Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość Agnessss86
Witam nowe dziewczyny :) Fajnie że jesteście, bo spora część zaczyna się wykruszać hehe :) Ale to dobrze :) Kwiat Nasturcji bardzo Ci współczuję z powodu straty dzieciątek :( A szybko udawało Ci się zajść w ciąże? Anka super że kolejny test potwierdził że jest dzidzia! Bombka popieram dziewczyny -zdecydowanie za wcześnie na test!! I w ogóle nie ma się co nakręcać, bo psychika też ponoć odgrywa bardzo ważną rolę przy staraniach!! Ja nie zamierzam testować wcześniej, niż dzień po spodziewanej @, czyli 3-4.02. Po co się niepotrzebnie napalać, a potem przeżywać.. Jedyne co mam zamiar robić, to mierzyć temp, która jest w górze, więc to znak że owu była :) A w moim przypadku to już sukces :) Pozdrowienia dziewczyny, zdrówka i cierpliwości Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessss86
Witam nowe dziewczyny :) Fajnie że jesteście, bo spora część zaczyna się wykruszać hehe :) Ale to dobrze :) Kwiat Nasturcji bardzo Ci współczuję z powodu straty dzieciątek :( A szybko udawało Ci się zajść w ciąże? Anka super że kolejny test potwierdził że jest dzidzia! Bombka popieram dziewczyny -zdecydowanie za wcześnie na test!! I w ogóle nie ma się co nakręcać, bo psychika też ponoć odgrywa bardzo ważną rolę przy staraniach!! Ja nie zamierzam testować wcześniej, niż dzień po spodziewanej @, czyli 3-4.02. Po co się niepotrzebnie napalać, a potem przeżywać.. Jedyne co mam zamiar robić, to mierzyć temp, która jest w górze, więc to znak że owu była :) A w moim przypadku to już sukces :) Pozdrowienia dziewczyny, zdrówka i cierpliwości Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Wiem wiem wiem za wczesnie. Ale dzieki ze mnie do pionu stawiacie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) ja dziś na pewno mam owulację ( śluz płodny + kucie lewego jajnika ) wreszcie mogę w miarę określić kiedy będę miała okres. kwiatku bardzo Ci współczuję poronień. to musiało być dla Ciebie i całej rodziny okropne przeżycie. bombka z 3, 4 dni będzie wiadomo czy zaciążyłaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku ( mam nadzieję że nie masz nic przeciwko zdrobnieniu niku??? ) ja będę próbować dopiero w przyszłym cyklu, nie ma teraz mojego męża. ostatnio cykl mój trwał 37 dni więc nie wiedziałam kiedy będę miała owu i kiedy dostane okres. teraz wiem coś więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13-----------29---------1----------------=-ciąża !!! :-) Sylwia 86 - - ------- -28 - - -- - 1 - - - - - - - - - -8.01.2015 kunegunda123 ----26---------1------------------ciąża :-) Anka_32--------------32----------1----------------- ciąża :-) Bombka88 - - ------ 27- - - - - - 1 – - - - - - - -27.01.2015 Agaa87----------------27----------4----------------28.01. 2015 Milena8889 - ------- 26 - - - -- - 4 - - - - - - - - -?????????? Dita333 - - ------ - - 31- - - - - - -5- - - - - - - - -30.01.2015 Iza28-------------------28-----------5---------------?? ???? miniaaaa --------------30-----------4-------------------08.02.2015 2 plus 3-----------------30-------------1---------------30.01.2015 Agnessss86------------28------------5------------10.02.20 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamałgosi
Dziewczyny witajcie, zaczynamy z mężem starać się o drugie dziecko. W lipcu 2014 urodziłam córeczkę, Mała ma już 6,5 miesiąca. Chcielibyśmy, żeby między maluchami była mała różnica wieku. Właśnie dostałam wyczekany okres i będziemy się starać od tego cyklu :) Córeczka została poczęta w 9tym cyklu starań, mam nadzieję, że tym razem pójdzie szybciej - nie obrażę się, jak zaciążę w 1wszym :D :P pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Trochę uporządkowałam tabelkę, mam nadzieję, że się nie obrazicie, że Was poprzestawiałam. Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13-----------29---------1------------------ciąża :) kunegunda123 ----26---------1-------------------ciąża :) Anka_32--------------32----------1----------------- ciąża :) Bombka88 - - ------ 27----------1 ----------------27.01.2015 Agaa87----------------27----------4----------------28.01. 2015 2 plus 3-----------------30--------1-----------------28.01.2015 Dita333 ----------------31------------5----------------30.01.2015 miniaaaa --------------30-----------4-----------------08.02.2015 Agnessss86------------28------------5--------------10.02.20 15 Milena8889 - ------- 26 -------------4 ----------------? Iza28-------------------28-----------5------------------? Sylwia 86 - - ------- -28-------------1 -------------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Mamamałgosi - to faktycznie miałabyś małą różnicę między dziećmi, gdyby się udało za pierwszym podejściem :) Napisałabym coś więcej, ale Piotruś mi wyje przy nodze. Zajrzę później, jak już będzie spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia K
