Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

im nas więcej tym raźniej :-) jak widać mamy sukcesy na wątku :-) w pierwszym cyklu 3 ciąże :-) jupi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Kwiat_nasturcji - witaj i współczuję strat dzieciątek :(. Życzę, żeby od tej pory już wszystkie ciąże kończyły się dla was szczęśliwie i w terminie. My już po wizycie u rodziców i teściów, jutro wybieram się jeszcze do moich dziadków (mam 1 żyjących babcię i dziadka, drugich straciłam niedawno, męża dziadkowie już od dawna nie żyją). Moi chłopcy śpią od 22.00. Bardzo jestem zadowolona, bo to wyjątkowo wcześnie jak dla nich, więc mam przynajmniej godzinę czasu dla siebie wieczorem ;). Ech, gdzie te czasy, kiedy całe popołudnia i wieczory mogłam sobie odpoczywać i marnować czas na pierdoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia K
miniaaaa to jedziemy na tym samym wozku, fajnie by bylo gdyby udalo sie wreszcie zaskoczyc, dziewczyny czy wy zwracacie uwage na pozycje bo ja mam wrazenie ze w niektorych zaraz po....., wszystko mi wylatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Marysia mam to samo ze jak sie rusze to wielki wylew. Wczoraj zrobilam wieczorem testa i byl negatyw ale po 15 minutach spojrzalam i pojawial sie 2 kreska wiem.....test niewazny. Ale......mialam nadzieje ze moze za wczesnie itp ale zrobilam z porannego i kresek liczba 1 :( wiec noe bede pazdziernikowa mamusia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka a kiedy masz termin @? Wex Ty mnie nie wkurzaj! Za 5 dni pogadamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Biore luteine wiec 25 ostatnia tabletka i to bedzie 25 dc a @ ostatnio zjawila sie po 2 dniach od odstawienia wiec jakby tym razem tak bylo to @ powinna byc albo 27 albo 28 ( przewaznie wieczorem zaczynam przy podcieraniu miec zabarwiony leciutko papier a nastepnego dnia @ sie rozkreca czyli dzis jakby nie patrzec 22 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Tez tak mysle. Kolezanka mnie namowila i glupia zatestowalam.......niewazne czekamy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bombka mamy ten sam termin @ . Anka dzięki za info... niestety ja nic nie czuje zadnych bolacych piersi no wczoraj pobolewal mnie brzuch no straszny bol glowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
No to obie testujemy:) i obie II kreski zobaczymy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Bombka, no to obie tak samo "głupie" jesteśmy ;), bo ja też dziś rano zatestowałam. Negatywny oczywiście, czego się można było spodziewać. A też się dokładnie w tych samych dniach 27-28 stycznia okresu spodziewam. U mnie dziś 26 dc, więc jeszcze mam trochę czasu. Póki co czuję się jak przed okresem, podbrzusze pobolewa i wyjątkowo łatwo mnie zirytować... Co do pytania o pozycje, to nie, nie zwracam uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Bombka, może jeszcze za wczesnie na test... Zrób znowu za kilka dni! Ja sobie własnie policzyłam, że w mojego męża urodziny minie 9 dni od owulacji. No więc będzie wcześnie, ale az sie prosi, żeby zrobić test :) Więc zrobimy. I potem w ramach doświadczenia zamierzam robić codziennie rano aż do miesiączki lub pozytywnego wyniku :) Kupiłam testy z allegro 10 szt za 10 zł więc mogę szaleć ;) Jak wyjdzie pozytywnie to będę dokładnie wiedziała w którym dniu pokazał ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Haha noo to mnoe pocieszylyscie. Ja natomiast glupia na maxa napalilam sie na ten wozek voyager i bylam ciekawa jak wyglada na realnych foto i napisalam dp firmy i przeslali mi realne fotosy co spotegowalo chec posiadania bobo :).. Ja musze zaskoczuc jal nie teraz to e ciagu 2 msc bo nie chce byc zwolniona z pracy :( a tal zawsze prawie 2 lata kasa bedzie wplywac. Nio i oczywoscie najwazniejsze ze chcemy a tego zadne pieniadze nie przebija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 plus 3 dziękuję Ci kochana. Ja się już ze stratami w miarę możliwości pogodziłam. To nasza ostatnia próba, jeżeli i tym razem zakończy się poronieniem nie będziemy się już starać. Nasza Celinka będzie jedynaczką. My część odwiedzin mamy za sobą :). W niedzielę byliśmy u teściów, wczoraj u mojej babci byłam z córką. Dziś miałam iść na cmentarz do mojego dziadka, ale leje. A w sobotę jedziemy do babci i dziadka mojego męża . Z moimi rodzicami zobaczymy się dopiero w następny poniedziałek, mieszkają za granicą i nie widujemy się zbyt często. MarysiaK - powiem szczerze, że nie zwracam ;). Co do testów to mi zawsze wychodził jednoznaczny wynik dopiero kilka dni po terminie @. Tak to jedna kreska albo druga bardzo blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy znacie taki uciskajacy bol..nad pachwina okolo 4 cm ? Czy to jajnik i dlaczego moze bolec jestem 6 dni przed okresem dodam ze nigdy nie czulam czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Niestety nie pomoge. Mnie boli ale jejnik i dokladnie tam gdzie jest jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam