Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabasko

Gdzie Ci mężczyzni, prawdziwi tacy?

Polecane posty

Piję. Ale idę za moment śnić o tym motorze. Wdzianko już mam, to czas skompletować resztę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze zostawil w tyle... nie, zebym ci nie wierzyla, ale tak z czystej ciekawosci zastanawiam sie jak zmiescili ten silnik 600 konny w golfa???? moj ma 5.3l i wiem ile miejsca zajmuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem znaleźć film z tego wyścigu ale nie dałęm rady, ale na imprezie Night Power można liczyć na takie atrakcje. Strzelam że po wyrzuceniu zbędnego balastu ogarną w nim troche miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, wracając do tematu. Jak okazujecie swoją męskość (nieee nie mam na myśli tek w spodniach)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o męskości za chwilę Tab ;) w avatarze mam 600 koników :classic_cool: i siedzę za kierownicą :P a Wy o golfie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męskość Tab, to spokój i chęć pomocy innym, ostoja gdy trzeba twardo stąpać po ziemi i odczytywanie oczekiwań z odrobiną fantazji i dużą porcją uśmiechu.... jakoś tak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiecość wykorzystuję do granic możliwości :P A mężczyznom? Powiedzmy, że pozwalam sobie pomóc, choć kiedyś udowadniałam, że sama potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na serio, według mnie "męskość" to dojrzałość i możliwość dania oparcia drugiej osobie. Ale to prawda że gdy pozwalacie wyręczyć nas w drobnych ale męskich sprawach to ego mężczyzny rośnie, taka już nasza natura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale to mamy dwie. Taką emocjonalną i taką na pokaz, fizyczną. Z marszczenia brwi i napinaniem mięśni czekając aż ta Ona zauważy i skompletuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgaś te światło i zamykaj drzwi bo mój kot mruczy zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o tą drugą męskość to po prostu dbam o siebie i dobrze się ubieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak.. Lubię gdy Oni się wykazują. Mam zestaw ubrań na załatwianie spraw u mechaników ;) i dobre układy z panem od usterek.. ;) itp Zawsze chwalę mięśnie Pana, który mi coś przenosi, inteligencję informatyka itd.. przy czym robię to z gracją i kobiecością. Delikatnym zawstydzeniem.. Nawet jeśli potrafię sama, to nie daję tego po sobie poznać. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię jeszcze jak kobieta oprócz swojej delikatności potrafi doradzić i jest zaradna. Ja bardzo często pytam kobiety o zdanie przy ważniejszych decyzjach. Kobiety są inteligentne i spostrzegawcze mimo że nie zawsze potrafią to wykorzystać gdy chodzi o one same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobliwy ale to już w związku bardziej? Przy jednorazówkach to mało pomocne; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? Ja lubię mieć osobe z którą mogę na większość tematów porozmawiać. Ale nie koniecznie myślę o niej jak o kobiecie do związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciółkę? Odgrywając rolę w czyimś życiu ważne są wspólne tematy. Załatwiając coś, schodzą na drugi plan. Są osoby z którymi tematy są non-stop. Nawet podczas pierwszej rozmowy, takie uczucie jakbyś znał kogoś "od zawsze" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie taka osoba z którą zawsze jest temat do rozmowy ale to wcale nie musi być dziewczyna(partnerka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabasko
Bry :) Śniegiem auto mi przysypało. Drogi lodem pokryte, zimą znów zaskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Ja juz na sankach bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×