Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
eM: ja na prawde nie rozumiem po co tu wchodzic...forum jest zatytulowane slub wesele 2016,wiec chyba tych osob to dotyczy...skoro to forum juz jest to mozna sobie pisac...zauwaz,ze jest tez forum o slubie 2017,2018...wejdz tam i sie posmiej madralo...zalosne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie po co ta osoba to wchodzi. dziewczyny ignorujmy ja bo nie ma sensu z taką osobą wogole pisać. idiotka i tyle. nie psujmy sobie nastrojów kochane przedslubnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Magiczne to sa glupoty ktore wypisujesz usmiech.gif O kotach i matce sama sobie tez dopowiedzialas. Rozumiem ze Ty przestrzegasz wszystkich zasad nie tylko tych zwiazanych z kosciolem? Przechodzisz zawsze na pasach i zielonym swietle, nie wyprzedzasz z prawej jak to polacy maja w nawyku jadac dwu lub wiecej pasmowa jezdnia, po swoim psie zawsze sprzatasz gowna z chodnika, nigdy nie sciagalas na sprawdziani chodzac do szkoly i jestes osoba tak wierzaca ze chrzest, komunia i bierzmowanie byly dla Ciebie niezbednym do zycia sakramentem (a nie uwierze ze chrztu czy komuni nie masz) Nie ma ludzi idealnych i kosciol tez o tym wspomina dlatego jest cos takiego jak spowiedz swieta. Skoro nie jestes idealnym przykladem katolika czy obywatela to nie mow nic o hipokryzji bo w tej chwili hipokryta jestes Ty. " xxx ależ oczywiście, że wszystkich bez wyjątku-jakże bym śmiała inaczej;) oj zabolały cie moje słowa- zabolały, czyżbym uderzyła w jakiś twój slaby ptk? czuje się jednak zaszczycona faktem,że mimo wcześniejszej zapowiedzi zakończenia wymiany informacji postanowiłaś do mnie napisać- na prawdę nie spodziewałam się:) ,, gość dziś eM: ja na prawde nie rozumiem po co tu wchodzic...forum jest zatytulowane slub wesele 2016,wiec chyba tych osob to dotyczy...skoro to forum juz jest to mozna sobie pisac...zauwaz,ze jest tez forum o slubie 2017,2018...wejdz tam i sie posmiej madralo...zalosneoczko.gif " xxx jak ty mówisz do koleżanki CrystalTT? nie pomyślałaś, że może jej się zrobić przykro po takim komentarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę cały czas nad tym pojazdem do ślubu chciałabym jakiś orginalny pomysł ale nic nie przychodzi mi do głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja już napisałam o tym plenerze ze na na dworcu przy autach sportowych na torze a także w parku, ogólnie auto teścia bo te stare auta stylowe do mnie jakoś nie przemawiają ale oczywiście to każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: jak dla mnie to jeszcze za duzo czasu,zeby zastanawiac sie nad plenerem i autem do slubu,ja jeszcze o tych rzeczach nie mysle;) na razie jestesmy na etapie zastanawiania sie czy zrobic wczesniej obraczki,zeby koszty w czazie rozlozyc;) w sumie moj narzeczony powiedzial ostatnio,ze i zaproszenia mozemy niedlugo robic,bo juz mamy wszystkie szczegoly,wiec sie jeszcze troche kosztow rozlozy;) no to i nad tym sie jeszcze zastanawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie oryginalnosc, a rzadko sie zdarza widziec hummera jako auto slubne. Najczesciej passaty, wszystkie po kolei bmw i mercedesy. Jesli bym miala wybor i wiecej czasu to padlo by na hummera badz mustanga z 67-69r. Sesje bym chciala zrobic zgodna z naszymi pasjami. Przy autach sportowych typowo sportowych to jednak dla mnie zbyt oblegane dlatego pomyslalam o drifterach i chyba jednak to zrealizuje. Swiece dumne juz zamowione zeby troche uroku dodac calej sceneri :) Jesli chodzi o obraczki to jak najbardziej bym zamowila, tak samo jak zakup alkoholu (chociaz wiem ze wy alkoholu nie bedziecie miec), takie "pierdollki" juz mozna kupowac zeby wlasnie porozkladac koszta bo jest to wydatek nie maly. Za garniturem i suknia bym sie rozgladala na 3-4 miesiace przed slubem lub w czasie targow slubnych (styczen)gdyz mozna duzo taniej kupic nowe kolekcje, chyba ze slub np we wrzesniu to wstrzymalabym sie do maja/czerwca (wtedy sa wyprzedaze w salonach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Crystal,nawet pamietasz;) no to racja,ale wlasnie rzeczy,ktore