Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
a jakie zabawy proponujecie gościom podczas wesela macie już jakieś pomysły :-) co jeszcze dziewczyny macie w planach piszcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: u nas szczerze mowiac raczej nie bedzie zadnych zabaw,muzyka bedzie grala,ale nie bedzie zadnego "prowadzacego" imprezy,wiec bedzie mozna potanczyc,a jak nie to posiedziec za stolem czy na takich kanapach,bo na sali beda takie kanapy i bedzie ogrodek,wiec mysle,ze kazdy znajdzie sobie zajecie:)a macie jakies propozycje atrakcji na takie przyjecie,a nie wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no może i fajne są te fotobudki,ale nie chcę:) nie wiem czy w ogóle będziemy robić jakieś dodatkowe atrakcje...podejrzewam,że nie,ale jak macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie...może coś mi się spodoba i namówię mojego narzeczonego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się ta fotobudka też nie podoba żadna atrakcja! ale to tylko moje zdanie.Pokaz barmański też jakoś do mnie nie przemawia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no do mnie też nie...my chyba jednak nie będziemy robić nic dodatkowego; dla dzieci owszem,zrobimy kącik do zabawy,jakieś kolorowanki,kredki,zabawki i takie tam,ale dorośli już znajdą sobie zajęcie;) jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie orkiestra już tam przygotuje kilka zabaw takich żeby się goście trochę pobawili może z dwa jakieś ciekawe konkursy, te fotobudki i te pokazy wogole mi się nie podobają, szkoda pieniędzy na takie typu atrakcje, u mnie też na weselu sala ma taki kącik dla dzieci z kredkami i klockami a także piękny plac zabaw wiedz dzieciaki nie będą się nudziły. nie podobają mi się zabawy takie trochę nie na miejscu np rozpoznawanie panny młodej po nogach uszach itp kilka widziałam takich filmików, nieciekawe zabawy są też z krzesłami np stoi 5 krzeseł a 4 osoby biegają wokół muzyka przestaje grać to kto pierwszy ten lepszy większość osób już lekko podpitych się wywraca po co ta szopka.natomiast fajna zabawa jest też taka panie tańczą w kolko a za nimi tworzą kółko panowie panie kręcą się w lewo panie w prawo muzyka przestaje grać i każda pani obraca się do tyłku za siebie i tańczy z partnerem z naprzeciwka fajna zabawa na zapoznanie bliżej rodziny.następna zabawa taka ze kazdy dobiera się w parę obojętnie kto z kim i trzymają się pod lokcie tzw krakowiaczek i na sygnał prowadzącego każdy puszcza swojego partnera i dalej bierze pod lokiec partnera obok takie jakby mlynki super to wygląda jak kamerzysta tak z góry filmuje gości wtedy cała sala tak fajnie wiruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam też na takim weselu gdzie wszystkie panie w jednym rzędzie stały pod ścianą a przed nimi pan młody po przeciwnej stronie panowie a przed nimi pani młoda muzyka zaczyna grać i panna młoda tańczy i panowie już naśladują. później tańczy pan młody a panie go naśladują później przyznawane są punkty fajna zabawa,lub pan młody z paniami zdjęcie robi a pani młoda z panami później wszyscy tańczą ze swoimi drużynami i dalej zdobywają punkty wszyscy tak się super bawili bez żadnej granicy wiekowej od najmłodszych do starszych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te zabawy są różnie odbierane ,przez gości więc trzeba to dobrtze przemyśleć bo może być klapa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eM: Dzięki za podpowiedź :) Już coś tam o tych pasach słyszałam i na pewno zakupie taki pas, aczkolwiek mam jeszcze w planach jak najszybciej iść na siłownie :) Mam nadzieję, że uporam się ze wszystkim szybko. Żadnych rozstępów jeszcze nie mam i oby tak zostało do końca. Jestem w 5 miesiącu, brzuszek- piłeczka, a od początku przytyłam 5kg :) Wracając do tematu zabawy są tak różne jak i my. Jak dla mnie pomysł z foto budka jest żaden bo stoi i hmm stoi :) Zapewne mało kto z niej skorzysta- co dla nas fajne niekoniecznie fajne jest dla innych tym bardziej starszych ciotek :) W większości zabawy ustala się z orkiestrą czy dj więc warto porozmawiać co mają do zaproponowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania: Dziewczyny mam do Was ogromną prośbę, gdyby któraś z Was przegląda jakieś fora lub strony i zauważyła że ktoś chce sprzedać suknie ślubną Maxima 3814 3 w 1 to dajcie znać. Przeglądam dużo takich stron ale może mi umknąć. A to jest cudo które pragnę mieć :D tak przy okazji gdyby Wam się kiedyś trafiła w oczy to z góry dziękuję za informację! