Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

A mi zostały 25 dni :D Teraz tydzień będziemy w trasie. Nawet restauracja nie jest ugadana :D Tylko rezerwacja ;) Alkohole i napoje nie kupione. Tort też nie do końca dograny, umówić się musimy na doprecyzowanie szczegółów. Tak samo z kwiatami. Na próbny makijaż nie wiem kiedy znajdę czas, a na próbną fryzurę nie idę, bo nie czuję potrzeby. Będzie robiona na kościelny. Jedynie co, to zaproszenia rozdane w końcu, M ubrany i ja tak samo. Z sukienką już po problemie. Wybrałam sobie inną, granatową w zamian za tą co mi za bardzo zszyli. Będę mieć ją do szafy :D A ładna, granatowa. Więc na przyszłe poprawiny mam i białą po cywilnym i granatową. Wczoraj kupiłam jeszcze żakiecik/ bolerko i już jest wszystko. Teraz będzie okazja przetestować buty i zobaczę, czy dam radę się w nich poruszać, bo nie chodzę na obcasach wcale. Mam jeszcze do wyboru na koturnie i się zastanawiam w czym będzie mi wygodniej. Czas ucieka przez palce, ale wolałabym mieć już to za sobą wszystko. A z drugiej strony, to coraz bardziej myślę, że M będzie musiał znowu na statek wracać zaraz po ślubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Bylam wczoraj na przymiarce sukni. Tak schudlam ze gorset za duzy trzeba po 2 cm z kazdej strony zwerzyc. Jak nie moja suknia byla za duza. ale Pani zrobi wszystko by na dopasować jestem tego pewna. Jutro jedziemy ustaloc szczegóły na sale. za tydzien spotkanie z dj. Zamowilam dzis winietki na stół takie motylki napewno wiecie jakie. jakoes parę dni realizacja. Bylam na weselu u znajomych i widzialam ze duzo rzeczy nie mieli co my mamy i to mnie bardzo ucieszylo. Bo bynajmniej nie bedzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
My na sale jedziemy w czwartek ;) zazdroszcze motywacji dziewczyna ktore chudna przed weselem.. Ja tez mialam dużo planow ale jakos do dbia dzisiejszego nie moge sie zabrac ani za diere ani za ćwiczenia ;/ a jakie zabawy beda ba waszym weselu? Ja szukam czegos orginalnego bo wiekszosc zabaw weselnych kazdy juz zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: matko jedyna,ja nie mam na nic czasu,wszystko na raz sie zwala:/ tak,moj synek ma 2 lata i bedzie na imprezie do konca,juz zaplanowalam gdzie dzieci beda mogly sie polozyc,a jedni znajomi powiedzieli,ze biora 2 letnia corke,a poniej ktos po nia przyjedzie...nic trudnego,ale to zalezy kto co woli i jaka woli impreze;) a tu obiecane zdjecie mojej sukienki...troche malo okazale,ale male pomieszczenie u krawcowej i takie zdjecie;) http://tufotki.pl/qJJ8i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eM super wyszła ta suknia ci powiem ten gorset pasuje do tej koronki na dole. a ta wstążka w pasie zgrywa sie bardzo dobrze z reszta bo gora zdobiona i dol a wstazka skromna. Ja tez nie mam czasu na nic mam problem z rozmieszeniem stolow wczoraj bylismy w restauracji i omowilismy szczegoly. Eh jeszcze tyle do zalatwienia. Ze az sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: nie dosc,ze tego zalatwiania tyle to jeszcze w pracy mam teraz troche stresu i maly troche chory,wiec juz mam ochote na wolne od wszystkiego i jak tak pomysle o tych przygotowaniach ogolem to spoko,ale jak zaczne myslec szczegolowo ile trzeba zrobic,zamowic i dogadac,itp to boje sie,ze pozapominam;) No co do sukienki to sie troche balam jak to wyjdzie,ale jest super:)ta wstazka taka wlasnie skromna,ale mysle,ze pasuje wszystko do siebie:) Linka,Ty tez pokaz nam swoja sukienke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