sa juz pewne (i sie nie zmarnuja) to w zasadzie mozna kupowac:)chyba za obraczkami mozna sie niedlugo rozejrzec wlasnie :) mysle,ze sukienke zaczne szukac pod koniec roku (listopad-grudzien),zeby miec pozniej czas uszyc,bo mysle,ze tak to rozwiaze:) nad garniturem musimy sie zastanowic,ale jesli bedziemy kupowac to gdzies tak luty-marzec:)a gdzies tak kwiecien-maj musimy poszukac tez garnituru dla naszego malego jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez poszukuje zespolu, czy jest tutaj może ktos kto miał styczność z zespolem www.key-band.pl ? Dzieki z gory za odpowiedzi, przymierzam tez się do wynajęcia zespolu na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkoncu zapamietalam mimo malych problemow z pamiecia :) uroki ciazy hehe :D Obraczki, zaproszenia i takie rzeczy jak najbardziej tak samo jak upominki dla gosci (o ile nie sa to jadalne rzeczy i pod warunkiem ze je robicie) :) Ja dzis zamowilam wkoncu podwiazke, dekoracje na samochod i poszetke :) Tort i wiazanka zamowiona w sobote :) Jutro ide na przymiarke sukienki :) Musze kupic jeszcze muche i to juz chyba bedzie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Criystal ale masz fajnie ze niedługo slub widzisz my musimy czekać do następnego roku z takimi drobiazgami jak np kwiaty eh ale mam nadzieje ze szybko zleci. a na kiedy masz termin porodu jeśli mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrystalTT
Agnieszka owszem ciesze sie, ale nigdy juz nie bede miala wesela z prawdziwego zdarzenia :) Nie bede miala takiej sukni o ktorej marze (bo sie w taka nie zmieszcze :)) Rok szybko zleci i zaraz beddziecie opowiadac jak bylo :) Termin mam na 15 wzesnia wiec juz calkiem grubawa jestem hihi- brzuch mi stopy przyslania, chociaz jak patrze na kobiety w coazy w tych miesoacach to jestem itak malenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Crystal,norma,ze brzuch stopy przyslania...i nie tylko;)a co do tego wesela,o ktorym napisalas i o sukni to przeciez pozniej po ciazy mozecie wziac slub koscielny i bedzie,wesele z tancami do rana i ta wymarzona suknia;) my zareczylismy sie zanim zaszlam w ciaze i jak juz bylam w ciazy to moj narzeczony mowil,zeby moze wziac slub cywilny i podejrzewam,ze wzielibysmy,bo juz nawet bylismy w usc,tylko nie bylo terminu,a ja juz w zaawansowanej nie chcialam brac,bo nie wiadomo jak sie bede czula,ale cala ciaze nic szczegolnego nie bylo;) przed porodem poszlismy tylko jeszcze do usc,zeby zrobic uznanie ojcostwa i zeby maly mial nazwisko narzeczonego i zeby bylo na papierku,ze to on jest ojcem dziecka i tyle...a teraz maly skonczy 2 lata w lutym 2016,a my w czerwcu wezmiemy slub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez sie zareczylismy nim zaszlam w ciaze :) W sumie zaszlam 2 miesiace po i ciaza w pelni planowana. Slub od zawsze planowalismy na 21.05.2016 bo to nasza rocznica, ale za pozno sie juz za to zabralismy, a pozniej na spontanie troche wyszlo dlaczego nie za miesiac i tak wlasnie zostalo :) A koscielny z weselem planowalismy na za 5 lat, ale to tez koszt 30tys i juz chyba wolimy wlozyc to w remont domu niz jednodniowa impreze :) Grunt ze czuje sie dobrze i obylo sie bez ciazowych doleglosci z wyjatkiem kolki nerkowej, ale juz przeszlo wiec nawet obcasik 5cm wpadnie ;)Jestem juz po przymiarce i szczerze jestem bardzo rozczarowana tym co zaprezentowala mi krawcowa wiec szukam na szybko jeszcze innej sukni i znalazlam sposa erherda, na 18 jade przymierzyc i zobaczymy co bedzie dalej. Decyzje podejme jutro po kolejnej przymiarce u krawcowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
crystal a co tam nie tak ci uszyla krawcowa? kurczę aż się boję jak mi będzie szyla ale mam nadzieję że wszystko pójdzie po mojej myśli. my w sumie mówiliśmy o weselu i ślubie od dawna, ale jak się zareczylismy to od razu ustaliliśmy datę,dzidziusia planujemy zaraz po ślubie mam nadzieję że szybko zajde bo mam 31lat więc każdy organizm jest inny. chce zaraz po ślubie się przeprowadzić do męża i tam od razu iść na chorobowe No ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
