Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do muzulmanek

Polecane posty

Gość gość
A tak na marginesie. Skąd wiesz, że nie mam pojęcia jakie są skutki ciąży? Się składa, że mam duże pojęcie o tym jak wygląda całe "piekno" ciąży z każdej strony. Nie mówiąc już o cesarce, porodzie. Byłam widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biale kobiety rudzcie wiecej dzieci mi 3 , bo biala rasa wyginie, zostana sniadzi ,czarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak maja i po 14 i kto te dzieci utrzymuje? W jakich warunkach mieszkaja? Co jedza? Jak skoncza? Tak samo jak uch rodzice... Nie chce wygladac jak moja babcia, bo musze pracowac do 67 lat, nawet jakbym z mezem miala wiecej dzieci to jak maz sam zarobi na nas wszystkich. Jak tacy chcetni jestescie do odpierania nawaly muslimow to bierzcie sie do roboty i robcie dzieci, a potem patrzcie jak zebraja na ulicach... Bo tak zyja muslimy w swoich krajach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci bankowo nie urodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w tym rzecz. Przyjeżdżają tacy do UK i kasę ciągną od państwa na swoje dzieci i zony i dalej się mnożna serio nie wiecie jak to na zachodzie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem czym wy sie martwicie. Za 10, 20 lat GMO zrobi swoje, ze nawet araby sie nie beda rozmnazac... Szczutom podawane GMO powodowaly, ze nie rozmnazaly sie w 3 pokoleniu. USA zaczynaja rozpowszechniac GMO powoli a systematycznie w Afryce, a teraz tez w Europie. Araby sie tego nazra u nas i beda bezplodni tak jak my. Uwazam ze to swietne rozwiazanie, ze nie beda sie rodzic dzieci. Ten swiat na nie nie zasluguje, przynajmniej skoncza sie ich cierpienia, krzywde beda sibie robic tylko dorosli, a potem wygina i ziemia na tym skorzysta. Bi my ludzie jestesmy jak szczury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wielodzietnym org sa tam informatycy prawnicy urzędnicy i wielu innych zawodach robią co roku paczki na 6 grudnia bo sie tam wszyscy znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiemy jak to wyglada na zachodzie ,zwlaszcza zanim sie Polacy i Rumuni zwalili i zaczeli za grosze robic ,taki "muslim"juz mial wlasnosciowe mieszkanie i dwa samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:49 No chyba, że tak. W takim razie się już nie martwię. Bo wiesz nie chciałabym skończyć z obcięta głową w razie gdyby islam miał się tutaj zadomowić na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedlugo nastapi wielki reset i budzety panstw europejskich beda bankrutoeac jeden po drugim, bo nie wytrzymaja zapewnienia sicjalu na takim poziomie jaki jest teraz. Budzety nie sa z gumy, a dodruk pieniadza jest mozliwy tylko do czasu. Nie bedzie socjalu, darmowego leczenia, edukacji, emerytur itd co jest naturalna konsekwencja tego, ze panstwo utrzymuje wiecej nierobow niz tych co wplacaja do budzetu. Wtedy zacznie sie placz tych, ktorych dzieci placza z glodu. Beda sobie mogli urzadzac marsze, rewolucje, nic to nie da, bo kasa panstwa bedzie pusta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktora ma książkę arabska zona w pdf?w calosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile taki nierób nie zdążył już napchać kieszeni tym socjalem tak żeby mu i jego dzieciom do śmierci wystarczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile tych wielofzietnych jest bogatych?... Zazwyczaj dziecko oznacza spadek sytuacji materialnej rodziny, wystrarczy tez, ze kobieta ma jakies komplikacje ciazowe, poporodowe, albo dziecko i ta sytuacja staje sie nieciekawa. Znam kobiete, ktora ma 3 dzieci, maz swietnie zarabial, zdarzyl sie wypadek i po nim zostaly tylko dzieci i dlugi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos w krajach arabskich te wsparcie jest marne skoro wiele dzieci zebra i chodzi bose i ubrane w szmaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzulmanie maja zakaz zebrania, tak napisane w Koranie, bogaci sa zobowiazani placic zzakat tj,3% od dochodow, z tych pieniedzy sa wspomagane ubogie rodziny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wszedzie sa bardzo bogaci, jak bardzo biedni, mieszkam w norwegi tutaj muzulmanow full, ale zebyscie zobaczyli jakie maja domy, samochody, wystrojone dzieci, szpanuja wypasionymi komorkami, pootwierali kebaby, sklepy, w samym centrum oslo najlepszy handel u Turkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GMO zebys sie nie zdziwil jak araby sie tego nazra, oni bardzo sa ostrozni co do produkyow, zanim cos kupia w sklepie u euroopejczyka to 