Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maxi_ja

Ze 111 do70... 40lat i 40kg do zrzucenia, ktos jeszcze?

Polecane posty

Gość sisja
O dzięki :) wspominałam i ja ten wątek;chętnie go czytałam chociaż wtedy nie miałam aż tak dużych problemów z wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisja
Dzięki aqua_marine:) chyba Kafe znów świruje(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
Maxi_ja widzisz Ty mówisz ze pijesz chleba i Cie ciągnie a mnie wcale tzn dostałam chleb przed treningiem i jem go tak jak kazali ale od dziś mam zabrany i jakoś nie cierpię jest mi wszytko jedno czy go jem to samo z makaronem kazali to jadlam ale dla mnie to dużo ceregieli gotować makaron ryż i wszystko (mam małp czasu pakować w porcję) u mnie wygrywa aspekt wygody :) Tak więc ja u siebie nie widzę żadnych ciagot do chleba gAli46- ja myślę że akurat dieta to To Ty jesteś w stanie dużo zrobić i możliwe ze by Ci pasowała dieta Montignaca tam jest założenie wszytkiego o niskim IG co nie podwyższa poziomu cukru we krwi Dla mnie ta dieta jest ucząca mnie anielskiej cierpliwości której nie mam za grosz Dobrze ze mam tego trenera i on mi się stara wbijam rzeczy do głowy waga leci super wolno on szczęśliwy z wyników a mi spada mobilizacja Przyzwyczajona jestem do diet które dają mi efekt w 4-5miesiecy a tu się zapowiada dobry rok i jak wszytko rozumiem ze tak zdrowo to mentalnie ciężko mi się przestawić..... Ale trwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
gAla46 zapomnialam jeśli będziesz śledzić stewia pamiętaj kupić w sklepie ekologicznym prawdziwa stewia jest zielona w proszku czysta to co jest w marketach w składzie ma 2%stewi Można też kupić w tabletkach 98%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen:) podziwiam Cię nie wiem czy dałabym radę nastawić się do tak powolnego odchudzania. Ile chudniesz na miesiąc? Jeżeli mogę zapytać ,jakie masz obwody(pas,biodra,biust,uda)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam o słodzeniu więcej używając nazw to nie mogłam wysłać bo wyskakuje mi ciągle Spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki aqua - zupelnie inaczej zapamiętałam tytuł - albo pomyliłam wątki - i dlatego nie znalazłam:) Kafe swiruje, odzanaczyło mi serduszko i nie chce zaznaczyć z powrotem, żeby łatwiej znaleźć... U nas słoneczko, wymysliłam sobie, że zrobie syrop z mniszka - mlecze kwitną aż miło, musze tylko zdązyć nim mąż wykosi ogródek:) miłego dni dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
gAli46 - miałam założenia miesięczne ale mi trener obalil bo stwierdził że siebtylko nakręcam a to nie ma sensu bo kiedyś jak chudlam 6kg tygodniowo to spadały mi mięśnie i tłuszcz a teraz javtrenuje 3razyvwiecejbi spada sam tłuszcz Wiec nic już nie zakładam tylko tyle że nie przestanę jak.nie osiągnę 65 kg Obwody masz jakieś parę stron temu jestem w pracy teraz więc nie pamiętam żeby z głowy napisc :) Mnie mentalnie bardzo kosztuje akceptować wolne spalanie na wadze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aqua_marine:) Dziękuję za link:)🌼 Właśnie go dodałam do ulubionych:) carmen:) Jeszcze jestem na etapie czytania Waszych wpisów trochę czasu mi minie ,ale w każdej wolnej chwili nadrabiam zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
gAli46 wiem wiem :) ze nadrabiasz ale nie mam przy sobiebteraz wymiarów możemy się umówić wszytkie i podać swoje wymiary Np w pt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen:) Super pomysł :) Ja jestem za pomiarami w piątek:) Dziewczyny co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Muszę się pochwalić dziś stanęłam na wadze i miałam 94,700 W niedziele 96,400 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
gAli46 fantastycznir!!! Jutro pomiary i waga razem podajemy dziewczyny!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
Dziewczyny odzyeajcie się...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxi_ja
ja biegam z wywalonym ozorem - doslownie;) jutro postaram się wstac wczesniej i pomierzyc, a wieczorem może coś napisze, jak nie padnę, buziaczki:) gAli - brawo - tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings Ja sobie takie cudo kupiłam i jhestyem mega zadowolona, robię sobie soki i powoli się przestawiam z owocowych na warzywne, coraz mniej cukru potrzebuję a to był mój największy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka777
