Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
Rok 2016 będzie rokiem ślubów,u mnie w rodzinie będą aż 2 śluby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no nie nazwałabym tego "pełną parą",ale stwierdziliśmy,że trzeba podpisać umowę,żeby naszego terminu nie oddali komuś,kto będzie chciał od razu zapłacić:) my wpłaciliśmy 300zł i resztę chyba dopiero po imprezie...na umowie jest,że część w formie zaliczki wczoraj i część po imprezie...chyba że będą potrzebowali kasy jeszcze przed to zapłacimy wtedy,dla mnie to bez różnicy:) my też dzień przed dostarczymy owoce, tort i napoje,z tego co ta pani powiedziała to będzie wystarczająca ilość ciast,więc jeśli będziemy chcieli gościom dawać na koniec to wtedy będzie trzeba raczej samemu załatwić:) dzień przed będziemy mogli też przyjść i poustawiać sobie winietki i co tam jeszcze byśmy chcieli...o ile nie będzie wtedy żadnej imprezy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie od dnia dzisiejszego za rok i miesiąc nasz wielki dzień :-) już się nie mogę doczekać ogólnie czas szybko leci a tu jeszcze tyle wszystkiego do ogarnięcia, no ale na ten rok to tylko buty i sukienka ewentualnie alkohol kupimy bo niby mają być podwyżki więc jak będziemy coś więcej na ten temat wiedzieć to zaraz się pojedzie i kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my będziemy mieli imprezę bezalkoholową,więc mnie te podwyżki cen alkoholu nie interesują;) w tym roku raczej jeszcze zamówimy obrączki,a pod koniec roku zacznę szukać sukienki:) niedługo musimy jeszcze zaklepać fotografa:) butów raczej nie będę kupować,bo mam białe...no chyba że coś pięknego wpadnie mi w oko,białe albo czerwone:) zastanawiamy się jeszcze nad garniturem,bo mój narzeczony ma taki fajny garnitur,który nałożył chyba ze 3 razy i mógłby być w nim,ale ja się zastanawiam czy nie kupić takiego specjalnie na ślub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim kolorze ma ten garnitur twój przyszły mąż? mi się bardzo podobają te różne odcienie granatu i tak namawiam mojego żeby sobie kupił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: moj narzeczony ma garnitur w takim troszke nietypowym kolorze...on jest taki jakby szary jakby srebrny,taki blyszczacy troszke...niektore takie kolory wieja tandeta,ale ten jest wlasnie fajny:) granatowe tez sa fajne,ale szczerze mowiac chyba wolalabym,zeby mial taki klasyczny czarny,bo dodatki beda czerwone i bedzie fajnie pasowac:)jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak kochana w twoim przypadku gdzie będą dodatki czerwone to ładnie będzie odbijać właśnie czarny garnitur. a co u ciebie. myślisz nad czymś jeszcze ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: chciałam dodać wpis,a pokazuje mi,że moja treść została uznana za spam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm ciekawe czemu spruboj jeszcze raz dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: na razie szukam sobie sukienki w internecie i najbardziej podoba mi się "ms moda Kamila",ale znalazłam jeszcze jedną "suknia ślubna nelly" pierwsze zdjęcie,mają podobny dół i takie coś mi się podoba:) a dla pana młodego czerwona butonierka i czerwony krawat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj dodać jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: udało się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tą zabudowana gora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tą zabudowana gora?mi ona też się bardzo podoba i mam ją w ulubionych ściągnięta mam ten salon blisko miejsca zamieszkania bo to w Poznaniu i też o niej myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak mówiłam mi id początku podobają się te doły z haftem i tylko biorę te opcje pod uwagę bo są śliczne i przyciągają wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no tak,chodzi mi o ta sukienke z zabudowana gora,ale z tej sukienki podoba mi sie dol,bo gore raczej chce miec niezabudowana:) tylko tak z suknia slubna jak ze wszystkim...moze mi sie podobac,ale najwazniejsze jak ja bede w niej wygladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a powiedzcie mi jeszcze dziewczyny jak to jest z tymi salonami i sukniami,bo ja sie nie znam?nie wiem czy dobrze opisze o co mi chodzi,ale postaram sie;) jak zajde do jakiegokolwiek salonu to moge pytac czy maja na przyklad ta kamille?oni sami sobie sprowadzaja sukienki