Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maxi_ja

Ze 111 do70... 40lat i 40kg do zrzucenia, ktos jeszcze?

Polecane posty

Gość cccarmen0000
madamem- zapraszamy serdecznie :) czym nas wiecej tym lepsze wspieranie:) Bedziesz cwiczyc czy tylko dieta ? do MZ polecam ci watek na FB Chodakowskiej zreszta jak kazdemu ona daje swietna motywacje i metamorfozy dziewczyn ktore sla tam zdjecia mozna powiedziec ze jestem na Montignacu hehehe bo tylko raz dziennie jem cos o wysokim IG jest to nabank zdrowa dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nupolina
Cieszę się razembedzie raźniej. Potrzebuję wsparcia i chce wspierać również. Powiedziałam dziś mojemu facetowi żeby przestał akceptować mnie taka jaka jestem chce być szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączajcie dziewczyny:) Ja sobie ze zwisami radzę tak, że nie chudnę szybko - chodze poza tym na saunę 2 razy w tyg. tam tez sobie robię masaż bańkami chińskimi - pewnie trzeba by robić więcej, ale na razie nie mam czasu. Poza tym ćwicze, a na brzuch noszę majtasy uciskające przez pół dnia. I nawilżanie/natłuszczanie skóry plus duzo wody. Czy będa zwisy jeszcze się u mnie nie rozstrzygnęło, chociaż potencjał na zwis brzucha i pelikany jest spory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
nupolina - facet Cie ma akceptowac ale Ty masz siebie nie akceptowac w tym stanie pamietaj zeby faceta uwagi nie skupiac na Twoich defektach bo na dluzsza mete to sie msci... a Twoj facet cwiczy cos ?jak wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj tyle się rozpisałam i komp mi się wyłączył... carmen:) Niezły pomysł z tymi ćwiczeniami, mój plan jest taki początek bieżnia 30 min wioślarz 15 min następnie przyrządy na wzmocnienie mięśni jakieś 40 min czyli mięśnie nóg ,rąk,pleców i brzucha 5 min kręciołka na talię .nie wiem tylko ile na początku dam radę zrobić zobaczymy w praktyce. madamem:) Robiłaś krzywą cukrową? Ile masz cukru na czczo? Ja już jestem pod kontrolą diabetologa. Max_ja:) Bańki chińskie stosujesz żeby pozbyć się cellulitu? Ja miałam przygodę z bańkami jak miałam ogromne zakwasy wtedy masażystka nie mogąc dotrzeć głębiej użyła bańki. Na skórę kupiłam sobie Body Care z kompleksem redukującym tkankę tłuszczową ,który polecał Gaca jeszcze go nie używałam więc nie wiem czy coś pomoże, ale czytałam i oglądając efekty wielu osób ponoć skóra nie obwisa tyle że na to nie składa się tylko jeden czynnik bo i ćwiczenia jak i odpowiednia dieta są ważne ,tak jak wspomniała carmen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zbieram sie do dietetyk jestem pełna nadzieji, zabieram z sobą wszystko co do tej pory kupiłam żeby wspomóc odchudzanie i oczywiście rozpiskę z diety Gacy ,dam znać co powiedziała ,jak dobrze pójdzie to od jutra ruszam całą parą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaKS
Polecam Paniom i Panom też callanetics. Te ćwiczenia sa owszem wyczerpujace, ale swietnie niwelują wszelkie "zwisy". Skora wraz z ubytkiem masy jakby się kurczyła. nie ma oczywiście takich cudów, że będzie ekstra naprężona, ale ... jest nieźle. Również ocet jabłkowy dodawany np. do sałatek ( nie polecam picia z wodą-ohyda) pozwala przywrócić sprężystość skóry podczas odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nupolina
Hej laseczki:) obudziłam się z nadzieją i mega zmotywowana. Zaraz zjemy z synusiem śniadanko i mykam na solarium. Potem troszkę pojeździć na rowerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
