Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do muzulmanek

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Podoba mi sie u muzulmanow, golenie pach, miejsc intymnyvh u mezczyzn oraz kobiet, podmywanie po zalatwieniu sie, kapiel zaraz po wspolzyciu, obrzezane u facetow, nie jedzenie wieprzowiny, modlitwa bez butow, facet musi utrzymac rodzine, kupowac zonie zlota bizuterie xxx Zastanów się dlaczego się golą. Bo mają taki, a nie inny klimat. Łatwiej jest wymyć wydepilowane ciało i idzie na to mniej wody. My się nie podmywamy, wcaaale. Taaa, wiesz dlaczego mąż kupuje żonie złoto? Płaci jej za seks. Tak właśnie. Muzułmanki się śmieją z Europejek, że d**y za darmo dają, że nie żądają niczego. Bo Muzułmanka wie, że małżeństwo w jej kulturze to układ i zawsze może zostać rozwódką, dlatego zbiera biżuterię. Nieważne, że mąż ją bije, ważne, że jest hojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras z was posiada książkę arabska zona w pdf? Potrzebuje pelnej wersji a w necie darmowe są niepelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w krajach muzułmańskich za odkryte ramiona można trafić do aresztu" - i to niby jest takie fajne ?? ale za rżnięcie kozy i gwałcenie żony w domu to już norma ... HIPOKRYZJA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze kobieta powinna sie pokazywac tylko mezowi, nie kusic innych- ale dlaczego mazczyzna moze sie pokazywac innym kobietom, nie zaslania sie? czy to znaczy, ze w zadnej kobiecie męzczyzna z zasady nie wywoluje pożadania- kobiety nie maja takich uczuc wg Koranu? Wytłunaczcie mi to, muzułmanki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwalca bija. To jest straszne,i co kobiecie po tym zlocie za sex jak na ulicy jej poderzna gardlo albo ukamieniuja bo maz uroi sobie zdradę albo inny jaz zg****** Polecam film ukamieniowanie sorayi m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W islamie, to pies ma większe prawa niż kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie napisałam, że to jest fajne, podałam tylko przykład właśnie hipokryzji. na zewnątrz wszystko ma wyglądać 'porządnie', a rzeczywistość jest, jaka jest. kazirodztwo, pedofilia i gw'ałty w zaciszu domowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!Jak wszedzie znajda sie p****y, mordercy, gwałci ciele nieroby, oszusci, nie zaleznie od kraju, kultury, religi, tak samo duzo muzulmanow jest gwalvicielami, pedofilami, takich wszedzie powinni kastrowac, do ciezkiej pracy do kamieniolomu po rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczony muzułmański z Kuwejtu, Jassem Al Mutawa, przekonuje, że bicie żony leczy ją z masochizmu, zapewnia również, że przemoc domowa jest zjawiskiem częstszym na Zachodzie, a w islamie kobiety bije się delikatnie i tylko z konieczności, jakiej wymaga utrzymanie dyscypliny w rodzinie.https://www.youtube.com/watch?v=a0K8zHrk8zM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arab fo żadnej roboty się nie nadaje, a co dopiero do kamieniołomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Meszczyzni nie moga nosic zlota, jedwabiu, bo to ozdoby kobiece, a oni nie moga rywalizowac z kobietami, kobieta w islamie powinna byc zadbana, pachnaca, elegancko ubrana tylko w domu dla meza, a na ulice skromnie, taka kultura, tak zapisali w koranie xxx Ha ha ha ha akurat! A pod burką to co? Ona jest obwieszona toną złota, to jest skromnie? Jak ją mąż w domu wyrzuci, to ma prawo zabrać tylko to co ma na sobie, żadna muzułmanka sie bez swojej fortuny w złocie z domu nie ruszy. xxxxxxxxxxx pisząc o rozbuchaniu obyczajowym, chodziło mi o to, że w Europie seks jest wszędzie, w tv, na bilbordach. nagie kobiety reklamują cement, erotyzm zewsząd się wylewa i ludziom zaczyna się to wydawać absolutnie normalne. a zetknięcie z inną kulturą bywa szokiem. nikogo tu nie potępiam ani nie bronię. w krajach muzułmańskich za odkryte ramiona można trafić do aresztu. a to co się dzieje w czterech ścianach, to już zupełnie inna sprawa. xxx Dupisz inglisz. Muzułmanin myśli o seksie częściej niż Europejczyk. Zdziwiłabyś się jak zachowują się Muzułmanki, które przyjeżdżają do Europu, czy USA w celach "kosmetycznych" i turystycznych. Chodzą ubrane jak zwykłe kur/wy. Tylko, żeby się rodzina nie dowiedziała. A no tak, to co w czterech ścianach z 12-13letnią żoną to już jest ok. Ta religia ma więcej hipokryzji w sobie niż 10 księży z Tadziem na czele razem. Tak, tak koran zabrania bicia kobiety, to bardzo