Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

oj, bardzo bym chciała wiedzieć, jaka płeć, ale po pierwsze to dopiero 14 tydzień, a nie zawsze uda się wtedy już określić płeć, a po drugie małe tak wierzgało nogami i się kręciło, że nawet zmierzyć je było trudno :D Taka wierc***ięta mi się trafiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Iwonka to w prima aprilis sie dowiesz co pod serduszkiem nosisz :) Duza juz ta twoja kruszynka :) Super, ze wszystko z nia dobrze :) Takie wiesci ciesza, ja mam tez wizyte w 14 tc w poniedzialek i mam cicha nadzieje, sie dowiedziec czy chlopiec czy dziewczynka :), jak malenstwo bedzie chcialo pokazac co chowa miedzy nozkami. a jak nie to poczekam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby ta płeć to nie była Prima Aprilis :D Mam nadzieję, że się dowiem, ale oczywiście jak się nie dowiem, to nie będę rwać włosów z głowy :) Moja siostra dopiero w 7 miesiącu się dowiedziała, bo dzidzia wcale nie chciała pokazać czy jest chłopcem czy dziewczynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
hej! mi sobota minęła sprzątająco :) a dziś zamierzam tylko zrobić obiad i lenić się cały dzień. Dostałyście coś na Dzień Kobiet? My z mężem jesteśmy bardzo praktyczni i raczej wolę dostać coś z czego będę miała jakiś pożytek niż kwiatki, które wyrzucę po paru dniach albo czekoladki, po których tyłek urośnie :) W związku z tym dostałam cebuszkę - taką poduszkę rogal do spania dla kobiet w ciąży. Cieszę się bardzo, bo słyszałam wiele dobrych rzeczy na jej temat, oby się sprawdziła, tak jak wszyscy zachwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż obiecał mi, że kupi mi wielgachny bukiet kwiatów, jak urodzę dzidzię :) A teraz same praktyczne rzeczy. Lubię takie prezenty, choć kwiatki raz na rok też fajnie dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) a ja z moim T bylismy na Helu ;) taki wypadzik odpoczynek relaxik obidek i tyle :) teraz zbieram sily na jutrzejszy dzien w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, ale Ci zazdroszczę, też bym chętnie pojechała nad morze. Ale mój jest tak zawalony robotą, że mogę zapomnieć o wypadach. A dobrze by było nawdychać się jodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj ja jestem nawdychana niesmowicie :) bedzie mi sie cudownie spalo do 4;15 az :) bo na do pracy :) kurcze wy juz tez macie taki okragly brzuszek ? u mnie juz normalnie widac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, u mnie też już widać brzuszek, znajomi już nawet dostrzegają :) Fajnie, ale z niecierpliwością czekam na pierwsze ruchy, może już niedługo, dziś zakończyłam 15 tydzień, od jutra zaczną lecieć pierwsze dni 16, więc czekam już jak na szpilkach :D A czy Was też czasami swędzi skóra na brzuchu? Mnie od czasu do czasu tak, ale staram się smarować regularnie brzuszek, żeby mniej swędziało i żeby zminimalizować rozstępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Iwonka to ty masz termin na sierpien ? Ja dzisaij mam wizyte na 15.30 :) Podejrze malenstwo, to moj 14 tydzien i tez juz brzuszek mam i to dosyc spory :) U mnie piekna pogoda, wczoraj bylo 19 stopni, a dzisiaj juz jest 12,5 :) Sloneczko swieci, juz mam spacerek zaliczony :) Po wizycie dam wam znac dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna, ja mam termin na 1 września, ale po cichu liczę, że urodzi się jeszcze w sierpniu, bo pod koniec mamy rocznicę ślubu :) Oczywiście daj znać, jak będziesz po wizycie. A swoją drogą, ciekawe co się stało z resztą dziewczyn z forum, chyba zostałyśmy tylko my 3? U mnie pogoda też przepiękna, aż chce się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie pogoda tez cudowna nawet teraz cieplutko :) ja tez mam cicha nadzieje ,ze w sierpniu urodze super byloby .. i po ciuchu tez licze ,ze bedzie coreczka :) Mi dzisiaj zaczyna leciec 15 tydz czasami tez czuje lekkie laskotanie i swedzenie brzuszka moze niedlugo przyjdzie czas na ruchy malenstwa:) jak tam u kolezanki na wizycie?? wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
hej dziewczyny :) Ja juz po wizycie :) wszystko super , dzidzia sie krecila, serduszko pieknie bije :) Ma 10,3 cm ( mierzone od czubka glowki do pupy oczywiscie :) dzisaij zaczelam rowno 14 tydzien a wedlug usg malentwo mialo by byc w 14 tygodniu i 6 dniu ( taki duze hehehe ) Nie dowiedzialam sie czy chlopiec czy dziewczynka, ale na nastepnym bedziemy szukac :P A kolejna wizyte mam 8 kwietnia :) Ja termin porodu mam na 7 wrzesnia . Tak bardzo sie ciesze, ze malentwo tak ladnie rosnie i bryka sobie w brzuszku :) Cos cudownego. Ja juz delikatnie czuje ruchy, ale to dlatego tez, ze to moja kolejna ciaza ( 3 juz ) wiec potrafie je rozroznic :P narazie sa bardzo delikatnie i wyczuwalne jak jest spokoj i sie nie ruszam. A ktora ma teraz nastepna wizyte ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna super, że wszystko dobrze. Faktycznie Twoje dzieciątko jest duże, moje w 14 tygodniu 2 dniu miało niecałe 9 cm (8 coś, już nie pamiętam co do milimetra). Może też dlatego już coś czujesz. A która ma następną wizytę? Pewnie ja albo Eliza. Inne dziewczyny chyba nas opuściły :( Ja mam na 1 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 21 .03 slub cywilny a 23 wizyte ale bede musiala przelozy z tego wzgledu ,ze po slubie na 3 dni chcemy pojechac do Krakowa :) taki mini podroz poslubna :) Moja dzidzia w 13 tyg miala 6,79 cm wiec malenstwo moze dlatego jeszcze nic tak nie czuje :) ale super ,ze kochana u Ciebie wzystko dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
