Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
racja jest już żona :-) myślałam dzisiaj o niej :-) my musimy troszkę jeszcze poczekać ale dla takich chwil warto. teraz czekamy aż nam wszystko opowie jaki to stresik itp.jaką miała fryzurke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: troszke juz wiadomo jak sie stresowala,skoro sie polozyla o 23,a od 2:40 chyba juz nie spala;)ja wiem po sobie,ze jak ma byc cos stresujacego to zasnac ciezko,ale jak zasne to pozniej juz spie,ale przed slubem to nie wiadomo jak to bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrystalTT
No i jestem juz po :) Jesli chodzi o stres to dzien przed wgl go nie odcziwalam :) w nocy sie obudzilam i zaczelam myslec o wszystkim i o niczym i sie sama nakrecalam, ale przeszlo :) Wstalam o 5, z rana jeszcze lezalam z ogorkami na oczach zeby slady po nieprzespanej nocy ukryc :) Przyjechala fryzjerka- fryzurke mialam tak jak mowilam w stylu hiszpanskiego koka, pozniej makijaz i dziewczyny nie starajcie sie zaoszczedzic na tych dwoch rzeczach! Macie wygladac pieknie, a mlody mial zrobic wow o.O Mojemu juz mezowi prawie oczy wypadly jak wszedl do mojego domu :) Oczywiscie bez stresu sie nie obeszlo bo auto nam nie dojechalo- chlopak stanal w korku i ani w jednan, ani w druga wiec jechalismy naszym, ale do urzedu przyjechalismy na styk :) Sama przysiega mimo ze w urzedzie wyszla calkiem ladnie, ale nie pamietam ani jednego wypowiedzianego slowa. Pamietam wzrok i drzacy glos mlodego- mial lzy w oczach, a pierwsze slowa wymowil jakby sie mial rozkleic- oxzywiscie ze szczescia, a nie ze strach (zycze Wam zebyscie zobaczyly to samo i gwarantuje ze to bedzie jedyne co zapamietacie). Przejechalismy do restauracji, bylo pyszne jedzenie wiec wszyscy wyszli najedzeni i zadowoleni. Pozniej ten grill, a w miedzyczasie my mielismy druga i trzecia sesje :) Na fotografach tez nie ma co oszczsdzac bo to pozniej Wasza pamietaka :) Co do samego grilla dla as niespodzianki to rodzice spisali sie na medal! Caly ogrod byl pieknie przystrojony, wieczorem postawione zostaly lampiony, byla prawie namiastka sztucznych ogni bo byly wystrzeliwane race i staly fontanny. Oczywiscie nie obylo sie bez lampionow, ale bylo za slaby wiatr wiec pierwszy nam spadl ulice obok na drzewo i zaczal sie palic- cale szczesnie nie spadl na czyjes auto :) Pogoda dopisala, ja szczerze tej temperatury nie odczilam, ale sukienki to ja juz nie chce widziec na oczy! Wubierajcie lekkie i takie zeby nie bylo problemu i h potem sciagnac- moje gipiurowe bolerko bylo dosc priblematyczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękujemy kochana za cenne rady i ze napisałaś nam :-) a makijaż w jakich kolorach miałaś? a bukiet z jakich kwiatów i kolorów? kurcze aż mi się łezka zakrecila w oku. a jak tam na blogoslawienstwie? lzy Twoje i rodziców były? ja się boję ze się rozkleje ;-) bo jestem taka uczuciowa głos mi zadrzy i łzy już same lecą, a bym nie chciała tracić pięknego makijażu. długo trwała fryzura i makijaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaz mialam w odcieniach brazu w ksztalt smoke eye, ale bardzo delikatny gdyz uwazam ze w tym dniu makijaz przycmiewa suknie i lepiej jesli oczywiscie go widac zeby podkreslal oko, ale to nie sylwester zeby kombinowac :) Bukiet z bialej, fioletowej eustomy i roza aqua (przewazala biala eustoma, a reszta byla by nadac koloru). Generalnie nie cudujcie z rozami ogrodowymi itd bo to szybko pada i nie dotrwa konca imprezy :( Zdajcie sie w tym temacie na kwiaciarki bo wiedza co robia :) Ja mialam robiona wg zdjecia i balam sie zeby nie byla zbyt rozowa, ani fioletowa- wyszla