Tez inaczej to jest jak na sali jest miejsce żeby dzieci można było położyć.. Mi sie wydaje ze te maluchy strasznie sie męczą na takich nocnych imprezach.. Ale masz racje jak kto woli;) my zaraz jedziemy na sale, mam zrobiona liste rzeczy ktore mamy omówić zeby o niczym nie zapomniec. Ale i tak sie boje ze o czyms zapomnę:/ w przyszłym tyg ja mam pierwsza zmiane a mój M druga wiec caly tydzien sie bedziemy mijać i nic nie zalatwimy:/ ja moze do krawcowej pojde no i na probna fryzure i makijaż;) kurcze coraz bliżej wielkiego dnia i zaczynam sie stresować;) moja sukienka jest gotowa ale jeszcze nie bylam na ostatecznej przymiarce bo krawcowa mówi żeby przyjść z miesiąc wcześniej w razie jakby cos bylo trzeba jeszcze poprawic ;) jak sie uda to w przyszlym tygodniu dodam zdjęcie;) Twoja sukienka jest bardzo ładna, zwlaszcza gorset jest śliczny szkoda że nie widac go dokladnie:) no i wstazka dodaje uroku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Troche Wam zazdroszcze, ze macie tak blisko do slubu- ja duza czesc rzeczy mam juz zalatwiona, ale pozostaje mi czekanie az do pazdziernika ;) w weekend kupilam buty slubne, bo jutro jade na przymiarke dlugosci sukni. Wczoraj bylismy na spotkaniu z firma florystyczna, dziewczyny pokazywaly nam swoje realizacje oprawy florystycznej roznych wesel i jestem zachwycona tym co robia :) teraz czekamy na wycene i mam nadzieje, ze podpiszemy umowe :) makijaz probny mam juz za soba (120zl), a na probna fryzure wybiore sie chyba w sierpniu, bo idziemy wtedy na dwa inne wesela, wiec akurat wykorzystam :) teraz przed nami wybieranie zaproszen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: nastepnym razem zrobie zdjecie gorsetu z bliska...jak nie zapomne;)teraz przymiarke mam 23 maja:)ja tez mam liste pytan do kobiety z sali weselnej i chyba niestety musze to zalatwic sama,bo jakos nie mamy kiedy razem:( dzis zamowilam sekacze:) Pazdziernik,nie martw sie,szybko minie;) ja za probny makijaz zaplacilam 60zl,a nawet za slubny zaplace mniej niz Ty za probny,bo ok.100...z tym to mi sie niezle udalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz bylam na sali i tez sie balam ze czegos zapomne ale Pani zadawala mi pytania po kolei bo wiedziala co chce wiedziec i potem ja pytalam jak cos jeszcze mialam zapisane a nie padło. wiec mysle ze u was bedzie podobnie. a co do makijażu ja zaplacilam 50 zl i bylam zachwycona. slubny tez mam za 50 zl ale plus dojazd. wiec mysle ze to tanio. Największy problem mamy z usadzeniem gosci i ukladem stolow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
Na sali wszystko super. Wszystko wiemy a Pani powiedziala ze jak mamy jeszcze jakies pytania to mozemy dzwonic do niej kiedy chcemy :) ja na przyszly tydz umawiam sie ba makijaz i fryzure.. Za makijaż probny i slubny place po 50 zl a za fryzure tez probna i slubna 70- 80 zl... Mysle ze to nie tak drogo;) jeszcze tylko yroszke ponad miesiac.... Aaaaa nie moge sie juz doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM Wam kobietki cyrkonie Swarovskiego, najtańsze jakie znalazłam i oryginalne: allegro.pl/cyrkonie-swarovski-crystal-white-opal-50-sztuk-i6164486247.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Wow, szok, ze tak malo licza w Waszych miejscowosciach za makijaze... U mnie w takiej kwocie to tylko kosmetyczki maluja, a u makijazystek stowka to minimum :( no ale jednak warszawa i okolice to chyba najwyzsze ceny w kraju ma niestety. Plus jest taki, ze dziewczyna przyjezdza do mnie do domu, wiec tylko do fryzjera bede musiala rano jechac. Powiedzcie mi prosze, na ktora godzine umawiacie sie do fryzjera w dniu slubu? Ja mam slub na 17, a znajoma fryzjerka zapisala mnie juz na 9 i powiedziala ze trzeba przeznaczyc ok 