Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Bombka man nadzieje ze masz rację ze to fasolka się odzywa :) Moje dziecko już spi wiec lecę poleżeć trochę w wannie bo może od 22 stycznia juz nie będę mogła się moczyć :)a później biegnę do męża na film i ziiiimne piiiiiwko :) ale odezwę się jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Napewno tak bedzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka jeśli masz rację to wypijam właśnie ostatnią szklankę zimnego piwa z sokiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Haha a ja bym sie takiego piwla napila:) a skad anka jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Haha ja tez a dokladniej okoloce wawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
A to kawalek :):) a to bym Cie na takie piwko zaprosila :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
A powiedzcie mi czy przy owulacji i chwile przed moge miec problemy z tradzikiem? Wysklczyla mi menda na dekolcie taka bolaca i na plecach ze 4 i na brodzie ze 3 masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka no mi też! W ogóle jakoś tak dużo mamy takich samych sytuacji. :) zawsze coś mi wyskakiwalo tuż przed okresem a tu mnie dziś wysypalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny chciałabym się dołączyć,jeśli można??? ja staram się o drugie dziecko od ładnych paru miesięcy jednak mam lekko pod górkę bo mąż pracuje za granicą i widujemy się co 2 miesiące. mamy cudownego 3 letniego synka Jasia :-) i uważam że czas najwyższy na rodzeństwo ( właściwie to ostatni gwizdek na to żeby dzieci miały jeszcze ze sobą coś wspólnego podczas dorastania ) jeśli chodzi o nasze starania to w sierpniu miałam niemiły incydent z pozytywnym testem a później NICCCC.... podejrzewam że była to ciąża biochemiczna. teraz przejdę do najważniejszego czyli do pobytu męża w domu w grudniu :-) cudowny czas.... dużo się staraliśmy :-) powinnam dostać okres najpóźniej 2 stycznia. niedostała. 7 poszłam na bete i niestety wyszła negatywna i 8 dostałam okres ale bez żadnych objawów PMS co mnie zdziwiło bo zawsze mam pms i okropnie bolące pierwsze dni okresu i trwa on 5 dni. dziś mamy 10 a ja już okresu nie mam tylko lekki półprzeźroczysty brązowawy śluz tylko przy siusianiu. siusiam często i jest mi niedobrze. wiem w sumie że nie powinnam się nakręcać ale uwierzcie mi że ten okres to jakiś dziwny mam... jak myślicie??? mogę mieć nadzieje czy muszę zapomnieć o bobasku wrześniowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Ja na Twoim miejscu zrobiłam.test albo jeszcze raz betę, 5 dni Różnicy juz pokażą co i jak. Jeśli teraz będzie negatywnie to chociaż wiesz na czym stoisz, ewentualnie jak masz dużo cierpliwości to możesz czekać na kolejną @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi że cierpliwości jest we mnie bardzo mało. jednak nie chcę za szybko robić testu. poczekam jeszcze i zrobię go w poniedziałek. jestem pewna że miałam owulację w innym terminie niż powinnam więc cały cykl mi się wydłużył. nigdy nie miałam 2 dniowych miesiączek. to wszystko jest takie dziwne i denerwujące. zazdroszczę dziewczyną które robią jeden test i ciach są w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniaaaa wiem xo czujesz moj maz tez pracuje za granica a syn ma juz 5 lat... Cos zaczal bolec mnie jajnik ale nie podbrzusze tylko jajnik jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś zaktualizować tabelkę? Ja na telefonie nie mogę jej skopiować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze powiem wam że nawet nie mam z kim pogadać o swoich problemach... rodzina daleko, w pracy nie mogę się wygadać że się staram o dziecko a jeśli chodzi o koleżanki to akurat panuje sezon chorobowy więc nie ma jak się wybrać.... a frustracja we mnie narasta. liczyłam na to że będę rodzić we wrześniu, synek jest z września więc byłoby równo 4 lata różnicy. od kliku dni wieczorami przeszukuje internet i szukam podobnych przypadków