Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
Ania: znalazłam jeszcze jeden model 3814 dziewczyny mówcie co myślicie o nich :) bo tamten z płaszczykiem wydaje się troche pogrubiać... a ja z moim przyszłym jesteśmy razem prawie 8 lat a w poprawiny po ślubie będziemy mieć 9 lat dlatego wybraliśmy taką datę :) a wy kierujecie się czymś przy wybieraniu daty ślubu? I przedewszystkim słyszałyście że ceny alkoholi mają pójść w górę i to nawet do 32 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochana. powiem tak sukienka bardzo ładna i mi się też podoba tylko mi jakoś doły te z haftem wpadły w oko ciekawe jak będę wygladala. to dokładnie którego slubujesz? my od początku chcieliśmy czerwiec bo dni długie zielono początek lata wakacji. data była wolna i zaraz po weselu teście kupuja nam jakąś wycieczke za granicę moze Turcja lub Hiszpania zobaczymy jeszcze a w takich krajach w połowie czerwca jest piękna pogoda. chcieliśmy czerwiec żeby już mieć z głowy wszystko i latem już sobie dokończyć remont przeprowadzkę do niego dokumenty załatwić z meldunkiem bo będę miała urlop więc wszystko latem sobie na spokójnie po podróży ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a można wiedzieć w jakim jesteście wieku?ja mam 32 lata a mój narzeczony ma 30 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooangelaa22
A ja mam 22, mój narzeczony 23 :) 30 sierpnia minie 6 lat jak jestesmy razem :) Mam cudownego faceta ;) cieszy sie że zostane jego zoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
planujesz jeszcze coś na ten rok kupić lub załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania: Magiczny dzień mamy 6.08.2016 :) a 7.08 rocznica planujemy małą niespodziankę dla gości na poprawiny związku z tym że jestem fotografem więc mamy mega dużo zdjęć więc pokaz multimedialny będzie na miejscu ;) też planujemy po tych wszystkich przygotowaniach i wesele odpocząć i wyjechać w "podróż" ale na pewno nie do krajów muzułmańskich. Byliśmy w Egipcie i było super ale po tych wszystkich akcjach w tych krajach odpuszczamy i wybieramy Hiszpanie która jest nawet nie tak droga. Ja mam 25lat a mój PM 23lata. ktoś jeszcze się wybiera w podróż poślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też kraje muzulmanskie odpadają :-) stawiamy na Hiszpanię :-) to wesele macie w moje urodziny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: u mnie jest tak...ja mam 25,a moj narzeczony za tydzien konczy 27 lat, kiedy bedziemy brali slub bedziemy razem 9 lat i 2 miesiace,a po zareczynach bedziemy 3 lata i 4 miesiace:)ja bym chciala chyba miec slub 4 czerwca,bo 11 sa urodziny kolezanki,a 18 byl slub brata ciotecznego,wiec nie chce w tym samym dniu;)w jakas podroz chcialabym pojechac,ale mysle,ze to bedzie wycieczka tu w Polsce,ewentualnie Czechy,bo moj narzeczony kiedys tam byl i mowil,ze musi mnie tam kiedys zabrac,wiec moze moze;)a tak w ogole to mam malenki problem z internetem,wiec przez kilka dni bede bardzo rzadko tu zagladac,ale po weekendzie juz bedzie ok:)Wasze suknie tez po weekendzie obejrze:)ciesze sie,ze moglam kogos zainspirowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim narzeczonym mamy 28 lat, jesteśmy z tego samego rocznika tylko że ja ze stycznia a on z lipca. W tym roku stuknie nam 6 lat odkąd jesteśmy razem, a we wrześniu będzie 3 jak się zaręczyliśmy. My ślub bierzemy 27.08.2016 tak mi fajnie wypadło że akurat moja najstarsza siostra również brała ślub w ten dzień,tylko że będzie nas dzielić różnica 22 lata po... Myślałam o jakiejś dedykacji dla niej i szwagra z tej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a planujecie coś jeszcze na ten rok? :-)ja codziennie oglądam sobie różne dekoracje Sal, obuwie przeglądam sukienki ale wiadomo na wszystko jest jeszcze za wcześnie. wczoraj pytałam w salonie na ile przed ślubem trzeba zamówić fryzjera i kosmetyczkę to mi babka powiedziała że tak dwa miesiące przed będzie ok.ogólnie pytałam jak to cenowo wygląda to mi mówiła że fryzura 80 a makijaż 50 w dzień ślubu.fryzure robią próbna za 50 zł i robi 3 fryzury :-) więc myślę że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co najważniejsze na ten rok już mamy: salę, orkiestrę i dekoracje. Zaproszenia planuje w grudniu zamówić Z resztą ruszamy po nowym roku, co do sukienek