Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

Gość martyna889
wogole nie ma moich wspisow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania Hej dziewczyny te ktore maja termin na Wrzesien wpadajcie na wrzesniowey 2015 temat :) oby nas sie robilo coraz wiecej ! Ciesze sie razem z wami ! To moja pierwsza ciaza bedzie raczej chlopak mam jakies takie przeczucie jak z ta ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara pewnie cieszy się razem z mężem i o nas zapomniała a mu tu się niecierpliwimy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
no dokladnie, a ma nadal czekamy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara pewnie cieszy się razem z mężem i o nas zapomniała a mu tu się niecierpliwimy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara! !! Wołam Cię hallooo; ))Eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Kochane jestem caly czas o Was myslalam, tylko jezdzilismy po aptekach za lekami,ale nie do końca usatysfakcjonowana, otóż gin powiedziała,ze jest piekny pęcherzyk płodowy ,ale narazie pusty i wszystko wskazuje na to ,że powinien byc lada dzien zarodek, w dodatku obejrzała wyniki moczu i posiewu i mam brac duomox,bo jest bakteria,a zapewniała mnie w 100 % ze jest bezpieczny i większa krzywde wyrządze nie biorąc. We wtorek mam isc na oddział i usg ma mi zrobić zebym sie uspokoila ,ze bedzie ok , sama nie wiem co o tym sądzić poza tym boje sie antybiotyku. Mam nadzieje,ze u Was bedzie super.Aha stwierdziła,ze to 6 tydzien choc okres mialam 26 listopada, termin gdyby zarodek sie pojawił, ona twierdzi ze tak powinno byc to 1 września. Dziekuję Wam Kochane za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Iwonka ma tylko dzień różnicy w dniu ostatniej miesiączki i już widziała serduszko,a ja nic... :( kurcze mam nadzieję, że ten zarodeczek się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
kiara, ale sam lekarz ci powiedzial, ze pecherzyk jest mlodszy, czyli owulacje mialas pare dni pozniej, dla tego jeszcze zarodka mogl nie widziec ( tez to zalezy jakim aparatem ci robil usg, niektore nie sa za dobrze i takich malych zarodkow nie ukazuja, moze twoj gin mial wlasnei taki slabszy aparat ) , dlatego sie nei denerwuj kochana :) ja tak mialam z synem wczesnei zauwazylam ciaze i na usg tylko pecherzyk, lekarz tez mi powiedzial co tobie i po 3-4 dniach widzialam juz zarodek z bijacym serduszkiem :) dlatego sie nie martw kochanie :* Poprstu ciaze masz mlodsza :) wiec glowa do gory i mi tu nie smutaj , bo nie masz powodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
anulka to ja pisalam ten tekst :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna jestesmy w podobnej sytuacji moj lekarz tez widzial pecherzyk bez zarodka i kazal przyjsc za 2 tyg(czyli juz za tydzien). Wiem co czujesz,mialam to samo,uszy do gory bedzie dobrze juz niedlgo zobaczymy nasze malutkie serduszka :) Latwo sobie ubzdurac rozne rzeczy i niepotrzebnie sie schizowac. Ja podjelam decyzje ze bede myslec pozytywnie ,bo przeciez musi byc dobrze ;) A poza tym twoja ciaza jest mlodziutka wiec ma prawo nie byc widac jeszcze zarodka. Ja czuje ze bedzie dobrze,tylko musimy byc jeszcze troche cierpliwe,pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
anulka pomylilas moj post z postem Kiary hehe :P ja mam usg dopiero w poniedzialek na 17, a moj tekst to ten o dziecko, ktore spytano kim jest twoja mama :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
martyna- masz racje chyba ciąża jest mlodsza bo mam cykle 30 dniowe i moze stad takie przesunięcie w czasie ,tekst bardzo wzruszajacy a jakze madry. anulka- to u mnie Kiary nie było widać zarodka, nie u martyny :) dzięki za wsparcie moze i masz rację :) oby tak było tylko brzuch mnie pokluwa Dziewczynki w nocy w śluzie miałam tak jakby papier zabarwiony na różowo mam nadzieję , że to od badania bo pozniej juz tak nie mialam sama nie wiem co o tym myślec ,strasznie sie boje ,a czuje się bardzo źle mdlości, ból głowy, zawroty masakra,ale staram sie jakos żyć :) mysle ze nic złego sie nie stanie,ze to jednorazowy incydent z tym plamieniem,ale doslownie sladowa ilosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