które zakończyły się ciążą. i jeszcze bardziej się nakręcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniaaa nakrecajac się nie pomagasz sobie. Wiem ze juz jakiś czas się staracie ale jeszcze trochę i wpadniesz w jakąś paranoję. Ja tez często myślę czy.się udało ale zaraz idę się bawić z córką żeby odgonic myśli bo znając siebie jakbym tak się nakrecila to potrafiłabym całą noc siedzieć i szukać. Pisz tu na forum, dziewczyny są spoko i jak będzie trzeba to sprowadzamy Cie na ziemię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciągu dnia nie ma najmniejszego problemu bo nie mam czasu o tym myśleć. Praca a po pracy cała jestem dla Jasia :-) jednak wieczorem kiedy Jasiu zasypia ja mam mnóstwo wolnego czasu który nie zawsze wiem jak spożytkować. inaczej gdy ma się męża w domu i ma się z kim pogadać wieczorem. samotność mnie przytłacza. gdybym była w ciąży mogłabym wyjechać z synkiem do męża... to jest dla mnie bardzo ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ruszacie dziś wrzucić parę groszy do puszki WOŚP? My wybieramy się po obiedzie. Nie mogę zrozumieć nagonki na Owsiaka, wydaje mi się ze ci wszyscy politycy i dziennikarze którzy.się go czepiają nie mieli nigdy chorego dziecka... Mnie to bezpośrednio nie dotknęło ale moja bratanica urodziła się bardzo chora i po urodzeniu przez dwa miesiące leżała w szpitalu i tam 90% sprzętu.było z wośp. Mnie nie interesuje czy on coś bierze i ile bierze ważne, że pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Witamy. Nie nakrecaj sie bo to nic dobrego nke wrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Tez to zauwazylam anka :):) mniejmu nadzieje ze w tym cylku obie bedziemy sie ciszyc :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Dokladnie anka jestem tego samego zdania w sprawie wosp:). Niech bierze ale dzieki temu pomaga. Jakby nie on tp w szpitalacj nic by nie bylo bo nfz tylko potrafi zabierac a nie dawac tak samo jak wladze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13----------29---------1----------ciąża!!! :D Sylwia 86 - - - -28 - - - - - - 1 - - - - - - - - - - - - -8.01.2015 Agnessss86-----28-----------4--------------------13.01.20 15 Anka_32--------32----------1---------------------22.01.20 15 Bombka88 - - - 27- - - - - - 1 – - - - - - - - - - - -27.01.2015 Milena8889 - - 26 - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - -?????????? Dita333 - - - - - 31- - - - - - -5- - - - - - - - - - - - -30.01.2015 Iza28-------------28-----------5-----------------------?? ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessss86
Hej dziewczyny :) W końcu mam chwilkę żeby Was nadrobić.. U mnie @ za dwa dni, i niestety czuję że w tym cyklu nic z tego nie będzie :( Mam nadzieję, że moja gin zapisze mi coś, co pomoże szybciej zafasolkować.. Miniaaa witamy :) Czekamy na wynik jutrzejszego testu - oby było po Twojej myśli ;) Bombka, Anka co do Owsiaka, to myślę dokładnie tak samo jak Wy :) I na pewno jak co roku, wrzucę kilka złotych do puszki ;) Córka z mężem śpią, a ja w końcu mogę spokojnie wypić kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) mnie dziś znowu zaczęło lecieć :-( więc myślę że nic z tego nie będzie. właśnie się wybieram coś wrzucić do puszki. co do nagonki od lat faceta się czepiają a mnie nie interesuje ile on na tym zarobił ważne jest że pomaga. każda fundacje już dawno nie są non profit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Jak ma byc to bedzie. Testuj. Ja we wtorek powinnam miec owu wiec dzis w nocy szalelismy z mezem:):). Od kilku dni cycki mnie bola nio i z lewej str jajnik....eh.....zobaczymy :) od 16 lutrina w ****** 27 mam endokrynologo ginekologa wiec bedzie mogla zajrzec i powiedziec czy cos jest czy sie nie udalo :). Znajac moje i meza szczescie nie uda sie:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
O 17,25 tvn style o zywieniu w ciazy bedzie kasia bosacka opowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×