Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zmotywowanastudentka

ODCHUDZANIE od 02.01.2015

Polecane posty

Gość gośćAlicja
Pamiętnik odchudzania? Hmm... Ciekawy pomysł ;) Ja w sumie mogłabym tam coś dopisać, ponieważ w kilka miesięcy wyraźnie schudłam (nie mam już nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu), wszystko dzięki zabiegowi za pomocą med 2 contour. Na http://www.beautymedica.pl/zabiegi/med2contour/ jest dokładnie opisany zabieg oraz film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu cisza:> Dziewczyny u mnie waga stanęła, ale troszkę sobie poluzowałam w te wakacje. Od dzisiaj trzeba się brać ostro:> Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmetystowaPani
Przyjemny i fajny artykuł :) Ja przez ostatni miesiąc brałam therm line fast, moja koleżanka mnie przekonała (sama była bardzo zadowlolona..), ale wracając do mnie to do suplementu dodałam ćwiczenia regularne, bieganie, chodakowską i zdrowsze posiłki (lekkie i majace dużo warzyw i owoców) :) Po Całym miesiącu udało mi się pozbyc 8 zbędnych kilo :) Super sprawa biorąc pod uwage fakt, że zaraz jadę za granicę na wakacje.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ!!! Mam świetne rowerki do spinningu / indoor cycling'u. To świetne uzupełnienie treningów gdy za oknem deszcz, lub gdy poprostu nie możemy nigdzie wyjść. Dobra muzyka w uszach i jazda!!!. Używane ale w świetnym stanie - każdy coś wybierze. Od 1tys. do 4 tys. Firmy takie jak: Tomahawk, Schwinn, Lemond Revmaster Life Fitness, Reebok, lub Vortec. Zainteresowanych proszę o kontakt. 506145709. Pomagam z dostawą w mazowieckim!! Dalej kurier. Trochę ruchu i po brzuchu!usmiech.gif Dieta to nie wszystko! Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to postanowilam sobie, ze w tym roku pojade na wczasy odchudzające, które sa bardzo bardzo skuteczne w walce o szczuplejsza sylwetke. Będę się zapisywac tutaj www.nawzgorzu.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę zacząć od dzisiaj! Zdrowa dieta to podstawa :) Dodatkowo kupiłam suplement Be Slim 3. Mam nadzieję że pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sxhudłam przed wakacjami 10kg, dzięki diecie, suplementowi diety be slim 3 i ćwiczeniom, teraz nadal ćwiczę i jem zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Hej.Moja waga 75 ☺Czytam Was co tydzień.Dieta tak sobie,cwicze na siłowni na powietrzu.Kora gratulacje!!!!Cicho tu przez ta pogode.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa1
Ja teraz też zaczęłam walkę z moją wagą, ale po przeczytaniu artykułu http://kobiecylajf.pl/id178,odchudzanie-a-wyglad/ stwierdziłam, że nie ma co zakładać sobie zrzucenia 10 kg w miesiąc bo może to źle rzutować na naszą sylwetkę. Po prostu zmieniłam nawyki żywieniowe, jem mniej kaloryczne posiłki, zaczęłam biegać i więcej się ruszać. Wolę dłużej chudnąć, ale mieć na końcu ładną sylwetkę niż zrzucić wszystko jak najszybciej, a potem zbierać zwisającą skórę z podłogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Samotna masz rację cicho tu. Gratuluję wagi;) U mnie chwilowo stanęła, ale to przez wakacyjny luz. Ale od dzisiaj biorę się na ostro do dietki i ćwiczeń :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Zaczynam odchudzanie od dziś(po wielokrotnie nieudanych próbach) i poszukuję kogoś do wspolnej motywacji(najlepiej kogoś w młodym wieku,i z jako takim doświadczeniem w tym). Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona8888
