Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

no trochę smutno, ale co zrobić, nie mamy na to najmniejszego wpływu. Widocznie gdzieś tam było pisane, że ma być tak i tak i nic nie poradzisz. Ale ciągle pod górkę nie może być, w końcu po każdej burzy wychodzi słońce :) Dziewczyny, będzie dobrze, jeszcze każda z nas będzie szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez wam przekazałam bardzo dobre wiadomosci :) moja dzidzia sie pieknie rozwija i serducho bije jak powinno :) ja wlasnie wypilam herbatę jakos apetyt mi przeszedł na wszystko nie wiem czemu chociaz lekarz mi mówił ,ze tak bedzie ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
eliza wybacz za pominiecie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
uff... dobrze, ze przeprosilam :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg usg 6t6d, tętno jest ale fasolka jeszcze bardzo mala,za mala. Mam przyjść za tydzień na kolejne usg. A co do torbieli to czekamy,jak bedzie rosla to pod nóż. Nie mam juz dzisiaj siły,Dobrej nocki wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
ale tetno jest :) a to jest najwazniejsze :) lekarz zobaczy jak przybierze za tydzien, jak rosnie, sie rozwija, bedzie dobrze, nie martw sie :* u mnei samopoczucie z rana ok, tylko jakos neiwyspana jestem ( co ostatnio niestety czesto sie zdarza :P ) a jak wy dziewczyny sie czujecie ? :) kto ma nastepne usg ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki! mam pytanko: czy którejś z Was przytrafiła się biegunka? zazwyczaj kobiety w ciąży męczą się z zaparciami, a mnie się dziś przytrafiła biegunka. Nie wiem co mam myśleć o tym, czy to zły objaw, czy nie? Ostatnio za dużo nie jem, bo ciągle mnie muli, rano tylko jogurt, a na obiad same zupy, zazwyczaj dopiero na kolację zjadam coś bardziej treściwego, np. kanapki z wędliną. Myślicie, że to mogło mieć wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
wiesz kazda ciaza jest inna, teraz masz wrazliwszy zaladek i moze cos zjadlas i tak ci sie przytrafilo :) biagunka nie jest zlym omenem, ale jak masz watpliwosci zawsze mozesz przedzonic do ginekologa i sie upewnic. Wypoij szklnke coli, bedzie lepiej bo cola powoduje zaparcia, wiec na biegunke jak znalazl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Martyna. Czytałam trochę na necie, podobno czasami zdarzają się biegunki w ciąży, choć zaparcia częściej. jeśli to jednorazowe to nie będę się przejmować, chyba że jutro będę miała powtórkę, to zadzwonię do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam ostatnio też, że w 7 tygodniu można zauważyć, że nieco ciężej się spodnie dopinają, a u mnie bez zmian. Przedwczoraj ważyłam się u siostry, bo moja waga się zepsuła. Nadal ważę tyle samo, co przed ciążą, waga nawet o grama nie drgnęła. A jak tak patrzę na siebie, to mam wrażenie, że jeszcze schudłam, zresztą przy moim jadłospisie ciężko będzie teraz przytyć :) A jak jest u Was? Drgnęło coś w górę czy wręcz schudłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
ja stoje z waga :) jeszcze mam czas na tycie :p hehe ja tak zacynam przybierac w ok 6 miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że jest jeszcze czas na tycie, tylko jak przeczytałam, że można zauważyć, że spodnie są nieco za ciasne, to od razu z czystej ciekawości zmierzyłam się w pasie, a jak byłam u siostry to się zważyłam. No ale na razie wszystko bez zmian. Moja siostra np. w drugiej ciąży to na początku schudła, zamiast przybrać na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny oopuszczam was:((( moje hcg z 8600 spadło na 6100:( to oznacza tylko jedno:( jestem załamana. Życzę wam szczęśliwych rozwiązań trzymajcie się cieplutko. Nie wiem czy będę próbować jeszcze raz. To dla mnie straszna trauma . Nie przezylabym chyba jeszcze raz czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
anulka kochanie :( tak mi przykro, oczywiscie nie musisz nas opuszczac :( biedna moja, wiem co teraz przechodzisz, ale zobaczysz z czasem bol bedzie mniejszy i znowu zaczniecie sie starac o malenstwo, sama zobaczysz, tylko daj sobie troche czasu. Pamietaj jestem z toba. Trzmaj sie kochana :( Tak bardzo mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anulka rozumiem Cię i wiem , że gdybyś z nami została to ciężko Ci by było czytać to co my piszemy. . Ale dziękuję za to , że chociaż troche z nami byłaś kochana trzymam za Ciebie kciuki :) Eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenik
