Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

Gość martyna889
eliza to tez mialas pozno owulacje jak ci wyliczyl 5 tc :) ile trwa wasz cykl ? ja mialam przewaznie nieregularny, ale przed samym zajsciem w ciaze ( jakeis 3 ostatnie mesntruacje ), okres mi sie wyregulowal cos i mialam co 26-27 dni okolo. Dlatego tez nie jestem pewna dokaldnie co do tygodnia i dnia ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
ja mam wizyte w poniedzialek na 17 :) wiec teraz bedzie chyba moja kolej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Martyna teraz czekamy na Ciebie,bo najbliżej Twoja wizyta, na peno będzie dobrze mój nos mi to mówi :) zreszta u każdej z nas musi byc dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
wogole co za pogoda na dworze, masakra, strasznie wieje, az galezie sie lamia, masakra. Musze powiedziec mojemu mezowi jak wroci z pracy by auta pod drzewem nie stawial. Niezla wichura jest, do jutra ma tak wiac mocno, dobrze, ze dzisiaj nie musze nigdzie z domu wychodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory dziewczyny ale jestem po nocnej zmianie :) niestety musze jeszcze chodzic do pracy,ale gdy juz zobacze serduszko to odrazu ide na chorobowe. Musze zakonczyc pare spraw w pracy i tak sie mecze od poniedzialku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2233
Eliza super wiadomość :) bardzo się cieszę :) u mnie jak będę miała wizytę we wtorek to będzie 6 tydz 2 dzień więc mam nadzieję że zarodek już będzie, bo miałam długie i nieregularne cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
anulka- na pewno zobaczysz i faktycznie lepiej iść na zwolnienie, ja nie dałabym rady 8 godzin wysiedzieć,bo nie mogę jesc, co chwile kręci mi się w głowie ,a żołądek jakby miał eksplodować mam taki ból nawet sobie nie jestem w stanie wyobrazić jak kiedys nic mi nie dolegało :) ciągle mi niedobrze i musze leżeć co jakiś czas, mam ndzieję tylko że zarodeczek wykształci się do wtorku jak mam wizytę kontrolną lili- myśle , że powinno być cos widać u Ciebie choć sama widzisz u mnie nie bylo widac i nie jest to regułą ,że w tym tyg ciązy wszystko się wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
lili kiedy miałaś miesiączkę ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ,super,bardzo sie ciesze ze wszystko ok :) U mnie tak wieje ze ja dzisiaj nosa z domu nie wystawiam,czuje się jakby mnie ktoś przezuł i wypluł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak jest z tym L4 w ciąży? Można iść sobie od tak poprostu ? Jestem kelnerką i nieraz sporo dźwigam (skrzynki z napojami) i ubiegam się w ciągu dnia tak, że czasami kozaków nie mogłam zalożyć tak mi nogi puchły.. wiadomo, że niecodziennie, ale zdaża się taki dzień:-/ teraz jestem prawdopodobnie w 6 tyg, lekarza mam dopiero 20.01 i zastanawiam się czy mogłabym iść na zwolnienie tak poprostu, bo się boję poronienia, czy muszą być jakieś poważniejsze wskazania ( np. pobyt w szpitalu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam zwolnienie m.in. ze względu na pracę, ponieważ pracuję w ogrodnictwie i często muszę dźwigać, np. worki z ziemią. Myślę, że jak wytłumaczysz lekarzowi swoją sytuację w pracy to powinien Ci bez problemu dać zwolnienie. Wiadomo, że ciąża to nie choroba, ale pewnych rzeczy nie powinno się robić w jej trakcie, np. dźwigać bardzo ciężkich przedmiotów. Dopuszczalny max. ciężar jaki kobieta w ciąży może dźwignąć to 4-5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2233
kiara ostatnią miałam 30 listopada, skok temperatury 19 grudnia dostałam dzisiaj jakiegoś plamienia, poryczałam się i nie wiem czy nie jechać na pogotowie, chociaż nawet nie mam stwierdzonej ciąży, tylko przez test i bete tydzień temu. Pogoda u mnie okropna, szpital 30km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili, ja bym pojechała. Ja jak robiłam pierwszą betę to dostałam krwawienia i dostałam skierowanie do szpitala, na szczęście wszystko dobrze się skończyło, ale zapowiedzieli mi, że jak tylko zacznę plamić to mam natychmiast wrócić do szpitala. Także ja bym na Twoim miejscu pojechała skontrolować czy wszystko ok. Nawet jak nie masz potwierdzonej ciąży na papierze, to nic, zrobią Ci usg na miejscu. I chociaż się uspokoisz trochę. Może musisz dostać jakąś luteinę czy duphaston. A jak wygląda to Twoje plamienie? Krew czy tylko brązowa wydzielina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2233
jak byłam siku to na papierze była taka różowa krew ale tylko raz dzisiaj a teraz są brązowawe upławy, nie dużo no ale są dodam że jeszcze mam jakąś infekcje i od tyg biore nystatyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
jedz jak najszybciej do szpitala, niech cie zbadaja. Nie chce nic sugerowac, ani nic, bo jednak lekarzem nei jestem, ale u mnie tak zaczelo sie poronienie :( ale u ciebie oczywiscie tak nie musi byc i ja w to wierze, ale najlepiej jak udasz sie do szpiatala, lepiej chuchac na zimne, niz potem czegos zalowac kochana. trzymam kciuki ze bedzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2233
jade dziewczyny ale cała się trzese :( trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
bedziemy trzymac, jak wrocisz koniecznie daj nam znac kochana trzymaj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
lili dobrze zrobiłaś jadąc , czekamy na Ciebie i trzymamy kciuki ,zeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
biedna nasza lili :( mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Ja co prawda pracuje przy kompie,ale musze polegiwać, bo jestem tak słaba chwilami,że mogłabym upaść ... w dodatku ten okropny ból żołądka i mdłości od gin od razu dostałam zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2233
Mam skierowanie do szpitala, właśnie się pakuję :( objawy wczesnego poronienia niestety :( mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, widać pęcherzyk bez zarodka ale jest to bardzo wczesna ciąża Jak tylko będe mogła to napiszę Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
trzymaj sie kochana bedzie dobrze, wierzw to, sluchaj lekarzy i uwazaj na siebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili, będzie dobrze, ja też na początku zaliczyłam szpital. Dobrze, że zdecydowałaś się pojechać, w szpitalu będziesz pod opieką 24h, w domu nic by Ci nie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lili trzymaj się kochana szkoda ni Ciebie , ale wierze ze będzie dobrze; ) tylko uważaj na siebie i maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Kochana Lili trzymaj sie dzielnie, wszystkie Ci kibcujemy żeby z Toba i fasolka było dobrze :* Nie mozesz usilnie myśleć ,że coś bedzie nie tak bo to Bóg o wszystkim decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Kochana Lili trzymaj sie dzielnie, wszystkie Ci kibcujemy żeby z Toba i fasolka było dobrze :* Nie mozesz usilnie myśleć ,że coś bedzie nie tak bo to Bóg o wszystkim decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×