Hej Dziewczynki! Ja zaczęłam dietę od poniedziałku i powiem wam, ze czuje się bardzo dobrze... pije ogromne ilości wody i o dziwo nie robi to dla mnie żadnego problemu, staram się jeść mniej i regularnie, mnóstwo warzyw i owoców... jem pieczywo ale tylko pełnoziarniste, raz dziennie jem mięso (obiad) z kurczaka lub indyka oraz ryby... Trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiiaaa
Witam, mam 28lat zaczęłam odchudzanie tydzień temu. Moja waga wyjściowa 64.5 kg przy wzroście 167cm. Dzisiaj się ważyłam i 62kg, w tydzień to dużo, ale na początku zawsze łatwo a potem waga staje. Nie stosuje zbytnio diety, trochę ograniczyła słodycze, bo na ogół to jadłam ich tony, a teraz raz dziennie zjem coś słodkiego. Kolacje jadam kolo 21 wiec późno. Ale zaczęłam ćwiczyć z Mell B , pół godziny codziennie. Pierwsze kilka dni zakwasy takie ze szok, a dzisiaj juz fajnie się ćwiczyło. Robie 5 min rozgrzewkę i po 10 na brzuch, pośladki i nogi. Chciałabym zejść do wagi 55kg, nigdy tyle nie ważyłam, ale zawsze chciałam. Zobaczymy może wytrwam z Mell B :) . Diety nigdy mi nie wychodziły, za bardzo lubię jeść i szybko się zniechęcalam. Ćwiczyć tez nigdy nie lubiłam, ale tym razem całkiem fajnie mi się ćwiczy, może nawet to polubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ!!! Mam świetne rowerki do spinningu / indoor cycling'u. To świetne uzupełnienie treningów gdy za oknem deszcz, lub gdy poprostu nie możemy nigdzie wyjść. Dobra muzyka w uszach i jazda!!!. Używane ale w świetnym stanie - każdy coś wybierze. Od 1,2tys. do 4 tys. Firmy takie jak: Tomahawk, Schwinn, Lemond Revmaster Life Fitness, Reebok, CycleOps, Keiser lub Vortec. Zainteresowanych proszę o kontakt. 506145709. Pomagam z dostawą w mazowieckim!! Dalej kurier. Trochę ruchu i po brzuchu!usmiech.gif Dieta to nie wszystko! Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojowska1987
A ja próbowałam już cudów, nie wiem jak niektórzy chudną np. 10 kg mi to wcale a wcale nie wychodzi. Tutaj przeczytałam artykuł: http://medycynapress.pl/art-180,jak-zredukowac-tkanke-tluszczowa.html w którym jest podany fajny zabieg który nazywa się Kriolipoliza - usuwanie tkanki tłuszczowej z organizmu co o tym myślicie? ktoś miął ten zabieg? Bo ja już w cuda nie wierze ze uda mi się schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farfadea
Ja w końcu zrobiłam badania krwi i niestety tarczyca :( Jak nie możecie schudnać to zacznicie od tego zamiast katować swój organizm tak jak ja wcześniej :) Mam nadzieję że uda mi się jakoś schudnąć kiedyś :) Nie tracę nadziei :) Pozdrawiam kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda 0006
Witam, chciałabym od dzis zaczac odchudzanie, prosze o wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaanna111
hej dziewczyny mogę dołączyć??? Ja się odchudzam od 12 kwietnia początek 86kg teraz 73kg. . Jem 3 posiłki lekkie śniadanie, drugie śniadanie, i obiadokolacja - "coś" z obiadu tzn mieso i surówka(bez ziemniaków), godziny różne, ale ostatni posiłek do 17.jednak od miesiąca waga stoi w miejscu, gdyż nie trzymam sie moich reguł.A chcialabym jeszcze -5 kg.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyyy, witam wszystkie dziewczyny !! Ja zaczęłam dbać o siebie jakieś 2 miesiące temu. Tzn 2 miesiące temu zapisałam się na siłownie, ale coś rzadko udawało mi się tam bywać, natomiast od 2 tyg wzięłam sie za siebie i nie jem w ogóle słodyczy- co dla mnie to jest rekord życiowy :D i co 2 dzień chodzę na siłownię. Jak na razie efektów nie widzę, ale to chyba trzeba cierpliwości .... Najbardziej zależy mi na pozbycie się brzucha ;/ Jeżeli jakaś dziewczyna chciałaby pogadać, żeby wspólnie się zmotywować do działania i powymieniać ćwiczeniami to zapraszam na gg 51995136 :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka881
