Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maxi_ja

Ze 111 do70... 40lat i 40kg do zrzucenia, ktos jeszcze?

Polecane posty

Gość kobieta pracująca
Carmen dzieki za rade. Szczerze to nie wiem nawet jak tofu smakuje ale znalazłam gdzieś przepis na tzw. tofucznice wiec w weekend cos pocuduje mam nadzieję. póki co coś mnie gardło drapie i nie podoba mnie się to :/ A u ciebie Maxi na czym stanęlo? bo wiem że była owocowo warzywna soki zdaje się i chciałas paleo o ile pamiętam :) jak i co jesz obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gardło to po grapefrucie sobie zjedz - połowę rano, połowę wieczorem, chyba, że lubisz więcej, a i na chudnięcie dobrze wpływa. Ja jestem caly czas na paleo, chciałam sobie zrobić oczyszczanie o-w, ale zarzuciłam pomysł, jesli wrócę do niego to po nowym roku. Robię sobie jedne dzień w tygodniu płynny, ale soków tam mało, czasem smoothie sobie zrobię, a tak to paleo, jak się trzymam to efekt jest, a jak nie to d****. Suplementuję vit. D3 i to na razie tyle, nic nie wypada, o dziwo w mięśniach też nie czuję niedoborów póki co. Oswajam się z myslą pójścia na siłownię w nowym roku - no trzeba będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Kobieta pracująca - Tofu to twaróg z mleka sojowego a weganie zwłaszcza sportowcy ale Ci zwyczajnie między innymi z tego źródła dostarczają białka. Soja ma po mieście jajach i tymczego nie chcesz jeść skład najlepszy jeśli chodzi o struktury białek :) I czy będziesz weganka (zwłaszcza jak nią będziesz ) to tym bardziej powinnaś liczyć makro bo w tej diecie łatwiej o niedobory :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta pracująca
no nie mogę grejfruta bo mi z lekami nie współdziala. poplukam i będzie dobrze. no to super Maxi :) super plan i ważne że się trzymasz. każdemu się zdarzają potknięcia byle nie za duże i byle nie często. Carmen wiem co to tofu a soje jadam i pijam :) tofu chetnie przetestuje bo czemu nie. póki co jak pisałam nastroje u mnie nienajlepsze. w ogóle się zastanawiam czy by nie przejść na pół etatu. takie tam rozterki i załamki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisjanielgowana
No niestety mamy hotel słynący z super kuchni, wszystko pieką,robią sami,nawet chleb o słodkich wypiekach ( na moje nieszczęście)nie wspominając .Maxi mnie lody raczej nie ruszają ale pare deserów , szkoda gadać .Przerąbane :p Za tydzień wyjazd,ogólnie szkoda będzie, ale z tym jedzeniem to całe szczęście! Wiem jedno, jakkolwiek dobrze mi dieta idzie, jakkolwiek długo nie jem słodyczy, jak znow zaczynam,skończyć nie mogę😠 Kobieto pracująca to masz fajnie z włosami ;) Kiedyś miałam moze sporo więcej ale zawsze dość cienkie, jak to zwykle u blondynek ( naturalnych) ;). bywa.Po paru miesiącach masowo odrastają ale nie wiem czy w 100%,raczej wątpię. Soji zupełnie nie toleruję,rownież w postaci tofu, próbowałam długo ale bezskutecznie. Pozdrawiam =sisja=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja o tofu słyszalam niepochlebna opinie od osoby, która zywi sie naturalnym, organicznym jedzeniem (nie w Polsce). Mianowicie po tofu ta osoba dostała guza w klatce piersiowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - i jakie badania wykrywaja ze to akurat od tofu powstal guz ? z czytej ciekawosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam 20kg w 2 Miesiące dzięki African Mango. Zamiast diet które nic nie dają polecam prosty i skuteczny sposób :) http://nplink.net/lbWjNrDF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta pracująca
jakby nie patrzec tofu przetworzone. ale mimo wszystko sprobuje zeby nie jesc w kolko tego samego. u mnie dziś nad wyraz spokojnie. a jutro juz weekend. sisja napisz prosze o swojej diecie weglowodanowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego, co wiem, to ten człowiek był wegetarianinem i wiedział, że to od tofu. Poza tym jadł warzywa, a moze były jakies badania, nie wiem. Teraz je same warzywa i owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybitwa
Cześć to cześć, ale proszę nie zważać na eksperymenty. Swoja droga, jak skasować post? :) :) Cześć, Rybitwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxi_ja
Możesz zgłosic do moderacji, ale to wisi miesiacami;) Co tam u Ciebie Rybitwa? Jak ważenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto pracująca to nie była żadna ekstra dieta,a właściwie dieta lecznicza,bo miałam spore problemy z jelitami po antybiotyku. Była to dieta która miała uspokoić blone śluzową przewodu pokarmowego. Jadłam 4 kawałki chleba orkiszowego dziennie, 2 banany rozgniecione, marchew i pasternaki gotowane i dużo, dużo ziemniaków z masłem klarowanym.Z owoców oprócz bananów pozniej tarte jabłka surowe albo gotowane.Pozniej jajka gotowane tez.I kisiel przed spaniem !! I ja na tym schudłam i nie wypadało mi wcale włosy ani nie miałam jo- jo, :-0 sama nie wiem dlaczego to tak ma mnie działało ( ?) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisjanielgowana
To powyżej to ja =siska=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisjanielgowana
Sisja oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Maxi_ja napisz swoj mail naipisze do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie pospały?;) ostatni tydzien wyzwania, jak Wam idzie? u mnie zastój, bo imprezy, bo ciasto, bo wino, i tak dobrze, ze nie w górę, ale to raczej znaczy, ze poległam wyzwaniowo, bo 1,5kg do niedzieli to nie zrobię:) Carmen, zaraz do Ciebie napisze - nie mialam czasu w weekend. Dziewczyny meldowac się co tam u Was pliss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka777
Ja z wagą stoje w miejscu . Kiepsko idzie , a jeszcze te wekendy kompletnie nie sprzyjają odchudzaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pisałam, 5 kilogramowe wyzwanie miało niewielki sens. Myślę, że z powodu takich wyzwań waga za następny miesiąc u niektórych wzrośnie, własnie z powodu takich wyzwań. Dla mnie to jasne. Wino, ciasto, weekend i wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 razy z powodu, ale nie to jest wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxi_ja
Jeszcze się nie skończyło:) Ale cieszę się, że już wiesz z góry jaki będzie efekt, myślę jednak, że pomyliłas wątki, bo tutaj się dietuje dalej - po winie i cieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Maxi, cześć dziewczyny u mnie słabo w tym tygodniu, -0,3, głownie to wyjazdy były i jadłam co podali. Hagath

