Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

Hej dziewczeta u mnie wszystko ok dziekuje za zyczenia ;) Bylam wczoraj na badaniach i lekarz okreslil plec :) ....Uwaga .... Bedzie .... Dziewczynka na około 90% :)))) Mala jest dluga i bardzo *****iwa :D Jest to moj 18 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelka89
Hej dziewczyny, mogę się do Was dołączyć :) ? Ja jestem w 19 tyg. ciąży :) a termin mam na 22 sierpnia.To moje pierwsze maleństwo.Jestem strasznie szczęśliwa,pewnie Wy tak samo. O dzidzię staraliśmy sie z mężem 1,5 roku i ,,dzięki bogu ,, w końcu się udało :D U Nas raczej będzie dziewczynka,lekarz potwierdził to już 2 razy .Jeżeli w kwietniu znów potwierdzi dziewczynke to będę pewna na 100 proc. i może w końcu kupię jakiś drobiazg ;) ,,Widzę,, że Wy również nie czujecie jeszcze ruchów,ja tak samo ... Szczerze przyznam że zaczyna mnie już to martwić bo mój gin. powiedział że od 20 tyg. powinno się już zacząć czuć jakieś ruchy,a u mnie nadal nic.Do Świąt podobno mam coś poczuć- tak twierdzi lekarz,więc czekam cierpliwie.Jakiś tydzień temu jak się położyłam wieczorem poczułam takie puk puk,po kilku dniach jedno puk.A teraz nic,cisza... więc nie wiem na pewno czy to było TO . Ja brzuszek tez już mam spory,ale w sumie w niedziele zaczyna się u mnie 20 tydz. więc to juz chyba połowa :D Eliza - Gratuluje dziewczynki, ja chyba tez będę mieć córcie :) No i Wszystkiego Najlepszego Na Nowej Drodze Życia !! U Nas w czerwcu będzie już 3 lata jak braliśmy Ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Marcelka89 witamy w naszym skromnym gronie :P Ja juz czuje ruchy, ale to moja 3 ciaza :) w poneidzialek zaczynam 17 tc. Eliza gratuluje corci :) jak super :P ja mam nadzieje dowiedziec sie plci 8 kwietnia :) mam nadzieje ze pokaze :P Kupilam dzisiaj prezenty dla moich pociech na wielkanoc, moj synek ( 2 latka i 8 miesiecy) dostanie rower :P Z czterema kolkami ( boczne dwa oczywiscie odpinane ), Corcia (6 lat i 7 meisiecy) dostanie lalke Monser High z nowej kolekcji duch i do tego gre disney :) Mam nadzieje, ze beda sie cieszyc jeszcze dokupie im tylko slodycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Marcelka! Cieszę się, że do nas dołączyłaś. Eliza, fajnie, że to dziewczynka. Ja jeszcze nie wiem co będę miała, a już mnie tak skręca z ciekawości... A poza tym jak wchodzę do sklepu z ciuszkami dla niemowląt to nie wiem na które patrzeć szczególnie. A podobają mi się wszystkie :D Ja we wtorek zacznę 19 tydzień. Też bym chciała już czuć ruchy. Martynka, jak ja Ci tych ruchów zazdroszczę, ale Ty już masz za sobą 2 ciąże, więc poczułaś ruchy wcześniej. A kiedy ja poczuje? Oby niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Iwonka juz na dniach poczujesz ruchy malenstwa , juz je czujesz napewno ale nie wiesz, ze to to sa bardzo delikatne i mozna je pomylic :) Jak chcesz to przyspieszac to poloz sie w ciszy i spokoju wieczorkiem na plecach ( tylko by byla cisza i spokoj w domu? zjedz z 2 kostki czekolady, albo czegos innego slodkiego i sie skup a napewno cos poczujesz :) Jak sie zje cos slodkiego to malenstwo zaczyna sie krecic :) Tylko musisz sie skupic i czekac :) W pierwszej ciazy poznie jsie czuje ruchy, to normalne :) Jakos okolo 20 tyg. Ja czuje juz jak leze czasem jak stoje, albo siedze, ale jeszcze nie sa regularne i bardzo wyrazne :) To bedzie z czasem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka, ja zdaję sobie sprawę z tego, że przy pierwszym dziecku te ruchy są później wyczuwalne, ale tak bardzo się nie mogę już tego doczekać. No taka niecierpliwa jestem :) Ale spróbuję z tym leżeniem i czekoladą (hmm, nie pomyślałabym nawet...