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orkiestra może ma ciekawe propozycję na zabawy ale gośćie raczej nie chętnie biorą udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Crystal,nie ma problemu,jak masz jeszcze pytania chętnie pomogę,ale na pewno sama świetnie sobie radzisz;)co do tematu,ja byłam na weselu gdzie była fajna zabawa,tylko nie wiem czy jasno opiszę,ale się postaram...na podłodze leżała lina,na samym początku liny po jednej stronie stał pan młody,a po drugiej pani młoda i wzdłuż liny stali biorący udział w konkursie i jak wodzirej mówił "młody" to trzeba było przeskoczyć na stronę pana młodego,a jak mówił "młoda" to na stronę pani młodej, kto się pomyli odpada i tak aż do zwycięzcy, zabawa zaczyna się powoli,ale potem nabiera tempa i jest na prawdę dobra zabawa i kupa śmiechu i młodym i starszym...brałam udział w tym konkursie i zajęłam 2 miejsce,bo przegrałam z moją siostrą;) i muszę przyznać,że ten konkurs na prawdę mi się podobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to "normalna zabawa"nie ujmująca nikomu więc mogła się podobać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eM: tez bralam w tej grze udzial ;) Swietna zabawa mimo, ze wydaje sie prosta i nudna :D Co do zabaw organizowanych przez orkiestre to nie spotkalam sie z tym zeby ktos nie byl chetny... Widocznie bylo mniej sztywne towarzystwo, a przy takich ludziach mozesz na gkowie stawac i nic z tego nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my byliśmy wczoraj u księdza i już zapisaliśmy datę ślubu i nawet godzinę;)a przy okazji ksiądz powiedział,że dowie się czy musimy robić kurs przedmałżeński i iść do poradni rodzinnej,więc może nie będzie to potrzebne:) zapowiedzi też chyba nie będzie,ale też musi się tego dowiedzieć:) ten ksiądz jest spoko,więc myślę,że uda mu się załatwić,żeby nie było trzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny! :) ja planuję swój ślub na grudzień 2016 (mam nadzieję, że Boże Narodzenie będzie białe) ;) mamy już znajomego fotografa i salę, ostatnio szukaliśmy zespołu i tu było ciężko, bo sami jesteśmy z Narzeczonym muzykami... ale udało się! więc żeby komuś oszczędzić poszukiwań: www.czerwone-okulary.pl :) my słyszeliśmy ich już parę razy i w końcu udało się ich zamówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie ze dołączyłas do nas :-) fajny czas świąteczny :-) no my akurat wybraliśmy lato jako porę roku. ogólnie masz już coś wstępnie jakiś plan w głowie? jakieś kolory przewodnie coś? może sukienka która ci gdzieś już tam wpadła w oko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=i7qW3FUz_Eo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolagość
sala zarezerwowana na 15 maja szukam orkiestry dobrej pomożcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się zastanawiamy nad datą albo koniec lipca albo początek pażdziernika i nie wiem za czym się opowiedzieć...pomóżcie zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jak fajnie jest nas więcej a co macie w planach dziewczyny? hmmm wszystko zależy od terminów Sal może akurat będą mieli w lipcu wolne to byście może się na lipiec zdecydowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja bym chyba szybciej wybrała lipiec niż październik,ale to jak co się komu podoba:) my mamy już salę i u księdza zapisane na 4 czerwca i godzinę już nawet mamy zapisaną od razu:) w sumie jak już te dane wiadomo to i zaproszenia można drukować,żeby później nie wszystkie koszty na raz,jak myślicie? ja ciągle oglądam na internecie różne rzeczy i tak w sumie nic konkretnego nie szukam,a wszystko oglądam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, ślub i wesele to duży wydatek, ale można trochę oszczędzić, czytałam kilka fajnych porad na poradniku inwestowania, może komuś się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się kierowaliście przy wyborze obrączek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybieralismy to co nam się spodobało, i żeby nie były takie bardzo cienkie bo wkoncu to rzecz na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoc wysokie proby zlota nie sa najtrwalsze i lepiej wybrac ta najslabsza 333- po wielu latach nadal beda sie pieknie blyszczec i nie bedzie widac rys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my obraczek jeszcze nie zamawialismy,ale jak na razie ogladalismy to tez patrzylismy na to,co sie nam podoba:) raczej bedziemy mieli obraczki z bialego zlota proby 585:)proba zlota swiadczy o tym ile jest gram zlota,bo to nie jest czyste zloto i czym wyzsza proba tym wiecej zlota i stop jest bardziej miekki i podatny na uszkodzenia takie jak wlasnie rysy, na obraczkach o najnizszej probie tez widac rysy,ale nie tak szybko:) juz sie o tym naczytalam,wiec wiem;) a gdzie znalezc ten poradnik inwestowania?chetnie poczytam,bo oszczednosci zawsze mile widziane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam obrączkę z wysoką próbą złota i nic się nie dzieje. Amam już bardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten czas ucieka zaraz 2015 można powiedzieć koniec wesel ;)już koncówka maja matko ale przeleciało!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×