jakie chca? czy konkretne sukienki sa tylko w salonach konkretnych marek i jak chce przymierzyc kamille to musze poszukac tego konkretnego salonu? pomozcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana salony maja konkretne modele a jak chcesz Kamille to typowo do tego salonu emmi mariage musisz się udać. w innych salonach mówisz co ci się podoba i panie przynoszą ci kilka sukien takich jakie opisujesz. salony mają typowo nowe suknie za ciężkie pieniądze ale obok salonów są wypozyczalnie i tam jest na tej samej zasadzie co w salonie mówisz co chcesz i ci przynoszą do miary.zawsze można np dac uszyć sobie tak z sukienkę ze zdjęcia np Kamille mam nadzieję że Ci pomoglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy salon ma swoje suknie które szyja w ich pracowniach i oni mają swoje modele i nie sprowadzają żadnych obcych z salonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub na plaży Mauritius
Jak widać, przygotowania ślubne idą pełną parą, życzę gorąco aby ich realizacja stanęła na wysokości Waszych oczekiwań! Aż wierzyć się nie chce jaką łamigłówką może okazać się wybór sukni... :-) Zapraszam Was Piękne Przyszłe Panie Młode na stronę ślubów na Mauritiusie http://www.slubmauritius.com/ - u nas wystarczy zwykły stój kąpielowy, bo ślub na plaży nie wymaga wiele... jest po prostu bajkowy sam w sobie. Może ktoś pokusi się i zrealizuje swoje marzenia? Wbrew pozorom, to nie takie trudne. Połączenie fantastycznych, zasłużonych wakacji z niebanalną ceremonią ślubną na plaży (lub odnowieniem przyrzeczenia małżeńskiego), może okazać się trafem w dziesiątkę! Zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się podobają tez garnitury tez granatowe ale ja będę miała kolor fioletowo biały jako przewodni wiec będzie raczej czarny bo lepiej pasuje. a kolor suknii chcecie biały czy ecru? bo ja koniecznie biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też koniecznie biały kolor sukni chce.biel jest taka piękna. a jaką chcesz sukienkę? ja princesse taka z dekoltem w serduszko i dołem z haftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm jeszcze nie wiem podobają mi się takie z dołem jakby tiul ale takie nie falbanki tylko zawijane nie wiem jak to opisać to nie jest princeska hak znajdę w necie to podesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planuję wesele na 2021 rok: sala już jest ( narazie wybrana a nie zaklepana ), znajomy ksiadz obiecał mi już, że powie kazanie i sakramentu udzieli, ostatnio znalazłam genialne zaproszenia, projekt sukienki w głowie już mam, uczę sie 1 tańca, chó kościelny już wybrany jedyne czego nie mam to...chłopaka ale spoko do tego czasu coś załatwię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt Cię tu nie prosi o głupie wpisy. zarezerwuj sobie kościół nawet za 20 lat. to nie dla Ciebie to forum więc Noe wchodz i nie pisz bzdur bo to nie dotyczy Ciebie. na twoje dalsze głupie komentarze nikt nie będzie reagował. zazdrość cię zzera że my mamy już wszystko a ty nie masz nic. heh żal mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no pewnie,że mi pomogłaś z tymi salonami i to bardzo;) na szczęście u mnie w Białymstoku jest ten salon emmi mariage, gdzie jest Kamilla...muszę go też odwiedzić;) nie wiem jak Wy,ale ja to się jeszcze na razie w tych rzeczach nie orientuję;) widziałam dziś zdjęcia w rodzaju takich jak z fotobudki,bo moja siostra była w sobotę na weselu i byli ludzie, którzy takie zdjęcia robili, na prawdę mi się spodobało...orientujecie się może jaki to jest koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym salonie emmi mariage zobacz sobie suknie nelly jest cudowna a ten dół boski:-) fakt ze ona jest zabudowana góra ale pomimo to piękna, dół bajka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: nelly to też jest z tego salonu? to cudownie,bo ja ją też znalazłam i chciałabym przymierzyć, dzięki za wskazówki:) jej dół faktycznie jest cudny,w sumie podobny do Kamilli i właśnie coś takiego mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: to nelly w tym samym salonie? no to świetnie,bo też ją widziałam w internecie i chciałabym przymierzyć,bo mnie też ten dół urzeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: oj,drugi raz prawie to samo wyszło...myślałam,że tamten wpis się nie dodał,bo nie wyświetlało mi 22 strony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×