Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
Foto-serce jako podziękowanie dla rodziców! :) Napisz na agata.romanowska@vip.onet.pl a napewno wyślę oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barman na wesele to super atrakcja! Byłam na 6 weselach w zeszłym roku i na 2 z nich byli barmani. Te dwa wesela były najlepsze. Wszyscy chwalili i byli nieźle zaskoczeni. Fotobudka też spoko, ale jakbym miała wybierac to wybrałabym barmana. PS. polecam i pozdrawiam Best Bar Stars :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Dziewczyny, czy któraś z Was planuje przedłużanie rzęs na ślub ? Ile wczesniej warto wykonać ten zabieg? 2-3 dni przed weselem wystarczy? Czy lepiej doczepić kępki? :( co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Aga,tez nad tym myslalam,ale ona powiedziala,ze bedzie poprawiac az bedzie taka jak bede chciala,wiec przy tym zostaje:) dzis bylam w kolejnych dwoch salonach i juz chyba wiem jaka chce sukienke,ale jeszcze troszke musze pomyslec;)A w jednym babka mi powiedziala 4500 za sukienke to mi chyba galy na wierzch wylazly...przesada:/ Ancia,z radoscia witamy ponownie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4500zl masakra chyba dosc oszaleli. To w takim razie zycze ci zeby byla idealna ładnie uszyta taka o jakiej marzysz :-) Ola ja tez mysle zeby przedluzyc rzesy i chyba wole sobie je przedłużyć niz doczepic poniewaz planujemy podroz poslubna to bede miala odrazu na wyjazd. Mysle ze spokojnie 3 dni przed wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę Dziewczyny ;) Zdecydowaliśmy się w sumie w dwa dni. Już mam ogólny zarys jakbym chciała wszystko zorganizować. Kwestia sukienki mnie trapi i tortu. Uroczystość będzie na ok. 40 osób. To jest najbliższa rodzina. Rozeznałam sprawę już z fotografem, bo uważam, że lepiej mieć kogoś, kto będzie się tym zajmował, a nie żeby zobowiązać kogoś z rodziny, bo zdjęcia albo nie wyjdą, albo połowa będzie do niczego, albo jeszcze nie będą mi się podobały. Jeśli się zgłoszę miesiąc przed, to nie będzie problemu. Ceny też są satysfakcjonujące w zależności od pakietu jaki sobie wybierzemy. Z sukienką mam problem. Chciałabym ślub w stylu marynarskim. Mundur, kolor navy blu, granat i ogólnie te klimaty. Najpierw myślałam, że fajnie byłoby mieć sukienkę w takim odcieniu, potem mogłabym ją założyć na poprawiny po kościelnym. Ale do końca nie wiem, czy jednak chcę. Zobaczyłam na internecie piękną, krótką sukienkę i się zakochałam. W galerii macie jej zdjęcia. Zamarzyła mi się w tym momencie biała, mniej oficjalna niż na kościelny, ale teraz nie widzę siebie już w innej... chciałabym znaleźć podobną. Czy sądzicie, że lepiej kupić taką, potem też chciałabym ją wykorzystać na poprawiny, czy lepiej założyć coś mniej formalnego w granacie? Chciałabym niebieski bukiet, albo z konwalii obwiązany wstążką w biało granatowe pasy. A biała sukienka byłaby fajnym tłem. Kolejna moja rozterka to tort. Znalazłam super zdjęcie z tortem, który mi odpowiada w 100%. Nawet pani od tortów powiedziała, że jej się podoba i jest w stanie wykonać taki sam. Ale naszły mnie wątpliwości. Po ślubie ma być tylko obiad i coś słodkiego. Chciałam wszystkie "łał" zostawić na kościelny i wesele. I stąd moje pytanie, czy warto teraz robić tak fajny tort, a później mieć problem, żeby ten efekt przebić? Czy może lepiej zrobić coś innego, a potem tym tortem nawiązać do poprzedniego? I wpadłam na pomysł, że będzie jedno zwykłe piętro okrągłe, a na dolnych piętrach poustawia się mini torciki. Nie trzeba będzie tego kroić, a każdy dostanie taki sam kawałek. Jak myślicie, czy dobry kierunek wybrałam? Przesyłam link do galerii, tam są wszystkie moje "inspiracje". http://tufotki.pl/iGq1t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: moim