piekna tylko ciezka... Po usc i 2 pierwszych sesjach nie mialam sily juz jej nosic :( Blogoslawienstwo obylo sie bez wiekszego wzruszenia :) Znaczy no jak mowila moja mama i ledwo z siebie slowa wydusila to bylo kiepsko i patrzylam w sufit zeby nie plakac (nie stresuj sie ja tez jestem uczuciowa i w tej chwili dosc placzcliwa, a jakos dalam rade) :) Makijaz to byla kwestia ok 1h15min i tak samo fruzyra wiec na przygotowanie siebie bez ubrania musicie liczyc 2,5h no i idzcie na probny bo wtedy mozna cos jeszcze zmieniac, robic jedno oko inne drugie inne zeby zobaczyc w czym lepiej, ja niestety tego czasu nie mialam :( Grunt zeby w tym pokoju w ktorym bedziecie bylo chlodno bo ja pod ta "plachta" fryzjerska umieralam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cristal super ze masz już to za sobą :-) ja wyjeżdżam na dwa tygodnie odezwę się jak będę mogła jadę na urlopik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dokąd na ten urlopik Aga się wybierasz? ją za 3tygodnie dopiero startuje nad morze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a ja Wam powiem,ze mam urlopik juz od ponad 1,5 roku i juz mam go dosc:( ostatnio powiedzialam do mojego narzeczonego,ze chce juz do pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki kochana masz zawód jak można wiedzieć? i w jakim zawodzie pracowalas? ja mam zawód technika rolnika i pracuje obecnie na produkcji w drukarni. praca zmianowa i to trzy zmiany jak dla mnie nocki są porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na urlopie od konca stycznia jestem, jak na razie nie narzekam :) Zazdroszcze wyjazdu! Sama juz chcialam pakowac manatki i jechac nad morze, ale taka pogoda bedzie ze bez sensu gdziekolwiek jechac bo przesiedze w domu wiec w sobote na dzien wybieramy sie do Zakopanego, a w niedziele znow do wroclawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja z zawodu jestem technikiem ekonomista,ale pracuje w bardzo znanej drogerii (nie bede wymieniac nazwy);) zaczelam pracowac jeszcze na studiach i tak na razie zostalo;)mam dobre warunki,wiec sie na razie trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka bo to tak jest :) Mieszkasz nad morzem chcesz w gory, ja mieszkam w gorach i chce nad morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam do morza 300 km i tylko tam się najlepiej czuje :-) to powietrze opalenizna super. całe dnie leżę na plaży a wieczorami spacerujemy przepięknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a ja mam daleko i w góry i nad morze...Białystok;)ale byłam i tam i tam i muszę przyznać,że wolę morze:) niestety ostatni raz byłam chyba 4 lata temu i w tym roku też nie pojedziemy,ale za rok może, może;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na ostatnich wakacjach bylam 2 lata temu- trojmiasto, a pozniej w turcja. W tamtym roku bylismy na 3 dni w zakopanem. W tym roku o wakacjach zapominam, ale mam nadzieje ze za rok gdzies sie wybierzemy w dalsza podroz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja juz wypelnilam;) a poza tym bylismy dzis u ksiedza i pytalismy o te nauki i takie tam i dowiedzielismy sie,ze nie bedziemy musieli robic zadnych kursow;) ozdoby kosciola to nasza w tym glowa,ale jest w parafii taka pani,ktora ozdabia,wiec bedzie mozna sie z nia skontaktowac:) poza tym ksiadz nam powiedzial,ze slub w tej parafii kosztuje 650+150 dla organisty...duzo czy jeszcze "po bozemu"?;) jak myslicie?jak jest u Was z kosztami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cen nie znam, ale jak dla mnie to chore zeby dawal konkretne ceny. A jak kogos nie stac na taki wydatek, a jest zagorzalym katolikiem to co? Kosciol