Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
Dziękuję za odpowiedź :) może rzeczywiście zrobię 4 ale mniejsze. Będzie sprawiedliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: mi też się wydaje,że 4 mniejsze kosze to najlepszy pomysł w tej sytuacji:) ja myślę,że my zrobimy 2 kosze naszym mamom,bo naszym ojcom nie ma za co dziękować...ale to już pisałam wcześniej;) Agnieszko,daj później znać jak tam próbki:) Dziewczyny,ja jutro wracam do pracy po prawie 2-letniej przerwie macierzyńskiego i wychowawczego...już się boję,trzymajcie kciuki;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf w koncu znalazlam i Zamówiłam sobie szpilki fioletowe do sukni ślubnej bo nie mieli rozmiaru wszędzie szukałam i z tym kolorem tez był problem. Tak się ciesze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Aga,a masz jakieś foto bucików? wrzuć gdzieś jak możesz i daj namiary...chętnie zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne butki a jaki to właściwie odcień fioletu bo na 1zdj to mi sie zdaje taka śliwka a na 2 wyglądają jak chabrowe ale pewnie takie światło padało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś dodatki fioletowe do stroju jeszcze przewidujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julka
https://www.facebook.com/events/640576709418458/ Przyszłe Panny Młode , Wybiera się może któraś z Was na próbę ślubną? Podobno będą robione za połowę ceny podczas targów i mają rozdawać zniżki na makijaż i fryzurę ślubną. Co o tym myślicie ? Macie już swojego wizażystę? Z dojazdem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAna
Uważacie, że obrączki w apacie są tanie? czy szukacie po mniejszych jubilerach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Aga,fajne te Twoje buciki,super,ze znalazlas takie jak chcialas:) Mi sie wydaje,ze odraczki u zwyklego jubilera beda tansze niz w sieciowce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Jak tam przygotowania u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: u mnie na razie stoja w miejscu;) mysle,ze moze za jakis miesiac,moze troche wiecej cos sie,ruszy jak juz trzeba bedzie zaczac suknie ogladac...przydaloby sie troche schudnac,ale niestety to nie takie proste;)moze jeszcze w miedzy czasie kupimy pudelka na ciasto dla gosci:) Poza tym na razie zostaje nam jeszcze 7 miesiecy,wiec jeszcze troche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio pani jak kupowałam suknie powiedziała ze wcale czasu dużo nie ma do czerwca. A ja zd***** i mówię że trochę jest a ona ze to nie tak hop bo zanim uszyjemy na mój rozmiar to trochę minie i te inne przymiarki i dodatki . Ja mam zamiar odchudzać się od stycznia. Myślę że to wystrczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ją biore slub 11.06.2016 mamy salę w kościele zaklepane i orkiestrę :) AJ nie moge sie doczekać już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina08
U mnie w tym roku też na ten rok koniec z przygotowaniami, najważniejsze rzeczy już zaklepane a ponowym roku reszta Na początku roku planuje zamówić zaproszenia i wreszcie zacząć się odchudzać do sukienki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam 2016 dokładnie 24.09/;) do łączcie do nas na instagramie profil weselnyczas , powinniśmy się zjednoczyć i jakieś spotkanie ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka93
My bierzemy slub 30.07.2016 <3 Salę mamy, fotografa, kamerę i wodzireja weselnego :) Nie wiem co dalej załatwiać, chyba zakup wodki weselnej, tylko jaka proponujecie? Jesli chodzi o jakies nauki czy cos, nie dotycza nas, bo bierzemy tylko slub cywilny:) Pozdrawiam wszystkie pary mlode 2016 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zaproponowała żubrówkę białą, ma delikatny smak (mówie ci to kobieta która pije od wielkiego dzwonu) no i cena nie nadszarpnie waszego portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka93
