Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ON się WYCOFAŁ, możliwe?

Polecane posty

Gość gość
zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się zastanawiam, czy go nie sprawdzić. aktualnie jest w podróży i na miejscu będzie o 2 w nocy naszego czasu. powiedział, że się odezwie po przybyciu na miejsce. kusi mnie żeby coś do niego teraz napisać, aby przeczytał jak wyląduje, aczkolwiek nie chce prowokować. bardziej zależy mi na sprawdzeniu, czy faktycznie napisze jak minęła mu podróż. co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oblewałam, fakt, ale to było na początku, zaraz jak się poznaliśmy, wydawało mi się, że za szybko to się rozwija, a ja jeszcze nie umiałam tak zaufać do głębi. Potem minęło, zaufałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie jest cudowne i jestem bardzo piekna 333 www.youtube.com/watch?v=WKZKItSfrTw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba mu sie odechcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet nie chce to sie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może to taki typ że co 3 m-ce wpada na taką swoją jedyna miłość, a później mu mija i wpada na następną. Znałam takiego. Jak mówia facet jak kocha to choćby skały srały będzie starła się być blisko niej a jesli zaczyna unikać to nic z tego nie będzie. Coś jest nie tak , widocznie ta jego miłośc była dość płytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wydawało się, że "skały srały" (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary kawaler, typowy piotrus pan - tacy nie nadaja sie do zwiazku. Poszukaj prawdziwego mezczyzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kobietą i nie rozumiem, dlaczego nazywasz Kawalera Piotrusiem Panem. I ja i każdy, kogo znam, a jest w szczęśliwym, wieloletnim związku czy małżeństwie też potrzebował czasu na poznanie drugiej osoby i na przchodzenie powoli kolejnych etapów znajomości. Może właśnie dlatego te małżeństwa są takie trwałe, bo wiele innych, zwłaszcza tych zawrtych szybko, już dawno się rozpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgłupsza jest ta rada z umówieniem się na kawę i zapytaniem, co się dzieje. Pisał to ktoś kompletnie naiwny. Uciekający, znikający facet zrobi wszystko, żeby nie odezwać się do kobiety, której nie chce. Choćby stanęła na głowie, żeby się z nim spotkać, nie zrobi tego, bo zwyczajnie nie chce się jej tłumaczyć i niczego wyjaśniać, ma w nosie ją i jej uczucia. Gdyby chciał cokolwiek wyjaśniać, to przede wszystkim nie zniknąłby bez słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskim kobietom facet sra na głowę, pluje w twarz ale one za nic nie chcą tego widzieć - żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatem odpowiem tak: trudno mi oceniać jeszcze, czy faktycznie mnie ignoruje z jakiegoś "mojego" powodu. wiem, że czasem potrzebujemy przemyśleć coś w samotności, więc daje mu na to czas, fakt tylko, czy powinnam go zacząć podpytywać, czy mężczyźni tego nie lubią i sami się odezwą. jestem już dorosłą babą, jak nie chce być ze mną, ok rozumiem. uważam tylko, że powinien mieć odwagę mi to powiedzieć. czyż nie? przecież nie siądę i nie zacznę umierać, jeśli nie. lepiej wiedzieć to teraz niż umierać przy boku od nieporozumień resztę życia. ciekawi mnie jedynie fakt, że tak nagle może komuś się w głowie odmienić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, przecież jest w podrozy, nie wiesz co tam się dzieje , jakie ma kłopoty, wrzuc na luz, facet przyjedzie to zobaczysz co będzie. nie wymyślaj i nie przeszkadzaj , nie bądź nachalna poza ym 3 dni to nie miesiąc, wyjaśnienie będzie pewnie banalne. Możesz tez zapytać czy spotkalo go cos złego i czy potrzebuje Twojej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałaś to co dałaś ... Umialaś położyć lachę na Y z dnia na dzien i dostałaś to samo od X Karma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę się tłumaczyć, ale to z X szło ku gorszemu z dnia na dzień i oboje mieliśmy tego świadomość. To była tylko kwestia podjęcia decyzji, której podjęcie ułatwił mi Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpisał, że jest na miejscu, wylądował i idzie spać.... heh. nothing more.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gdzie on polecial? daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stany, USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak miałam 20-21 lat miałam chłopaka, pół roku ze sobą byliśmy, urwał kontakt bez słowa, nic nie odpisywał, miał mnie głęboko w ...., twój cię do końca nie przekreśla, bo cokolwiek ci odpisuje, a wiec moze to nie koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam mężczyzn za ten komentarz, ale podobno to naturalne z ich trony, że jak już nie chcą kontynuować to po prostu uciekają i milczą. Tchórze jednym słowem. Mężczyźni prawda? Przyznacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów się odezwał, zadzwonił ... ale short talk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czyli sie odzywa - nie jest zle ;) pewnie zajety... pojechal tam sluzbowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on tam ma rodziców. zadzwonił, że jest na lotnisku w NY, czeka na ostatni samolot do domu. nie był specjalnie wylewny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sytuacja jest o tyle skomplikowana, że on jest z USA i w styczniu zaczyna tam pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ mam niesamowitą ochotę napisać mu, że tęsknie, powinnam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×