2h... I wszystkie moje znajome czesaly sie tak wczesnie. Troche sie boje czy fryzura utrzyma sie caly dzien i cala noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja tylko dodam od siebie,ze nie wiem jak inne dziewczyny,ale ja mam slub o 14,a do fryzjerki jestem umowiona na 10...po co masz byc juz gotowa 6 godzin przed slubem,dla mnie to glupie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam slub na 16 i mhsle ze do fryzjera pojde na 10 a makijazystke umowie na 12. Zreszta i tak przyjedzie szybciej malowac innych. a tak po 13 bede sie ubierac po malu bo ma 15 błogosławieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
Ja slub mam o 14. Makijaz na 9. Fryzura na 10. Jeeee ja sie juz nie moge doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mogę do was? :) Mam na imię Martyna, 24 lata :) Nasza data 23 lipca, jest tutaj jakaś PMka z tego samego dnia? Dużo wam jeszcze zostało do załatwienia? My skończyliśmy rozdawać zaproszenia, chwila wytchnienia :) Mam pytanie do dziewczyn, które są już po, może któraś z Was brała te krówki i może coś o nich napisać? Jak smakują i jaka jakość? http://allegro.pl/krowki-podziekowanie-dla-gosci-slub-wesele-5kg-i5930589762.html Zastanawiamy się między krówkami a ciastem. Co jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Martyna no ja mam już niedługo 18 czerwca. Zostało tylko dogranie wszystkiego tak naprawdę. Dopiero zaproszenia dajecie nie troche pozno? Duze wesele robicie? Ja mam dla gosci aniolki gipsu ładnie zapakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: witaj Martyno, ja mam ślub 4 czerwca,więc to co ja mam przygotowane,a Ty będzie się dużo różniło;) nie wydaje mi się,że późno zaproszenia rozdają...ponad 2 miesiące wcześniej to raczej ok;) my dla gości będziemy dawać ciasto w pudełeczkach na koniec i każdemu jeszcze będzie ciasteczko z wróżbą...jakoś tak nam się spodobały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia czas ucieka 16 dni minie jak jeden dzien. Dziewczyny wszystkie niedługo bedziemy meżatkami jejeje. Juz nie moge sie doczekac ale czuje ze stres bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem fajne buty sprzedają w sklepie nahttp://butyslubne.com.pl/ Na pewno wyróżnia się design i jakość wykonania. Ja tutaj zamawiałam skórzane, w klasycznym kolorze ecru, chyba taki model pasuje do większości sukien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas już za niecałe dwa miesiące, coraz większe napięcie ale i radość. Większość rzeczy załatwiona, bardzo się cieszę z sali bo znaleźliśmy fajne miejsce - http://lisewskidwor.pl/ Stary dworek - to było moje marzenie od lat :) Jest tam przepięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.marketweselny.pl Największy Ogólnopolski Market dla Nowożeńców. Najtańsze zakupy, największy wybór. Wszystko co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela w jednym miejscu. Balony, balony strzelające wybuchowe, zaproszenia, księgi gości, naklejki na alkohol, serwetki, świece, dekoracje samochodu, podziękowania dla rodziców, świadków oraz setki innych dodatków do przygotowania wspaniałego wesela. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie 26 dni jak dobrze licze . Wczoraj kupiliśmy garnitur Pan Mlody caly juz ubrany wyglada cudnie. Tylko zalil sie dlaczego ja go oglądać moze w stroju slubnym a on nie byl przy wyborze i przymiarkach. hehehe. eM jak tam suknia bo ty masz juz blizej niz ja.? Linka juz wszystko macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia ro już tuż tuż . literki ladnie by sie komponowaly z tymi kwiatami powiem ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×