u mnie na razie blogie czekanie do owulki, na razie ani widu ani slychu plodnych dni, najgorzej jak czlowiek sie nakreci bo potem strasznie dlugo czas mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13-----------29---------1------------------ciąża usmiech.gif kunegunda123 ----26---------1-------------------ciąża usmiech.gif Anka_32--------------32----------1----------------- ciąża usmiech.gif Bombka88 - - ------ 27----------1 ----------------27.01.2015 Agaa87----------------27----------4----------------28.01. 2015 2 plus 3-----------------30--------1-----------------28.01.2015 Dita333 ----------------31------------5----------------30.01.2015 miniaaaa --------------30-----------4-----------------08.02.2015 Agnessss86------------28------------5--------------10.02. 20 15 Milena8889 - ------- 26 -------------4 ----------------? Iza28-------------------28-----------5------------------? Sylwia 86 - - ------- -28-------------1 -------------------? Kwiat_nasturcji-----------24---------3-----------------2-02-2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia K
wlasnie probowalam sie wrzucic do tabelki ale mi wyskakuje ze spam i nie moge, jak wy to robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda123
Halo halo dawno mnie nie bylo . w poniedzialek bylam u ginekolog niestety jeszcze nie zalozono mi karty poniewaz 4 tydz wedlug usg i nie bylo jeszcze slyvhac serduszka ;) zlecono mi kupe badan . wizyta za 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kunegunda :-) 2 tygodnie szybko zlecą :-) musisz skopiować tabelkę i dopisać się. control c i control v :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mamą niespełna 8 miesięcznego Oliego. Za kilka miesięcy (przed rokiem Synka) będziemy starać się o drugie dziecko... Jestem przygotowana na hardcore :) www.MartynaG.pl - blogująca mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
kunegunda wreszcie!!!!!!!!!! Za wcześnie poszlas trochę dlatego ja sie umowilam dopiero za dwa tygodnie. a jak się czujesz? chodzisz do tego samego lekarza co w pierwszej ciąży? bo ja pewnie bede chodzic do tej samej babki i zastanawiam się czy będą te same badania co przy pierwszej ciąży np grupa krwi czy konflikt serologiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Bomba mamy ten sam termin skoro masz przeczucie ze to ciaza to ci zazdroszczę ja natomiast dziwnie sie czuje bo niby wczoraj zke sie czulam noc zakatarzony ogromny bol glowy co tak nie mialam no a dzis troszke lepiej tylko katar no cos dziwne pobolewanie brzucha maz smial sie ze w ciazy jestem bo dzis nerwowa bylam... ale to pewnie pms jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka 32 grupę krwi nie, bo ta jest taka sama całe życie, ale inne trzeba robić. Różyczka, hcv, hiv, cytomegalia, krzywa cukrowa i inne o których nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Kunegunda - pocieszę cię, że ja miałam podobnie, a wszystko było ok. Byłam u ginekologa na przełomie 6/7 tygodnia, nie dość, że nie było serduszka, to nie było nawet widać zarodka, tylko sam pęcherzyk, lekarz ocenił wiek ciąży na 5 tydzień. Kolejną wizytę miałam dopiero po miesiącu i wtedy mój synuś machał już do mnie rączkami i nóżkami :) mamo Oliego - witaj, jeśli ja w tym miesiącu nie zajdę w ciążę, to też tu wrócę dopiero za kilka miesięcy, więc może się spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiat ale jak ja mialam kartke z centrum krwiodawstwa o grupie krwi to i tak musialam robic na zlecenie ginekologa i chyba grupy i konfliktu nie powinna juz zlecać skoro ma to w papierach. tylko tak sobie gdybam dla zabicia czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Marteczka czuje to jakos tak dziwnie:) wiec czekamy do wtorku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jak samopoczucie? U mnie snieg pada Tośka siedzi w oknie i się ślini na widok białego puchu a ja jak pomyslę, że bede musiała z nią wyjść na zewnątrz to mnie trzęsie.... wypije kawe, zjem coś to może nabiorę chęci na białe szaleństwa. Miłego dnia laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
U mnie to wczoraj troche padalo a dzis nic nie ma. Ja w pracy a tak mi sie nie chcialo wstac.....w pocisgu uciekam sobie jeszcze 10 min drzemke. Ja od kilku dni temperature powyzszona mam 36,9 lub 37,0 . Olaf zakatarzony ale oskrzela czyste i plucka tez tylko kaszel i nos zapchany. Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Mój Tymcio ma dziś występ w przedszkolu z okazji Dnia Babci i Dziadka, właśnie teraz się zaczyna. Rano był bunt, bo nie chciał się ubrać w białą koszulę i stwierdził, że nie będzie występował, ale jakoś udało mi się go w końcu doprowadzić do przedszkola. Jak zwykle na ostatnią chwilę. Ja musiałam powtarzać wszystkie badania oprócz grupy krwi (mam tą kartkę "certyfikat") i HIVa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje łobuzy śpią a ja piję kawkę. I ogarnia mnie wszechmocne szczęście! W moim brzuchu rośnie mały człowieczek - to cud :D w końcu ta ciąża zaczyna do mnie docierać :) (może dlatego, że w nocy rzy...jak kot :p a rano nie miałam siły wstać z łóżka) w każdym razie teraz jest mi TAAAAK DOBRZE :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×