Cześć dziewczyny nie mogłam pisac przez ostatnie dni , byłam na wyjwzdzie bez dostępu do internetu . Własnie skończyłam czytać wasze wpisy . U mnie bez zmian , brak czasu i to że ciągle gdzieś wyjeżdżam chwilowo ciężko mi prowadzic dobrze diete . Ciesze sie że waga nie rosnie . Jak tylko wszystko wróci do normy wezme się ostro za diete . Lato blisko i trzeba jeszcze się sprężyć i troche chociaż zrzucić ile sie uda . Gratuluje wam sukcesów może i ja bede mogła sie pochwalić swoimi za jakis czas . teraz ciesze się ze waga nie rosnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
pomiary waga poczatkowa 101.3 - waga obecna 94.7 - utracona-6.6kg pomiary ramie - 35 biust-116 pod biustem-90 pas -93 biodra pepek -108 biodra-121 udo -70.5 lydka -44.5 lydka pod kolanem-39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja swoją przygodę z odchudzaniem zaczęłam prawie 1,5 roku temu .Do dziś utrzymuję wagę i trzymam się diety .Bardzo pomogły mi dziewczyny tu na forum kafeterii .jakiś czas temu założyłam swoja stronę społecznościową na FB w której motywuję innych do zrzucenia wagi i aktywności fizycznej bo na prawdę warto Jeśli chcecie to zapraszam, zajrzyjcie, polubcie stronę a otrzymacie codziennie garść motywacji do walki ze zbędnymi kilogramami. Nie wciskam nikomu żadnych produktów i usług. Po prostu dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem .Sprawdźcie https://www.facebook.com/schudnij.taaak.szczecin?ref=hl usuńcie sobie tylko spację w słowie szcze cin bo kafe jak zwykle nie wrzuca pełnych linków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek, Na wadze dziś ciut ponad 98kg, a że sie nie rozdrabniam to niech będzie 98:) Pomiary: Ramiona po 41 (-1), Biust 116 (-7), pas 110,5 (-12,5), biodra 120,5 (-3,5), uda po 72,5 (-3,5). Czyli poleciałam z brzucha i to czuję, z biustu nie czuję, chociaz chyba widać, uda też widzę, że szczuplejsze, szkoda, że ramiona stoją chlip:( To co ujemne to wyniki od pocz. odchudzania. Zmotywowana zaraz pędzę na basen:) Wczoraj wszystko zrobiłam, zgrzeszyłam jedynie tortem urodzinowym, ale poza cukrem były w nim same dobroci, więc nie mam wyrzutów:) Waga też zreszta okazała się być łaskawa;) Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
Maxi_ja -moje gratulacje :)tyle czekalas na przeskoczenie 100 a teraz pieknie spada :) a besen na bank fantastycznie bo zwisow nie bedzie i sie super ujedrnisz :) ja na basen rusze od wrzesnia :) mam w cenie karnetu inie chodze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się do pomiarów:) waga początkowa 99,9 waga obecna 94,600 ramie - 35 biust - 120 pod biustem - 93 pas - 111(tam gdzie powinno być wcięcie) biodra najszersze miejsce- 120 biodra(kości biodrowe) - 118 udo - 65,5 łydka - lewa 39,5 (na środku) łydka w najgrubszym miejscu - 40,5(jak stoję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać że mam 160cm Max_ja carmen ile macie wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
gAli46 - mamay mega podobne wymiary z wyjatkiem uda :) bo ja Ciemocno tu przebijam :/ ja mam 165cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 166. Po basenie już i interwałach idę coś zjeśc, bo mnie zaraz dopadnie głód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty łobuzie wolniej z tymi zgłoszeniami" A wolniej się nie da w tym zalewie spamu, nikt chyba juz nie moderuje:( No szkoda Poćwiczone planowo, ale późno - to nie jest za dobrze niestety. Reszta dziewczyn gdzie uciekła? No piszcie coś:) A Ty Carmen zrób sobie nwego nika i stopkę - tak nas goniłaś, a teraz sama nie masz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
Maxi_ja slusznie nie pomyslalam o tym zebyzrobic nowy nick :) pozniej siezaloguje ponownie musze sie pochwalic dzis waga po miesiacu diety pokazala -4,5kg :):):):):)):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen:):) Duże brawa:):)🌼 Czytając Wasze wcześniejsze wpisy doszłam do momentu kiedy się pojawiłaś i pisałaś ile ćwiczysz i co no piękne sportowe życie prowadzisz:) W związku z tym przypomniała mi się moja historia z przed 6 lat wtedy dobiłam do wagi 93 kg pamiętam jak przeżywałam że aż tyle ważę usiadłam sobie przed kamerką i nakręciłam film w którym pokazywałam moje ubrania komentowałam wygląd moją sprawność fizyczną. ojojoj muszę teraz kończyć później dokończę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gAli4 -czekam na dalszy ciag historii :) Maxi_ja - stopka zaktualizowana :) udalomi sie zalogowac zmala roznica w nicku zamiast z duzej litery napisalam sie z malej i przeszlo wiec nie musze nadzwyczajnie zmieniac nicka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×