w nocy jak robisz siusiu mocz jest ciemniejszy, poniewaz nie pijesz i jest sztuczne swiatlko, wiec moglo ci sie wydawac takie zabarwienie papieru :) a jezeli naprawde bylo, to napewno przez badanie, poprostu pochwa jest teraz bardziej ukrwiona , naczynka powiekszone, jesz rozpulchniona, wiec cos mogl naruszyc jakies naczynko :) wazne, ze to sie nie powtorzylo, wiec sadze, ze nie masz co sie martwic :) tym bardziej, ze nawet kropelka krwi nie poleciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Wiesz w dodatku to zapalenie pęcherza to może z tego dodatkowo ,myślę że jednak to od badania bo krwi tam nie było a pobrana mialam cytologię tez. Gin powiedziała,ze gdybym nie byla w ciazy to bakterii w moczu w takim stezeniu jak ja miałam sie nie leczy,ale w ciazy musi byc wyleczona. Kurde boje sie ego duomoxu,ale dawke mam niewielka i mam nadzieję,ze wie lekarka co mówi,ze jest w 100 % bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Czytałam na różnych forach i każdy pisze,ze jest bezpieczny całkowicie i nie wpływa na płód,wiec myślę ze powinno byc ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiara, nie martw się, zobaczysz swojego dzidziusia. Moja ciąża jest z in vitro, tam zarodki podaje się w takim stopniu rozwoju, że już następnego dnia od podania zaczynają się zagnieżdżać. Zresztą wszystko jest też napędzane ogromnymi dawkami leków. Poza tym ja mam cykle 28 dniowe. Może dlatego moja ciąża jest nieco starsza, pomimo tego, że ostatni okres miałyśmy w podobnych terminach. Ja dziś czuję się jak rozjechana żaba :) mdli mnie cały czas i czuję się tak wykończona jakbym nie wiadomo co już robiła od samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popijam teraz miętę, trochę to złagodziło mdłości. Śniadania jakoś nie mogłam ruszyć. Jak tak dalej pójdzie to co rano będę miała przymusową głodówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ja tez dzis kiepsko sie czuje,mdli mnie i brzuch cały czas pobolewa. Pogoda za oknem tez straszna,chyba przeleze ten dzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
na mldosci najlepsza jest szklanka coca coli ( tak wiem, niezdrowa ale to dziala ) albo herbata z odrobina startego imbiru, albo ciasteczka imbirowe :) sprobuj napewno ci pomoze, u mnie dzisiaj starsznie wieje, jakas masakra do tego ciemno bardzo jest, pogoda, ze caly dzien mozna by przelezec w lozku :) ja dzisiaj sie w miare czuje, piersi mam tylko tkliwe, a tak to dobrze. pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta byłam u lekarza jestem w 5tyg i 6 dniu ciązy ostatni okres mialam 25 listopada i termin mi wyliczyl na 6 wrzesnia :) serduszka nie slyszalam jeszcze,ale powiedzial ,ze juz jutro powinno zaczac bic teraz ide we wtorek na 19;30 ,zeby posluchac serduszko malenstwa ::) powiedzial ,ze ciaza sie rozwija prawidlowo wiec jestem przeszczesliwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
tak Iwonko w sumie to jest w tym dużo prawdy co mówisz, oj mamy my z tymi mdłościami chyba żaden facet by nie wytrzymał takiego stanu :) ja dzis to samo tragedia,,, No nic dziewczyny oby tylko bylo ok to te 3 miesiace mozemy sie przemeczyc :) i tak już mamy jakis czas za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Eliza gratulacje kochana bardzo sie cieszę :) i co widziałaś w pęcherzyku zarodek ? mi tez gin powiedziala,ze wszystko ok,ale zarodka jeszcze było brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zarodek jest :) lekarz chciał wysłuchac serduszko ,ale maluszek jeszcze sie rozwijja i bedzie jutro albo pojutrze slychac :) A u Ciebie Kiara bedzie wszystko dobrze kochana 3mam kciuki :* dokladnie napisał mi lekarz "wewnatrz widoczny płód o wymiarze CRL -2,4mm :) GS 15mm a YS 3,1 :) I wszystko jest jak najbardziej w normie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiara86
no to super :) ja tak jak wczsniej napisałam okres mialam 26 listopada i cykle 30 dniowe,wiec moja ciaza moze byc trochę mlodsza i we wtorek tez mam jechac do gina o 13 na powtórne USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam 25 listopada i wyliczyl mi lekarz na 5 tydz ) ja we wt ide tylko abyserduszko uslyszec ;) ide sie teraz szykowac do pracy ;) 3majcie sie kochaneee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Eliza! No widzisz, miałyśmy ostatni okres w tym samym czasie, a Twoja ciąża jest ciut młodsza, a termin masz późniejszy. Tylko że u mnie ze względu na in vitro wiadomo co do dnia, kiedy zarodek powstał to i łatwiej pewnie określić wiek ciąży i termin. I mój zarodek ma "już" 3 mm. Ale najważniejsze, że wszystko w porządku. Która teraz ma najbliższą wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
no jakie dobre wiesci :) az usmiech pojawia sie na twarzy :) mam nadzieje, ze u mnie tez beda takie wiesci, choc to tez wczesna ciaza i moge nie uslyszec bicia serduszka, bo wedlug wyliczen bedzie rowny 6 tc, no ale jak wiadomo dokladnie keidy doszlo do zaplodnienia czlowiek nie wie :P bo z owulacja roznie bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×