Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
ja się nie boję bo będzie identyczna jak chcę ,ta babka szyję suknie ślubne piękne tylko tyle ze sobie w domu. nie stać mnie na nową z salonu a z wypożyczalni to wiadomo bardzo trudno trafić na swój rozmiar i wymarzony model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszycie 150zl z racji tego ze to dosc prosta suknia bo w dtylu empire ale tez nie do konca bo jednak od biustu do tylu po ledzwie bedzie dopasowana, a z przodu puszczona zebym nie wygladala jak ciezarowka- cos w stylu jak miala J.Lo w pokojowce na manhattanie tylko nad gora sie jeszcze bardzo intensywnie zastanawiam :) A nie masz dekorowania w cenie juz? Zazwyczaj w domach weselnych dekorowanie sali masz juz w cenie chyba xe wymysla sie cuda na kiju to dodatkowo platne, ale tez oni robia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my bylismy ogladac sale i zajechalismy przed jakims weselem jak ustawiali wszystko i nam pani powiedziala,ze to co jest na sali to ich,tylko winietki mlodzi zrobili i w sumie to byly takie skromne ozdoby,ale sala jest na tyle atrakcyjna,ze wystarczylo...jesli cos bedziemy chcieli dodatkowo to sobie zalatwimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
u nas jest coś takiego jak tluczwnie butelek w domu rodzinnym panny młodej. stawia się wódkę i ew zakąski jakieś i znajomi sąsiedzi przychodzą tluc szkło w miejsce przygotowane wcześniej. to jest na dzień przed ślubem. ja tam się boje bogloslawienstwa ze się rozrycze bo zawsze gdzie byłam to płakałam :( wczoraj oglądałam sobie bukiety i kurcze nie wiem z jakich kwiatów bo koniecznie chce fioletowe i chyba puszczane w dol może coś polecicie? u mnie sali nie ma strojenia chyba że zapłacę dodatkowo ale ja mam znajoma która pomoże mi ustrojic wiec się nie martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka ja też się boję ze się rozplacze na blogoslawienstwie :-( i tak będzie bo ja już taka jestem i taj samo na podziękowaniu dla rodziców więc zrobię je zaraz krótko po błogosławieństwie w domu i wreczymy im kwiaty i kosze ze słodkościami a wy co dajecie? napewno pani w kwiaciarni ci doradzi z czego ten bukiet ja będę miała bukiet w kulce różne odcienie pastelowych róż w odcieniu różu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrystalTT
O.o to kurcze dxiwne te sale macie :) We wszystkich w ktorych bylam dekoracja byla juz w cenie. Nawet w tej restauracji na obiedzie bedziemy miec przystrojony stol w cenie :) Pani w kwiaciarni na pewno Ci pomoze :) Ja ide w sobote zamawiac bukiet bo akurat bede we Wroclawiu, a tesciowa bedzie zamawiac i xeby bylo wszystko takie jak chce to musze specjalnie jechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też salę mam w cenie, będą dekoracje z żywych kwiatów lampionow na dworze i tarasie przy wejściu organtyna kwiaty sama sala w dobie jest piękna i za dużo zdobień typu baloniki wstążki nie są potrzebne bo zamiast zdobić to bylby kicz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no u mnie tez sa ozdoby w cenie,nie duzo ich jest,ale wlasnie sala jest taka,ze za duzo nie trzeba,bo byloby juz przesadnie:) jak cos chcemy dodatkowego oprocz tego co oni maja to mozemy sobie zrobic,ale mysle,ze chyba nie bedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam też wystarczy to co sala oferuje bo sala w sobie ma klimat fajny :-) swiece i kwiaty nadadzą magicznego uroku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja sie zastanawiam czy zrobic jeszcze jakies ozdoby na stol,cos w rodzaju takich jakby krysztalkow lezacych na stole, ale potem sobie mysle,ze beda takie kompozycje kwiatowe i ustawimy winietki i takie menu i jeszcze i tak beda przystawki,wiec zeby nie bylo za duzo i kiczowato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrystalTT
Krysztalki wygladaja ladnie, aczkolwiek na poczatku i przy pustym niezastawionym jedzeniem stole. Pozniej sie to majta miedzy talerzami, pijani ludzie nie zwracaja na to uwagi, wywracaja sie flaszki, kieliszki. Jak dla mnie wszystko na tak, ale trzeba przemyslec czy po paru h zabawy nadal bedzie to jakos wygladac czy tylko przeszkadzac. Moim zdaniem fajnie wygladaja plywajace swieczki w kieliszkach, ale wszystko zalezy od aranzacji stolow. Jak na ta chwile uwazam ze im mniej tym lepiej i bardziej wytwornie. Jednak z takimi pierdilkami mozna latwo pojsc w kicz i nie mowie ze macie zly gust, ale wiem sama po sobie ze czasami bym chciala za duzo, a jednak najprostze rozwiazania bywaja najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na patrze na ten wystrój i nie mogę się zdecydować jak ustrojic stoły kurcze czy kwiaty w wazonie np takie różyczki same w krótkich wazonach tylko boje się ze może być za skromnie? i może między nimi właśnie takie wazoniki ze świecami pływający? co myślicie albo zamiast róż to tulipany? tylko boje się ze tulipany padną przez 2 dni :( bo są to kwiatki mało wytrzymałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipany moga pasc woec roza na pewno jest lepszym rozwiazaniem tym bardziej jesli dodasz do wody 1/4 aspiryny i przed wsadzeniem w wazony oczywiscie przytniesz na nowo koncowki zeby nie byly zaschniete :) Najlepiej wklep w google aranzacje stolow weselnych tylko tak jak mowie mysl tez o tym jak po paru h zabawy stol bedzie wygladal i czy nie bedzie utrudnial funkcjonowania przy stole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Crystal,ja tez tak czasem mam,ze chcialabym wiecej,a dobrze,wiem,ze jak skromniej to czesto duzo lepiej wyglada;) u nas impreza bez alkoholu,wiec pijanym gosciom krysztalki nie beda przeszkadzac...ale moze i masz racje,ze jednak z tego zrezygnujemy i chyba nic wiecej nie bedziemy dorabiac;) u nas na stolach beda takie ozdoby z wysokich walcowatych wazonow, w wazonach kwiaty,a wazon do pelna wypelniony woda,ze zakrywa cale kwiaty i na wierzchu plywajaca swieca...nigdy mi do glowy nie przyszlo zrobic cos tak prostego,ale jak to zobaczylam to wygladalo super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku... jak można rok debatować jakie kwiaty na stół położyc? do tego czasu jeszcze sto tysiecy razy zmienicie zdanie..jaki to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie można skoro Ci nie pasuje to dlaczego się wypowiadasz na foum... Ja zastanawiam się czy nie postawić na stole właśnie wazonow wypełnionych wodą i kwiaty aby plywaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie kwiaty w wodzie- tak, krysztalki- nie, mimo ze bardzo lubie takie rzeczy to jednak nadal z przyczyn czysto praktycznych bym sie nie zdecydowala :) Ale to moja opinia i nie sugeruj sie nia. Twoj slub, Twoj stol i to dla Ciebie ma byc pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: agnieszka,smialo zapozyczaj pomysl,to w sumie nie moj;) a co do tych ozdob to faktycznie zostaniemy przy tych kwiatach,co opisalam i tyle...bedzie skromnie,a i tak pieknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny za rok o tej porze będę przygotowywała się do ślubu aaa! już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też będę się przygotowywala bo mamy 25 czerwca a ty? wszystko już prawie będzie dopięte na ostatni guzik, a tu jeszcze cały rok czekać,mam nadzieję że szybko zleci, w listopadzie już zacznę się rozglądać za sukienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a ja juz bede dwa tygodnie po slubie;) ostatnio mowilam do siostry mojego narzeczonego,ktora brala slub 2 lata temu,ze mamy jeszcze duzo czasu,a ona powiedziala,ze owszem,jeszcze prawie rok,ale zleci,ze nie zobaczymy kiedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsza ta jesień i zima trzeba jakoś przeczekać ten najgorszy czas :-) dziewczyny musimy się tutaj spotykać na forum i jakoś przetrwać ten rok ;-) też się nie mogę doczekać kiedy to wszystko ruszy pełna para bo teraz jeszcze na wiele rzeczy jest za wcześnie. dziewczyny a kiedy myślicie żeby zacząć sobie rezerwować fryzjera i kosmetyczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka1223
jeśli masz problem z salą polecam ci w łodzi http:/campoverde.pl moja koleżankan ostatnio tam miała swoje wesele i bardzo to chwaliła sala znajduje się ogólnie w hotelu więc można również mieć nocleg na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja mysle,ze jak masz juz upatrzona to gdzies tak w lutym mozna zapytac kiedy sie trzeba do niej umawiac...w sumie data na kiedy chcesz sie umowic juz Ci sie nie zmieni,wiec wtedy juz raczej mozna sobie zajac:) moja fryzjerka raczej nie bedzie miala problemu,zeby znalezc dla mnie czas,gorzej z makijazem,bo nie mam takiej "mojej" kosmetyczki,wiec bedzie trzeba poszukac:( w sumie kolezanka mojej siostry jest kosmetyczka,ale trzeba bedzie z nia zagadac czy nas umaluje:) Dziewczyny,podpowiedzcie mi w takiej sprawie...mam dwa zlote lancuszki i dwie obraczki...czy lepiej to zloto sprzedac u jakiegos zlotnika,ktory skupuje i za te pieniadze zrobic obraczki czy te zloto zaniesc tam gdzie chcemy robic obraczki i przetopic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanieść tam gdzie będziecie robić obrączki i on wam wyceni przetopi i zrobi, a tak zaniesiesz do innego odkupi i wypłaci kasę a potem może już np za te pieniądze nie starczy wam na takie jakie będziecie chcieli. także idz do tego zlotnika który będzie wam robił.myślę że trochę pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o makijazystke i fryzjerke to ja pare dni temu rezerwowalam wiec i na 3 tyg przed mozesz jesli ma termin. Nie ma co wybiegac z czasem na 5 miesiecy przed bo pozniej wychodzi ze a zapomniala, a cos tam, a cos tam i zostajecie z niczym. Wydajr mi sie ze 2 miesiace przed wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a włosy jak będziesz miała zrobione? ja wszystkie spięte i będę miała kwiatka we włosach i raczej bez welonu.a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×