Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabasko

Gdzie Ci mężczyzni, prawdziwi tacy?

Polecane posty

Gość gość 157
No jeśli już to tylko Polskie komedie Romantyczne!! Te Amerykańskie c o wymieniłaś są marne. Może za wyjątkiem Pretty Women

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łowco :) prawdziwyś? Kotka no nie poradzę nic... jak ja widzę jak prz3d Audi białą koszulę zmienia :D Osobliwy :D powiedz, że masz takie łydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobliwy, slinie sie tylko w jednej sytuacji :P wyglad jest bardzo wazny.... gdy uzywam wibratora np a tak naprawde to na mnie dziala dzwiek, dwa dzwieki: przyspieszony oddech na mojej szyi i dzwiek V8 motoru, 620koni, ruszajacy na swiatlach, majacy wymontowany katalizator i "puszke" co powoduje swist turbo i intercoolera przy zmianie biegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Kunis jest śliczna a Justyn.. chociaż czasem lubię popatrzec jak z Johanson tam noo.. w basenie :D Ego na wysokim poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotko... cholera auta też lubisz. A sądziłam, że to rzadka przypadłość :p Ten dreszcz od wibracji przeszywający ciało. Ahh speed.. Ale skrycie marzę o motorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotko lubisz motocykle... Nic się nie równa z pierwszą przejażdżką na tym potworze, tej adrenaliny się nie zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie na przejażdżkę piszę Kotko. A potem zostaw mnie na chwilę na masce. ;) Łowco nie przesadzajmy :) ale biada Ci jeśli chodziz w legginsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię motory ;) Jakiś pociąg do nich czuję. A sie nauczę, potem kupię i będę jeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam nie przeczytałem ze zrozumieniem, ale mnie samochód nigdy nie dał tego samego co motocykl, chodź przyznaje że samochodem o tak mocnym silniku jeszcze nie jeździłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mam za krótkie szorty. :) pośladki wystają po pewnym czasie. Nie chadzam w takie miejsca. Ja to widzę. . Taka rozgrzana w skórzanym wdzianku. Podjeżdżam, ściągam kask i..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frajda zaczyna się gdy na każdy kg masy pojazdu pod maską siedzi jeden konik mech :P wtedy droga szeroka na kilka metrów przypomina kładkę nad górską przelęczą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwy mezczyzna żyje sam w skromnym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak pozostane przy moim czolgu, nie potrzeba mi takich "atrakcji" w postaci gorskiej kladki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem golfa II z 600 konnym silnikiem pod maską, ścigając się z lamborghini na krótkim dystansie zostawił go daleko w tyle. Mocny silnik + mała waga samochodu... Tabasco widze to wraz z tobą, mam już przed sobą ten obraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×