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a na kiedy Wy macie termin porodu ? Iwonka - wiem co czujesz,ja tez juz strasznie sie nie moge doczekać ruchów.I w sumie to nie wiem czy to normalne jest że jeszcze nic nie czuje czy juz mam panikować ? Masakra jakaś Wiecie? te ,,puk puk,, co wydawało mi się że poczułam ,to patrze na kalendarz i widzę że było to ponad tydzień temu :/ 17 i chyba 20,a dziś już mamy 27 i nie poczułam od tamtego czasu nic :( Martyna Ciebie się zapytam :) myślisz że to mogły być ruchy czy się mi po prostu wydawało ... ale jeżeli ruchy to czemu tak rzadko? nic już z tego nie rozumiem ehh Wczoraj jak się kąpałam to też mi się coś wydawało,ale nie wiem czy to nie moje jelita były :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaa
Czesc dziewczyny,moze ktoras mi pomoze.Robilam test w 26 dniu cyklu i wyszla bardzo blada kreska,nastepnego dnia zrobilam znowu i wyszla blada kreska,postanowilam odczekac 2 dni i zrobilam test w 29 dniu i znowu slaba kreska.Dzis jest 30 dzien cyklu,okres mam zazwyczaj 26-28 dni,narazie wstrzymuje sie ze zrobieniem testu ale moje pytanie do was jest takie ,czy mozliwe zeby blada kreska wychodzila przez kilka dni i mimo to byla ciaza.Wszedzie czytam ze jesli jest jasna kreska to po 2 dniach powinna byc ciemna,czy zdarzylo sie ktorejs z was ze kreska byla blada kilka dni i bylo wszystko w porzadku?Prosze niech mi ktos odpowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
alllla no to raczej ciaza , najlepiej zrob w laboratorium badanie krwi na przyrost bedy powyzej 5 oznacza ciaze i za 48 h powtorz badanie, powinna przyrosnac o ok 80 procent, to znaczy ze wszystko jest dobrze i ciaza sie rozwija prawidlowo :) To badanie da ci 100 % pewnosc i nie ejst drogie ok 25 zl. Marcelka to mogly byc ruchy, na poczatku sie ich nie odczuwa regularnie, bo malenstwo jest male, tez szybciej czuja kobiety o szczuplej budowie ciala, tez mozesz slabiej czuc ***** jesli np lozysko masz z przodu, bo to dziala na ruchy dziecka jak taka poduszka i sa mniej odczuwalne. Na poczatku ruchy sa bardzo delikatne i trzeby czasu by nauczyc sie je rozpoznawac, wiec nie masz co sie martwic :) Sproboj triku z czekolada w lozku o ktorym pisalam wczesnije :) Moze ci pomoze :) oraz nie masz czyms sie martwic, ze jeszcze nie czujesz ich, albo nie wiesz, ze to to :) Wszystko jest jak w najlepszym pozadku, musisz tylko kochana uzbroic sie w cierpliwosc :) Sama zobaczysz. Ja mam termin na 7 wrzesnia wedlug OM, a wedlug ostatniego usg ( ktore bylo w 14 tyg ciazy) na 1 wrzesnia, ale liczy sie wedlug OM :) Moja dzidzia jest duza :P Dzisiaj maz mnie rozbawil, wracamy samochodem z zakupow i rozmawiamy na luzne tematy i nagle maz wyskoczyl z tekstem... Czy bedziemy mieli jeszcze czwarta dzidzie ? Mowil to z wielkim usmiechem na buzi hehe Ja wielkie oczy i odpowiadam mu, ze ejszcze mu tej 3 nie urodzilam, a on juz o 4 wspomina :p Taki slodziak z niego, rozczulil mnie tym :) Ale mi 3 w zupelnosci wystarczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
alaaa poprawka beta po 48 h powinna przyrosnac o conajmniej 60 % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alaaa, ja też myślę, że to ciąża. Z tymi testami płytkowymi to różnie bywa. Zrób tak jak Ci radziła Martyna, idź do laboratorium i zrób sobie badanie beta hcg z krwi. Wtedy będziesz pewna na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka, ja mam termin na 1 września. Czyli poród i do szkoły :D Wczoraj miałam przetestować to leżenie i czekoladę, ale zwaliło mi się tyle gości na wieczór, że nie było szans na wyciszenie. A jak już pojechali to od razu szybciutko wślizgnęłam się pod kołdrę i spać, bo już mi się oczy kleiły. Może dziś spróbuję, o ile nic i nikt nie będzie przeszkadzał :) Ja jeszcze nie poczułam ani razu żadnego "puk" :( We wtorek zaczynam 19 tydzień i mam nadzieję, że się dzidziuś wreszcie do mnie odezwie, bo w końcu zacznę się martwić, że coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Cie Marcelka89 :) Gratuluje ciazy :) ja przedwczoraj poczulam takie polaskotanie po rece przez maluszka :) a moj mąż poczul jakos na poczatku tygodnia :) Ja mam termin na 29.08.2015 :) ale ogolnie mam 3 daty podane w sumie na usg wedlug, ktorych moge urodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, z tymi datami to różnie, też mam różne podane, ale najczęściej się przewija ten 1 wrzesień, więc jak ktoś pyta o termin to tak mówię, a wiadomo przecież że to tylko data orientacyjna i raczej rzadko się zdarza poród w wyznaczonym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dlatego ja orientacyjnie mam na 29.08 a w ksiazeczce ciazy na 6.09 :) wiec sama nie wiem zreszta wtedy kiedy dzidzi sie zechce zobaczyc swiat to po prostu da znac ):) a jak wam mija niedziela? u nas bardzo sennie i dzidziunia daje coraz bardziej znac o sobie ;) poprzez pukanie do nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna - dzięki za pocieszenie :) Ja mam właśnie taką cichą nadzieję że to były delikatne ruchy mojej córuni, a może będzie spokojnym dzieckiem i dlatego tak rzadko daje o sobie znać :P Ale wczoraj wieczorem też coś poczułam(jakby bulgotanie,łaskotanie)więc może będzie zdarzało się to już coraz częściej :D Niem mam w domu czekolady ale mam lody,może moja mała zareaguje właśnie na nie,zobaczymy ;) Ja dzisiaj zaczynam 20 tydzień,masakra ale ten czas leci. Ja też mam jeszcze jakąś inna datę porodu,ale trzymam się tej pierwszej.Dziewczyny, to mamy wszystkie terminy porodu bardzo podobne- koniec sierpnia/początek września :) U nas niedziela również nie za ciekawa,ale to chyba przez pogodę.Nie mogę sie juz doczekać aż będzie tak cieplutko,chciałabym wreszcie porzucić kurtke bo coraz ciaśniej mi sie w niej robi heh W takim razie leniwej niedzieli Wam zyczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanko :) jak wam sie podoba taki wozeczek ? http://allegro.pl/wozki-dzieciece-retro-3w1-duze-kola-14cali-gratisy-i5151363793.html rodzice chca kupic wiec mam cos wybrac wszyscy polecaja z duzymi kolkami bo to latwiej lzej itd ... a co wy o tym sadzicie ? u mnie niedziela jest mega leniwa :0 ale to fajnie bo przynajmniej odpoczne przed kolejnym tyg pracy :) Tak wszystkie mamy praktycznie tak samo terminy ..Fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
eliza mi sie ogolnie die podobaja z duzymi kolami wozki :) Jezeli ktos mieszka na wsi to owszem wygodniejszyy jest z duzymi kolami i nie skretny,i . ja osobiscie musze miec wozek z przednimi kolami skretnymi, poniewaz jest bardzo zwrotny i latwy w prowadzeniu, do tego nie za ciezki. Mieszkam w miescie. Do tego chce wozek 3 in 1 czyli z gondola, funkcja spacerowki oraz z adapterami by moc przypiac fotelik samochodowym, mam malego synka, wiec musze miec wygodny, lekki i latwy w uzyciu wozek :) http://allegro.pl/wozek-5w1-dzieciecy-wielofunkcyjny-kinderkraft-mk5-i5011595883.html Mi dzisiaj mija niedziela rownie leniwie i spokojnie, ale pogoda straszyna od rana pada i ma padac cala noc, oraz przez najblizsze 3-4 dni :( Na wielkanoc ma sie dopiero przepogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mieszkam wlasnie w miescie,ale jak sadnie snieg a co roku jest go sporo to jak widze jak te kobiety biedne walcza z tymi wlasnie wozkami z malymi kolami to mi sie ich zal robi i sama bym tego nie chciala przechodzic ..Bylam w sklepie z wozkami i nawet Pani powiedziala ,ze te z malymi kolkami sa malo funkcyjne a juz w ogole nie z pompowanymi to tragedia sie skrecaja ,łamią bo to plastik itd..a tenwozek ma duze fajne kola i nie bedzie problemu ze sniegami :) mam nadzieje :) i tez jes 3 w 1 :) Ale kazdy ma prawo swojego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
