Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do muzulmanek

Polecane posty

Gość gość
a tak nie jest , pojedz do ich kraju i poparaduj w mini i topie, w Europie to dziadostwo sie jakos powstrzymuje bo wie ze to karane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w turcji nawet zakazali nosic kobieta burki, chusty, bo bardzo chcieli wejsc do europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez turystki tak chodza , jakos im niec nie robia, u nich kobieta ma sie szanowac, byc czysta do slubu, nie moze byc ekshibicjonistka, taka kultura, one o tym wiedza, tak sa wychowywane, nie moga obnazac swojego ciala przed obcymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi turystkami to różnie bywa. to w dużej mierze zależy od miejsca. spróbuj paradować z krótkim rękawem i w obcisłych spodniach w pobliżu meczetu- wizyta na komisariacie gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pl by sie przydalo w prowadzic zakaz chodzenia pol nago, cyce na wierzchu, pupy, szczegolnie celebrytki, to takie niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda obok , oraz do meczetu tylko zakryte, oraz chusty, meczet to miejsce swiete, tak jak u nas kosciol, w warszawie kiedys bylo kazanie ksiadz zwracal sie do kobiet zeby nie przychodzi ly w mini, przynajmniej do kolan, oraz mniejsze dekolty, bluzki nie na ramiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielu ludzi jedzie do krajów muzułmańskich bez jakiegokolwiek przygotowania, a tam turyści zobowiązani są przestrzegać miejscowych obyczajów. jeśli ktoś chce paradować półnago czy obściskiwać się na ulicy, musi się liczyć z często nieprzyjemnymi konsekwencjami. to nie jest rozbuchana obyczajowo Europa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda święcona która jest w każdym wejściu do kościoła służy do odpędzania demonów Kościół prosi Boga, by służyła ona do „wielorakich oczyszczeń”: do odpędzania od nas złych duchów mocą Bożej łaski, do uwalniania nas „od wszelkiej nieczystości i szkody”, od zarazy i niezdrowego powietrza oraz wszelkich zasadzek ukrytego wroga, który ma uciekać w popłochu, gdyby „czyhał na pomyślność lub spokój mieszkańców”, względnie nastawał na ich zdrowie. Ta właśnie modlitwa wyraża wiarę w to, że moc Bożej uzdrawiającej łaski rozciąga się na „wszystko, na cokolwiek padną krople tej wody”, a więc nie tylko na ludzi. Istnieją świadectwa uzdrowień także zwierząt i roślin wiencej w ebokuhttp://www.rdp.p.az.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wiesz, że jak ktoś w pl idzie pól nagi lub nagi ulica to mandat dostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda, dlatego jak ktos sie wybiera do takiego kraju muzulmanskiego powinien poczytac o ich kulturze , obyczajach, szczeze sama nie lubie jak jade np metrem, itp, czy na ulicy jakas para sie namietnie lize, kiedys w tramwaju chlopak wkladal dziewczynie rece w majtki, masowal jej cycki, sa od tego hotele, domy, milo patrzy sie na za kochany ch jak trzymaja sie za rece, czy male caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło mi o m. in. europejskie turystyczne kurorty, gdzie skąpo odziani ludzie to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi sie u muzulmanow, golenie pach, miejsc intymnyvh u mezczyzn oraz kobiet, podmywanie po zalatwieniu sie, kapiel zaraz po wspolzyciu, obrzezane u facetow, nie jedzenie wieprzowiny, modlitwa bez butow, facet musi utrzymac rodzine, kupowac zonie zlota bizuterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi sie u muzulmanow, golenie pach, miejsc intymnyvh u mezczyzn oraz kobiet, podmywanie po zalatwieniu sie, kapiel zaraz po wspolzyciu, obrzezane u facetow, nie jedzenie wieprzowiny, modlitwa bez butow, facet musi utrzymac rodzine, kupowac zonie zlota bizuterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są tylko założenia i pozory. a w rzeczywistości jest tak jak z nami, katolikami: głodnych nakarmić, spragnionych napoić itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy muzulmanow z Europy denerwuje boże