Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ON się WYCOFAŁ, możliwe?

Polecane posty

Gość gość
Ale ten mężczyzna Autorki jednak się dalej kontaktuje. Czy to mimo wszystk znaczy, że jednak się wycofuje zdaniem mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę, że jest tak jak ktoś powyżej napisał. Zostawia sobie furtkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 2014.12.23 Czy jesteś tu brania duszo? Jestem. Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dobrze, spokojnie, nawet fajnie a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie, ale dobrze, że u Ciebie tak. Moja miłość udaje, że mnie nie zna, gdy się przypadkiem spotkamy. A dwa dni temu odkryłam, że zrobił coś, co jest wyraźnie skierowane tylko do mnie, bo dotyczy tylko nas obojga i tego, co się między nami wydarzyło. I wiedział, że się o tym dowiem, bo na tyle dobrze mnie zna. Nie wiem zupełnie, co o tym myśleć i jestem skołowana. Nie spodziewałam się czegoś takiego i nie wiem, po co to zrobił. Po co mi o sobie przypomina w taki sposób? Nie wiem i nie chcę wiedzieć. Bo wiem, że nie chce ze mną być, czyli wszystko inne to tylko coś, co mnie rani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam, że z Was dwojga to Ty się mylisz. chciałabyś, żeby on nie chciał być z Tobą, ale może jest inaczej, jak wcześniej pisałam!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieczkarnia drukarska
Gdzie jest ALA bo wiem ze swoich źródeł, że tu była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym są "swoje źródła"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatakasmutna
dlaczego oni nam to robią...jestem po prostu załamana.. dlaczego ja się zawsze nabieram na to zainteresowanie z ich strony i gdy w końcu zaufam, zaczynają mnie olewać i odchodzą... Z każdym kolejnym jest mi coraz ciężej, bo wiem, że i tak mnie zostawi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jatakasmutna jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u Autorki? Odzwywał się? Coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 2014.12.28 a ja uważam, że z Was dwojga to Ty się mylisz. chciałabyś, żeby on nie chciał być z Tobą, ale może jest inaczej, jak wcześniej pisałam!?" Nie wiem, czy to było do Autorki, czy do mnie z 19.25. Jeśli do mnie, to jestem pewna, że on ze mną nie chce być. Ale jestem ciekawa, czy coś się zmieniło na lepsze u założycielki tego wątku, bo dużą odległość też czasem wszystko komplikuje i powoduje obawy u ludzi. Co u Ciebie? Jak się potoczyło dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×