Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
eM: tak, widzialam sukienke,tez sliczna i bolerka widzialam,ladne,ale chyba dla mnie nie takie sie podobaja:)a my dzis odwiedzilismy 4 sale i tak wstepnie chyba nam obojgu wszystko najbardziej podobalo sie na tej samej sali,wiec mozliwe,ze to bedzie ta;)bardzo mila pani nas przyjela,co prawda byla to pracownica a nie wlascicielka,ale to dla mnie nie ma znaczenia,wazne,ze umiala odpowiedziec na narze pytania:)mam nadzieje,ze w dniu przyjecia obsluga rowniez bedzie taka mila:)sala nam sie spodobala juz na zdjeciach w internecie,na zywo super; ceny takiej atrakcyjnej nawet sie nie spodziewalismy,wiec jestesmy bardzo pozytywnie zaskoczeni:)dostaniemy pokoj hotelowy na czas przyjecia i oczywiscie noc poslubna;)ogolnie to byla jeszcze jedna sala,ktora bierzemy pod uwage,ale to jeszcze do uzgodnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ale napisalam wypracowanie;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też mamy pokój na noc poślubna i cały dzień weselny i dzień przed. to jaką dokładnie data ślubu? a cena jaką za osobę? my 145zł jedzenia full wystrój sali żywe kwiaty lampiony świeczki sufit podświetlany ultrafioletem coś pięknego dodatki dobierają pod kolor przewodni wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my pokoj na ten dzien dostajemy,nie dzien wczesniej,ale to tez bardzo fajna opcja;) daty jeszcze nie wybralismy,bo chcemy jeszcze do jednej sali zajechac i zobaczyc i wtedy zdecydujemy,ale cos mi sie wydaje,ze przy tamtej zostaniemy;)u nas nie ma byc wesela calonocnego,tylko takie przyjecie 3 dania gorace, przystawki, slodki stol, napoje zimne i gorace - 95zl/os :) wydaje mi sie to bardzo atrakcyjna cena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy 145 zł.obiad 2 dania.zimny bufet kawa i lody i kolacja ze śniadaniem na ciepło dania plus dania które zostaną z obiadu mięsa itp.szwedzki stół z przekaskami słodkim i alkoholami. my Bedziemy mieli od 17.30 wesele do rana. a jak wam kochana majówka mija? nam super cały dzień zwiedzamy sobie :-) dzisiaj otworzyłam sobie zeszyt i wszystko w nim zapisuje co już mam a co jeszcze potrzeba załatwić. na ten rok tak jak pisałam to już będzie raczej wszystko pod koniec roku wszystko ruszy pełna para bo wesele w czerwcu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy 340 zł za parę, ale wliczony jest w to katering i wódka. Na ile u was roznosi się zaproszenia? Ja myślałam o czerwcu, ślub w sierpniu bierzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna80
Witam , nasz ślub odbędzie się 30.07.2016 r w Krakowie. To wszystko co narazie mamy !! Datę :-) Proszę wszystkich o porady Co ? Gdzie ? Za ile ? Wesele na ok 100 osób Z góry dziękuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ok 1.5 miesiąca przed weselem zaproszenia starcza.piszcie dziewczyny jakie macie plany na ten dzień jaką sukienka wam się podoba dodatki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my jak juz wybierzemy sale i ustalimy termin na sali to wybierzemy sie do ksiedza i sobie tam zarezerwujemy i dowiemy sie wszystkiego:) jeszcze 17 maja pojedziemy raczej na jedna sale,bo bedzie komunia i pani nam powiedziala,zebysmy moze wtedy przyjechali to zobaczymy jak sala wyglada tak na impreze...inna to inna,ale przynajmniej nie pusta sala i puste stoly;) zaproszenia mysle,ze tak ze dwa miesiace przed slubem,moze ciut wczesniej, bedziemy rozdawac,zeby kazdy mial czas zarezerwowac sobie ten dzien na spokojnie:) a poza tym to tez mysle,ze pozniej pod koniec roku wszystko ruszy pelna para:)w sumie zaproszenia mozna juz wczesniej zrobic jak bedzie wiadomo kiedy, o ktorej i gdzie:)moze i obraczki wczesniej zrobimy...tak jak Wy i bedzie nastepna sprawa zalatwiona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ile przed ślubem trzeba powiadomić księdza?? sala, orkiestra, obsluga zamowione na 08.10.2016 tylko ksiądz nic nie wie :P i sie zastanawiam czy to juz pora zalatwiac koscielne sprawy czy jeszcze za wczesnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za wcześnie. my mamy ślub w czerwcu i do księdza pójdziemy w lutym na spokojnie.wszędzie pisze że od 4 do 3 miesięcy przed weselem ksiądz.on zawsze ma termin wolny i się dostosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: tylko z ta wizyta u ksiedza to jest roznie,Wy idziecie w lutym,bo oboje macie zaswiadczenie o kursie przedmalzenskim,ale jesli ktos nie ma, tak jak my, to lepiej troszke wczesniej sie zorientowac, kiedy sie odbywa i takie tam...my tez planujemy czerwiec,a do ksiedza pojdziemy jakos niedlugo jak juz zarezerwujemy sale:)moim zdaniem wczesniej sie przejsc nie zaszkodzi,to fakt,ze jak ksiadz jest ok to sie dostosuje,ale lepiej,zeby bylo tak jak chcesz,a nie potem sie okaze,ze ktos zajal godzine,na ktora chcialas miec slub:( ;) a u Was ktorego czerwca,bo chyba pisalas wczesniej,ale zapomnialam;) kurcze,ja bym chciala juz cos zalatwic,bo kazda z Was ma juz duzo rzeczy,a u nas na razie tak na prawde nie ma nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy 25 czerwca.no u mnie w tej parafii bardzo mali ślubów więc pewnie my tylko jedyni Bedziemy mieli tego dnia :-) więc o której będziemy chcieli to nam zrobi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana jak zatezerwujesz sale to już połowa za tobą :-) u nas było ciężko z terminem więc musieliśmy się od razu decydować bo jest blisko ładnie cena super więc wszystko od razu ogarnelismy :-) za kilka dni też napiszesz napewno swoją datę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no mam nadzieje,ze juz niedlugo cos napisze:)w sumie jak juz sala bedzie zarezerwowana i data bedzie to tak na prawde mozna duzo wiecej rzeczy zalatwic,bo i z ksiedzem mozna sie dogadac i fotografa zalatwic i juz sie w roznych rzeczach orientowac:)juz nie moge sie doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też już się nie mogę doczekać tych wszystkich przygotowań. a twój narzeczony w jakim kolorze będzie miał garnitur? bo my wczoraj tak się zastanawialismy jaki kolor ma kupić napewno ciemny tylko jaki kolor. za rok już Bedziemy miały wszystko dopięte na ostatni guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: za rok to juz na pewno, wtedy zostanie ciut ponad miesiac;) moj narzeczony ma garnitur, ktory do tej pory nalozyl moze dwa razy:) trzeba bedzie tylko oddac do pralni i planujemy,ze w nim bedzie, o ile za rok sie w niego zmiesci;) ma kolor taki troszke jakby polyskujacy ciemny srebrny...nie umiem wytlumaczyc jaki to kolor,ale nie jest z tych ciemnych,ale tez nie najjasniejszych;) do tego oczywiscie biala koszula, moze jakas kremowa kamizelka i wymyslilismy,zeby mial czerwony krawat lub muszke,bo ja bede miala czerwone kwiaty:) mam nadzieje,ze bedzie to ladnie wygladac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno będzie to super wyglądało. moją znajoma miała takie rude włosy wpadajace w czerwień do tego bukiet czerwony i buty a pan młody czerwone sznurowadla czerwona myszkę i butonierke. wyglądali pięknie zdjęcia super wyszły. jej akurat super te włosy pasowały bo ona cały czas takie nosi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekrik
Rzeczywiście dobre sale weselne w Krakowie jak np. http://www.wesele-w-europejskim.pl/ to rzeczywiście miejsca trzeba rezerwować na rok i więcej naprzód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: mysle,ze razem bedziemy super wygladac...przynajmniej mam taka nadzieje;)szukalam w internecie zdjec jak to wyglada i kilka znalazlam to wyglada dobrze:)oby i u nas tak bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno będzie :-) czerwone dodatki wyglądają pięknie. a bukiet chcesz typowo z róż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: tak,bukiet z czerwonych roz z dodatkiem kilku bialych,znalazlam zdjecie w internecie i jest po prostu przesliczny:D a Twoj z rozowych cieniowanych kwiatow,tak?tez same roze czy rozne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie na sto procent nie wiem czy z samych róż cieniowanych czy z dodatkiem kwiatów eustomy ona też pięknie wygląda w różnych odcieniach różu. w kwiaciarni napewno mi coś pani doradzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anndreaa
Jesli chodzi o sale weselna polecam http://campoverde.pl . Dwie sale do wyboru, bardzo konkretna i mila obsluga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: cos na pewno doradza;) albo poszukaj w internecie inspiracji,bo ja jak znalazlam ten bukiet to mam nadzieje,ze zrobia mi taki,bo jest na prawde przesliczny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam mam zdjęcia już posciagane z neta bukietów, i wybrany też mam z róż i taki z tym dodatkiem eustomy. fajnie ze jest to forum można sobie popisać :-) bardzo fajnie mi się pisze z Tobą :-) pewnie twój narzeczony się cieszy ze ślubu.mi mój kochany w weekend powiedział że jest bardzo szczęśliwy ze będzie miał mnie za zonke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: cieszy sie i ja o tym wiem,ale on tego nie okazuje;)mi tez dobrze sie pisze:)a tak w ogole to ile czasu jestescie razem i ile czasu po zareczynach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w październiku będzie trzy lata razem jak jesteśmy a zareczylismy się w styczniu w tym roku, ogólnie to od początku mówiliśmy sobie ze po dwóch latach znajomości zaplanujmy sobie ślub i jak już będziemy prawie 4 lata razem to będzie ślub i tak jakoś wyszło i wszystko się kręci swoim torem. ogólnie jestem z nim szczęśliwa bo to mój drugi facet z pierwszym byłam 5 lat i nic z tego nie wyszło nie miał żadnych planów na życie i zostawiłam go. teraz mam wspaniałego narzeczonego i za rok ślub i wesele :-) a jak to z wami było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania: Hej dziewczyny co do tej Twojej Maximy to znalazłam model który mi się strasznie spodobał :) tak o niej wspominałaś że musiałam zobaczyć kolekcje :) model 0414 jest mega! zwłaszcza ta ściągana koronka która całkowicie zmienia suknie :) to dzięki tobie eM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×