Hey jestem tutaj nowa i widze ze nie tylko ja mam problem z waga. Biore slub za rok i chcialam do tego czasu schudnac 15kg. jak myslicie jest to mozliwe? Jakie diety uzywacie i jakie cwiczenia robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna31
Witam moja przygoda z odchudzaniiem zaczęła się rok temu dokładnie schudlam 24 kg pozostało mi jeszcze 6 tak do 8 a od maja 2015 schudlam 2 kg i dalej ani w ząb nie chce zejść no i tak mecze te 8 kg ale nie wiem czemu nie chce spaść. Pomocy jakieś porady bo juz nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka881
To super ! bardzo duzo schudlas a mozesz mi woeiwdziec jaka metode stosujesz?Niestety ja ci nie moge udzielic rady co zrobic zebys mogal zdobyc swoja upragniona wage bo sama walcze lecz ciezko mi idzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna31
Do inka881 bardzo dużo jeżdżę rowerem tj obecnie 30 40 km ćwiczę pol godz dziennie jem mniej a częściej 5 posiłków dziennie a przynajmniej 4 i ostatni posiłek 3 godz przed spaniem to tak 18 19 nie jem słodyczy makaronów ziemniaków sosuw itp czasem się zdazy raz miej raz częściej ale zawsze staram się to spalić. Na poczatku jezdzilam 10 15 km nic na sile i cwiczylam te pol godz dziennie nawet w zimę i bez żadnych herbatek tabletek trzeba samemu się uporać z tym a widoczne efekty i dobre słowa same dają motywacje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julianna31 podziwiam :) rewelacyjny wynik! troche sie dziwie czemu Twoje efekty stanęły w miejscu, może powinnas jakos wspomoc metabolizm i przmeiane materii? ja mniej spektakularnie schudlam 5kg w miesiac a zrobilam to podobnie jak Ty jezdzac na rowerku codziennie do pracy i z pracy, cwiczylam tez z YT ;) dodatkowo wspomagalam sie suplementem be slim 3 ktory zawiera w swoim skaldzie same naturalne wyciagi m.ib z morszczynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna31
Do gość Dziękuję raczej wolę się nie wspomagać żadnymi suplementami itp bo po odstawieniu waga wraca a 5 kilo to dużo bo zdrowe odchudzanie to 0,5 kg na tydz proponuje kontynuować jeśli jest potrzeba i nie jeść na noc.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulla1707
Hallo. Dziwczyny jestem prawie 2 miesiace po porodzie i musze zgubic 15kg...wystartowalam od poniedzialku czy ktos sie przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia153
Hej, a ja mam dwójkę maluchów i nie mam czasu na ćwiczenia np. na siłowni. Gdy chodzę do pracy to wyjdę wcześniej bo dwa przystanki idę na pieszo, ćwiczenia w domu dwa razy po 20 min. wymachy, przysiady itp. . Latem zakupiłam suplement -pepirynaplus- na przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej i lepszy metabolizm. Podobno hit, tak czy owak jestem bardziej skoncentrowana i z efektu jestem zadowolona - w dwa m-ce 3,5 kg. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna31
Witam stulla życzę powodzenia ja zmagam się od ponad roku z nadwaga no i mam -24kg ale teraz waga sobie stoi tak jak to opisalam wczesniej. A ty jak dziś piątek jest -1kg. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna31
Witam stulla życzę powodzenia ja zmagam się od ponad roku z nadwaga no i mam -24kg ale teraz waga sobie stoi tak jak to opisalam wczesniej. A ty jak dziś piątek jest -1kg. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×