Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

i tak powinno byc nie mozemy popasc w paranoje z tym nie kochaniem sie kobietki :) i trzeba korzystac poki mozemy, bo pozniej z brzuszkami to tylko na boczku hehe :P ja teraz skoncze 24 lata ale tez panikuje i caly czas zastanawiam sie czy wszystko bedzie dobrze, ale wierze w to ze bedzie :) mnie czasami brzuch zaboli..piersi dzisiaj jakby mniej ,ale bola i jestem strasznie senna :) ja musze do pt czekac do wizyty ,ale pocieszam sie ,ze dzisiaj juz jest wt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj miałam kłucie jajnika a dzis jestem przeziebiona. Dzis mija tydzien od zblizenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki! ja dziś się czuję tak, jakbym w ogóle nie była w ciąży. Nic nie boli, apetyt dopisuje, nawet nie jestem zbyt senna. Gdyby nie to, że nie mam okresu pewnie bym pomyślała, że żadnej ciąży nie ma. Z drugiej strony boję się, czy wszystko jest w porządku, może jednak powinnam mieć jakiekolwiek objawy. Już sama nie wiem, jutro wizyta, boję się jak diabli, niech mi tylko powie, że wszystko jest w porządku, żebym mogła się cieszyć tak na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Jest wszystko dobrze :) czasem objawy znikaja, by potem wrocic z zdwojona sila :) przekonasz sie o tym napewno :P ja mam 25 lat, rocznikowo 26 :) starzeje sie heheh :P ja z seksem uwazam bo we wczesniejszej ciazy co mialam i ja stracilam to zaczelam krwawic wlasnie po stosunku :( dlatego mam takie obawy przed nim i wole sie wstrzymac narazie, chociaz ten 1 trymestr, a potem wszystko nadrobie :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Dziewczyny mam jeszcze pytanie wy juz sie pochwaliliscie znajomym i rodzinie swoim blogoslawionym stanem ? :) Czy wolicie jeszcze poczekac i pozniej oglosic innym ta nowine ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna dzięki za pocieszenie. Wychodzi na to, że jestem tu najstarsza :( buuu, mi zaraz stuknie 30 lat i gdyby mi się udało zajść w ciążę od razu jak tylko zaczęliśmy się starać, to byłabym o 5 lat młodsza, a moje dziecko by już biegało. Ja z seksem uważam, na razie zrezygnowaliśmy, ale ja jestem w innej sytuacji - ciąża z in vitro, z krwawieniem na początku, jedno poronienie za sobą, także na razie daliśmy sobie spokój. Jeśli tylko wszystko będzie dobrze, to później nadrobimy zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie to wszyscy już prawie wiedzą, ale też prawie wszyscy wiedzieli, że się leczymy. U nas ciężko to było ukryć, jak parę razy w trakcie leczenia wylądowałam w szpitalu. Później to już wszyscy sami się dopytywali, co i jak. Mówiliśmy prawdę, co ma być to i tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak samo nie ma objawow, wiec jakbym nie wiedziała to bym nawet nie dopuscila do siebie mysli ,ze to ciaza :) u mnie wiedza tylko rodzice i dziadkowie bo narazie wole nic nikomu nie mowic a w pracy tym bardziej :) AlpineMilk zrób test ciazowy i bedziesz wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tydzień od zbliżenia to za wcześnie na test, o tej porze to zarodek dopiero się zagnieżdża. AlpineMilk, wg mnie to powinnaś poczekać do dnia spodziewanej miesiączki i dopiero zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie co racja t racja ,ale chyba kolezanka jest niecierpliwa ;) ,ale rzeczywiscie ja robilam test dwa dni po spodziewanej miesiaczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
No tydzien po stosunku to sie nie ma zadnych objawow :) duuuuzo za wczesnie hehe :) jesczce nawet moglo nie dojsc do zagniezdzenia co trwa od 6 do 14 dni nawet :) Ja jeszcze nikomu nie mowilam. Czekam az bedzie wiadomo, ze wszytsko na pewno jest dobrze, bo ja mam ciaze wysokiego ryzyka niestety :( kazda moja ciaza taka byla, poniewaz choruje na cukrzyce od 22 lat, jak mialam 3 latka niecale zachorowalam, dlatego z nowina wole poczekac :) az dzidzia podrosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesli jest to ciaza wysokiego ryzyka to poczekaj na powiadomienie rodzinki :) u mnie mama bardzo sie cieszy .. i wiem ,ze bedzie bardzo pomagała (oczywiscie nie pozwole na wtracanie sie w wychowywanie) ale juz teraz szaleje co bedzie kupowacitd a jak sie malenstwo urodzi to juz w ogole ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka250807 najstarsza to jestem chyba ja ;) mam 32 lata :) DZiewczyny u mnie jeszce nikt nie wie . Jak wszystko bedzie dobrze to powiem wszystkim po wizycie 15stycz. Narazie wie tylko maz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis znowu zaczynaja bolec mnie cyce :))) Dzis obudzilam sie w dobrym nastroju :) wszystko musi byc dobrze pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój 7tydz dzisiaj sie zaczał :) Ja