Witam was, przeczytałam cały wątek i postanowiłam dołączyć. Ja ostatni okres miałam 23 listopada, ale cykle zawsze miałam dosyć długie i nieregularne, od 30 do nawet 40 dni. Test robiłam w sylwestra i odrazu pojawiły się dwie grube kreski, betę zrobiłam 2 stycznia i wyszedł 5-6 tydzień. Na pierwsze usg wybrałam się 7 stycznia i było już widać serduszko, ciąża wychodziła na młodszą, ale to właśnie ze względu na długość cykli. Wszystko było ok aż do tego wtorku kiedy rano podczas toalety zauważyłam różowe plamienie. Nie zastanawiając się szybko zapisałam się na ten sam dzień do lekarza no i tam okazało się, że zamiast 7 tygodnia i 2 dnia ciąży jest 6 tydzień i 4 dzień, a przyczynią plamień jest krwiak który ulokował się zaraz koło malucha, który miał w ten dzień już 8 mm. Wprawdzie pani doktor uspokajała mnie,że krwiak jest naprawdę bardzo malutki i powinien się wchłonąć, ale ja cały czas boję się, że to źle się skończy. Ciągle chodzę do łazienki sprawdzać czy nie ma krwawienia znowu, ciągle też boli mnie podbrzusze, a czasami podczas wstawania tak mnie kłuje z prawej strony że aż muszę przykucnąć z bólu. Następne usg mam dopiero wyznaczone na 19 lutego, ale i tak pójdę na początku miesiąca żeby sprawdzić czy wszystko jest ok, bo nie wytrzymam tyle czasu. Z objawów to na początku strasznie odrzuciło mnie od jedzenia czegokolwiek, miałam takie mdłości że nic mi nie wchodziło, ale na szczęście nie wymiotowałam. Teraz mdłości mam już tylko rano i wieczorem, a do tego od samego początku bardzo bolesne piersi i duuużo powiększone, uczucie ciągłego zmęczenia no i w nocy po pół godziny każda pozycja staje się bolesna i ciągle się budzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odpukac dzięki dzięki Bogu nie mam żadnych plamien ani nic i wszystko się dobrze rozwija .. a co do spania w nocy to zasypiam na brzuchu ,ale budzę się w nocy bo siusiu musze iść ... i zasypiam jak nigdy po 21 plus drzemka w dzień po pracy ..Eliza P.s dzisiaj mam swój dzień i jestem u fryzjera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, przykro mi bardzo. Wiem, że nie będzie łatwo, ale dasz radę. Też przeszłam poronienie i już myślałam, że to koniec świata. A jednak znów jestem w ciąży. Co prawda teraz panikuję na każdym kroku i doszukuję się Bóg wie czego, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i uda mi się donosić tą ciążę. U Ciebie też tak będzie. W końcu się uda. Nie poddawaj się! Ja prócz tego mulenia na żołądku nie mam praktycznie żadnych objawów. Czasem przysnę w dzień. W nocy regularnie budzę się koło 4-tej (nie wiem, czemu akurat o tej godzinie), ale nie wstaję do toalety. Piersi nie bolą w ogóle. Zupełnie jakbym nie była w ciąży. Lenik, ja mam wizytę na początku lutego i chyba oszaleję do tego czasu. Boję się jak diabli, po tym co przeszłam jakoś nie umiem spokojnie podchodzić do tych wizyt. Eliza, zazdroszczę Ci. Też bym chciała jakiś dzień dla siebie. Co prawda do fryzjera chodzę tylko na podcięcie końcówek (mam włosy prawie do pasa), ale jakaś kosmetyczka albo jeszcze lepiej - masaż byłby fajną sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
dziewczyny a ktora ma teraz wizyte ? :) ja mam w poniedzialek na 15.45 mam nadzieje, ze juz bedzie zarodek... stracham sie strasznie ta wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dopiero na 11 lutego i bede oczekiwala tej wizyty wtedy juz nasze malenstwo bedzie wieksze :) juz sie doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
fajnie :p akurat przed walentynkami :) wtedy bedzie juz duza fasolka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosioolek
Ja wizyta we wtorek bo wczoraj to tylko usg bylo... No i za dwa tygodnie kontrolne usg bo lekarz widzial na usg cos niezidentyfikowanego i nie wiadomo czy to kawalek kosmowki czy... Trzeci zarodek... ;) ma sie wyjasnic wtedy (to bedzie 9 tydzien);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
hehe ale mialabys roboty jakby sie okazalo ze to 3 zarodek :P trojaczki hihi super :) i to taka zadkosc:) maz pewnie bylby w szoku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam za tydzień w czwartek przyjść zeby zobaczyć czy ten mój maly zarodek dobrze rośnie i czy moja torbiel sie wchłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczyny! :) I ja postanowiłam do Was dołączyć :) Za mną 4 testy i łącznie 8 wyraźnych kresek :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
ewelina 90 gratuluje :) i serdecznie witam :) kiedy planujesz pierwsza wizyte u ginekologa ? :) i ktory to twoj tc liczac od ostatniej miesiaczki ? :) mam nadieje, ze ci sie spodoba u nas :) pozdrawiam. To ja mam najszybciej usg :) mam nadzieje, ze juz bedzie ladnie widac zarodek :) w tydzien powinien sie juz ladnie urosnac i kto wie moze juz zobacze bijace serduszko tak bardzo bym chciala, ale zarazem tak bardzo sie boje .. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×