Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

cześć dziewczyny! można dołączyć? ?? my planujemy ślub z narzeczonym na czerwiec 2016 mamy zaklepane sale kamerzyste fotografa i dj-ja. myślę nad tym kiedy puść zklepac w kościele z jakim wyprzedzeniem trzeba jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: witaj Agnieszko, pewnie,że można dołączyć,bardzo nam miło;) my też mamy czerwic 2016, a Wy którego? my już byliśmy u księdza i zaklepaliśmy datę i godzinę już nawet:) moim zdaniem skoro macie już co jakiego zaklepane to na wizytę u księdza nie jest za wcześnie,ale zrobicie jak uważacie:) warto pójść wcześniej jeżeli będziecie musieli zrobić jeszcze kurs przedmałżeński:) co do obrączek to chyba też zależy kto się czym zajmuje to różnie widać ślady używania:) a w 2015 to wesela się chyba niedawno zaczęły,bo jeszcze całe lato i część jesieni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 czerwca :-) a wy którego? no my do kościoła chyba pójdziemy w sierpniu u nas nie ma takich kolejek na wiosce. obrączek jeszcze niemamy trochę za szybko. myślę tylko nad podziękowaniami dla rodziców jak to będzie u was? mój nie ma ojca tylko ojczyma chialbym jakos tak na wesolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to fajnie widzę że więcej nas w czerwcu ślubuję. my też jeszcze nie byliśmy i księdza parafia mała więc problemów nie będzie. a sukienkę jaką byś chciała mieć? skromną czy raczej princess? duże wesele planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my mamy 4 czerwca:) ja nie wiem czy u nas dużo jest ślubów czy nie,ale już mamy zapisane i spokój;) my obrączek też jeszcze nie mamy,ale myślę,że trzeba będzie może niedługo się rozejrzeć:) co do podziękowań dla rodziców to ja myślę,że u nas będą podziękowania dla mam,bo dla naszych "tatusiów" niestety nie mamy za co dziękować i w związku z tym,że robimy nieduże przyjęcie,a nie wesele to podziękowanie zrobimy jeszcze w domu:) myślałam też,żeby po ślubie i przyjęciu zrobić mamom takie małe fotoksiążki z naszymi zdjęciami z tego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te przyjęcie na ile osób z muzyką tańcami czy bez bo też myślimy i nie wiemy jak to rozegrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: jeżeli chodzi o nasze przyjęcie to ma to być na około 50 osób, muzyka owszem będzie grała i będzie można sobie potańczyć,ale nie będzie zespołu ani DJ'a, ślub mamy zapisany na godzinę 14,więc myślę,że ok. 15:30 zajedziemy na salę i nie będzie to impreza do rana,myślimy raczej,że 6-7 godzin, 3 dania gorące, słodki stół i tort oczywiście...no i to tyle chyba:) w sumie podobnie jak wesele,tylko w innych godzinach i krócej,no i muzyka będzie leciała puszczona:)robimy też kącik do zabawy dla dzieci,bo będzie kilkoro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 80 osób. a sukienka to raczej taka skromniejsza niż princeska ale jesli by mi jakas fajna wpadła to może.napewno do niej buty fioletowe i skarpetki dla Pana młodego tez fioletowe. a u was? no my jednak chcemy weselicho do białego rana. ale nie potępiam innych upodoban każdy robi jak mu lepiej :-) moje kolory przewodnie to biel i fiolet uwielbiam fiolet :-) mam nadzieje ze ten czas szybko zleci do ślubu bo juz nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój kolor przewodni to pastelowy róż :-) do tego kwiaty też w takich kolorach wesele też do białego rana na 60 osób.będzie orkiestra kamerzysta fotograf, dania na ciepło przekąski zimne stół szwedzki i tort oczywiście, sukienka princessa z górą w serduszko i dołem sukni z haftem bo strasznie mi się podobają. no my też nie możemy się już doczekać tego wielkiego dnia :-) a wy na ten rok jeszcze coś zalatwiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my zmienilismy zdanie co do wesela i uwaga... Idziemy do usc, pozniej zapraszamy na obiad na statku i tyle. Doszlismy do wniosku, ze pobawic sie mozemy zawsze i wszedzie, a po weselu rodzina bedzie chodzic i plotkowac (tym bardziej u nas sa takie pewne osoby i dla nich wesela nie robimy zeby przyszli- brzydko mowiac sie nazarli, a na koncu oplotkowali) wiec zalatwiamy najblizszych i to wszystko. Obraczki dzis zamowilismy w aparcie, beda na 19.06, a slub planujemy nie pozniej niz 30.06, w poniedzialek poznamy dokladna date, poniewaz musimy jechac do Wroclawia, zeby wszystko zalatwic, a to 250km od naszego obecnego miejsca zamieszkania. Trzymajcie kciuki, zeby rodzice nas nie pozabijali za ta decyzje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No załatwiamy później kościół jeszcze i spotkanie rodziców. Cristal fajny pomysł z tym statkiem :-) a jakie macie upominki dla gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Crystal,czyli na razie tylko cywilny i to w czerwcu w tym roku,tak?dobry pomysł,tym bardziej,że w Twoim stanie nie za dużo się pobawisz na weselu...coś o tym wiem;)a który tydzień u Ciebie? myślę,że rodzice Was nie zabiją...będzie dobrze:D a co do upominków dla gości to my nic nie będziemy robić,na odwrocie winietek planujemy