myśleliśmy nad stockiem i panem tadeuszem jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mieliśmy stocka 0,7 bardzo dobra cena nam się trafiła bo 29,99 goście mówili ze bardzo dobra wódka delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na urodzinach mojego szwagra tez bylo kilka flaszek tej de lux i wszyscy potem zle sie z twgo czuli i wymiotowali.. Nie wiem czy to przypadek ale moze warto to sprawdzić zabim kupicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Wpadłam na wątek przez przypadek. Nie jestem w stanie prześledzić wszystkich wpisów, ale kilka ostatnich stron przeczytałam. Jestem "świerzynką" chociaż nie do końca. Czekam na pierścionek i mam nadzieję że w najbliższym czasie się pojawi ;) Chłopaka poznałam trochę ponad rok temu. W lipcu 2014. I tak jesteśmy do dzisiaj razem. Mam pytanie do forumowiczek, bo szczerze, to powinnam się zacząć orientować w sprawach organizacyjnych. Otóż, chłopak jest marynarzem. Pojutrze schodzi ze statku i planowo będzie w domu do połowy stycznia. Zaczęliśmy ostatnio robić plany na przyszły rok. W grę wchodzi mieszkanie, ślub, mój powrót na studia. Na razie wstępnie wyznaczyłam datę na wrzesień. On byłby wtedy w domu, a ja od października wracam do szkoły zrobić magistra. Więc wrzesień jest takim terminem dla nas idealnym. Przez to że pływa, ciężko czasami zgrać wszystkie terminy. Kontrakty się przedłużają itd., więc może być różnie. Kwestie finansowe raczej nas nie martwią, chociaż wiadomo dla moich rodziców będzie to wydatek mimo wszystko. Ale wracając do sedna mojego pytania. Jak wygląda sprawa organizacyjna jeśli chodzi o dokumenty? Jesteśmy z dwóch różnych miast. Ślub będzie w mojej parafii, wesele też na miejscu (księża bardzo spoko). Z salą nie powinno być mam nadzieję większego problemu, bo jeszcze 10 miesięcy byłoby do września. Martwią mnie natomiast takie rzeczy jak urzędy. Wiem, że niektóre dokumenty są ważne tylko 3 miesiące. A w naszym przypadku będzie z tym ciężko. Chłopak wróciłby na miesiąc, może na 2 przed ślubem. I czy jest szansa na załatwienie wtedy papierów? W kościele wiem, że są chyba tylko nauki przedślubne, trwają tydzień. Czy do poradni będzie trzeba chodzić, nie mam pojęcia... i co jeszcze jest w takim przypadku do załatwienia (akty chrztu, urodzenia)? Jestem totalnie zielona w tych sprawach, a podejrzewam, że po Nowym Roku będę się musiała zmierzyć z samodzielnym załatwianiem wszystkiego i dograniem tego tak, żeby chłopak też pozałatwiał swoje sprawy. Czy któraś z Was, mogłaby mi napisać listę rzeczy do załatwienia? Kiedy należy je załatwić? Te całe spisy, kalendarze na internecie nie przemawiają do mnie. Chcę sobie rozplanować co i kiedy mamy załatwić. I jeszcze nadmienię, że chodzi o ślub kościelny tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: to jesli to koscielny tylko (a nie konkordatowy) to tak na prawde musicie miec z dokumentow tylko metryki chrztu z Waszych parafii,a jesli slub w Twojej parafii ma byc to tylko z jego parafii i pamietajcie,zeby byl na tym dopisek,ze Twoj chlopak mial bierzmowanie. Z tego co ja wiem to juz teraz te dokumenty wazne sa 6 miesiecy,a nie 3:) Na miesiac czy dwa przed slubem tez da sie to zalatwic,bo to wystawia sie od reki. Ksiadz z parafii Twojego chlopaka moze chciec za to pare zl,ale nie powinien,bo laski nie robi,ze Wam to wystawi;)A jesli ma to byc slub konkordatowy to jeszcze w usc trzeba wziac akty urodzenia,bo do samego koscielnego CHYBA nie sa potrzebne;)Kurs raczej trzeba zrobic,ale tak jak pisalas sa weekendowe i do poradni mozliwe,ze tez trzeba bedzie pojsc...chyba ze ksiadz spoko to Wam daruje,ale wszystkiego musicie sie u niego dowiedziec;)dasz sobie rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×