również obudzilam się w dobrym nastroju :) usmiechnieta chodze, wiec nie mam powodow do narzekania :) ziemniaczki na obiadek obrane tylko teraz kawke pije ;) no i oczywiscie drzemke sobie juz strzelilam bo przymulilo mnie konkretnie :) a piersi jakos dzisiaj mniej mnie bola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - jedni mowia ze za wczesnie, drudzy mowia ze najlepiej tydzien po stosunku zrobic test ;) za tydzien powinnam dostac okres.. raczej nie wytrzymam i test zrobie w sobote by byla wieksza pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób tak jak uwazasz,ale tak jak Ci mowia dziewczyny i ja sie przychylam lepiej zrób test w dniu spodziewanej miesiaczki nie szybciej :) i sie nie nakrecaj za bardzo ,ja sie tak nakrecałam i za kazdym razem rozczarowywalam sie i tak w kółko macieja przez 15 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Iwonko ja mam dokladnie to samo, zero objawów i cała drżę do czwartku, w dodatku dopiero o 20...najgorsze jest to , że mam czarne mysli jakby coś sie ulotniło ze mnie... masakra w co popadam U mnie wstępnie tylko rodzicom i teściom,ale teściowa juz rozpuściła po rodzicnie czym mnie wkurzyła ... musiałam jej powiedziec ,bo prosiła mnie o pare czynności,a ja nie byłam w stanie .. firanki itp. Test robiłam w 2 dzień po terminie spodziewanej miesiączki Obecnie czytałam,na kalkulatorze w necie,ze jutro rozpocznę 7 tydzień, u lekarza będzie 7 tydzień i 2 dzień.Tak bardzo chciałabym czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
martyna- ja mam z kolei astmę,ale na szczęście wszystko jest ok, biorę wyłącznie wziewy i to w minimalnych ilościach profilaktycznie, alergolog zapewniła,że bedzie w porzadku,bo miała pacjentki w ciązy których postac astmy była bardzo ciężka i szczesliwie urodziły . Wiek nie ma nic do urodzenia, jedne beda miały 21 i będzie im trudno zajść ,albo donosić ,a inne po 30 i urodzą zdrowe dzieci. Ja swoja fasolke wymodliłam,bo z meżem staraliśmy się ponad 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Dziewczyny... mam takie pytanko, troche wstydliwe, ale coz :) Z gory przepraszam, ze tak pisze prosto z mostu :) ale wy tez macie tam na dole tak mokro ? caly czas biegam co toalety i patrze czy przypadkiem okresu nie dostalam . bo mam tak mokro heh i chcialam wiedziec czy wy tez tak macie, czy to ze mna cos nie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiara, ja o swoje maleństwo starałam się 5 LAT!!! I co Ty na to? Nikomu nie życzę tego przez co ja musiałam przejść. Moja wizyta już jutro, a mnie się czas okropnie dłuży. Już bym chciała wiedzieć czy wszystko dobrze. Chyba nie zasnę dziś w nocy z tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna, mam tak samo, ale dla mnie każda taka sytuacja, kiedy czuję, że mi "leci" to koszmar - przez to, że krwawiłam na początku ciąży, teraz co chwila biegam do łazienki sprawdzać czy aby przypadkiem jakaś niepożądana plamka się nie pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
a ja wam powiem dzieczyny, ze tak specjalnie sie nie staralam, o 1 ciaze to najbardziej sie staralam, ale dalimy rade juz nasza coreczke stworzyc w pierwszym miesiacu staran, synus to byla niespodzianka hehe, ze tak powiem raz zaszalalismy do konca no i powstal synus ( poniosla nas chwila :P ), 3 ciaza to powstala w sumie przez stosunek przerywany, metoda nieskuteczna jak widac, ale my zawsze chcielismy duza rpdzine wiec sie cieszylismy :) ale ta ciaze stracilam :( no i teraz hmm staran specjalnych tez nie bylo, poprostu jak bedzie to bedzie super :) no i sie stalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Iwonko- to faktycznie dużo czasu... musi byc kochana dobrze.. MUSI!! juz jutro się przekonasz o tym, o której masz wizyte? Martyna- ja mam ciągle mokro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam jakies 3 dni temu uczucie wilgotnosci a teraz juz jakos tak nie ale czasami np teraz jak kapalam psa istałam pochylona nad wanna to jak sie podnioslam to podbrzusze mnie zakulo :) i straszny bol glowy dzisiaj mam .. a boje sie tabletke wziac .. ja sie staralam 15 m-cy i sie udalo nie ma reguly jak ma byc dzidzia to bedzie dzidzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Najwazniejsze, ze nam sie udalo :) i bedziemy mieli takie male malenstwo :) ja juz bym chciala urodzic i trzymac w ramionach kochac i tulic, a tu jeszcze tyle trzeba czekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizytę mam o 15-tej, już się doczekać nie mogę. Modlę się o to, by było dobrze, po tym co przeszłam musi być w końcu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Iwonka po wizycie musisz konieczne dac znac jak bylo :) ze szczegolami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×