Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość 2 plus 3
Anka, bardzo możliwe, że jeszcze zbyt wcześnie. Chociaż skoro objawy są od kilku dni, to hormon też już powinien być w moczu. Może masz niską czułość testu? Ja mam testy najtańsze z możliwych i są według mnie najlepsze, bo nie patrzę na ładne opakowania i wielką ulotkę, tylko na czułość. Zamawiam na Allegro albo kupuję w supermarkecie "Pepino" z czułością 10mlU/ml, a większość ma niższą czułość 25mlU/ml. Te tanie wykryły mi obie ciąże jakieś 3 dni przed spodziewanym @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mowie wam że ten test to lipa jakaś. Jak dotrwam do środy bez @ to kupię jakiś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas wczoraj był drugi dzień intensywnych działań i wygląda na to, że już wczoraj w końcu miałam owulację, bo dzisiaj temp.wyższa. Kupiłam testy z allegro - jeśli one działają dobrze to faktycznie rewelacja - za 10 szt i wysyłkę zapłaciłam tyle co za jeden w aptece... Szkoda że nie wiedziałam wcześniej, że coś takiego jest, nie wydałabym ponad 50 zł na owulacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
to wyżej to ja - serotkaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja za jeden zapłaciłam 11 zł i zaraz musze kupić następny. Chyba też zamówię z allegro tylko dajcie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
podpinam się z pytaniem o sprawdzonego sprzedawce co ma testy owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obchodzicie z dziecmi dzień babci i dzień dziadka? U nas jest ciężko z tym bo moi rodzice mieszkają obok wiec Tosia może cokolwiek zanieść dać buziaka i będzie ok. Natomiast teście mieszkają 300 km od nas i tam już trzeba coś wysłać, Tosia za mała żeby laurki zrobić wiec na szybko zamówiliśmy.na allegro poduszki ze zdjęciem małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
u nas w przedszkolu mała ma przedstawienie i są zaproszeni babcie i dziadki a od siebie córka zrobi laurke i co rok zamawiam magnes na lodówke ze zdjęciem małej w formacie 10x15 do jednych i do drugich pójdziemy na małą kawke i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa ja chce wiedzieć kiedy będę miała dni płodne bo w lutym wybieram się do męża na tydzień żeby podziałać więc planując wyjazd chciałabym uwzględnić ten aspekt. dziś mam mega doła cały dzień chodzę i ryczę. byłam z Jasiem na 2 godzinnym spacerze z rowerkiem taka piękna pogoda. co do dnia babci i dziadka. Moim rodzice mieszkają w Niemczech a S mama na miejscu więc ona idzie na przedstawienie do przedszkola. Tata S już nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
aaha to powodzenia!ile twój Jasiu ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu ma już 3 lata skończone. staram się już od jakiegoś czasu o 2 dziecko tylko na odległość ciężko się wstrzelić w te dni :-( więc idzie nam to jak krew z nosa. co do testów ja przez te parę miesięcy wydałam dużo pieniędzy na testy. potrafiłam robić test 2 dni po stosunku. przecież doskonale wiem jak one działają ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
to tak jak moja córa :) wyobrażam sobie jak ciężko się starać o dzidzie na odległość, jak będziesz u męża to na pewno wykorzystacie ten czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
U nas dzien babci i dziadka bedzie obchodzony drugi raz. Pierwszy to babco kupilismy kwiatki a dziadkowki myszke do kompa olafek mial 7 msc wiec nie bardzo kumal. Teraz nie mam pomyslu ale jeszcze kilka dni jest. U mnie pms w pelni albo objawy ciazowe. Cycki non stop daja o sobie znac tzn nie bola ale czuje je zrobily sie takie pelne. Jak tylko stanik sciagne to natychmiast widac zyly nio i dla ciekawosci to byl objaw u mnie pierwszej ciazy jak scisne sutek to pojawia sie cos mokrego minimalnie ale jest.....wiec przy olo to dalo mi do myslenia. Teraz moze byc to objaw ale rowniez zaburzenia hormonow. Wlasnie odwiedzial mnie kolezanka ta w ciazy ....poprostu kwitnie. Wlosy ma lsniace ogolnie super wyglada i ciaza jej sluzy :). U mnie soda pomogla juz nie mam tego grzybka a przynajmniej tak mysle. Mam trpszke tam glebiej bialy sluz taki gestrzy ale to napewno nie grzybek. Do @ jeszcze 9 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka ja też pms odczuwam ale piersi sobie jeszcze nie oglądałam dziś ale u mnie żyły tez daly do myślenia w pierwszej ciąży. Śluzu nie mam żadnego a okres juz środa - czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Z jednej str nie nakrecam sie....z drugiej chcialabym i tak w kolko. Dzialalismh w okresie plodnym wiec szanse sa ale czy moj organizm jajko wypuscil dowiem sie 27:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się że soda pomogła. tylko podmywaj się nią jeszcze przez parę dni :-) okropne jest robienie dziecka na odległość :-( ciężko w ogóle tak żyć. ale cóż ja widzę światełko w tunelu i mam nadzieję że to się już niedługo skończy. mówię tu o naszej rozłące. ja się właśnie wykąpałam i słucham sobie nastrojowej muzyczki i oczywiście postuję sobie do was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach dziewczyny na tego waszego pms-a polecam herbatkę z imbirem :-) imbir pomaga zniwelować pmsa w naszych organizmach. przy okazji wspomaga trawienie i jest świetny na przeziębienia. zamiast aspiryny :-) herbata mojego przepisu :-) zaparzam zielną japońska herbatę ( ale może być też chińska, japońska jest zdrowsza ) wyciskam sok z cytryny i z pomarańczy, kroję centymetrowy kawałek imbiru na plasterki. do takiej herbatki jeśli ktoś lubi słodycz można wrzucić łyżeczkę miodu ( tylko że trzeba pamiętać że miód traci swoje właściwości w temperaturze powyżej 40 stopni ) dobrze jest też dodać plasterek ze skórką pomarańczy i cytryny to dodaje aromatu. samo zdrowie polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla przypomnienia Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13-----------29---------1----------------=-ciąża !!! usmiech.gif Sylwia 86 - - ------- -28 - - -- - 1 - - - - - - - - - -8.01.2015 kunegunda123 ----26---------1------------------ciąża usmiech.gif Anka_32--------------32----------1-----------------22.01. 20 15 Bombka88 - - ------ 27- - - - - - 1 – - - - - - - -27.01.2015 Agaa87----------------27----------4----------------28.01. 2015 Milena8889 - ------- 26 - - - -- - 4 - - - - - - - - -?????????? Dita333 - - ------ - - 31- - - - - - -5- - - - - - - - -30.01.2015 Iza28-------------------28-----------5---------------?? ???? miniaaaa --------------30-----------1-------------------????? 2 plus 3-----------------30-------------1---------------30.01.2015< br /> Agnessss86------------28------------5------------10.02.20 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia? milena? Dita? Bywacie tu jeszcze czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Ja w pracy ;( jeszcze 2 godziny a cycki mnie bola ze hej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od wczoraj chyba przeziębiony pęcherz chociaz mnie nie boli, bo chce mi sie siku a ide do lazienki i leca 3 kropelki albo w ogóle nic. teraz było to samo czuje ze chce mi sie siku poszłam do łazienki a tam zero siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ostatnio natrafiłam na nową stronę z licytacjami nowych sprzętów elektronicznych ale,że na ogól nie wierze w tego typu stronki, poszperałam trochę w internecie, trafiłam na sporo informacji, niektóre były sprzeczne ale zaryzykowałam,postanowiłam poświecić noc na licytacje, zaczęłam od Telewizora Samsung, ale ktoś był widocznie lepszy przelicytował mnie, stwierdziłam, ze jestem zbyt zawzięta aby odpuścić ,Spróbowałam o bezprzewodowe słuchawki Creative WP 450 Bluetooth (Cena w sklepie : 479.00) aby sprawdzić wiarygodność strony, kupiłam kredyty (którymi się licytuję ) aukcja dobiła do 29.80zl i udało się , nikt nie podbił mojej aukcji. Następnego dnia skontaktowałam się z adminem strony w sprawie wysyłki która już dotarła:).Polecam wziąć udział w licytacjach , warto czasami wydać te 50 czy nawet 200zl aby wygrać np laptopa czy telewizor Powodzenia i trzymam kciuki,żeby wam też się udało http://tanieaukcje.com/p/f8ac9f69944411e491220025907bb422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio wrescie po pracy wyszlam. Jestem wyzemlana do ostatniej kropelki. Marze o lozku i spaniu. Nigdy tak silnego pmsa nie mialam zeby tak cycki bolaly. Masakra. Anka a u Ciebie jak tam ? Zaopatrzylas sie w testa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Bombka, Anka, to u was obu objawy ciążowe pełną gębą! Anka, ty to już w ogóle masz chyba wszystkie możliwe. Więc albo ciąża-pewniak, albo u ciebie aż tak bardzo psychika działa ;) U mnie zupełnie nic, tzn. śluz niepłodny, zero jakichkolwiek dolegliwości. Dziś mam 23 dzień cyklu. Obstawiam, że owulacja była 18-19 dc, czyli że cykl będzie 31-32 -dniowy (i okres pojawi się 28-29 stycznia). Więc trochę czekania jeszcze mam. Byłam z mężem na mega zakupach (spożywcze + prezenty dla babć i dziadków). Teraz kradnę chwilkę przed komputerem, ale muszę wracać do dzieci zaraz, bo oboje się mojej uwagi domagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Ach, no i zrobiłam dziś test, oczywiście negatywny (niczego innego się nie mogłam spodziewać w tym dniu cyklu ;) ). Ale tak leżał w łazience i kusił... ;) No, teraz przynajmniej będę musiała poczekać, aż te tanie z Allegro mi przyjdą, bo więcej już w domu nie mam ;) Pytałyście wcześniej o jakieś sprawdzone testy. Ja tak jak pisałam, kupuję te o czułości 10mlu/ml, chyba tylko jeden sprzedawca ma takie. Zwykłe cienkie paseczki bez "obudowy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) ja po pracy chciałam sobie kupić buty zimowe na wyprzedaży ale byłam z Jasiem więc nic mi nie dał przymierzyć. ja też mam śluz niepłodny mleczny. czekam na jakieś oznaki owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstawilam proszki i czekam az zajde póki co cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
miniaaa - ty jesteś jeszcze przed owulacją? Jak chcesz, to uzupełnij w tabelce dane (dopisz termin okresu chociaż w przybliżeniu). Ja właśnie siadłam i przeglądam pomysły na strój na bal przebierańców dla mojego przedszkolaka. Już wiem, że będzie marynarz :). Czapkę i spodnie już mam, potrzebuję tylko koszulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×