Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

ja lubie czasami przyszalec i cos ugotowac :) słodkiego mi sie chce więc okres na bank idzie.... ja pierwsze dwa dni to mogłaabym jesc tylko słodycze. Niech już przyjdzie @ jak ma przyjsc!!!! Jak przyjdzie najpozniej w czwartek to owulacje mialabym w weekend czyli idealnie :D ach te moje plany na przyszłość hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie chce słodkiego ze az zrobiło mi sie gorąco!!!! normalnie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Oj a mi sie marzy tort taki z bitej smietany.......masakra az mam slinotok od kilku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie super z bitej śmietany i.z czekolady :) wpadnij ( zrozum to jak.chcesz :) ) To zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Hahaha:):) narazie zimno na podroze :) zrobie chyba po pensji sobie wieeeeeeelki tort sobie i zjem caly na moje pms nio bedzie gosc jeden @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
A mi się zaczyna pms, bez kija lepiej nie podchodzić. Ech, uroki okresu... a już zapomniałam jak to jest od ostatniego razu (kwiecień 2013 ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to już mam wrażenie że @ bedzie za chwilę, coś mnie ciągnie w pachwinach, co jakis czas zakuje mnie w jajnikach więc pewnie już jest w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mój mąż zapytał czy jak dziecko zaśnie to my ten teges ale wystarczyło że spojrzałam na niego....powiedział "rozumiem" i koniec tematu, tylko mu powiedziałam zeby zbierał siły na pierwszy tydzień lutego i sie rozeszliśmy :) PMS chyba się u mnie tez zaczyna a tak się zasłodziłam, że aż mi nie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-) nawilżacz świetna sprawa polecam :-) ja mam ogrzewanie podłogowe więc bardzo suche powietrze. ja miałam cesarkę i raczej nigdy nie słyszałam żeby to powodowało problemy z zajściem. co do zabijania magi to jeśli ktoś ma p*****lca i mierzy temperaturę i prowadzi jakieś dziwne wykresy to w tym magi nie ma. ale my tu tylko sobie rozmawiamy i motywujem się do działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
miniaaa - o widzisz, a ja zawsze chciałam mieć takiego p*****lca ;) żeby prowadzić sobie wykres npr i wiedzieć dokładnie wszystko na temat swojego ciała i swoich cykli. I to nie w czasie starań o dziecko, a właśnie czasie, kiedy nie chcę zajść. Niestety jak sobie pomyślę, że trzeba by codziennie mierzyć o tej samej porze wcześnie rano temperaturę, to mi się odechciewa. I nie chodzi mi tu o planowanie seksu na konkretny dzień i konkretną godzinę ;), tylko o to, żeby wiedzieć, kiedy trzeba się zabezpieczać, a kiedy można bez zabezpieczenia. Może kiedyś się zmobilizuję, bo nie chcę stosować hormonów, a gumki mnie wkurzają, więc przynajmniej przez część cyklu wolałabym bez. No to się rozpisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Boze boze daj mi zaciazyc!!! Jestem prawdopodobnie na wylocie z pracy :(. Szefowa planuje redukcje a ja najmlodsza :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jak czytam jak kobiety znaja swoj organizm to az czasami mi glupio bo ja nigdy nie zaglebialam sie w siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie 2 kreski!!!!!!!! Druga dużo jaśniejsza ale jest!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
O ja o ja szok anka gratki :):):) siedze w autobusie i mnie mdli bleee..... Super U mnie 6 dni do @ a ja czuje sie zaciazona. Wczoraj gadalam z kolezanka przez tel ta w ciazy i zaczelam plakac poprostu ot tak a ona do mnie ty w ciazy jestes! Zobaczymy . Anka napawasz mnie nadzieja :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo bombka Ty też wyglądasz na zaciążoną :) Dziewczyny życze Wam z całego serca żebyście zobaczyły 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uncanila1989awgtk
O jaki dobry temat! Hania w Trzech Króli skończy 1,5 roku, a my obiecaliśmy sobie, że od Nowego Roku zaczynamy kombinować z braciszkiem (choć ja jakoś czuję że nam wyjdzie dziewczynka...). No własnie, bardziej chcecie mieć drugie dziecko tej samej, czy przeciwnej płci? Będziecie się jakoś starać wcelować? Podobno przy współżyciu idealnie w owulację jest większa szansa na chłopca (60% do 40%), a 2 dni przed owulacją - na dziewczynkę i ma to nawet naukowe uzasadnienie - plemniki z chromosomami XX są bardziej żywotne ale wolniejsze niż XY. Nic nie szkodzi spróbować U nas Hania powstała w 1 cyklu starań. Zobaczymy jak nam pójdzie teraz Jasne http://torching.us/i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Od wczoraj odzywa sie podbrzusze. Raz jak mnie zakul jajnik lewy to myslalam ze zakwitne. Daje mi do myslenia Infekcja grzybek ktory po 2 dniach przeszlo teraz mam troszke tam glebiej bialy gestrzy sluz Cycki non stop mnie rwia tzn takie uczucie mrowienia od okolic pach w strone sutkow i widoczne zyly na piersiach i ta bezbarwna wydzielina jak scisne sutki minimalna ale jest Krwawienie z dziasel delikatne i krwawienie z nosa Podziebienie