napis z podziękowaniem i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Agnieszko,a spotkanie rodziców w jakimś konkretnym celu czy żeby się po prostu poznali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poprostu takie w celu przegadania ślubu i wesela. Oni juz się znają na szczęście . jesteśmy ze sobą 12 lat a od wigilii w narzeczenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eM: Dokładnie, tylko cywilny i to w zasadzie za chwile. Jak na ta chwile jest 24 tydzień więc dużego brzuszka jeszcze nie ma i nie zanosi się na bardzo ogromny do dnia ślubu chociaż mogę się mylić, ale z kupnem sukienki jednak poczekam jeszcze. Teraz chce zobaczyć czy jest coś co mnie interesuje bo jak nie to na szybko jakaś krawcową będę szukać. Chce sukienkę na pewno długą, zwiewną w stylu empire. Jestem dość drobna wiec tego typu sukienka nie powinna mnie aż tak poszerzać :) Co do statku to kiedyś chcieliśmy wziąć ślub na statku (pływającym po odrze)- coś innego, coś fajnego, ale sądzę, że może być kiepsko z załatwieniem wszystkich formalności w miesiąc tym bardziej, że nie jesteśmy na miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie ile osób przewidujecie na weselu ,czy będą jakieś atracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Crystal,a przeciez teraz mozna wziac slub poza urzedem stanu cywilnego,tylko trzeba zapewnic transport kierownikowi usc...i pewnie troche za to zaplacic;) no z sukienka jeszcze troszke poszekaj,bo brzuszek zaraz zacznie rosnac;) trzymam kciuki,zeby wszystko sie w miesiac udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość mam zamiar zrobić atrakcje prawdopodobnie fotobudka zdjęcia do księgi gości . lampiony jak będzie pogoda bo wesele będzie nad jeziorem. i stół wiejski i oczywiście konkursy dla gości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cristal eM ma rację z tym ze można wziąść slub teraz gdzie sień chce dopytajcie w usc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja się właśnie zastanawiam nad jakimiś atrakcjami dla gości...mój narzeczony mówi,że to bezsensowne wydawanie pieniędzy,ale ja się zastanawiam;) na pewno będzie taki kącik dla dzieci i wczoraj czytałam jakieś blogi i natknęłam się na wytwornicę do baniek mydlanych,ale wymyśliłam inną i tańszą wersję...sami kupimy buteleczki baniek mydlanych, zrobimy ładne ślubne etykietki i rozdamy gościom...oni się trochę zaangażują i będzie wesoło i my zaoszczędzimy,bo wytwornica z kimś do obsługi podobno ok.300 zł kosztuje:) co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz fajnych atrakcji dla gości a nie chcesz przepłacić, to poproś zespół :) Oni często mają fajne zabawy dla gości, integracyjne, taneczne, można się z nimi dogadać :) U mojej siostry grał zespół na żywo i tak świetnie prowadzili i wyciągali gości, że nikt ich nie chciał rano wypuścić ;) w razie co polecam, www.czerwone-okulary.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa jasne i znowu reklama czerwonych okularów- a w topicku o disco polo piszesz ze grali u twojego brata na weselu... to zdecyduj sie w koncu ... marna reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: reklama czy nie reklama,ale mi i tak nic z tego,bo nie bedziemy mieli zespolu ani DJa,bo to nie ma byc wesele,tylko takie przyjecie...jak to pani na sali powiedziala "bankiet";)muzyka bedzie sobie grala,ale bedzie puszczona z CD:) chodzi mi o jakies atrakcje w rodzaju fotobudki czy tych wlasnie baniek,ze jak ktos chce to skorzysta,a jak nie to nikt nie zmusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eM masz racje można organizować śluby w wybranym miejscu, ale problem jest taki, że mamy 250km i jeden dzień na załatwienie wszystkiego w urzędzie, załatwienie tej barki i rozwiezienie zaproszeń, a z tego co wiem to ze ślubem w plenerze więcej zachodu niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no to na pewno:( i nie wiem czy nie jest tak,że miejsce musi być "godne" tego,żeby wziąć tam ślub...a jeden dzień na załatwienie wszystkiego to faktycznie baaaaardzo mało:( ale dacie radę inaczej,też będzie cudnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a co tu od kilku dni nikt nie zaglada? My jezdzilismy wczoraj i podpisalismy umowe i wplacilismy zaliczke :-)pytalam pani czy i kiedy bedziemy musieli jeszcze do niej przyjechac cos ustalac i cos zalatwiac,a ona powiedziala,ze wystarczy ok.10 dni przed impreza i wtedy wszystko ustalimy...jakos mi sie wydalo pozno,ale moze tak robia,wiec wiedza,ze im to wystarczy :-)a liczbe osob mamy podac tez 10 dni wczesniej,ale mowila,ze tak na prawde mozemy i 3 dni wczesniej zadzwonic do niej i powiedziec,jesli cos sie jednak zmieni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przygotowania idą u was pełną parą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile wplacaliscie zaliczki? my 1000 zł i potem za rok w kwietniu resztę wpłaty a następna resztę po weselu. później dzień przed weselem dowieziemy torta owoce i alkohole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×