Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakim wieku zaczac sie martwic brakiem partnera?

Polecane posty

Gość gość
Samotny romantyk to czysty debil egoista. Matka ćpie że wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek nie jest stworzony do tego, żeby był sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbla
nie ma określonego wieku można zakochać się w wieku 25 lat i w wieku 45 lat i pózniej na to nie ma reguł życie składa się z wielu zaskakujących chwil samotność jest gorsza od śmierci ludzie się kochają by potem obrzucać się błotem proza życia tylko zadajmy sobie pytanie po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Im lepszy facet tym większe ma wymagania" <><><> To samo działa w drugą stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnygość
Po co te mądrości? Trafisz na tego co trzeba,to bedziesz to wiedziała. Wychodząc z domu do ludzi zwiekszasz szansę spotkania tego kogoś. Siedzisz w domu szanse maleja. Ubierzesz się ciekawie,to więcej się będą oglądać i też szansa rośnie,że w śród nich będzie wlaśnie "ten". Jesli zlejesz się z otoczeniem, to masz dobry kamuflaż do tego aby Ciebie nie było widać. Jednak łatwiej o przypadek trafienia na "niego" będąc zakamuflowana,ale wśród ludzi niż widoczną w domu. Jedno jest pewne,nic na silę,bo efekt może się okazać bardziej opłakany w skutkach,niż stan obecny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girka34ość
Mam krewna po rozwodzie- nieudane malzenstwo bezdzietne.Obecnie 47 latka, za pozno na dzieci w nowym zwiazku.Rowniez brak partnera i o mozna poradzic? Pomimo duzo uroku,inteligencja i pracowitosc to problem jak zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odnoszę wrażenie że dzisiaj kobiety są strasznie leniwe i roszczeniowe - chcą wbić się na gotowe jak to się mówi. Co do zaradności to już w ogóle porażka - obiadu taka ugotować nie umie (co najwyżej pomalować se paznokcie - oooo to juz tak). Ja se chyba sprowadzę jakąś Ukrainkę - one są ładne,zadbane,skromne a za obywatelstwo zrobią wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Ja mam 27 i ogólnie to samotna strasznie się nie czuję ale też na siłę sama być nie chcę:) no cóż też trochę wybredna jestem bo potrzebuję takiego dominującego w nocy a zadominowanego w dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko dzisiaj znaleźć kogoś wartościowego - a pogodzenie urody z intelektem to już chyba cud. Jak kobieta ładna to w 70 proc. o mądrości ameby - jak inteligentna to z kolei niegrzesząca urodą. No i same mają mega wymagania. No i te obłudne podwójne standardy - obruszanie się że mężczyzn nie pociągają kobiety otyłe,z małymi piersiami,zbyt wysokie, a same oceniają mężczyzn po statusie materialnym,samochodzie,wzroście etc. niepotrzebne skreślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×