Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monsterka 1123

Wrześniowe mamy 2015

Polecane posty

Gość sweetsalt
Cześć Dziewczyny Można się przyłączyć? U mnie również dwie kreseczki na teście :) Powiem szczerze, ze jeszcze to do mnie nie dociera... Udało się w trzecim cyklu starań. Mamy już 5,5 roczną córcię. W piątek idę do lekarza. Jak na razie lekkie bóle podbrzusza jak na okres. Termin z wyliczeń internetowych wypada na 27 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intu
Byłam wczoraj na pierwszym pobraniu krwi i zapłaciłam 298 zł :-/ wyniki odbieram w pon i wt idę do gina i mam ogromną nadzieje, że fasolka się pokaże ;-) wymiotów nadal na szczęście brak, ale mdłości mam cały dzien, nie tylko rano..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może mi coś podpowiecie. Jestem z Lublina i mój ginekolog przyjmuje tu od pn do pt ale tylko popołudniami. Wcześniej przyjmuje w miejscowości 60 km dalej. CY zdecydowalybysciesie na takiego lekarza prowadzącego. Uważam że jest świetnym specjalistą bo mnie i moje koleżanki powyprowadzał z kobiecych problemów . Docelowo i tak to położna odbiera poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidi92
Misiola86 też jestem z Lublina, chodze do Pani ktora przyjmuje na Jaczewskiego jest swietna. Bardzo kompetentna tyle tylko ze czasami ciezko sie do niej dostac. Juz mnie badala bo chcialam wiedziec czy wszystko ok ale taka formalna pierwsza wizyte mam na 26 stycznia. Ciaza jest bo usg mialam juz dwa razy. W 5tyg bylo widac tylko pecherzyk 4 mm a tydz pozniej pecherzyk mial 8mm i juz dzidzia 2mm hehe. Nie bylo widac serduszka ale teraz jak bede 26 stycznia to juz pewnie bedzie widac. Kochane dziewczyny... nie chce nazekac ale... pffff jest ciezko. Nie miglam nic zjesc bo wszystko ladowalo w wc. Ciagle niedobrze. Zemdlalam dwa razy. Nie spalam w nocy. Moze to glupir ale kolezanka polecila mi takie opaski na nadgarstki na mdlosci i chorobe lokomocyjna. Dzialaja na zasadzie akupresury... nie wierzylam i smialam sie z tego ale to dziala. Do tego jeszcze lykam mamarin na bazie imbiru bo jak pomysle o smaku herbaty imbirowej to tez juz bleeee. Do tego wzdecia i bole glowy na ktore juz nie umiem zaradzic. :) ale wszystko bedzie dobrze. Czego sie nie zrobi dla dzidzi ehh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, a jak się nazywa? To pomyślę i może się zapiszę. Z drugiej strony przez swoje 15 lat wizyt u ginekologa byłam 3 razy u kobiet - różnych i wydają mi się mniej delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamusie! Mi też we wtorek wyszedł test pozytywny,później w środe też. Staraliśmy się z mężem od sierpnia i się wreszcie udało. Pierwsza ciąża przebiegła bezproblemowo,teraz troche się martwię bo lekarz na wizycie w piątek jeszcze nic nie widział,mówił że pewnie za wcześnie (ostatnia @ 14.12) ale zobaczymy jak to będzie,jestem dobrej myśli bo 3testy raczej się nie mylą no i do tej pory brak @. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola881988
hejka badań jeszcze nie mam zaleconych ale u nas gin na nfz daje skierowanie na wszystko tylko w różnych mc ciąży.... anulla85 ja też jakichś wielkich mdłości nie odczuwam... Wczoraj było mi nijak ale dzisiaj już oki.. Także spokojnie :-) Chociaż ja w pierwszej ciąży też byłam bardzo zestresowana i jak bym mogła to u ginka była bym co tydzień :-D intu no to sporo te badania kosztowały .... Misiola86 a robi Ci to jakąś różnicę czy idziesz do gina rano czy po południu? Też jestem z okolic Lublina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć,moze ktos mial podoby przypadek.Ostatni okres mialam 27.11. Przed samymi swieta.j zrobilam test,byl negatywny.zaraz po swietach wyszly juz dwa pozytywne.zrobilam tez bete-3160.we wtorek 13 stycznia bylam na usg.wtedy wg OM byl 7 tydzien.lekarka widziala sam pęcherzyk.zarodka w nim nie bylo widac.powiedziala ze albo puste bajo alvo ciąza duzo mlodsza,na jej oko 4 tygodniowa.moje pytanie jak to mozliwe,ze 3 tygodnie roznicy.dodam ze okres mam regularny co 26-28 dni.we wtorek mam zrobic powtorne usg.ale juz wariuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlaska
Hej, ja chyba do Was dołączę. Robiłam dwa testy i oba pozytywne. Do gina wybieram się w piatek. Wg internetowych wyliczeń termin byłby po 20 września. Dużo starań, byłam na duphastonie, bromergonie i clo. Chyba się w końcu udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlaska
sweetsalt kiedy miałaś przybliżony dzień owulacji? u mnie owulacja 1-2 stycznia, we obliczeń jestem teraz w 5 tygodniu.Tez w piatek wybieram sie do lekarza ale zastanawiam sie czy nie za wcześnie.Skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Według moich obliczeń mi też wypada wrzesien! Aczkolwiek nie dokonca wiem jak to sie liczy. Od daty ostatniej miesiączki tak? A nie od daty ewentualnego zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według internetowych obliczeń termin mam 20 wrzesnia i jestem w 6 tyg ciąży. W rzeczywistości w pt(tj.16.01.15.) moja beta wynosiła 69. Wiec według tabeli koncowka 3 tyg. Jak jest w rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czemu nie podajecie swojego wieku? wstydzicie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i spoko ja też miałam tyle jak urodziłam pierwsze dziecko i załuje ze zaraz nie postaralam sie o kolejne, teraz przed 30 juz mi ciężej niż wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam skończone 28. Klaudina mi kalkulator internetowy tez pokazuje 20 września. Moje hcg z 15.01 to 2300 dzisiaj 9400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w takim razie powinnam sie bać? 69? przecież to malutko. powinnam zrobic badanie krwi raz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudinka,na topiku,który założyłas pytając o to czy jesteś w ciąży pisałaś,że masz 25 lat.Więc jak to jest z tobą kłamczucho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA prawdopodobnie tez dołączę ale na 100 to dopiero za tydzień będzie potwierdzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 25 lat, nie wiedziałam że ma to znaczenie dlatego nic o tym nie pisałam:) Widzę że jest tu sporo dziewczyn które nie mają potwierdzenia jeszcze od lekarza co do ciąży. Mam nadzieję że już niebawem wszystkie dostaniemy pozytywną wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He j dziewczynu tez jestem wrzesniowa mamusia, juz drugi raz :) synek ma 18 miesiecy i megaaa ciezko znosze obecna ciaze, bo strasznie jestem zmeczona :p jakbyscie mialy jakoes pytania to piszcie, juz raz przez to przeszlam hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a nie macie wrażenia że cały czas was boli brzuszek. Nie mocny ból ale cały czas Drugie pytanie- czy powiedzieliscie w pracy o ciąży najblizszym wspolpracownikom? w pierwszym etapie ciąży zdarzaja sie omdlenia.co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, mnie brzuch pobolewal w pierwszym tygodniu, jak miał przyjśc @. Wczoraj zaczął mi się 7 tyg i nic nie boli, tylko piersi. Przy pierwszym dziecku w rodzinie powiedziałam jakoś tak w miarę szybko natomiat w pracy czekałam do 4 miesiąca, druga ciąża - czyli obecna - na razie powiedziałam tylko najblizszym z prośbą aby nie przekazywali dalej, w pracy mam w planach powiedzieć na poczatku 4 miesiąca. Wole odczekać te trzy pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny idę dzisiaj do lekarza ale tylko na usg, żeby się upewnić że ciąża rozwija się prawidłowo. Tak jak pisalam wyżej wczoraj zaczęłam 7 tc, powiedzicie prosze co na tym etapie ciąży zobaczę na usg, czy bedzie już zarodek, serduszko? Powiem Wam szczerze że nic nie pamietam z pierszej ciąży...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ja jestem juz w szóstym tygodniu i mnie boli brzuszek. Czasami kłuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej;-) dzisiaj mam 36 dc i okresu nie widać. Mam nadzieje ze to ciaza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina2012
A czy bierzecie jakieś witaminy czy sam kwas foliowy? Ja biorę vita miner prenatal od sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×