Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość 2 plus 3
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 14 kg, zostało 4 kg, w drugiej przytyłam 13 kg, zeszłam do tej samej wagi, co po pierwszej ciąży, tyle że teraz mam lepszą sylwetkę, bo brzuszek bardziej płaski (w drugiej ciąży ćwiczyłam pilates dla ciężarnych). Ideałem dla mnie jest 55 kg, ale tak jak jest teraz też jest całkiem ok (mam 60 kg, wzrost 168 cm). Mam nadzieję, że po trzecim też mi się uda do tej wagi zejść. Z mniejszym tyciem to nie jest wcale tak łatwo, bo też miałam takie plany ;). Owszem, można jeść zdrowo, ale apetyt jest większy, poza tym wody dużo się zatrzymuje, więc nawet dużo pijąc się tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mąż 2 tygodnie po zapłodnieniu powiedział że jestem w ciąży bo się inaczej zachowywałam. cokolwiek to znaczy :-) ale rzeczywiście była w ciąży. w październiku postanowiliśmy że będziemy działać a w grudniu byłam w ciąży. nic nie sprawdzałam nawet nie myślałam o tym czy mam czy nie mam dni płodnych. po prostu się dobrze bawiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed ciążą odżywiałam się bardzo zdrowo a jak tylko zaszłam w ciążę to zaczęłam na potęgę wciągać to co mi nie służy. głównie węglowodany proste ( bułeczki i chlebek biały, ciasteczka itp ) a od tego to niestety potrafię przytyć 5 kilogramów w miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Js przytylam 18 kg. 2 mies po porodzi e nie bylo sladu :) mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie. Nie moge dovzekav sie wizyty u gin. Dopiero w tedy chyba uwierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kunegunda a umówiłaś się już na wizytę??? ola a ty kiedy idziesz do lekarza??? powiem wam że zazdroszczę wam tego że już zaciążyłyście. ja po sierpniowej ciąży biochemicznej miałam cykle 30-31 dniowe a ten miał aż 37 dni więc pojęcia nie mam kiedy dostanę okres w lutym. i zaczynam myśleć że będę miała okres na sam wyjazd. czyli ogólna masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo właśnie spojrzałam na kalendarz dni płodnych i oczywiście jeśli założę że będę miała okres za 30 dni to wypada na sam wyjazd... ku...a :-( i zaś nie będzie ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
ja w pierwszej ciąży przytyłam jakieś 9kg i szybko zeszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Usypiam dziecko i ide pracowac a wcxesniej kawa w litrach. Tak obserwowalam cycki przy lustrze i mam pelno zyl na nich i do tego cos tam wycirklo jal scisnelam i prawdopodobne ze znow da mi bromka na to wszystko. Teraz cycki mnie bola i gardlo znow napieprza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Bombka - słyszałam, że w bardzo wczesnej ciąży ma się objawy przeziębienia, czy jakiejś lekkiej infekcji. Ciekawe :) Ale u ciebie też na objawy za szybko, prawda? Skoro masz na 27.01 termin @. Masakra z tymi moimi dzieciakami, nie dają mi w ogóle odpocząć wieczorami. Starszy ryczy i wyłazi, że nie chce spać sam (a oczywiście pół godziny przy nim siedziałam i bajki czytałam), a młodszy pełen energii, jakby był po całej nocy wyspany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniaaa ja wbrew pozorom nie mam na imię Ola, ale spoko. W ramach skrótu od olabogi może być ;) wizytę mam 20.01 popołudniu. Kurczę boję się, bo w ogóle nie czuję tej ciąży. Nawet nie pozwalam sobie za bardzo się cieszyć. Tak jakoś dziwnie się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że nie masz na imię ola ale zapomniałam całego twojego niku a uznałam że będziesz wiedziała o kogo chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde boje się ze zarazilam mała bo zaczęła się pocic a to u niej pierwszy objaw jak coś się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Mój Piotruś też nie śpi... Godzina na rękach i nic, na rękach może spać twardym snem, ale co odkładam, to w ryk. Już nie mam siły, teraz męża kolej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Wiesz co no może i wcześnie ale jakoś dziwnie się czuje. Cycki mnie mrowią a nie zdaża mi się przy owu aby cycki mnie bolały. Mam cykle krótkie bo @ zjawia się przy luteinie gdzieś 26 dc lub 27 więc to moje przypuszczenie że @ będzie 27.01.2015. Zobaczymy, 27.01.2015 mam wizytę u endokrynologa więc do razu zajrzy mi tam i będę miała pewność czy @ będzie czy nie. Narazie następny objaw osłabienia krew z nosa nic nie dłubałam a siedzę i trach na kartę jak z kranu. Nie wiem ...może sobie wkręcam ale może rzeczywiście owulacja mogła być szybciej nio nie wiem sama..... testy owulacyjne skończyły mi się ale im zbytnio nie wierzę . Olo poszedł spać gdzieś ok 22.15 najważniejsze że u niego ze zdrowiem lepiej ;) Skończyłam zdalną pracę i idę spać bo rano syn o 8 wstanie a ja dopiero będę w połowie nocy ;) Dobranoc dziołszki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wizyta we wtorek ja tez ciazy nue czuje ale nie dziwi mnie to Bo przy pierwszej tez nie czulam jedynie na poczatku mialan zaparcia ktore minely spac mi sie chce juz o 19 robi mi sie duszno odvzuwam troche podbrzusze i duzo bialego sluzu. Pewnie gdyby okres sie niw spoznial nie zwrocilabyn na to uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessss86
Hej kochane, u mnie właśnie przerwa bez dyżuru, to mogę szybko napisać :) U mnie już chyba koniec @, co potwierdzałoby moje podejrzenia, że miałam cykl bezowulacyjny.. Ale cóż, we wtorek wizyta, więc zobaczymy.. Co do pierwszej ciąży, to ja przytyłam 12 kg, tydzień po porodzie nie było śladu po brzuszku ;) Teraz ważę 48 kg przy wzroście 163 cm :) Bombka a kiedy badałaś prolaktynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki. Moja panna poszła spać o 22:30 a wstała po 9 wiec juz nie jestem.zła Hehehe. Za tydzień okres wiec pewnie te bóle podbrzusza to na to mnie męczą no cóż trudno. Po @ idę porobić badania trochę. Po siedzeniu 24h/dobę z dzieckiem nawet.wyjście do przychodni to będzie rozrywka a czekanie u ginekologa to już w ogóle rozpusta Hehehe Moje dziecko kolejna lalkę rozlozylo na częśc****erwsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Kurka, 14 dzień cyklu, cykle mam 28 dniowe, a test owulacyjny wciąz negatywny, temperatura niska... A jak w ogóle owulacji nie będzie? :((( Nakręcam się, wiem, bez sensu... Ale taki bez sensu mam charakter. Ustaliłam, że próbujemy od nowego roku, to teraz chciałabym już natychmiast, na zasadzie, że jest cel to jest i realizacja... Ze wszystkim tak mam - jak postanowię że potrzebujemy czegośtam, to zwykle do wieczora jest już kupione, itd... Z ciażą przy Hani też tak się udało, więc tym bardziej teraz bym chciała podobnie... Ustalam datę owulacji, zachodzę w ciążę, potem rodzę idealnie w terminie... Ehhh, wiem, że to nie zawsze tak jest, ale moja głowa jakoś tego nie przyjmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja bym wam wywaliła te testy owulacyjne, termometry i co tam jeszcze macie! To tylko nakręca człowieka. Ja tam tylko mam kalendarzyk i wg niego robie to co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Dzień dobry, Mój zasnął dopiero o 23.00, ale też spał potem do 8.30 i go musiałam wybudzić, bo miałam takie pełne cycki ;) Za to ja się nie wyspałam, bo mnie w nocy dopadły okresowe bóle brzucha, a nie chciało mi się tyłka ruszyć z łóżka, więc się męczyłam :/. Tylko w dziwnym momencie te bóle, bo dopiero 18 dzień cyklu, może to owulacyjne? Po każdym dziecku coś się "przestawia" w cyklach, a ja jeszcze swoich po 2 dziecku nie poznałam (miałam teraz dopiero pierwszy okres po porodzie). Może faktycznie teraz mam bolesną owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmiłam córkę rok, a już po 4 miesiącach dostałam @. 