narodzenie? Choinka i szopki na mieście? Itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Niemczech, tu jest pełno muzułmanów i z tego co widzę, niektóre rodziny przyozdabiają domy na Boże Narodzenie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym przyozdobieniem domu na ś BN to mi sie kojarzy takie powiedzenie: jeśli wejdziesz miedzy wrony, kracz tak jak i one. Oczywiście nie wszyscy go stosują ale niektórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzulmanin nie moze nosic zlota, jedwabiu, xxx No to dlaczego muzułmanki są obwieszone toa złota, a pod burką sa lepiej ubrane niż niejedna "europejka"? Muzułmanin to się chyba odnosi do ogółu wiernych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie na tym to polega i nie wszyscy są tacy 'nowcześni';-) ale widzę też, że dzieci wychowywane tu, w Europie, odnoszą się do europejskich świąt z entuzjazmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko, że to takie pasożyty i nieroby. Tylko wymagają i im DAJ, a sami od siebie nic nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem muzulmanka od urodzenia , lubimy swieta B N, ozdabiamy dom, choinka, prezenty, lubimy wigilie bo to dzien postny , wszystko ok byle nie swinie, wieprzowina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wielu ludzi jedzie do krajów muzułmańskich bez jakiegokolwiek przygotowania, a tam turyści zobowiązani są przestrzegać miejscowych obyczajów. jeśli ktoś chce paradować półnago czy obściskiwać się na ulicy, musi się liczyć z często nieprzyjemnymi konsekwencjami. to nie jest rozbuchana obyczajowo Europa. xxx Szkoda tylko, że oni nie stosują się do naszych zwyczajów. Rozbuchana obyczajowo Europa? W Europie seks z dziewczyną poniżej 15 roku życia to pedofilia, tam stare capy żenią się z 13latkami. W Europie małżeństwo to z reguły partnerstwo, tam będę cię brał kiedy będę chciał i jak chciał, czyli nawet dzień po porodzie. Nie interesuje mnie czy cię to boli, najwyżej kupię ci kolejną złotą bransoletkę, a potem wypie/rdolę na pysk na ulice z hasłem rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dla psa kiełbasa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym pasożytowaniem, nie mogę odnieść się do ogółu, bo nie mam takiej wiedzy, ale bardzo dużo rodzin szczególnie pochodzenia tureckiego, żyje tu z socjalu, młodzi nie pracują, tylko włóczą się całymi dniami po mieście, a duma aż ich rozpiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego muzułmanie faceci tak często gwałcą kobiety i molestują nieletnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie wspomnę o zoofili, która jest dość często praktykowana ..... brudasy i dzikusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meszczyzni nie moga nosic zlota, jedwabiu, bo to ozdoby kobiece, a oni nie moga rywalizowac z kobietami, kobieta w islamie powinna byc zadbana, pachnaca, elegancko ubrana tylko w domu dla meza, a na ulice skromnie, taka kultura, tak zapisali w koranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie siedzą na swojej pustyni, a od europy won !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko, że oni nie stosują się do naszych zwyczajów. Rozbuchana obyczajowo Europa? W Europie seks z dziewczyną poniżej 15 roku życia to pedofilia, tam stare capy żenią się z 13latkami. W Europie małżeństwo to z reguły partnerstwo, tam będę cię brał kiedy będę chciał i jak chciał, czyli nawet dzień po porodzie. Nie interesuje mnie czy cię to boli, najwyżej kupię ci kolejną złotą bransoletkę, a potem wypie/rdolę na pysk na ulice z hasłem rozwód. xxx pisząc o rozbuchaniu obyczajowym, chodziło mi o to, że w Europie seks jest wszędzie, w tv, na bilbordach. nagie kobiety reklamują cement, erotyzm zewsząd się wylewa i ludziom zaczyna się to wydawać absolutnie normalne. a zetknięcie z inną kulturą bywa szokiem. nikogo tu nie potępiam ani nie bronię. w krajach muzułmańskich za odkryte ramiona można trafić do aresztu. a to co się dzieje w czterech ścianach, to już zupełnie inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×