intelektu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałem że mi się te tematy interesują ale z tych tematów można było się chociaż pośmiać a ty piszesz w kółko o tym samym. 500 tematów o jednym i tym samym nazywasz czymś sensownym :D A śmieszyło mnie główni to jak latasz za tymi podszywami i płaczesz żeby ludzie nie odpisywali :D To pokazało jak żałosna jesteś i że nie masz życia po za tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku jestem taka ciekawa i interesujaca :) mozna ze mna pogadac na wiele tematow :) jestem inteligentna nie to co ten debil cynicfm, widac ze duzo mu brakuje do mojej inteligencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra założyłaś z 10 tematów o czymś innym niż metal niech Ci będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, musisz pamiętać, że cynic to analfabeta, on nie widzi różnicy w twoim nicku i czymś podobnym napisanym z błędem lub brakującą literką. Nie wiem, może ma chłopak dysleksję i dlatego na gimnazjum zakończył szkołę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×