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta pracująca
cześć kobietki. u mnie nieźle. tzn. trzymam się swojego jedzenia i nie podjadam. nadal wafle funkcjonują bo tydzień zwariowany i nie ma nawet kiedy pomyśleć a co dopiero przygotować. próbowałam tego tofu i mi kompletnie nie podeszło. może czasem do sałatki w małej ilości to bym zjadła ale ewidentnie przysmak to nie jest. wzięłam się za to za pielęgnację. peelingi. smarowanie. owijanie itp... miłego tygodnia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolezance udało sie schudnąć ponad 10 kg w 30 dni ;) Wystarczy trochę pracy i samozapracia! Podaje Link do całego poradnika z którego korzystała znajdziecie w nim sporo porad ;) Link- www.schudnijznami.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
kobieta pracująca- Tofu najlepiej kupic w zalewie jest bardziejmiekkie nie jak gumka do scierania olowkow :) i dorawdic je mozesz tak 160g tofu + slodzik stevia + cynamon +2daktyle +10g platkow migdalowych + 50ml mleka migdalowego Tofu z mlekiem cynamonem i slodzikiem gnieciesz widelcem a pozniej dodajesz daktyle i platki migdalowe :) smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka777
Cześć dziewczyny , widze że wszystkie zabiegane mało sie ostatnio odzywacie . Mam do Was pytanie , czy któraś ma moze w domu lub korzystała z biezni magnetycznej . Nosze sie z zamiarem kupna takiego sprzętu , elektryczna jest znacznie droższa , a na siłownie nie mam kiedy chodzić na długie spacery też nie bardzo jest gdzie . Może któraś korzystała z bieżni magnetycznej i może cos na ten temat napisać , znam zasady działania tych sprzętów korzystałam tylko z elektrycznej i nie mam porównania . Na taką magnetyczną moge sobie pozwolic , tylko żeby to nie był sprzęt który postawie w koncie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
cchmurka777 -Chmurka slonce ja nie wierze ze nie ma na spacery gzie kup dobry pulsometr i idz w teren bieznia to kolejny klamot w domu :)mowie Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×