Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kler w grudniu zarabia ogromne pieniądze. Tacy to mają dobrze

Polecane posty

Gość gość
Kurde jak czytam ile lasek szaleje za takim jednym , czy drugim księdzem to chyba , muszę się zastanowić nad wstąpieniem do seminarium :-) Ja biedny facecik , czekam na swoją wybrankę, a one wszystkie w Kościele :-) Pozdro kobitki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super wiedziec jak byc milionerem 333 www.youtube.com/watch?v=DvEYhVwnQtw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedobrze sie robi jak czytam takie temaciki na fundamencie prowokacjo- manipulacji ktore rzuca tu ksiądz parodia chamski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 stycznia w Ostrowi Mazowieckiej ktoś zostawił dziecko w kościelnej kr/*UCHCIE. Znalazła je parafianka, która wychodziła z kościoła po pierwszej porannej Mszy Św. Dziewczynka jest zdrowa i czuje się dobrze. "Najważniejsze że nie zostało zabite już po urodzeniu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w du,. z pieniędzmi , ja mogę go utrzymywac :) jesli nie będxie za bardzo rozrzutny to poradzimy sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunmaifinleakp1982nzyac
To idz na ksiedza. Kto ci broni? Jasne http://nsu.pe/11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak grzyby po deszczu rosną świątynie. Naród wali niewyobrażalne pieniądze na budowanie, co raz to wymyślniejszych i absurdalnych budowli sakralnych.. Nie płacą podatków. Nie muszą się rozliczać ze swoich dochodów, przychodów i wydatków. Kościół decyduje o kształcie i formie oświaty i szkolnictwa. To kościół decyduje o życiu i zdrowiu kobiety ciężarnej. To proboszcz kształtuje kręgosłup moralny lokalnych społeczności. Zastępy dewotek i bigotów w moherowych beretach stanowią o wartościach moralnych społeczeństwa To, co wczoraj było po prostu śmieszne dzisiaj staje się normą społeczną. Żyję w państwie wyznaniowym. Moher w triumfalnym marszu zajmuje coraz to nowe pozycje. Czuję się osaczony dominującą w tym kraju religią. Jestem wystraszony szturmem kościoła katolickiego, który wciska mi się powoli wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto tu sie podkłada ciekawa jestem ,coz to za bogaty ksiezulo ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kler zarabia kasę na naiwniakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) nio :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto utrzyma dzieci i wnuki oraz niepracujacą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×