zdaniem tort z malych torcikow,a na wesele po koscielnym ten piekny duzy tort:)co do sukienki to mysle,ze jesli na koscielny pozniej chcesz miec dluga klasyczna suknie to na teraz ta biala krotka jest extra i ten bukiet przy niej powalajacy,ale jesli na koscielny chcesz miec krotka to teraz na cywilny niebieska..takie jest moje zdanie...sama musisz decydowac,trzymam kciuki za dobre wybory;) Co do mojej sukni to ja nie wybralam jednej jedynej i chce ja skopiowac,tylko chce stworzyc cos dla siebie,wiec mysle,ze szycie to dobre rozwiazanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za utwierdzenie mnie w moim przeczuciu :D Jestem z tych raczej tradycyjnych i w kościele długa na pewno. I upatrzoną mam taką: http://www.mazdigital.com/webreader/12365?page=26 Tort z mini torcikami będzie myślę teraz odpowiedniejszy. Tylko zamiast tych wstążeczek kotwice, albo sznur. Nie nastawiam się że wszystko będzie jak na obrazkach, ale mam jasno nakreślone upodobania i będę się tego trzymała. Przejrzałam ofertę salonów w okolicy i niestety wybór krótkich jest bardzo mały... nic mi się nie rzuciło w oczy na dodatek. Będę musiała kupić gotowca, bez poprawek, bo nie będzie na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję, wszystkie akcje związane z drukiem, załatwić na www.viperprint.pl. Duży wybór papierów ozdobnych, bardzo solidne wykonanie i darmowa dostawa. Trochę już drukarni przerabiałem i powiem szczerze, że są niezawodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tortu to zdecydowanie ten z malymi torcikami. A jesli chodzi o sukienkę to zdecydowanie ta biala i do niej bym zrobila bukiet z kwiatow bialo niebieskich do tego buty niebieskie i bybyl wow. Ja tak to widzę! Ale decyzje ty podejmujesz co ci sie podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny polecam Wam wyjątkową oprawę barmańską, zajrzyjcie na facebook.com/barnianka - piękne i pyszne drinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.facebook.com/barnianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowość na podziękowania dla rodziców!! FOTO-SERCE Czas żeby zdjęcia z dzieciństwa, które budzą najpiękniejsze wspomnienie ujrzały światło dzienne i zostały odkopane ze starych albumów !! dzięki pomysłowi na foto-serce jest to możliwe. Zdjęcia do których dawno nie wracaliście zostaną zakomponowane w unikatowe serce, które przywrócą pamięć najciekawszym chwilom z życia :) napisz na agata.romanowska@vip.onet.pl wyślę oferte i skończone realizacje serc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina08
Po której stronie przypina się butonierkę dla młodego przed wyjściem do kościoła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majawarowna
My mamy wszystko już zaplanowane, sala zarezerwowana, DJ zamówiony, czekamy na dostawę alkoholu. Suknia do odbioru już niebawem, samochód zarezerwowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Słuchajcie moje Drogie, jak wyglądają sprawy organizacyjne z USC? 1. zaświadczenia można odebrać w jednym USC, czy trzeba z dwóch USC zgodnie z miejscem zamieszkania obojga młodych? 2. protokół przedślubny spisuje się przed zapowiedziami, prawda? 3. licencje na zawarcie zwizku muszą być dwie czy wystarczy jedna? