Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
edit: w ostatni weekend listopada na narodowym i pierwszy weekend GRUDNIA (bo nie dodałam) :)5-6.12.2015 na torwarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sex on the fire jest fajna z takich szybszych ;) Ja pewnie się wybiorę na targi szukam inspiracji co do motywu. A po obrączki idę do zwykłego jubilera., po co płacić za nazwę ważna jest próba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w razie czego można kupić dwa razy taniej na grouponie bilety n narodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my obraczki juz kupilismy u zwyklego jubilera,takie zwykle klasyczne najbardzi3j nam sie podobaly:) nie jestem w stanie Wam powiedziec ile sa warte,poniewaz przetapialismy stare zloto,wiec zaplacilismy tam na prawde 56zl,ale to temu,ze ze zlota;) co do godziny slubu to faktycznie lepiej 15:30,my mamy na 14,wiec jeszcze wczesniej;) bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrystalTT
Ale mnie tu dawno nie bylo :) Juz listopad za pasem i za chwile bedziecie opowiadac jak bylo :) Godzina jak najbardziej ok jesli chodzi o pazdziernik, my obraczki kupilisny w aparcie ze wzgledu ze nie mielismy czasu latac po zklepach. Wydaje mi sie ze cena byla dosc przystepna tylko my od razu chcielismy nisks probe (333) z racji tego ze samo zloto jest bardzo miekkie i im wiecej go w probie tym mieksza obraczka co za tym idzie szybciej sie niszczy :) Mowia ze im nizsza proba tym kolor bledszy, ale to zalezy jakich dodatkow i w jakiek gramaturze dodaja :) u dobrego jubilera bedzie bardzo mala roznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę chciała próbę 585, łatwiej jest później przetopić podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina08
My też zdecydowaliśmy się na obrączki z próbą 585 z tej próby mam już pierścionek zaręczynowy i nie narzekam. Co do jubilera na którego się zdecydowaliśmy to Savicki. Narzeczony chciał ślub o 16 ale ostatecznie zdecydowaliśmy na 15 ponieważ dzieli nas 80 km różnicy i według mnie godzina wcześniej zrobi dużo, a ślub mamy 27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam znajomego, tu jego portfolio: www.SnapGraphics.pl Nie jest zawodowym fotografem, bo nie cyka zarobkowo na co dzień, ale fotki ma bardzo ładne, robił też na naszym ślubie. Obiecałem, dlatego robię mu przysługę i po prostu polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfrr
Niedaleko Tarczyna jest Dwór Many. Jeżeli jesteś z tych okolic to na pewno o nim słyszałaś. Byłem tam na kilku weselach i muszę przyznać, że były świetnie zorganizowane. Nie wiem na kiedy planujesz wesele bo nie wiem jak z terminami, ale naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. 1150. Mi sie wydaje ze to fajna cena, ale nie wiem jakie sa ceny u nornalnych jubilerow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: dziewczyny,obraczki piekne i faktycznie nie drogie:) takie proste najfajniejsze i my tez takie mamy,tylko w srodku soczewkowe...jak bede miala czas to zrobie zdjecie i Wam pokaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam , że mam cały czas do odstąpienia sale pod Warszawą termin 25 czerwca 2016 :) ! Gosi3k1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecę konsultantki ślubne http://agaya.eu/agaya/ działają w Warszawie i też w Łodzi Bardzo mi pomogły , fajne pomysly mają no i mega zorganizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotosnap
Hej Dziewczyny :) Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty :) Fotobudka to SUPER atrakcja na każdej imprezie :) http://www.fotosnap.pl Zapraszamy również do polubienia nas na facebooku :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jeszcze nie mamy terminu, ale pewnie jakoś na początku roku. Chciałoby się szybciej ale jeszcze nie mamy 100% pewnej sytuacji, więc trzeba jeszcze poczekać. Ale już przeglądam suknie ślubne i wzdycham pod nosem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Agnieszko,dokładnie tak,soczewkowe to zaokrąglone w środku:) a ja muszę niedługo zacząć szukać sukienki,bo już pół roku zostało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaagnieAgnieszka
A ja sie bujam ze znalezieniem kamerzysty i fotografa albo wpakiecie video+foto albo osobno ale w jakiejs przystepnej cenie. Macie dziwczyny może kogoś do polecenia bo juz mi rece opadaja, to co bym chciala to albo krzycza sobie ceny z kosmosu 3,500 tys za samo foto to dla mnie chyba za duzo, a do tego video jeszcze, masakra.. moze macie kogos w nieco nizszej polce cenowej kto robi fajną robotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×