to oglądam cały czas modele dostępne na internecie im więcej oglądam tym nie wiem czego chce. A wy dziweczyny planujecie coś jeszcze na ten rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak samo jak Ty na ten rok praktycznie najważniejsze mamy. kupię tylko buty żeby mieć już pod koniec roku jak będę szukać sukienki, zaproszenia jakoś na początku roku jak będę znać już godzinę w kościele pewna. wstępnie będzie to 15.30 a ty kiedy idziesz do ksiedza?a co wogole podoba ci się z sukni? jakąś skromną czy bardziej princessa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania: my już byliśmy w kościele bo mamy duza parafie i tak się zawsze u nas robi. Godzine mamy 13:00 zastanawiam się czy nie za wcześnie ale może tak akurat ;) mi się ogólnie podobają dopasowane w talii sukni a pozniej rozchodzaca się. W zwiazku że mam duży biust to dekold w serce. Lubie oglądać salon sukien ślubnych tam można znaleźć dużo inspiracji co prawda ceny masakryczne ale to w końcu słynni projektanci. I tak jak zaczniemy przymierzac to wtedy się okaże co nam pasuje ;) a zastanawiacie sie jakie upominki dacie goscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowaliśmy że ślub chcemy na 15.00 a do księdza chcemy iść pewnie tak w styczniu bo teraz nam powie że nie ma kalendarza na przyszły rok :) a co do sukienki to bardzo chciałabym mieć księżniczkę bo od zawsze mi się podobają. Mysłałaś nad bukietem??? W jakim miesiącu bierzesz ślub? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania: Mój ślub jest w sierpniu :) też zawsze myślałam nad princessą ale teraz jak przeglądam to różne mi się podobają. Co do bukietu to chciałabym na pewno w formie kulki ale z różnych kwiatów. Jestem ze śląska więc w Tychach u nas jest giełda kwiatowa, pewnie tam się wybiore i na pewno coś znajdę. Na dzień dzisiejszy podobają mi się piwonie, róże, gipsówka,eustomy i storczyki też ciekawie wyglądają. A Ty masz jakiś pomysł? A słyszałaś o tym podniesieniu cen na alkohol. Bo jak czytam na innym forum to dziewczyny szaleją i już kupują. Moja przyszła rodzina już też zaczyna mówić o tym by kupić alkohol ale kurcze to jeszcze ponad rok ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też w sierpniu dokładnie to 27.08. Ja chce mieć spływający bukiet z biało - niebieskich róż. Niebieski to będzie też mój kolor przewodni dekoracji i zaproszeń, też właśnie o tym słyszałam o podniesieniu cen na alkohol. U nas właściciel sali na której mamy wesele proponuje nam zakup alkoholu po cenach hurtowych ponieważ jest właścicielem sklepu. I będziemy brać alkohol od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chce bukiet kulke z eustomy i róż pastelowe kolory cieniowane.suknie princess z dekoltem w serduszko.prezentów dla gości nie przewidujemy, podziękujemy im za przybycie na sali a potem na płycie. a co kupujecie rodzicom?my chcemy bukiety kwiatów i kosze ze słodkościami. zastanawiam się nad butami zakryty palec czy odkryty a wy jakie macie w planie kupić? slubujemy w czerwcu. w parafii której slubujemy jest luz więc zrobi nam godzinę taka jaką będziemy chcieli. a jakie kolory przewodnie macie? myslalyscie o obraczkach co wam się podoba? ile u was w parafiach się płaci za ślub i zapowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałabym buty na pasku( tak dla własnej wygody) z zakrtytmi palcami. Ślub bierzemy w mojej parafii. Z tego co mówiły mi koleżanki które wcześniej brały ślub to nasz ksiądz bierze za zapowiedzi 100 - 150 zł, a za ślub ok. 500 Dla rodziców chciałabym podziękowania w formie książki i kwiaty, Mój kolor przewodni to niebieski chce mieć pod ten kolor kwiaty, bukieciki i zaproszenia. Dla nas na pamiątkę chce księgę gości, i zamiast kwiatów będziemy na zaproszeniach chcemy prosić o wino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też buty na pasku zapinane wokół kostki dla wygody.a duże wesele robicie? z poprawinami? i ile płacicie od talerzyki za wesele? a np z zabaw weselnych dziewczyny co wam się podoba? a pierwszy taniec jaki macie utwór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też buty na pasku zapinane wokół kostki dla wygody.a duże wesele robicie? z poprawinami? i ile płacicie od talerzyki za wesele? a np z zabaw weselnych dziewczyny co wam się podoba? a pierwszy taniec jaki macie