Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do muzulmanek

Polecane posty

Gość gość
To prawda z tym powiedzeniem gdzid diabel nie moze tam babe posle, ale niby jest rownouprawnienie ale kobiety niestety nie dadza sobie rady w kazdej pracy , chocby dzwiganie, czy praca na budowie, kierowca metra, a wiekszosc facetow dobrze radzi sobie z pracami kobiecymi, zajmuja sie dziecmi, niemowlakami, gotuja, szyja, piora, sprzataja, pieka, kasjerzy, itd, itp, niestety oni zawsze beda gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, ze sobie nie zawsze radzę ja to rozumiem. Tylko wiesz mnie to spotkało i bardzo dotknęło. Osobiście jestem młoda, dobrze znoszę trudy zawodu i nie planuje zakładać rodziny, (może nie-rożnie bywa :P) rodzić dzieci (jak coś mogę się zwolnić lub nie rodzić, a adoptować). Chodzi o to,że zostałam zbesztana w stylu Ty możesz być świetna ale i tak się nie nadajesz, bo jesteś tylko kobietą i masz rodzić dzieci, a nie pchać się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietnie sie zajmuja niemowlakami... Jakis nie znam zadnego, a juz muslima napewno. Poza tum niech sobie je najpierw urodza, jak tak sobie swietnie radza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to sie ma do tego, ze faceci guzikow nie potrafia przyszyc?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Swietnie sie zajmuja niemowlakami... Jakis nie znam zadnego, a juz muslima napewno. Poza tum niech sobie je najpierw urodza, jak tak sobie swietnie radza... xxx Skoro nie znasz żadnego, to współczuję ojca i może faceta/męża. A to, że sobie urodzą to wyjątkowy debilizm. Może sobie SAMA zrób to dziecko? Albo z koleżanką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banki spermy sa pelne spermy dawcow.. Wiec twoja nie jest taka wyjatkowa, juz przyroda to wymyslila, ze jest nadmiar plemnikow niz jajeczek. Sztucznej macicy jednak jeszcze nie wymyslono... Jest wielu facetow mizerniakow szczegolnie tych co siedza przed kompem i graja id rana do wieczora, a mamusia im jedzenie pod nos przynosi, ze jakby mialo to isc do prawdziwej pracy fizycznej to by sie zaplakalo... A nie potrafi nawet tej tzw babskiej roboty zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebuje twojego fiuta zeby miec dzieci, za to ty potrzebujesz kobiecej macicy, zeby miec potomka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak w dalszym ciągu do otrzymania spermy potrzebny jest facet. Poza tym te maminsynki, który mamusia talerzyk pod nos podstawia to głównie dzieci wychowywane bez ojców. Bo mamusi się wydawało, że sama potrafi dziecko wychować. Jestem kobietą i matką. Mam 3 dzieci i widzę jak ważny jest tato dla dziecka. Mój mąż zajmuje się w domu wszystkim. Robimy wszystko razem - zarabiamy, gotujemy, sprzątamy, wychowujemy dzieci, itd. To, że Ty znasz jakieś nędzne podróbki mężczyzn nie znaczy, że wszyscy tacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam meza muzulmama, zostawilam go z 3 dniowym niemowlakiem, swietnie sobie poradzil, ogolnie duzo pomagal mi przy dziecku, zmienial pampersy ,kapal, w nocy wstawal,oni w domach robia duzo tylko na dworzu nie chca tego pokazywac zeby ktos ze znajomyvh nie zobaczyl ze wykonuj***abska robote, a moj w domu sprzata, gotujem, pranie , zakupy, niema problemu zeby kupil podpaski czy tampony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze, że robi wszystko :) Ciesz się, bo nie każdy taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, ale przecież nie każda kobieta zajmuje się domem, prawda? Ludzie są RÓŻNI. Są kobiety, które są wspaniałymi matkami i takie, które mordują, zaniedbują dzieci. Są kobiety, które lubią gotować, piec oraz takie, które uważają, że są "za dobre żeby w garach siedzieć". Są mężczyźni, którzy robią w domu wszystko i tacy, którzy palcem w domu nie kiwną. Dlaczego w ogóle mówić/myśleć na zasadzie "faceci to zawsze/nigdy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby nie wiem, co I jak, to faceci zawsze beda wyzej od kobiet, nic tego nie zmieni, tak bylo jest, pewnie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie beda wyzej, byle szanowali kobiety, umieli zachowac sie jak dzentelmeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nigdy nie byli, nie są i nie będą wyżej od kobiety. To kobiety dają sobą pomiatać, a mężczyźni to wykorzystuje. Nawet w przyrodzie przeciętna samica ma większe mniemanie o sobie niż u naszego gatunku. Stereotyp słabszej płci wymyślili mężczyźni bojąc się kobiet. Zamknęli je w domu osłonili prześcieradłami, bo wiedzą, że w innym wypadku to kobieta jest silną istota i jak w przyrodzie zwykła samica np. niedźwiedzia może być niebezpieczna i kopnąć takiego w zad jak tylko wejdzie na jej teren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzućcie w góglach temat ..islam w Czechach .... Maja już poważny problem a zwłaszcza że Czechów jest cka 7 milionów i pozwolili zniszczyć katolicyzm....islam tam wchodzi jak w próżnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Czesi sobie na to pozwolil, a moze chciali,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre kobiety sa troche walniete ubieraja sie jak faceci zaniedbane ,krotkie wlosy, jeszcze nie chca prac kobiecyvh tylko bardziej meskie ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A arabki przynajmniej kobiece, choc duzo z nich ma nadwage to przynajmniej wygladaja jak kobiety, ha kobieta to kobieta, a mezczyzna to mezczyzna po co udawac kogos kim sie nie jest, chlopaki w damskich strojach haha, nie mowie o gejavh, transach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezana jest muzulmanka, ale nie praktykujaca, przeszla na islam 7lat temu, na poczatku czytala, chodzila do meczetu, tuniki, luzne ubrania, modlitwy, teraz odpuscila, kiedys post ramadan ostatnio nie, chodzi jak dawniej czasem do kosciola, obchodzi swieta muzulmanskie oraz katolickie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serial Pustyna milosc, fajny mozna obejrzec na youtube,182 odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny film Kwiat pustyni na yutube,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mózółmanie czekają w ełropie na tz ...masę krytyczną....sfej nacji ftedy wszystko potoczy sie samo tak jak ich radykalni nauczyciele głoszom i oczekójom będzie kisim i kensim kensim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiat pustyni to piękny film ale ja polecam książkę. Pokazuje czym jest tak na prawdę obrzezanie dziewczynek w Somali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W książce jest to dokładnie opisane-proces samego obrzezania, na filmie tego tak nie pokazali choć i tak jest drastycznie jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te durne baby ktore obrzezuja swoje corki, wnuczki, bym na stosie palila, albo ukamienowala , zeby cierpialy, jak mozna byc takim sadysta robic krzywde, zadawac bol bliskim, Somalia zacofany kraj, w norwegi somalczykow mnostwo, podobne do murzynow tylko nosy wezsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi tych małych dziewczynek. Też tego nie rozumiem okaleczać własne dziecko, bo wierzą że przy porodzie jeśli noworodka dotknie łechtaczka matki zagnierzdzą się w nim złe moce i dziecko umrze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...wezwały ich kapłani do atakowania w ełropie i atakujom francja dwa razy samochodem rozjeżdżał lóldzi i nawet jeden zaatakował komisarjat ....i teras sto hórys laskę mó ciongnie w serajó...debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×