ja mialam juz taki skretny wozek z Olkiem i nie narzekam byl super i nic sie w nim nie zepsulo i niepolamalo, a byl w ciaglej eksplatacji :) Kola skretne mozna zablokowac by nie skrecaly i wtedy sa proste :) Mialam tez podobny wozek co tobie sie podoba z corka i nie bylam za bardzo zadowolona, malo zwrotny ciezki, trzeby bylo sie nadzwigac i wogole, dlatego wole taki jak mialam z synkiem :) Ale oczywiscie kazdy ma swoj gust i potrzeby :) Ja tylko wyrazilam swoja opinie :) Dzisiaj zaczelam 17 tydzien :D jeszcze troche i polowa bedzie za mna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet nie zaczęłam się jeszcze rozglądać za wózkami czy łóżeczkami,wydaje mi sie że to jeszcze za wcześnie.Zresztą nie mam zielonego pojęcia jak się za to wziąć i co jest ważne a co mniej ważne w np. wyborze wózka :P Ale moja bratowa rodzi w kwietniu,i juz ma wózek,i też taki co wszystko w komplecie jest, nosidełko i wgl. I bardzo fajny jest ten wózek więc może podpatrze od niej i kupię coś podobnego :) http://allegro.pl/show_item.php?item=5028913667 I chciałam się jeszcze pochwalić że dzisiaj poczułam moje maleństwo, i to więcej niż raz :D Jestem taka szczęśliwa i nawet mi troche ulżyło.Poczułam JĄ rano jak mężuś przyszedł z pracy ( i nawet ręki nie miałam na brzuchu ) i po południu jak leżałam i wieczorem też :) Jestem taka podekscytowana że aż spać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelnanadzieii
hej chciałam poznac wasze opinie na temat mojego testu juz sama nie wiem jedni mówią ze to ciąża drudzy ze nie ;/ tak bardzo bym chciała dzidziusia tu jest mój test dziś wieczorem robiony. Proszę o odpowiedzi IMG-20150330-WA0000.jpg (file://USER-KOMPUTER/Users/user/Desktop/IMG-20150330-WA0000.jpg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
pelnanadzieji zdjecie musisz wrzicic na jakas strone internetowa, bo jak masz na swoim pulpicie to nie damy rady go odtworzyc :) pozdrawiam. Marcelka super ten wozek w linku :) Mi sie podoba, ja wozek mam zamiar kupic jakos w czerwcu moze, narazie nie mam jeszcze nic kupionego :) Jeszcze mam na to czas :) Jak sie dzisiaj czujecie ? Ja dobrze. malenstwo kopie, moje dzieciaki broja :P hehe wiec mam co robic :P a pogoda straszna :( Ciemno, wieje i co chwile pada... ehhh nici z spacerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełna nadziei, według mnie to ciąża. Przecież widać tą drugą kreseczkę. Dla pewności możesz zrobić test z krwi, ale jak dla mnie to możesz się już cieszyć. Gratuluję! Marcelka, fajnie że poczułaś dzidziusia, też bym chciała. Ja dziś zaczynam 19 tydzień i nadal nic nie czuję. Już się trochę martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moim zdaniem tez jest to ciaza ;) Gratuluję :) slaba druga kreseczka, ale jest.. Ladny ten wozeczek tez jest ... moja mama juz szaleje i chce kupoiwac ja jej tego w sumie zabronic nie moge :) a wrecz sie ciesze :) Nasza dzidzia zawsze sie poruszy jak mąż polozy reke na brzuszku i dzisiaj z rana tak samo sie wiercila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelnanadzieii
Dziękuję za odpowiedzi pocieszające są :) bo moje siostry stwierdziły ze musi być gruba i wyraźna kreska wiec trochę mnie to przysmucilo ale dziś idę do lekarza wiec się dowiem :) pozdrawiam i powodzenia wam życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
pelnanadziei jak dla mnie tez to ciaza :) tylko ze wczesna, powtorz test za 2 dni, kreska powinna juz byc wyrazniejsza :) gratuluje :) Iwonka poczujesz ruchy juz na dniach zapewne :) wiec nie masz czym sie martwic :) To bedzie wyjatkowa chwila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka 91
Dziewczyny byłam i gina w 5 tyg ciazy. Pecherzyk ciazowy w macicy, brak jednak cialka zoltego i zarodka. Na dodatek zauwazyl plyn w zatoce Douglasa i stwierdzil, ze moze to byc ciaza pozamaciczna. Co o tym myslicie? Prosze o szybka odp. Jutro ide na druga bete ale wyniki beda dopiero w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×