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Gość Ola my jeszcze nie zalatwialismy spraw w USC ale za tydzień sie wybieramy. I z tego co mi wiadomo wystarczy isc do jednego urzedu. Potrzebne sa wasze odpisy aktu urodzenia jesli nie macie to wam sprowadza ale to duzej trwa. A protokol to chyba przed zapowiedziami bo my jeszcze nie spisywalismy dopiero jak zabierzemy chyba wszystkie dokumenty potrzebne. To mamy przyjść do księdza. My potrzebujemy tylko swiadectwo czy tam protokół nie pamiętam jak to sie nazywa ze odbylismy nauki przedmalzenskie i spotkania w poradni rodzinnej plus swiadectwa chrztu i bierzmowania jesli oczywiście inna parafia niz sie odbyly. Bylam w sobote na targach ślubnych ale szczerze powiem nic nieciekawego strasznie tam wszyscy drodzy byli to nie dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: dla nas ksiądz powiedział miesiąc przed ślubem przyjść protokół spisać,a zapowiedzi nie będziemy mieli,więc nie wiem co pierwsze;) a teraz podobno dokumenty są ważne 6 miesięcy,a nie 3,więc już można śmiało załatwiać;) my mamy swoje akty ur w tym samym urzędzie niedaleko domu,więc spoko,tylko do parafii narzeczonego musimy się przejechać 40 km,ale to nic:) a jak będziecie brać zaświadczenie o chrzcie to pamiętajcie,żeby tam był dopisek o bierzmowaniu,wydaje mi się,że nawet jeśli było w innej parafii to w Waszej ksiądz powinien dopisać to,bo przecież wie,że było bierzmowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotruśN
Odsprzedam (za kwotę wpłaconej zaliczki- 1000zł) termin wesela 10.09.2016 r. w Hotelu Restauracji Biały Dom w Paniówkach. Rezerwacja dokonana na Salę Bankietową. Więcej informacji udzielę telefonicznie: 793290189

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy zamiawiacie kwiaty tylko od kwiaciarki? Kto wam bedzie stroil sale auto kosciol? Bo ja chce sie wybrac do florystki ktora ma mi wycene zrobic , zobaczymy. Moze dzis pojade po pracy. A tak ogolnie jak przygotowania? My w następnym tygodniu idziemy do usc zlozyc wniosek o akty urodzenia bo teraz podobno nie chca papierowych musza byc w systemie a kobita mnie zapewniala ze napewno nie ma naszych w systemie dopiero jak sprowadza to jakis miesiąc, mozemy spisać zaświadczenie potrzebne dla księdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero zaczęłam planować ślub i wesele. Sale juz mam zarezerwowaną na 27.08.2016 także dużo czasu nie zostało ale jestem dobrej myśli, że wszystko pójdzie ok.Wesele na ok 80 osób W poniedziałek idę do księdza i mam nadzieje, że nie bedę miała niespodzianki w stylu : Przepraszam ale nie mam wolnego miejsca:o to byłaby porażka.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Agnieszkag ale po co Ci odpisy aktu urodzenia? Do zaświadczenia z USC w ogole ich nie potrzeba, dzwonilam dzis i rozmawialam z kobietą z USC. Po zmianie ustawy przy wydawaniu zaswiadczenai o braku przedszkod do zawarcia slubu konkordatowego potrzebne sa tylko dowody osobiste przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dokładnie Ola ma rację, slubowalam trzy miesiące temu i potrzebne były tylko dowody a resztę sobie wszystko sprawdzają internetowa droga, i za niczym się nie czeka kilka minut i już wszystko jest wypisane, dostajesz egzemplarz w kopercie i z tym idziesz do księdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze jest elektronicznie ale babka twierdzi ze nasze akty nie sa wprowadzone do systemu elektronicznego i musza je wprowadzic co za tym idzie musimy odpowiedni wniosek wystosowac. Tak mi powiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina08
Ile ważne są oświadczenia z USC??? 3 miesiące czy poł roku bo już się pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: to dziwnie,że Waszych akurat nie ma:/ ja właśnie sprawdziłam kartkę,którą od księdza dostaliśmy i tam jest napisane "dokument z USC",czyli chyba ten o braku przeszkód do zawarcia małżeństwa,prawda?poza tym dostaliśmy pudełka na ciasto dla gości:) ciągle nie mogę się zdecydować jaką górę chcę zrobić w sukience:(a tu jest link do zdjęcia bolerka,które mi się podoba i coś takiego bym chciała,tylko chyba z rękawem 3/4,a nie krótkim:) http://tufotki.pl/ECSzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Karolina,teraz podobno już pół roku z usc i od księdza chyba też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×