3 pierwsze były nieregularne nawet 42 dni, ale teraz mam w miarę regularne, w grudniu sie zdarzyło że miałam 3 dni wcześniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co robicie na obiad???? Kurde nie mam pomysłu co zrobić ;( Dla młodej mam krupnik, a dla nas staruchów? Uprzedzam że wszystkie dania z drobiu odpadają bo mojemu mężowi ŚMIERDZI PIÓRAMI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Ja już wczoraj obiad zrobiłam i mamy jeszcze na dzisiaj :) Niby nic specjalnego, a smaczne. Polędwiczki wieprzowe pokroiłam w plastry, lekko rozklepałam, posypałam solą i pieprzem, obtoczyłam w mące i usmażyłam na złoto. Do tego podsmażyłam kilkanaście pieczarek z dużą ilością cebuli, dodałam pół kubka śmietany, potem wrzuciłam w to mięso, zabełtałam i gotowe. Pyszne z ziemniakami oraz surówką z pora i jabłka z reszta śmietany :) Jak ma być bardziej niecodziennie to polecam polędwiczki wieprzowe z gruszką i serem plesniowym. Przepis jak wyżej tylko zamiast pieczarek podsmażasz gruszkę i do śmietany dodajesz troche lazura. Tylko nie wiem, czy gruszki jeszcze się nadają... O albo wersja bez sosu tylko na koniec polędwiczki zapieczone z serem typu oscypek czy inny taki i podane z żurawiną. Pycha :) I co najwazniejsze każdy z tych obiadów jest gotowy w pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Mąż się "postarał" i zadowolony, a mnie aż nosi... Jakoś nie mogę na spokojnie do tego podejść, bo przecież ta ciąża wszystko by pozmieniała. Ostatnio gadałam z szefem, bo od października miałam wrócić do pracy, a tu w październiku już bym rodziła... Cholera, teraz 2 tygodnie będę musiała chodzić jak na szpilkach, czy zaszłam, czy nie. Ale mam stresa, najchętniej to bym ze 3 razy dziennie testowała. Anka, to nie pomogę, bo u nas drób - kurczak z kuskusem i warzywami. Ciężko coś doradzić, bo nie wiem co masz w lodówce ;) Serotka - brzmi pysznie! A ja z kolei muszę kombinować z samym drobiem i rybami, bo mój mąż przechodzi na dietę, ma za wysoki cholesterol i musi zbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam karkówkę i zrobie w warzywach z kasza. Ale ta polędwiczka brzmi przepysznie :) może w poniedziałek zrobie :) xxxx 2 plus 3 no mnie też wkurza to czekanie, ale mnie już ból podbrzusza przeszedł wieć pewnie to na okres wszystko jest. xxxxx byłam u znajomej która ma już 12 letnia córke i teraz "wpadła" Mówi że tak się cieszy bo gdyby nie przypadek to by już nie mieli drugiego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż ma 185cm wzrostu i waży 68 kg więc jest co tuczyć hehehe poza tym on potrafi zjęśc sporo np 4 schabowe z ziemniakami i surówka.... nie wiem gdzie on to mieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
serotkaa aż ślinka cieknie :) moja mała znowu podziębiona po miesiącu przerwy w przedszkolu była 3 dni ledwo w przedszkolu i znowu kaszel i troche kataru a za tydzień występy na dzień babci i dziadka.. osiwieje przez to przedszkole ale Wasze dzieci późno chodzą spać masakra o 23 to ja już sama śpie a mała jak chodzi do przedszkola to o 20 a jak nie to o 21 śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×