Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Bombka takie uczcie mokrych majtek to i ja mialam :) co chwile biegalam bo albo myslalan ze nie trzymam moczu albo ze okres przyszedł. Czekamy na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bombka a luteine masz dopochwowo czy doustnie, bo ja miałam do 14 tyg ta pierwsza i strasznie dużo śluzu właśnie przez lutke. Ale jeśli masz doustnie to na prawdę dobry sygnał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Mam dopchwowo. Ale wcześniej az tak nie mialam. Zobaczymy. Wczoraj wysprzatalam cale pietro do 22.40 i jak sie położyłam tak mnie brzuch rwal. Ale narazie cisza.... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendra balwanera
Witam. Przylaczam sie. My rowniez myslimy o drugim dziecku, corcia dzisiaj skonczyla 13 miesiecy. Czy maz ktorejs z Was ma problemy z nasieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej znajomej mąż ma problemy, przez to muszą iśc na inseminacje. Miał żylali i po wyleczeniu jest lepiej ale mimo to plemniki maja kiepska żywotność. Obecnie leczy sie, bada i przyjmuje jakies leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis 1 dzien z clo... za tydzien w poniedziałek zaczynamy dzialać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam, bo u nas od pozatku maz mial problemy. Poczatkowo z liczebnoscia plemnikow-okolo 3 mln. Natomiast teraz jest tragedia z morfologia-spadalo stopniowo z 43, na 29 a teraz na zero. Mamy sto procent uszkodzonych plemnikow, jestesmy zalamani tak szybkim "postepem". Jutro mam wizyte u lekarza i zobaczymy co powie. Aja mam PCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kendra napisz koniecznie, co powiedział lekarz. Jaka może być przyczyna tak dramatycznego pogorszenia... my mieliśmy problem z nasieniem. Walcząc o drugie dziecko przeszliśmy 5 inseminacji, mieliśmy mieć in vitro, ale zaszlam na wakacjach naturalne. Jestem w 17 tc. To chyba przypadek, ze z tych kiepskich plemników jeden paker dal rade ;) mam nadzieje, ze u Was będzie podobnie. Bombka, Ania - trzymam kciuki! Olaboga jak tam z dwoma pchlami? Iza28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
moj mąż miał. 4mln ale morfologia chyba w normie. Pierwsza ciąża w 9cyklu, druga w 10tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Anka owocnych starań :) bombka to już chyba niewiele do tego testu daj znać od razu. Co do starań to pierwsza ciąża w pierwszym cyklu, druga po roku starań z dwoma zakończonym przedwcześnie ciazami w międzyczasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Paula. ja musze zaopatrzyć się w testy owulacyjne bo nie wiem kiedy bede miec owulacje..... zaczne testować od 13 dc. Dziś narazie 6 dc i jakoś nie mam cisnienia na "robienie" dziecka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Hej. U mnie narazie spokoj. tzn cycki mnie troche bola. Dzis 28 dc. Wczoraj zmierzylam temperaturę przed przypadek to mialam prawie 37 stopni ale to nie jest wyznacznikiem bo nie mierzyłam caly cykl. Biegunka wczoraj mnie dopadła :). Dobrze ze wolny dzien mialam :) Anka to działaj działaj: ):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Bombka to jak owu czulas koło 13-14 dc to test już powinien być wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Boje sie wykonac test juz. Jak bylam z synkiem w ciazy to test wykonalam w 33 dc i z popoludniowego moczu wyszlo po ok 6 min ze jednak cos tam we mbie sie kreci :):):) Potem z rana powtorzylam i wyskoczylu dwie kreski :). Ogonie jakos dzis w pracy brzuch mnie ciagnal. Uczucie jakbym miala zaraz dostac @. Mam co prawda test w domu pepino o czulosci 10 ale sie boje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Ja bym nie wytrzymała, podziwiam twoja cierpliwość :) Anka jak miałam w tym szczęśliwym cyklu dni płodne to mężowi powiedziałam że są za tydzień, jak zapytał czy znowu robimy dziecko. Może to zadziałało, bo w końcu ich psychika też ważna. Ja mu wtedy powiedziałam że ma się nie spinac, pełen relax masażyk winko itp. Bo jednak taki sex wg kalendarza jest frustrujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka podziwiam za cierpliwosc, ja bym juz test robila, tzn max do 30dc bym poczekala. Bylam u lekarza-mowiac w skrocie zapisal mezowi leki na poprawe nasienia i mamy powtorzyc spermiogram za 3 miesiace. Zalecil tez badanie genetyczne, czy nie doszlo do uszkodzenia chromosomu Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania genetyczne to powinni wszyscy robic w dzisiejszych czasach i to na NFZ. Moja bratowa długo nie mogła zajść w ciążę, po 6 latach się udało ale poroniła w 14 tc, rok póxniej zaszła w ciąże i urodziła córkę, ktora obecnie ma 6 lat i jest niepełnosprawnym dzieckiem. PO zrobieniu badań genetycznych okazało się, że ma uszkodzony chromosom 7 i to że donosiła ciążę to był cud, ale niestety dziecko chore. Genetyk zasugerował, że ona już nie powinna starać się o dziecko no i jej brat tez powinien się przebadać. W ogóle tłumaczył, że bardzo mała liczba ginekologów zleca badania genetyczne kobietom które albo poroniły albo mają problemy z zajściem w ciążę. Ot to taka moja mała prywatna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Nio to powiem wam dziewczyny ze wczoraj wieczorem zrobilam tesciora w 28 dc ten pepino o czułości 10 i nie wiem wyraźnej kreski brak ale wydaje mi sie ze blada byla. Nawet foto zrobilam i na zdjeciu ja widac jak sie dobrze przyjrzec. Dzis przed chwila zrobilam znow jakis z apteki doz cos tam i chyba tez jest cien ......ale rowniez moze to byc wada fabryczna......mam jeszcze bobotest i czekam do jutra. Dzis biore ostatnia luteine ...jak rano wyjdzie negatyw to nie biore juz lutki i czekam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka daj fote :D wszystkie testy nie moga mieć wady :D moja ginka twierdzi, że cień cienia to już ciąża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Anka nie potrafie tutaj wstawiac foty daj maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz wstawic przez zapodaj.net wstawiasz zdjecie i pojawia sie link ktory kopiujesz i wrzucasz a jak Ci sie nie uda to klavista@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche zamazane, niby coś tam jest ale nie wiem czy to podświadomość czy kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Mam kiepski aparat w telefonie i takie zdjecia wlasnie mi robi. wiec dlatego nie traktuje tego wyniku jako pozytywny. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzw. Cień cienia :)) więc może, może. .. :) Xxx Iza - cieszę się bardzo, że Wam się udało, bo pamiętam jak tu pisałaś, że jesteś już zrezygnowana po tych wszystkich nieudanych inseminacjach... jesteś kolejnym dowodem na to, że czasem najlepiej odpuścić i wyjechać na wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. A ja ze swoją dwójeczką jestem bardzo szczęśliwa. I Wam wszystkim też tego życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Olaboga zobaczymy:):). Oj zazdroszcze: ):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×