utwór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania: Jeśli chodzi o buty to mierzyłam białe ale nie bardzo mi się podobają, poza tym nie użyję ich później i "ślubne buty" za które dam kupe kasy będą stać na półce ;/ Nie szaleje na punkcie ślubowej manii więc na pewno nie kupię białych butów. Kolory na weselu będę miała mięta, wrzos i pudrowy róż więc albo pudrowe albo miętowe :) które później będę nosić. Co do prezentów dla gości to widziałam takie małe pudełeczka i w nich np. słodycze lub kulki do kąpieli. Mały gadżecik a jak ślicznie wygląda. Rodzicom chcemy urządzić małe wspominki ze zdjęć no i kosze z kwiatami jakimś winem, słodkości. Mi się podobają tradycyjne obrączki ze żółtego złota zaokrąglone i moja z brylancikiem ;) ładne i tanie na: http://www.ak-bizuteria.pl/obraczki-slubne,c67.html Bo tak to straszne ceny są, a Apart przereklamowany i drogi jak dla mnie. My też chcemy wino zamiast kwiatów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania: My mamy z mini poprawinami na drugi dzień, bo mamy przyjezdnych gości. Za talerzyk 180 zł a na poprawiny przychodzi tylko połowa osób niż na wesele więc mamy 50zł. Byłam na małej ilości wesel więc z miłą chęcią posłucham o zabawach na weselu bo jestem zielona w tym temacie :) a na pierwszy taniec nie umiemy się zdecydować jeszcze jaka piosenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a ja tak czytam i czytam i myslalam,ze sie Wasze wpisy nie skoncza...ale to dobrze;)ja chce miec bukiet z czerwonych roz z dodatkiem bialych tez w takiej jakby kulce:)i kolor przewodni chcialabym,zeby byl czerwony,takie kwiaty,zaproszenia,winietki i mucha pana mlodego;)mam nadzieje,ze na sali beda mieli jakies takie ozdoby:)a tak w ogole to oglaszam,ze dzis rano zarezerwowalam sale...na razie wstepnie,wiec data moze sie jeszcze zmienic,ale juz wiemy gdzie bedzie...nareszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu ja również nie szaleje na punkcie manii ślubnej i nie chce białych butów które mają leżeć w szafie.będę miała kolor pudrowy róż na 8 cm obcasie mój przyszły mąż jest wysoki więc będziemy fajnie wyglądać :-) my robimy sobie wesele bez poprawin, na kawę i kolacje rodziców i rodzeństwo zaproszę do domu na drugi dzień. mamy w niedzielę zaplanowana sesje zdjęciowa więc wszystko na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siva_m_c
PILNE!!! Hej! Odsprzedam termin/salę na wesele w restauracji Leśna Perła w Radlinie - termin przypada na 09.07.2016. Osoby zainteresowana proszę o kontakt pod numerem telefonu: 661 563 726.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myslałyście nad menu ? bo to też jest ciężki temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my już mamy Menu wybrane. wszystko było wybrane z chwilą podpisania umowy.mamy swoje ciasto owoce i alkohol a tak wszystko w cenie menu bogate w cenie bardzo atrakcyjnej 145zł od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możesz napisać mniej więcej na co się zdecydowałaś my mamy problem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: co do butow to ja akurat biale buty mam,wiec mozliwe,ze w nich bede,a jesli nie to tez mysle,ze nie bede bialych butow kupowac:)my juz zajelismy wstepnie sale,ale jeszcze nie jezdzilismy podpisywac umowy,wiec nie wiem jak to u nas bedzie z ustalaniem menu,ale mysle,ze pozniej:)teraz musimy sie chyba przejechac do ksiedza i popytac go o termin,ktory wybralismy na sali i jak bedzie mial wolny to od razu zajac tu i tam pojechac podpisac umowe:)a dopiero jutro jedziemy powiedziec o slubie rodzinie narzeczonego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Menu takie z tego co pamiętam wesele na 60 osób.rosół z makaronem i potrawka, de volaie z pieczarkami i serem,kieszonki schabowe z papryką, pieczeń w sosie kurkowym, schabowy słoneczny, jakieś mięso w cieście francuzkim, karkówka pieczona ziemniaki frytki i kluski.potem kawa i ciasto i lody. zimny bufet galantyny klopsiki, ryby, galarciki, szynki ze szparagami sałatka gyros jarzynowa i jeszcze jakąś, później tort oraz kolacja ze śniadaniem bigos po cygańsku czyli z klopsikami, szaszlyki barszcz czerwony paszteciki, mięsa na ciepło z obiadu, golonka z kapustą jakieś rolady.moim zdaniem menu tradycyjne na każde podniebienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×