Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

No zaczyna sie dlatego ta kreska jest widoczna, ale napewno to nie owulacja. Ja zrobiłam tych testów duzo i jednego dnia miałam taki jak Ty masz ten ostatni a nastepnego dnia juz był pozytywny a w kolejnym cyklu tez tak słaba kreska sie ciagneła kilka dni takze nie trafisz.... No ale starać to sie już staraj hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
To byl z porannego moczu a przed chwila zrobilam znow i tym razem o wiele widoczny. Co ma byc to bedzie: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscxyZ
Jestem mamą 2.5 latka i za miesiąc przyjdzie na świat drugi synek. Obaj chłopcy powstali w 2 cyklu starań (a raczej zaprzestania zabezpieczenia) Trzymam kciuki za wszystkie starajace się mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka13
Czesc Dziewczyny chce dołaczyć do Waszego klubiku ;) Mamy prawie 9-mies Córkę i zaczynamy starania o drugie. Chcialabym zajsc w ciaze do lata bo potem konczy mi sie praca - juz wiem bedac na macierzynskim ze mam zlikwidowane stanowisko pracy. Mam nadzieje na wsparcie dobrymi fluidami tutaj :) Choc boje sie jak sobie poradze z dwoma szkrabami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helenka dlaczego chcesz mieć dwoje dzieci z tak mała różnica wieku? Żadnemu nie dasz tyle uwagi na ile zasługują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka13
Przede wszystkim ze wzgledu na wiek. Zreszta chcemy zeby byla roznica jakies 2 lata miedzy dziecmi. Nie uwazam ze to zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Bombka owulacja tuz tuż... ja tez kiedys robiłam testami z rossmana i wychodza takie same kreski. Kiedys czytałam ze testów owulacyjnych nie powinno sie robic z porannego moczu tylko najwczesniej od godziny 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnienie_lata
Hej :) mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do siebie.. pierwszy miesiac staran za mna.. teraz czekam na @ ktora miala byc wczoraj. Oczywiscie nie wytrzymalam i zrobilam test w 26 dc i wyszedl negatywnie.. dzis mnie kusilo, ale jeszcze poczekam z drugim testem do jutra bóle mam jak przed @ . W domu mam prawie trzylatka (z marca) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Nio to super, ze cos sie zaczyna dziać:). A jak sie czujesz aniu? Witamy nowe: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnienie_lata
Nie jestem przekonana do tych testow owu.. ale to chyba dlatego ze za duzo czytalam po forach.. sama kupiłam test Ale liczę na to ze HP nie zużyje ;) kreską tez mi ssie wydaje że ciemniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnienie_lata
Robilam test rano i wyszla kedna kreseczka.. a @ jak nie bylo tak nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
Ehh..nie udalo sie :-( wczoraj dostalam bardzo silnych boli..nie minelo pol godz jak mnie zalalo,najpierw duza ilosc samej jrwi,nastepnie skrzepy:-(..dzisiaj juz brzuch nie boli ale strasznie sie leje ze mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy są tu osoby które zaczęły się starać o drugą dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_172
Hej jestem tu nowa starania o drugie dziecko? Nie wiem czy tak to nazwać z mężem poprostu przestalismy się zabezpieczać... W dniu planowanej miesiączki wynik testu negatywny minęły trzy dni i cisza w eterze... Nastawilam się na ciążę ale nie wiem poczekam kilka dni zobaczymy co się wydarzy jak dalej brak okresu to badanie z krwi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Ja mam dzis 25 dc czekam do 36 dc i dopiero zatesruje pod warunkiem ze @ nie bedzie. Test owu pozytywny byl tego 22 dc a 21 bylo tyle nie wiec szansa jest: ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze w tym wszystkim jest czekanie i niepewność robienie testu i dalej sekundy lecą i modlisz się ze jest ze zaraz będzie druga krecha a tu niestety jej nie ma... Pozostaje pytanie ale jak to możliwe okresu nie ma dalej jest nadzieja ze może jednak się udało tylko test tego nie wykrył.... Zobaczymy myślę że jak po niedzieli dalej nie będzie okresu zrobię test plytkowy a jak ten nie potwierdzi ciąży pozostaje badanie krwi.... Lub ostatecznie lekarz..... długo się starcie o drugą dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnienie_lata
Mam tak samo.. stres i sie nakrecasz przez co caly cykl sie przestawia.. ja dzis nadal brak @ a mam 34dc.. robilam testy w 25 i 29 dc i tylko jedna kreseczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnienie_lata
Nie mialam kiedy :( rano biegiem dziecko do tesciowej, potem do pracy.. mam zamiar w poniedzialek zrobic, bo juz wolne zalatwilam.. ale nie wiem czy wytrzymam i chyba jutro kupoe jeszcze jeden test i w niedziele rano go zrobie ;) w.ostatniej ciazy test prawiie po miesiacu wskazywal druga ledwowidoczna kreske..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w szafie schowany test i tez korci mnie żeby go zrobić tym bardziej ze ostatnie miesiące miałam regularnie okres zero stresu eh zobaczymy czy czasem jutro piękne i go zrobię :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnienie_lata
I co? Robilas test? Ja juz kupilam.. czeka na jutrzejszy poranek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Anka i jak tam bylas na usg? Daj znac. U mnie dzis 26 dc i czekam na wynik naszych starań. Trochę ciągnie mnie w brzuchu tyl dolnym tak na srodku pomiędzy jajnikami. Zobaczymy moze w walentynki za testuje: ):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jeszcze nie czekam okresu dalej nie ma brzuch mnie nie boli nic na okres się nie zapowiada... Może jutro też test pójdzie w ruch :d jutro już będzie piąty dzień opóźnień myślę że już test powinien rozwiać moje wątpliwości jak myślicie? Hmm a jak będzie negatywny czy dalej mogę myśleć ze to z powodu ciąży? Po takim czasie już test powinien wykryć czy jest już ciąża jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnienie_lata
Robilam test .. niestety nie taki jakbym chciala.. nawet nie mam jak dopatrzec sie.drigiej kreseczki.. wiem ze rano sie powinno ale dzis 5 czy 6 dzien jak okres powinnam dostac i dalej nie mam.. a w ostatniej ciazy po takim czasie to mialam gruba kreche.. czuje rozczarowanie.. zwlaszcza ze jak w koncu dostane okres to i tak mam zepsuty moj rytm cyklowy.. ech.. mam nadzieję, ze u Was beda pozytywniejsze wyniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jutro rano zrobię ale ciekawe kiedy dostaniesz okres a może test nie wykrył każda ciąża inna jest niektóre panie piszą ze dopiero po 10 dniu test pokazywał ciążę a może alternatywa test s krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnienie_lata
Test z krwi ide w poniedzialek robic. O ile nie przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj znać jaki wynik oby była po naszej myśli musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
Ja dzisiaj ponownie ostre bule brzucha mialam ,dzwonilam do lekarki i jak sie skonczy krwawienie to mam przyjsc ,i powiedziala ze w 7 tyg macica sama sie oczysci...ale kurcze czemu!!!przeryczalam cala noc..a tak sie cieszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×