ciekawe, bo jeden z wersetów mówi, że jak żona jest nieposłuszna to bijcie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ... bicie psa też go uczy dyscypliny, hehehe, mówiłem że do zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore kobiety w islamie maja super, zalezy na jakiego trafia faceta, jak na dobrego to lux, zyja jak ksiezniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę być wolną żebraczką, niż księzniczką w zamknięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak te polskie muslimki sie poczują jak małż uzna ich 9 letnią córkę za dorosłą i wyda za mąż za 60 letniego oblecha . To zgodne z ich wiarą .Dziennikarze opisywali ile razy szpitale w Afganistanie muszą ratować życie takim dzieciom ,co ci zboczeńcy im robią aż strach pisać . Ostatnio coraz częściej oni przeszczepiają te zwyczaje do Europy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Polecam film ukamieniowanie sorayi m. xx Albo książkę "Spalona żywcem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką kretynką trzeba być, by przejść na islam i dać sie poniżać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupisz inglisz. Muzułmanin myśli o seksie częściej niż Europejczyk. Zdziwiłabyś się jak zachowują się Muzułmanki, które przyjeżdżają do Europu, czy USA w celach "kosmetycznych" i turystycznych. Chodzą ubrane jak zwykłe kur/wy. Tylko, żeby się rodzina nie dowiedziała. A no tak, to co w czterech ścianach z 12-13letnią żoną to już jest ok. Ta religia ma więcej hipokryzji w sobie niż 10 księży z Tadziem na czele razem. Tak, tak koran zabrania bicia kobiety, to bardzo ciekawe, bo jeden z wersetów mówi, że jak żona jest nieposłuszna to bijcie je. xxx zgadzam się, ale chyba nie zaprzeczysz, że w krajach arabskich nie uświadczysz bilbordów z nagimi kobietami na mieście, erotycznych reklam w tv. co komu w głowie siedzi, to jego sprawa, ale dla nas, Europejczyków, to jest oklepany temat, bo seks widzisz na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ch ,,,,, mnie bilbordy !!! Bilbordy mi krzywdy nie czynią, czy kolorowa prasa, albo przyziemne gwiazdki z TV,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako kobieta nie rozumiem Europejek, ktore przechodza na islam... Zaledwie 100 lat temu kobiety w Europie walczyly o wolnosc dla kobiet, o dostep do edukacji, do glosowania, do prawa wyboru czy chca wyjsc za maz, miec dzieci. Ba z kim ten slub chca miec. Prawo do ubierania sie w to co kobieta chce. Prawo do wyjscia samej z domu, pojscia do kina, knajpy wieczorem bez opiekuna. O to walczyly kobiety w Europie zaledwie 100 lat temu. Byly bite, torturowane, wiezione w klitlach2x2, pojine na sile woda prosto do zoladka, wiele z nich stracilo zdrowie, wiele zmarlo. Po to zebysmy my kobiety w Europie byly wolne. A teraz zaledwie po 100 latach pojawiaja sie idiotki, ktore same dobrowolnie pozwalaja sibie odbierac te prawa. Kobieta w islamie jest nizej niz osiol... Tego nie da sie wytlumavzyc jak debilizmem... Ja nie chce uslamu w Europie dla moich corek i wnuczek. Ze nie beda migly wyjsc wieczorem same gdzies, bo jakis muslin stwierdzi, ze jak same wychodza wieczorem to chca byc zg****ine. Nie chce lazacych w szmatach kobiet, ktore beda mi mowic ze chodze nago i prowaokuje, bo mam ubrana sukienke. Nie chce robic za muslinow w pracy, bo oni maja ramadan i nie jedza i nie pija i nie maja sily pracowac( ale pod obrusem to robia bo allah nie widzi:P). Muzulmanie powinni wyjechac do swoich kulturowo im blizszych krajow, a nie wciskac innym swoja kulture, ryku, ze ja nie moge jesc bekonu, bo dla niego swinia jest nieczysta... Niech sobie zyja wsrod swoich, a wraz z nimi niech wyjada te Europejki, ktore byly tak glupie, zeby przyjac ta prymitywna kulture, ktora jest przeciwko nim i stawia ich nizej od zwierzat. Moze tam przejrza na oczy a nie mydla nam, ze chusta nie jest obowiazkowa itd... Zanim ktos nazwie mnie rasistka dodam muzulmanin to nie rasa, tylko podpinacie sie pod to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio ogladalam filmik jak koles narodowosci arabskiej opowiadal ze muzulmanie zg****ili jego 2 letnia córeczkę bo nie chcial przejść na islam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:06 tez czytalam te książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się z Toba normalnie podyskutować, poziom rynsztoka jest mi obcy. miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym rozwodem u muzulmanow to tak ze facet powie 3 razy