Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość gość z wątpliwościami
Hej. Dzieki za odpowiedzi na moje pytanie :) przez ostatni czas sporo myslalam i doszlam do wniosku ze chyba jednak sie zdecyduje ;) ale nie dlatego zeby moj syn mial rodzeństwo,bo z tego co obserwuje to na prawde moze być roznie jezeli chodzi o dogadanie sie. Ale ja po prostu zawsze marzylam o duzej rodzinie. Pięcioosobowej. I chyba pora to spełnić. Bo nie chcę kiedys żałować, że sie poddalam. A czas ucieka i jeszcze pare lat i moze byc za pozno. W prawdzie moze nie bede sie starac juz teraz(ale mam wielką nadzieję na wpadkę;) )ale juz sie nastawiam ze niedługo. Trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie ma co testowac bo nie mialam owulacji bez clo wiec czekam na okres zeby zaczac brac clo i zaczac dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Aha, rzeczywiście pisałaś wcześniej. Mnie dzisiaj dorwała jelitowka i się męczę strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
32 dc brak okresu! Juz mnie cholera bierze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam już dzieciakowi wszystki biszkopty i zaraz przez okno bede błagac ludzi żeby czekolade mi przynieśli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Anka PMS pełna para?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okresu nadal brak!!! Kur...cy mozna dostać!!!! Jeszcze dzis zaczął mi się remont w domu. Jak do środy nie dostane to chyba bede musiala isc do lekarza. I weż sie człowieku o dziecko staraj!!! Rece i cycki opadaja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilian
hej dziewczyny mogę się dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim przyszłym mamom :) Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet ciężarnych. Wszystkie mamy, które są w pierwszej ciąży, w 2 lub 3 trymestrze, które nie przebywają na zwolnieniu lekarskim a dalej są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/10_Tg8fS5zHs5Xu6Hy2FdwSVsn_CtgGs-ooUF4tiyAsY/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim przyszłym mamom :) Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet ciężarnych. Wszystkie mamy, które są w pierwszej ciąży, w 2 lub 3 trymestrze, które nie przebywają na zwolnieniu lekarskim a dalej są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/10_Tg8fS5zHs5Xu6Hy2FdwSVsn_CtgGs-ooUF4tiyAsY/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Hej. U mnie dziś 14dc . Od początku cyklu biorę pol tabletki bromergonu plus 1500 mg glukophage. Przy tym a nie jest od 4 dc co 2 dni lub 3. Wczoraj byl 13 dc i powiem wam ze az sie przestraszylam. Jestem sobie w pracy, siedze i cos czuje ze cos mnie kuje w pachwinie. Potem podeszlam do biurka kolezanki nachylilam sie i jak mnie nie trzepnie bol w lewym jajniku i promieniowaniem na pachwine lewa. Nie moglam sie wyprostowac. Kulejac podeszlam do siebie usiadlam i dalej boli wzielam nospe i po ok 15 minutach puscilo. Dodam ze sluz raczej plodny. Czy mogl byc to bol owulacyjny zwiazany z peknieciem pecherzyla? Dodam ze jak poszlamba bieznie nie moglam wogole podkrecic sobie tempa bo jak tylko weszlam na poziom 5 to mnie brzuch bolal. Aniu trzymam kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do ginki, mam brac duphaston przez 5 dni i pozniej jak sie pojawi okres to clo. Jejku jak mnie to irytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny u mnie jest 35dzien cyklu i brak okresu zawsze mam pomiędzy 30 a 34jak myślicie na test jeszcze za wcześnie?robiłam wczoraj i była jedna kreska tak bym chciała by były dwie:) jak myslicie za szybko zrobiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anka 32 robiłaś już test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu nie robiłam bo u mnie nie było owulacji (byłam na usg 14dc) a teraz czekam na okre, biore duphaston i czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Gosciu zrob za kilka dni. Anka uszy do gory. U mnie 16 dc i czekamy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ka zrob test. Moze owu mialas pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Bombka czekamy na wyniki :) Anka fakt ja bym w razie co zatestowala, w sumie tescik nie jest drogi. Gościu spróbuj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
I jak tam dziewczyny? Gosciu był drugi test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
cześć dziewczyny, jak Wam mija ta szaro-bura niedziela? ja przygotowuję się do zajęć, bo pracuję wieczorem.Mam tak podły humor dziś az strach. Wszystko widzę w czarnych barwach i jestem mocno zestresiwana. od wczoraj do jutra czekam na okres (ostatnio mam cykle26-28dni). Jak jutro dostanę okres to będę mieć dodatkowo podły poniedziałek:D pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres sie spóznia 11 dni, od 6 dni biore duphaston i niiiiiiic!!!! wczoraj miałam stróżki krwi na papierze, myslałam że to początek okresu ale na tym sie skończyło (wczoraj przestawialam sama meble i to chyba z wysiłku...) Ide zrobić test!!!! wiem, że nic nie bedzie ale zrobie go bo juz zgłupiałam.... Czytałam, że po duphastonie okres może przyjść nawet po 14 dniach więc musze czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie test negatywny. Teraz poczekam tydzien jak nic sie nie bedzie dzialo to jade do ginki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
O mamo anka to niezle...... lec do lekarza. U mnie dzis 20 dc i jakos nic nie czuje. Jest mi mokro ale taki śluz mleczny nio i tyle.....a nie..... wczoraj zjadłam tabliczkę czekolady na raz zagryzajac ogórkiem kiszonym..... mniam: ):):) i naprawde mi smakowało. :):):). Ale ja lubie laczyc smaki wiec nie nakrecam sie ;). Od dzis 1 tab luteiny na noc i tak do 30 dc czyli do 5.11.2015 i test: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Anka na prawdę masz przegwizdane z takim.cyklem. Bombka to mamy 10 dni oczekiwania. Mama Małgosi i jak z tym poniedziałkiem @ przyszła czy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po telefonicznej konsulatcji z ginka i mam czekac :) wczoraj wzieła ostatnia tabletke, dziś jakieś plamki krwi na papierze były. Pierwszy raz mam taki cykl i mam nadzieje ze ostatni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
No niestety Paula mam 10 dni ciężkich dlugich przed sobą: ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Bombka spróbuj się trochę rozerwać, puki możesz. A i czas szybciej minie, może jakieś kino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
Paula jakby to powiedzieć... miesiączka nie przyszła... odkąd mam okres po porodzie (9mies) to była albo punktualnie co do godziny albo wcześniej. miała się pojawić w sobotę albo dziś. zwykle przyłazi rano. A tu cisza. Tylko podbrzusze pobolewa, tylko tak inaczej trochę niż co miesiąc - bardziej... no i bańki mi "pękają" w podbrzuszu... Jutro kupię test, ale w sumie boję się go zrobić... zobaczymy co przyniesie noc i poranek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
To trzymam jutro kciuki i od razu daj znać. U mnie już 17 tydzień i czuję ruchy już wyraźnie. Wreszcie mi przeszedł ciągły stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×