Placzliwosc nio ryczalam wczoraj takim grochem ze hej. Rano mnie mdli delikatnie a w autobusie bardziej bo na glodniaka jezdze. Boje sie zrobic tesciora wiec czekam do 27. Mam nadzieje ze jest tam fasola bo u mnie w pracy nie ciekawie bedzie i to dobry moment na ciaze. Jezeli sie teraz nie uda to lece do endo niech mi da bromka na wyregulowsnie i zaciazenie i mam nadzieje ze pomoze:). Maz wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bombka u mnie dużo rzeczy się pokrywa oprocz bolących piersi. wysłałąm mu mmsa hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio zobaczymy. Ja sie tak boje zrobic tego testa i znow sie rozczarowac ze szok. To sie chlopina ucieszy :):) Narazie mam takiego kapcia w gebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Anka - super, gratuluję!!!! :D Jaka miła wiadomość z samego rana! O objawy nie pytam, bo już masz pełny zestaw od kilku dni ;) uncanila1989awgtk - witaj :) U mnie 25dc, chyba zwariuję od tego czekania. Jeśli się teraz nie udało, to nawet dobrze się składa, że będę miała kilka miesięcy przerwy, bo bym chyba na głowę dostała od tych natrętnych myśli o ciąży ;) Dziś Dzień Babci, jak synek przyjdzie z przedszkola, to musimy 3 laurki dziś wyprodukować (dla mojej mamy, teściowej i babci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessss86
Anka wow ogromne gratulacje!! Ten wątek jest chyba szczęśliwy!!! A jaki test robiłaś? Bombka masz rację, wstrzymaj się z testem żebyś się niepotrzebnie nie denerwowała.. Miniaaa a ja się z Tobą nie zgadzam.. Jeżeli ktoś ma nieregularne cykle, to mierzenie temperatury i samoobserwacja jest bardzo przydatna! Ja miewałam cykle 90 dniowe i dłuższe, a w tym owu była prawdopodobnie już 9 dnia! Gdybym tak dobrze nie znała siebie, to na bank bym przegapiła moment! I nie jest to na zasadzie " kochanie dziś się kochamy bo mam płodne"- wręcz przeciwnie, nigdy mu nie mówię, bo nie chcę tego traktować jako robienie dziecka i tyle :/ I wcale nie uważam że mam pie...lca, mierzenie temperatury, to minuta dziennie, a że codziennie wstaje o 6, to nie jest to jakieś wielkie poświęcenie, a jak wiele może powiedzieć.. Ja wczoraj umierałam.. Jajnik z cystą tak mnie napierdzielał, że myślałam że zaraz dostanę @ :/ Mam nadzieję że to dziadostwo się wchłonie, bo jak nie to czeka mnie 3 miesięczna kuracja antykami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio wlasnie wiec poczekam. Siedze w pracy i usypiam.......masakra. Poduszke chce!!!!! I chyba temperature mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Anka super, gratuluję! Tak jakoś czułam, że Ci się uda! Jesteś trzecia! Bardzo się cieszę. Niewazne jak cieniutka kreseczka, ważne że jest. Mialas test z apteki czy z allegro? :) Oj ale Ci zazdroszczę... Ja bede pierwszy raz testować za tydzień we wtorek, nie wiem jak doczekam, na szczęście w pracy nawał pracy a popołudniami obchody święta babć i dziadków, to może jakoś zleci szybciej... Co do magii bądź jej braku. Ja lubię wiedzieć. Jestem typem naukowca, pracowałam kilka lat na politechnice, robiłam doktorat bazując na wynikach pewnych badań laboratoryjnych... Więc jak mam możliwość coś sprawdzić, przebadać, to badam. Chcę znać swoje ciało, wiedzieć kiedy miałam owulację... No więc robię testy owulacyjne, mierze teperaturę. Ale zapewniam Was, że to w żaden sposób nie wpływa na magie seksu. A może wręcz przeciwnie? Dawno nie było nam ze soba aż tak magicznie jak ostatnio, gdy wiedzieliśmy, że nadchodzi owulacja i jest szansa na dzidziusia, którego oboje pragniemy... Zatraciliśmy sie w sobie kompletnie, będziemy chyba miesiącami wspominac ten jeden raz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje wszystkim zaciążonym :D a ja podczytuje cały czas, chcieliśmy się starac od lutego ale jakoś mam obawy czy to nie za wczesnie, młodsze ma roczek i niby chcemy już starać się o drugie ale gdzieś w tle głos mówi żeby jeszcze poczekac :o im bliżej lutego tym mam większe obawy :P i szkoda mi pracy, ledwo wróciłam, jest tak fajnie i znowu ciąża... sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Anka odpisal maz na twego mms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka zadzwonil i powiedzial: to w lutym już nie musimy sie starac? hehehe w szoku chyba trochę był :) xxxx Ja miałam test z apteki 2 w 1 strumieniowy i płytkowy BOBO DUO czy jakos tak xxxxx dziewczyny wg tych wszystkich kalkulatorów jestem w 5 tygodniu, 4t2d itp, itd Do lekarza kiedy? Gdzieś za 2 tygodnie dopiero co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczytuję wątek i widzę że zrobiło się z niego kółko wzajemnej adoracji Anki i bombki. Szkoda, że już nawet autorka i inne dziewczyny nie mają szans się poudzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha toć kto chce to pisze, nawet zobacz Ty gościu zostałeś zauważony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
A czyje ma byc jak dziewczyny rzadko pisza? Niewazne.......przeciez nie musisz tu wchodzic i czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×