Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pogrążona w rozpaczy

Dowiedziałam się, że jestem w ciąży, a nie chcę dziecka

Polecane posty

Gość gość
ginekolog katowice polecam korzystalam i w miare tanio farmakologia i chirurgia nie wiem czy dalej ten sam email ale mozesz sprobowac adam.ginekolog@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetnie to ja tego adama już zgłaszam na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prochoice
Rzygać mi się chce już na widok tych całych pro-live'owców. Gadacie bzdury o małych biednych dzieciach i kobietach potworach a tego typu zabiegi występują od wieków i to na całej planecie a wy się sracie chociaż same g****o o życiu wiecie. To że wy macie takie niskie aspiracje życiowe i waszym jedynym osiągnięciem jest posiadanie dzieci to nie znaczy że każda kobieta ma taka być. To nie świat będzie nosił ciężar, zmagał się z dolegliwościami, to nie światu wszystko odwraca się do góry nogami i sypie pod stopami tylko kobiecie która zwyczajnie dzieci mieć nie chcę. I ja popieram w 100% aborcję do 12 tygodnia. Kobiety to nie maszyny do rodzenia dzieci, mamy prawo do własnych wyborów a ciało i wszystko z nim związane jest naszą własnością a nie waszą. Ja się już zdecydowałam i nie żałuję ani przez chwilę. A te co mają wyrzuty sumienia widocznie same nie były zdecydowane do końca. Dziewczyny nie ma się czego bać, zawsze jest ryzyko powikłań ale chyba lepiej zaryzykować niż zniszczyć sobie życie. Żal mi tylko tego jak ciężko jest uzyskać pomoc w tym kraju bo sama o mało bym nie zdążyła ponieważ mądre władze wolą aby kobieta się niechcący zabiła niż nie urodziła dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem zdania, że to kobieta decyduje o swoim życiu! Jak ktoś nie chce bachorstwa to po co ma to dziecko robić i komuś oddać? Dziecko będzie cierpieć po jakiś sierocińcach itp... lepiej usunąć za wczasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Los cie za to zasztyletuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gosc--ktory napisal o smierdzacych bachorach itp. ciebie cwelu za chuja powiesic do gory kopytami i napierdalac po tych obwislych jajach, napierdalac napierdalac bez litosci, az ci resztki mozgu wyplyna, ty skurwialy poj.ebie!!! Jezeli jestes baba, to za cipe i szpetnymi pytami do gory i jebac cie, ty scierwo za doplata! Bo nikt za darmo nawet nie porucha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwójkę dzieci. Rok po roku. To straszna charówa. Po roku od urodzenia 2giego dziecka pękla prezerwatywa i aby nie pozwolic zagniezdzeniu sie zaplodnionego jajeczka wzielam tabletkę 24 po. Juz nigdy tego nie zrobię. Do tej pory mam wyrzuty sumienia choc minely 2 lata. Straszne sny. Jak mogłam decydować o życiu bądź smierci? Co ja sobie myślalam? Nie wiem. Chcialam ponadto zaznaczyć, że wszystkie osoby wypowiadające się za aborcją zdążyły się już urodzić. Mogą żyć. Ciekawe czy zabiłyby obcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bog daje dzieci bog daje i na dzieci. Moze to bedzie Pan prezrdent also pani minister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna nawiedzona pisiura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrrrrrr
Przecież tabletka po zapobiega polaczeniu sie komorki jajowej z plemnikiem,więc jak tu mowic o dziecku?a gdy dochodzi juz do zapłodnienia to tą ciążę podtrzymuje przeciez.ludzie czytajcie ulotki dokladniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj tu Magdalena pragnę od 10laty zostać mamą ale nie mogę jak nie chcesz dziecka odezwij się potem numerem 669729668bylam u wielu lekarzy nie mogę mieć dzieci a lata już lecam bendzie miało dobrze jak będziesz chciała więcej informacji posty telef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfhjvx c bjjncsf cm
Samochod/pkp/polski bus - slowacja, czechy lub niemcy Legalnie, czysto, z personelem mowiacym po polsku nawet (tak sie juz dostosowali). W CZYM PROBLEM??? Jestes ubezwlasnowolniona albo uposledzona? Jak masz watpliwosci to umow sie tam na miejscu z psychologiem na rozmowe (byle nie w PL bo ci zrobia wode z mozgu). Decyzja jest TYLKO I WYLACZNIE twoja. Nie umiesz jej podjac to cierp ofiaro losu, obojetnie w ktora strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gjbchkikjg h kb
Magdalena - spieprzaj stad handlaro od siedmiu bolesci:( Nienawidze takich hipokrytek jak ty. W DD jest pelno samotnych dzieci, ale to takie z defektami, przebrane sztuki, odpady. Chcialoby sie rozowa nowke bez usterek, prosto z salonu, co? To sobie sama zrob. A jak nie umiesz (natura wie co robi) to odpieprz sie od cudzego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×