crystal a co tam nie tak ci uszyla krawcowa? kurczę aż się boję jak mi będzie szyla ale mam nadzieję że wszystko pójdzie po mojej myśli. my w sumie mówiliśmy o weselu i ślubie od dawna, ale jak się zareczylismy to od razu ustaliliśmy datę,dzidziusia planujemy zaraz po ślubie mam nadzieję że szybko zajde bo mam 31lat więc każdy organizm jest inny. chce zaraz po ślubie się przeprowadzić do męża i tam od razu iść na chorobowe No ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miala byc taka jak J.Lo miala w pokojowce na manhattanie tyle ze z inna gora, ale nie wyjasnie dokladnie. Generalnie nie wyszlo to to co mialo byc i nie chodzi tu ze ja sie nie podobam sobie w takiej. My date mielismy jeszcze przed zareczynami tak samo jak i imiona dla dzieci :) Co do zajscia w ciaze to roznie to bywa. Nam sie udalo za pierwszym zamachem, a mam kolezanke w moim wieku, ktora sie starala 8 miesiecy :( Wszystki zalezy od organizmow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem dobrej myśli ze szybko zajde :-) a jak na imię dajesz coreczce?napewno znajdziesz piękną sukienkę jak masz przymiarke jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: az i ja sie przestraszylam z ta suknia...trzeba jednak wczesniej zaczac szukac sukienki,zeby pozniej miec czas w razie czego:) Crystal, trzymamy kciuki,zebys znalazla cos pieknego;) co do ciazy to ja cala ciaze nic nie mialam,tylko na sam koniec zgage troche,ale tu nie o tym;) dawaj znac co wyszlo dzis o 18:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny wszystko by bylo ok... Gdyby nie zamek :( Zabraklo doslownie pol centymetra :( Na gorze fajne wiazanie wiec bez problemu, ale w okolicach ledzwi no niestety :( Szukam wiec dalej i jesli chcecie szyc to zostawcie sobie margines czasowy bo ja na pare dni przed slubem zostalam z niczym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Crystal,my i tak mocno trzymamy za Ciebie kciuki,na pewno Ci się uda znaleźć coś pięknego:) najważniejsze to się teraz nie denerwuj,bo wiesz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież w salonach są krawcowe i szyja a nie każda wypożyczalnia ma dla każdej z nas wymarzoną suknię w swoim rozmiarze trzeba poprostu trafić,szczupłe dziewczyny prawie wszystko na siebie dostaną a osoby o większym rozmiarze mąka problem i wtedy trzeba szyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co innego znalesc sukienkę i ja przerobic u krawcowej a co innego powiedzieć lub narysować projekt jak ma wyglądać. a w salonach są gotowe projekty które są przerabiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja od razu nastawiam sie,ze pewnie bede musiala szyc sukienke,bo nie naleze do szczuplych dziewczyn...chyba ze znajde cos w wypozyczalni;) ale na to jeszcze przyjdzie pora:) mysle,ze w listopadzie,najpozniej w grudniu trzeba zaczac odwiedzac salony slubne,zeby ogarnac to wszystko na spokojnie:) ja podziwiam Crystal,ze w tak krotkim czasie wszystko ogarnela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo tak duzo jakby sie moglo wydawac :) Wkoncu nie robimy wesela, a obiad na 15 osob i pozniej juz na luzno i z alkoholem (oczywiscie ja bede saczyc soczki lub warki radler 0,0%) grilla w ogrodzie. Generalnie no hmm ja naleze do tych mniejszych dziewczyn i sobie wyobrazcie jak zazwyczaj nosilam rozmiar 34/36 i nagle musze sie ubrac w 40 mimo ze w sumie duzego brzuszka nie mam o.O No sie zalamalam troche bo faktycznie w brzuszku bylo ok, ale w okolicach biustu plywalam i balam sie ze nawet gdyby to nie dadza rady tego az tak przerobic :( Ale pociesze Was, ze hmm ja nie wiem co ta krawcowa zrobila, ale nabralo to jakiegos ksztaltu wiec zaniechalam poszukiwania i co bedzie to bedzie :) Najwyzej w czwartek polece jeszcze do sklepu "happy mum" i kupie jakas sukienke. Mam nadzieje ze nie skopie reszty :) Trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no pewnie,że trzymamy...domyślam się,że jeszcze trochę i już nie będziesz miała kiedy tu wchodzić,więc już teraz Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia;) za rok Ty za nas będziesz trzymać kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×