drugi test...uffff nadal sa dwie kreski pol nocy o tym myslalam i miałam nie robic co ma byc to bedzie ale weszłam do apteki a tam bobo tesy za 7zł no jak nie skorzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio i super :) ja wczoraj kupilam dwa nortest za 14 zl. I kasa poszla sie j***c. .....masakra. Jak teraz sie nie uda to kupije po pensji 50 testo ciazowych z allegro o robie codziennie :):): Ale kuzwa jestem podswiadomie tak pewna ze jestem w ciazy ! Nigdy tak nie mialam ....no z testem olo tez bylam pewna i nawet sie nie zdziwil jak wyszy dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13-----------29---------1----------------=-ciąża !!! usmiech.gif Sylwia 86 - - ------- -28 - - -- - 1 - - - - - - - - - -8.01.2015 kunegunda123 ----26---------1------------------ciąża usmiech.gif Anka_32--------------32----------1-----------------22.01. 20 15 Bombka88 - - ------ 27- - - - - - 1 – - - - - - - -27.01.2015 Agaa87----------------27----------4----------------28.01. 2015 Milena8889 - ------- 26 - - - -- - 4 - - - - - - - - -?????????? Dita333 - - ------ - - 31- - - - - - -5- - - - - - - - -30.01.2015 Iza28-------------------28-----------5---------------?? ???? miniaaaa --------------30-----------1-------------------????? 2 plus 3-----------------30-------------1---------------30.01.2015& lt; br /> Agnessss86------------28------------5------------10.02.20 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka 5 dni!!!! to jest bardzo dużo. Ja robiłam w niedziele i nie wyszło a wczoraj rano taka jaśniuteńka była kreska a dziś już trochę ciemniejsza. Musisz wytrzymać no niestety dupą muru nie przebijesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Wiem wiem i tylko nie wiem co moge wziac na przeziebienie. Mam katar nos zapcjamy i meeega kaszel i tak lecze sie syna lekami. Chcialam wygrzac soe w weekend ale czym? Czosnek? Miod? Maslo z mlekiem itp. Wiem wiem zrobie testa we wtorek czyli 27 dc oczywoscie jak @ soe nie zjawi i poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie prenalen jest to syrop dla kobiet w ciązy albo lecz sie paracetamolem, ja łykałam 2 tygodnie temu aspiryne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu tracić kasy na prenalen, ten sam efekt da sok z malin, miód, czosnek. Możesz mnie pić wapno i brać coś z witaminą C. Dużo naturalnej witaminy ma sok z aceroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio ok. :) jakies objawy doszly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Od czosnku i miodu zaczne a na spacerze kupie syrop. Non stop krwawie z nosa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiat nasturcji- to okropne co przeszłaś, aż mi się płakać chce, że ludzi takie nieszczęścia spotykają. Czy wiadomo co było przyczyną poronień? Czemu akurat oba w tym samym tygodniu? Boże... przecież to już całkiem "duże dziecko". Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki. X Marysia, nigdy nie zwracałam uwagi na pozycje i myślę, że to że sperma się wylewa nie ma znaczenia, bo w trakcie wystrzału plemniki i tak ruszają podbijać świat. Ale dla własnego spokoju możesz po wszystkim unieść nogi do góry i chwilę tak poleżeć zanim wskoczysz pod prysznic. X Gościu, takie pobolewanie może mieć wiele niejednoznacznych przyczyn. X Oj dziewczyny, ale Wy szybko zatestowałyście :) Chyba przydałoby się Wam trochę więcej cierpliwości :) życzę Wam, żeby kolejnym razem pojawiły się obie kreski. X W poprzedniej pracy miałam bardzo nieciekawie, więc jak zaszłam to poszłam na l4 od razu. Może nie było to fair ale za to miałam mnóstwo czasu, żeby bezstresowo skupić się na sobie i brzuszku, chodzić na spacery, basen, fitness. Nie żałuję tej decyzji. Teraz pracuję jako niania na umowę od listopada i zobowiązałam się zajmować Madzia do końca czerwca. Mam nadzieję, że dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaboga niestety nie wiem, dzieci nie miały żadnych wad genetycznych ani rozwojowych :(. To byli chłopcy. Czytałam kiedyś , że można donosić ciążę tylko z dzieckiem danej płci. U mnie w rodzinie od strony matki rodzą się same dziewczyny i zdarzały się poronienia, ale to było dawno i nikt nie zwracał na to szczególnej uwagi. Ginekolog u mnie w mieście wyśmiał moją teorię. Czujesz już jakieś pierwsze objawy ? Nudności na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Kłucie po jednej lub drugiej stronie brzucha trochę nad pachwiną też mi się zdarza, myślę że to właśnie jajniki dają o sobie znać. Olaboga - cierpliwości w ogóle nie mam, ale za to mam testy za złotówkę i nie żal mi ich marnować ;) Anka - uaktualnij się w tabelce, skoro drugi test potwierdził, to ciąża jest na pewno :) Na przeziębienie dla ciężarnych jest Prenalen, ale z tego co pamiętam, to tam jest w składzie głównie sok z malin i wyciąg z czosnku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, żadnych objawów nie mam. Lekarze są sceptycznie nastawieni do niemedycznych teorii. A kto wie, może u Ciebie właśnie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×