100 razy obejrza, sklad przeczytaja, maja wlasne sklepy ze sprawdzonych zrodel towar biora, jak cos niepewne to sprzedadza europejczykom bo cena tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GMO zebys sie nie zdziwil jak araby sie tego nazra, oni bardzo sa ostrozni co do produkyow, zanim cos kupia w sklepie u euroopejczyka to 100 razy obejrza, sklad przeczytaja, maja wlasne sklepy ze sprawdzonych zrodel towar biora, jak cos niepewne to sprzedadza europejczykom bo cena tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore araby sa bardzo ladni, wlosy, cery, oczy, zazdroszcze, ludzie z maroka pieknosci, prawie biali maja to cos w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i masz tu los, znowu mi ktoś nadzieje odbiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość wczoraj w Islamie to kobieta jest winna rozwiązłości mężczyzny. jeśli zostanie zgw'ałcona, to oczywiste, że sprowokowała. w skrajnych przypadkach mężczyźni mogą pobić na ulicy kobietę, bo ta miała odsłonięte dłonie. " xxxxxxxxxxxxxx Nie bronię islamu, bo dla mnie to religia opresyjna. Ale wg religii katolickiej także kobieta jest winna wszelkiemu złu! Ojcowie Kościoła, czyli uczeni, na których opiera się doktryna kościoła katolickiego, nazywali kobiety "kloaką ludzkości". Kloaka to KIBEL. Uważali kobiety na nieudanych ludzi, za coś, co służy tylko do rodzenia dzieci i pracy. Uważali, że kobiety nie mają rozumu więcej, niż do prostych prac domowych, że uczenie kobiet sprawi, że będą bezpłodne. W Biblii jest też nakaz noszenia przez kobiety nakryć głowy w czasie modlitwy (św. Paweł) oraz zakaz dla kobiet nauczania (nie mogą nauczać, czyli nie mają prawa pouczać/ uczyć mężczyzn, bo są niżej w hierarchii). U katolików mężczyzna jest głową rodziny, kobieta ma go pokornie słuchać. Wg kościoła katolickiego płód męski zyskiwał duszę w 40 dni ciąży, żeński dopiero w 80tym. Kobieta po porodzie musiała się "oczyścić" w czasie połogu i prosić (!) o ponowne przyjęcie do kościoła jako nieczysta. I nie mówicie, że to było dawno! Do tej pory taka filozofia (że kobieta jest do służenia mężczyźnie) panuje. W kościele katolickim kobiety pełnią role jedynie służebne! Mężczyźni rządzą, decydują, nawet wypowiadają się w imieniu kobiet tak, jakby one własnego głosu nie miały. Zanim katolik skrytykuje islam, powinien przyjrzeć się własnej religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Biblia co się dziwić jak to jakiś głupi żydek pisał. Natchnione ręką Boga, ta jasne. Spisane morały, przypowieści i inne pierdoły, a my ponad 2000 lat już w to wierzymy. Koran też same pierdoły, bo wzorowane na Biblii, a sury to jakiś obłęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obie religie sa bardzo do siebie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KK, to też istne dno i średniowiecze. Kobieta to pomiot szatana. Jakby nie kobiety, to by żaden mężczyzna się nie urodził. W Polskiej kulturze faktycznie kobieta jest ciut niżej od mężczyzny widać to czasem po zarobkach lub dyskryminacji przy pewnych zawodach. Sama się spotkałam z takimi pomysłami, że ja się mogę uczyć i inne rzeczy robić 200 razy lepiej niż moi koledzy ale to mi nie pomoże w pracy bo jestem tylko kobieta maszynka do robienia i rodzenia dzieci i to jest istny fakt z mojego życia. Ale to czy ja chce dzieci to się nikt nie zapytał. Jestem kobieta wiec nie dostanę pracy :/ No i te powiedzenia np. gdzie diabeł nie może tam babę pośle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawe jaka to zywnosc muslimy produkuja?... Oprocz ropy nie maja nic, a produkcja zywnosci w wiekszosci nalezy do korporacji... Wiec wczesniej czy pozniej nikt nie bedzie mial nic dogadania, bedzie jadl co jest albo nie bedzie jadl nic... No chyba ze zalizy sobie farme i wszystko sam dla siebie bedzie produkowal, ale tez nie wiadomo czy nie wrjdzie prawo, ze obowiakowo mususz mic nasiona id tego czy tamtego dostawcy inaczej nie mozesz uprawiac niczego... Tak wiec GMO wejdzie wszedzie tym bardziej ze bigaczom zalezy na depopulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z tymi farmami to też nie do końca. Gleba zanieczyszczona, woda, powietrze. Bez nawozów marne plony. A co same zborze czy ziemniaki jeść będzie też pewnie nie więc trzeba mieć jakieś zwierzęta co za tym idzie pewnie pasze. To się by ,mało komu opłaciło. Do tego wiele różnych klimatycznych niesprzyjających warunków no i szkodniki. Wszystko trzeba opryskać czymś żeby mieć coś kolwiek. Tak czy siak nic już zdrowego tak na prawdę w 100% nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×