to instytucja ponoc dla ludzi gdzie pieniadz nie ma znaczenia, a tu Ci ksiezilek z dokladnym cennikiem wylatuje o.O Ja juz bym zmienila kosciol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to bardzo drogo. tam w tej parafii gdzie bierzemy ślub jest co laska, pytałam znajomym ile dają to mówili ze ok 200 zł księdzu,i organistce 100 więc kwota całkiem inna więc wydaje mi się ze 600zł za udzielenie ślubu to drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: mi tez sie wydalo troche sporo,ale szczerze to slyszalam i tak jeszcze wyzsze "cenniki":( tak na prawde to nawet jak bedziemy w dniu slubu placic to chyba jak damy koperte to nie bedzie ksiadz od razu do niej zagladal,co?;)a nawet jesli zajrzy,a tam bedzie mniej to chyba jak sie powie,ze to dla nas duzo to chyba nie odmowi udzielenia slubu,co?;) nie bedziemy zmieniac kosciola,bo pewnie za wszystko wiecej bysmy zaplacili niz tu za sam slub,a poza ta cena to tu jest na prawde ok,wiec nic nie bedziemy zmieniac:) ja na pieniadzach nie spie,ale mysle,ze tak na prawde to nie ma co sie wkurzac za 200zl,to tylko pieniadze,a sobie szkoda nerwow psuc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam kochana myslalas ostatnio coś o ślubie? pewnie racja włóż do koperty tyle i uważacie i tyle, przecież nic wam nie powie że mało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no właśnie musimy jeszcze o tym pogadać z moim narzeczonym,że chyba to za dużo i dać trochę mniej,bo chyba już w dniu ślubu się płaci,tak? a nie przy spisywaniu tego protokołu czy czegoś tam;) za chrzest w tym kościele też płaciliśmy już w dniu chrztu,a nie wcześniej:) Poza tym dostaliśmy od przyszłej teściowej ich stare obrączki,bo i tak ich nie noszą,więc nam dała,żebyśmy sobie przerobili:) za jakieś 2 tygodnie mój narzeczony będzie miał urlop to wtedy poszukamy gdzie zamówić obrączki i już może zamówimy:) mamy te dwie stare obrączki i jeszcze dwa złote łańcuszki,więc powinno wystarczyć na nasze obrączki,tym bardziej,że te stare są aż 6mm,a my chcemy 4-4,5mm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Organizując wesele korzystacie z jakiejś pomocy? Macie jakieś notatki dotyczące co i kiedy trzeba załatwić, kupić itd? Ja ostatnio znalazłam na http://www.slubeo.pl/ wedding planner i zastanawiam się nad skorzystaniem z niego. Wygląda obiecująco i można w nim dosłownie wszystko podliczyć, zapisać, ustawić... Szukałam czegoś takiego bo ja niestety nie jestem zbyt dobrze zorganizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takich organizerów to część fotografów daje całą stronę ślubną. Na domenie naszalbumślubny czy jakoś tak... Tam też organizer, wszystko w jednym miejscu, a jeszcze galeria dla gości się tam pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam dziewczyny u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka. Mogę do was dołączyć? My również planujemy wesele na 2016 na październik,dokładnie na 15 Teraz szukamy sali orkiestry i kamerzysty ale wydaje mi się że nie powinno być z tym dużego problemu ponieważ październik nie jest aż tak oblegany jak sierpień czy czerwiec Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witamy witamy :-) śmiało możesz dołączyć, więcej to lepiej. jakie masz plany? duże wesele robicie? my w czerwcu ślubujemy wesele na 60 osób. pisz jakie masz już pomysły na organizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślimy wstępnie nad że ponad 100 osób nam wyjdzie ponieważ zarówno moja rodzina jak i narzeczonego jest duża, myślałam powoli nad dekoracjami i chciałabym biel z fioletem lub biel i róż.A ty masz już jakieś pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×