Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do muzulmanek

Polecane posty

Gość gość
Wiem, ze tak chaotycznie ale chciałam pokazać Wam ten problem w Europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo oni chca samych chlopcow, a jak dziewczynka to obrzezuja , nie martfia sie przez je ok, umrze tez ok, ale jak taka dziewczynka cierpi, ogladalam kiedys rozmowy w toku jak murzynka o tym opowiadala , jak plakala, jaki bol,ale w islamie to zakazane, one same to wymyslily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazujcie sobie co chcecie, mówcie, co chcecie, a jak i tak kocham mojego habibi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie go kochaj ale np. w Syrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kocham go w Pl, bo tutaj mieszkamy, tu nam dobrze, mamy dom, firme, gdzie bedzie nam lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty go tak kochasz, a czy on kocha Ciebie jeśli Ci tak mówi to i tak nie masz pewności czy nie kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze mnie kocha, nie raz to udowodnil, tak naprawde nikt nie ma pewnosci na 100%, ja mu ufam , on mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś mam te ich meczety czy inne cuda nie widy, gdy wchodząc do takiego ja muszę się opatulić po uszy a mój kumpel może wejść w normalnych ciuchach, z wystającymi spod spodni bokserkami. W życiu nie dam się tak upodlić a bez zwiedzenia tych miejsc przeżyję. Po co kobiety jeździcie do krajów muzułmańskich, nie upadla Was nakaz bycia taką samą zakrytą kozą jak muzułmanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak trzymaj też bym nie weszła nic ciekawego siedzieć z kratą jak jakaś małpa w zoo i włażić tam obwiązana chusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clc
W Holandii dochodzi do takich sytuacji, że jeśli do muzułmanki wezwany jest lekarz i dyżur ma lekarz mężczyzna, pan i władca mąż nie zgadza się na badanie przez innego faceta (lekarza) więc przysyłają lekarza kobietę..durni Holendrzy...cała Europa układa się pod tych śmierdzieli...pytanie tylko dlaczego ?? Europejczyk będąc w tych śmierdzących muzułmańskich krajach, musi się dostosować do ich prawa i zwyczajów, a oni przebywając u nas nie robią nic i jeszcze cała durna Europa dostosowuje się do tej cholernej zarazy, która panoszy się bez skrupułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mnie w przychodni w UK muzulmanki wchodza do lekarza razem z mezami... Nie wiem po co? Mize ci mezowie sie boja, ze jego zona bedzie pieprzyc sie z lekarzem? Bo on pewnie by to zrobil z lekarka, wiec mysli, ze jego zona to zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wielu restauracjach w Czechach mózółskie stada są bezwzględnie wypraszane i nieobsługiwane przez obsługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I brawa dla restauracji w Czechach !! Taak, lekarz nie ma się z kim bzykać, tylko ze śmierdzącą muslimką. Jak one walą latem, upał, a te śmierdzieluchy zawinięte w te szmaty ! Kuźwa, kto wpuścił tą śmierdzącą zarazę do Europy !!!!!!!!! Nawet we wsi mojej babci jedna śmierdzielucha mieszka i Polaka na islam przerobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watpie zeby jakas muzulmanka wyszka za polaka, bala by sie ze bedzie musiala zapracowac na siebie, ze polak bedzie pil alkohol, jadl wieprzowine, rodzina by jej na to nie pozwolil a, oni aranzuja malzenstwa, co innego facet im wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ze to byla polka wyznajaca islam, znam taka z warszawy co przeszla na islam, namawiala meza na zmiane wiary, pytala lekarza czy dorosly facet morze sobie obrzezac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta we wsi mojej babci jest chyba ormianką. Matka tego chłopaka jest załamana, przyprowadził ją diabli wiedza skąd, z 3 dzieciorów i teraz rzucają się kilka razy dziennie na kolana na tych swoich dywanikach. Nie znam się na tym kto z kim w tym syfie może być, ale już plenią się w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze z jugoslawi, albo czeczeni, albani, bo ormianie to wiekszosc katolicy, choc możliwe ze ta wyznaje islam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma , niezaleznie od wyznania, kultury, koloru skory, wszedzie sa jakies zamieszania, zabujstwa, problemy, fajnie by bylo jak by byl pokoj na calym swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×