nie chce cie ale w obecnosci swiadka, nie moze wywalic zony tak na ulice, od rozwodu musi odczekac 3 mies aby upewnic sie ze kobieta nie jest w ciazy, musi oddac jej to co zapisali w kontrakcie malzenskim, czesto podwujnie , jak kobieta jest wciazy to musi zaczekac do porodu, plus polog 40 dni, a pozniej zalezy od faceta moze ozeni sie z nia ponownie lub odeslac do domu rodzinnego ale dziecko zostaje u ojca, dzieci naleza do rodziny ojca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, ale chyba nie zaprzeczysz, że w krajach arabskich nie uświadczysz bilbordów z nagimi kobietami na mieście, erotycznych reklam w tv. co komu w głowie siedzi, to jego sprawa, ale dla nas, Europejczyków, to jest oklepany temat, bo seks widzisz na każdym kroku xxx No nie wiem czy to jest tak do końca jego sprawa. A te kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci wydawane za mąż za starych satyrów, lądujące po nocach poślubnych w szpitalach jak ktoś wyżej wspomniał? Mało to taki debil pochwę 10latce rozciął nożem, bo musiał sobie zamoczyć? Myśl trochę. Tak samo u nas nie jest tylko sprawą mężczyzny co mu w głowie siedzi. Możesz się stać ofiarą gwałtu nosząc maksymalną mini, jak i ta muzułmanka chodząca w burce. Zakonnice też są gwałcone. Z dwojga to ja wolę te bilbordy reklamujące bieliznę i wolność seksualną, czyli naszą rozbuchaną w tej materii Europę, bo jak mnie zgwałcą, to gwałcicieli z reguły spotyka kara. Jak mnie zgwałcą gdzieś w "arabii", to mnie ukamieniują za seks pozamałżeński. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w Europie sex jest wszedzie, tylko jakos w autobusach faceci w Europie nie obmacuja obcych kobiet, nie wciskaja im swoich rak pod ich ubrania, nie molestuja i nie chca zg****ic na kazdym kroku. A w krajach arabskich gdzie kobiety sa ubrane od stop do glow, caly czas sa molstowane, obmacywane w autobusach. W krajach arabskich kobieta nie krzyczy w autobusie gdy jest obmacywana " zboczeniec" tylko " zlodziej" bo inaczej zostanie ukamieniowana za cudzolostwo. I jak to wytlumaczycie? Tutaj jak araby przyjada to nie wiedza co z fajami zrobic, tak sa nabuzowani. Usmiechnij sie do takiego z racji wykonywanej pracy to zacznie cie bez zenady wypytywac o twoje zycie isobiste, skladac propozycje spotkan, nagabywac, nekac, a nawet jak poczuje sie dostarecznie pewny siebie zg****ic... Muslimy w Europie to bydleta zerwane z lancucha. Nie dziwie sie ze potrzebowali miec zawsze dyktatorow u wladzy, bo ich tylko batem mozna czegos nauczy i trzymac w ryzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:10 zgadzam sie z tobą w 100%. Przyjeżdżają do Europy i wszystkim wciskają swoja zacofana religie, Malo tego uwazaja ze ich prawo dane kraju nie obowiązuje, ich obowiązuje tylko koran. W niektórych miastach Europy w miastach nie ubierają teraz nawet choinek na mieście bo muzulmana to przeszkadza,niech w*********ja di swoich zasciankowych krajów bo w Europie ich nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.10 Syria bodajże . Ale ten wpis o kobietach z Europy ... Tłumaczy to kilka hipotez -masochizm taka która lubi być poniżana znajdzie to w islamie gdzie z definicji jest bytem gorszym niż mąż. Masochizm plus nimfomania -to te panie szukające młodych muslimów . Często fizycznie zaniedbane które żenią sie po3 tygodniach znajomości. Kobiety straszliwie samotne o niskiej samoocenie i stłamszonej godności cyniczny- Ali zaraz je wokoło palca owinie . W końcu pochodzące z biednych/patologicznych środowisk .Przy choć jednej zmiennej z listy powyżej na bank im sie podporządkują . W końcu słabo związane z europejska kulturą czy też po prostu głupie skrajnie naiwne . I jeszcze jeden wątek .Zniewieścienie , uwiąd euromężczyzn. Stłamszeni niemęscy pedałkowaci miłośnicy równouprawnienia -jak sie kobieta na takich od dziecka napatrzy to męski samczy władczy Mohammad budzi w niej dzikie instynkty...Bo jak ma do wyboru karykaturę faceta w rurkach na patykowatych nóżkach i damskim szaliczku -cóż . Ciekawe co będzie w Szwecji gdzie władze chcą chłopcom wyplenić resztki męskich cech .Pewnie za 2 pokolenia typowy Szwed będzie śniady !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od razu taki facet by pozwolil zeby jego coreczka nie letnia wyszla za dziada, to tylko w bardzo biednych, wielodzietnych rodzinach, szczegolnie w afganistanie , dlaczego bogacze, szejki nie wydaja swoich coreczke za takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×