Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

Gość kiara86
martyna- dobrze mowisz my bedziemy mialy zdrowe i cudne bobaski, no obym podejrzała dzidziusia byłoby super :) tez mi sie nie wydaje,aby świnka morska przenosila jakies zarazki, ja u rodzicow mam psiaka,ale w bloku i tez przy kazdej wizycie nie szczędze jej czulości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka82
kiara nie mogę się doczekać twojej relacji ;) napewno będzie dobrze trzymam mocno kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
oby anulka, oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie dobrze na bank :) ja mam chomika,alr to mój mąż głownie się nim zajmuje, poza tym marzy mi się pies,ale nie wiem czy teraz to odpowiedni moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
ogladam wlasnie Dzien Narodzin na CBS Reality, i pokauje takei malenstwa odrazu po porodzie :) az nie moge uwierzyc, ze za 8 miesiecy, same bedziemy trzymac takei malenstwo w ramionach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
martynko daj Boże żeby tak było i żebysmy uslyszały ten pierwszy płacz na sali :) ja tez ostatnio ogladam takie programy na tvn style tez cos podobnego puszczają. No kochane jest szansa ,ze mniej wiecej porownywalnie trafimy na porodówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
kiara a ty juz wyszykowana na wizyte ? :P maz tez gotowy ? :) na dawke emocji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
dziewczyny a macie juz jakies wybrane imiona dla dziecka ? jakie wam sie podobaja dla chlopca i dla dziewczynki ? :) ja zawsze mam z wyborem imienia problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
martyna- mąż jak mąż on to jest raczej powściągliwy co do tego typu emocji , mówi, że będzie dobrze i tyle niestety nie rozumie moich rozterek :) poza tym ja jeszcze w pracy od 15 do 17,ale mam pracę przy kompie więc nawet myślami chwile się odbije, no ale nie ukrywam,ze ciągle wchodzę na forum. :) po 18 wyjeżdżamy,zeby na spokojnie dojechac, okazało się ,ze na 19,30 mam wizytę wczesniej przełożyła mi gin.Po 17 będę się szykować :) ,ale będę kłębkiem nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
napewno bedzie dobrze :) a maz jest powsciagliwy, ale narazie, poczekaj jak zareaguje, jak zobaczy male bijace serduszko na monitorze :) kazdy twardziel wymieknie hehe :) to pozno masz to wizyta ehhh trzeby sie uzbroic w cierpliwosc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
No dobrze póki co spadam, odezwę się jak wrócę, więc do sklikania :) trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2233
kiara trzymam kciuki :) mój mąż tez bez żadnych większych emocji mówi że wszystko będzie dobrze a ja panikuje jak nie wiem :) mam nadzieję że po wizycie się trochę uspokoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara,trzymam kciuki :) ja się dzisiaj czuje jak K.U.P.A Jest mi niedobrze,brzuch mnie boli jak przy rozstroju żołądka,chce mi sie spać,masakra jednym slowem. Co do imion to my chcemy Kingę lub Franka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moj maz ciagle mnie ochrzania ze za duzo czytam a potem panikuje ;) ale ja sie dopiero uspokoje jak zobacze bijace serduszko. Kiara czekam na dobre wiesci ;) takie informacje podnosza mnie na duchu :) Napewno bedzie wszystko dobrze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2233
Ja chciałam Antosia ale mój mąż mówi że Antoniego nie będzie bo kojarzy mu się z Antonim Kosibą czy jakoś tak :) Co do dziewczynki to nie wiem, myślałam nad Lenką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2233
anulka ja mam dokładnie to samo :) nawet dostałam zakaz czytania forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mysle nad imieniem bo boje sie zapeszyc. Tak sie boje chyba sie wykoncze do tej wizyty masakra jakas. Dzis piersi mnie nie bola :/ w ogole to brzuch też mnie nie boli,mdlosci nie bylo :/ boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili nasi mezowie chyba maja racje, po co sie niepotrzebni nakrecac ;) ja to zawsze biore wszystko do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2233
ja jestem straszna panikara i strasznie zle znosze stres :( no ale nie umiem sobie wmówić żeby się nie stresować ja am wizytę we wtorek na 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2233
anulka mnie piersi w ogóle nie bolą, trochę z boku przy dotyku ale minimalnie, sa pełniejsze tylko. Mdłości nie mam a brzuch albo kłuje z boku albo tak boli jak na okres i tego najbardziej się obawiam, że to coś złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez wczesniej klulo raz z jednej raz z drugiej strony brzucha ale czesciej to z prawej strony,a teraz nic. Lili bedzie dobrze twoja wizyta juz we wtorek ,to juz niedlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam; ) ja mam jutro już na 10; 30 wizyte tez się boje i panikuje ale co ma być to będzie ja wierzę, że wszystko jest ok; ) mój T tez nie każe mi czytać forum bo sobie w kręcą za dużo. .. a mnie nic teraz nie boli ani piersi ani podbrzusze tylko tak przy dotykaniu odczuwam a tak to zero mdłości ;) wszystko będzie dobrze; ) KLARA daj znać co i jak u lekarza! !:))) Eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili2233
eliza już trzymam kciuki równiez za ciebie i maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy,czekamy :) ja chciałam troche odczekać z wizyta u lekarza zeby problemu w Zusie nie bylo bo dopiero umowe podpisalam ale chyba nie wytrzymam i tez jutro pojde, o ile oczywiscie lekarz mnie tak z marszu przyjmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosioolek
Ja mam wizyte za tydzien w czwartek usg. Mam nadzieje na bijacevserduszko... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
ja mam wizyte w poniedzialek na 17 :) wiec czeka mnie dluuuugi weekend :P kiara jak tam wizyta ? :P bo my tu umieramy z ciekawosci :P ja dzisiaj tez sie czulam starsznie, moglabym caly dzien przespac :P taka polprzytomna bylam, a teraz piersi zaczely mi dokuczac, ale na szczescie nie za bardzo .P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×