Eliza, cisza, bo mało kto zagląda, tylko Ty, ja i Martyna. Ale chociaż dobrze, że my zaglądamy, bo tak to chyba by wątek umarł :( Ja dziś coś zmęczona się czuję, wczoraj mnie trochę brzuch pobolewał, tak mnie te więzadła ciągnęły niemiłosiernie. Ech... A tak poza tym to trochę nuda, obijam się w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez niedlugo zaczne sie pewnie obija bo pojde na zwolnienie ... a wiesz ,ze mnie tez ciagnie od jakis 3 dni podbrzusze Iwonko ..troche sie tym zanipokoilm ,ale mysle ,ze to przez to ,ze dzidzius rosnie i nic zlego to nie wrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Czesc dziewczyny :) Jak tam samopoczucie ? :) U mnie rewelacyjnie mam pelno energi :P Juz mam cale mieszkanie posprzatanie, synek zadowolony je loda i oglada Bolka i Lolka, corcia w przedszkolu, pogoda piekna chyba wybiore sie po poludniu na jakis spacerek :) Zaraz ide ukladac fryzurke i robic obiadek :) Dolgliwosci ciazowe wszystkie minely :) Teraz to mozna sie cieszyc z ciazy :P hehe A Brzuszek juz mam sporawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna, u mnie dziś szaro, buro i ponuro, aż się nie chce wychodzić na dwór. Na początku tygodnia była taka piękna pogoda, że spacerek zaliczyłam, ale teraz... Samopoczucie u mnie równie dobre. Też nie mam żadnych dolegliwości, czasem tylko mnie tak ciągnie w podbrzuszu. Ja może juro się zabiorę za sprzątanie, dziś już mi się nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a u mnie teraz pod wieczor sie zrobilo strasznie zimno .. glowe od witru urywa okropna pogoda.. chcilabym juz wiosne taka cieplutka :) u mnie samopoczucie ok gotuje wlasnie zupke pomidorowa ..ogolnie pomidory moglabym jesc kg tak samo jak pic sok pomidorowy mniamm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halllo? ???!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, bardzo proszę mamy dzieci w wieku 1,5-2 lata o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety, która jest mi potrzebna do pracy dyplomowej. Po wypełnieniu dostaną Panie przepis na pyszny deser - budyń, także dla maluszka (zdrowy, bez cukru i mąki :)) Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/179259/5-wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-namase-urodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
hej dziewczyny :) Jak tam samopoczucie ? :) cos zadna sie ostatnio nie odzywa :P ja dzisiaj zaczynam 16 tydzien ciazy :) Jak ten czas leci, za nim sie obejrzymy malenstwa juz beda z nami :) Nie moge sie tej chwili doczekac :) Ja czuje sie bardzo dobrze schudlam na poczatku 6 kg i tak moja waga stoji :) Ani grama nie przytylam ani nie schudlam :) zobaczymy jak bedzie pozniej :P Brzuszek mam juz spory, widac ciaze juz nawet w kurtce :) Jeszcze 2 tyg i mam nadzieje, ze dowiem sie czy pod moim serduszkiem rosnie chlopak czy dziewczynka :) Jestem tego ciekawa, choc ja bede sie cieszac i z tego i z tego :) Jakos nie ejstem konkretnie nastawiona na chlopca czy dziewczynke. Pozdrawima serdecznie w ten jak narazie piekny dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
cześć Martynka! No faktycznie, cisza ostatnio na forum. Ja też czuję się świetnie, do tego stopnia, że czasem się zapominam i biorę się za robotę jak przed ciążą :P Dziś np. już zdążyłam od rana wstawić pranie i pozmywać podłogi w całym domu. Czasem tchu mi brakuje, ale i tak zawsze coś robię, nie lubię bezczynnie siedzieć. Może to i nie jest dobre dla kobiet w ciąży, ale jakoś inaczej nie umiem. Od jutra zaczynam 18 tydzień. Mi też widać brzuszek, choć kolosalny nie jest, to moja pierwsza ciąża i może też dlatego. Na razie przytyłam 2 kg. Wizyta już za tydzień. Mam nadzieję, że wszystko dobrze. Nie czuję jeszcze żadnych ruchów, a tak bym już chciała. Miałabym pewność, że z dzidzią wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja mialam w sobote slub i pojechalismy z mezem do Krakowa i Zakopanego ...bylo super teraz juz wracamy do swiata dom sprzatanie gotowanie i pranie :) ja tez nie czuje zadnych ruchow jeszcze mam nadzieje ,ze niedlugo nadejdzie ten dzien :) Ja mam marca wizyte na 19;30 i wierze w to ,ze lekarz zdradzi nam plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
Eliza, moje gratulacje. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
elza wszystkiego najlepszego i pociechy z meza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×