gAli46 - plan calkiem niezly tyle ze ja bym zmodywfikowala zeby 15min rozgrzewki -wioślarz pozniej rutyna o ktorej mowisz i zakonczyc wszytko marszem 20min na biezni na poziomie spalania tetna max 60-75% w sten sposob bedziesz na spalaniu z czasem idealny uklad to 20min rozgrzewka 40min silwonia 40min cardio rower bieznia (nie bieganie, marsz) jakdietetyk da Ci rospiske napisz na forum jakie menu Ci proezentuje :) ManiaKS- ocet nalogowo dosdaje do salatek z oliwa z oliwek ale to akurat robia wszyscy tu gdzie jestem :) podstawowe przyprawy a czy callanetics czy inne cwiczenia to wszytko co wzmacnia miesnie oznacza ujadrnienie skkory. Skora przy cwiczeniach bedzie tylko wtedy wisiec kiedy cwiczymy za duzo a za malo jemy makroskladnikow. Bedziemy chudnac ale pomimo cwiczen nie zbyt ladnie :/ nupolina-sluszie :) motywacja to podstawa a po co tracic czas do kolejnych poniedzialkow zeby zaczac diete trzeba dzialac juz tu i teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie ma co się przemęczać!! Koleżanka poleciła mi African Mango!! w 100 % naturalny suplement diety. 3 tygodnie i prawie 10 kilo i to bez wyrzeczeń usmiech.gif Na prawdę polecam wszystkim kobietom które chcą zrzucić parę kilo usmiech.gif http://nplink.net/BOxuJOW8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Przygotowałam się nieźle na wizytę ,miałam wszystkie notatki i suplementy związane z dietą Gacy ,ponieważ chciałam ją dalej stosować tyle że lekko zmodyfikowaną ze względu na cukrzycę . Odpowiedź była taka że nie powinnam np jeść tyle białka w ciągu dnia bo obciąża dodatkowo nerki ,które i tak już mam obciążone przez cukier ,no i to zresztą wyszło w wynikach badań a robiłam je zaraz po tygodniu diety Gacy co prawda cukier wtedy był niższy ale w moczu pojawiły się kryształki. carmen:) Dzięki za podpowiedź w sprawie ćwiczeń 🌼 Dostałam takie zalecenia; śniadanie 8;00 płatki owsiane 3 łyżki z mlekiem (siemie lniane 1 łyżka) II śniadanie 12;00 chleb żytni 2 kromki(70g) z serem białym lub wędliną i warzywa , owoc obiad 16;00 1x w tyg ziemniaki z wody 2 szt, kasza50g tj 1/2 woreczka 50g ryż ciemny lub propeid 50g ,mięso duszone lub gotowane,surówki lub makaron ciemny al dente 100g z warzywami kolacja 20:00 talerz zupy z warzywami i ryżem lub kaszą , chleb żytni 1 kromka 35g z serem lub wędliną i sałatka warzywna bez majonezu i śmietany. Jeżeli chodzi o ryby wybierać mniej tłuste dostałam też na meila zalecenia przy cukrzycy i wymienniki owocowe ile jakich powinnam jeść dziennie. Nie jetem do końca zadowolona z tej wizyty dobrze że 20 .06 mam umówioną wizytę u innej która terapeutka, dietetykiem sportowym, licencjonowanym instruktor fitnes - oferuje: odchudzanie, diety indywidualne, treningi indywidualne, terapie wspierające, terapie interwencyjne w sytuacjach kryzysowych oraz terapie psychoprofilaktyczne. Na dzień dzisiejszy będę się trzymała wskazówek jakie obecnie mam i stworzę sobie menu szczegółowe ,które będę zapisywać oczywiście produkty będę ważyć i sprawdzać kalorie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ali46 ile to mniej więcej kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tego nie wiem :( muszę do niej napisać wszystko tak chaotycznie się odbyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
gAli46 - no dla mnie porazka to mneu jesli powiedzialas ze bedziesz cwiczyc czyli moj standard jaki mi sie sprawdzil dietetyk ktory sie nie zajmuje sportem patrzy na Ciebie jak na Pania z nadwaa ktoa nie bedzie cwiczyc tylko ewentualnie fikac przed TV miec profesjonaliste to jest trudna sprawa ja zaplacilam 10osoba za konsultacje zanim trafilam do kogos kto wie co mowi. wazysz ponad 90kg menu jest rospisane na wartosci ze mnie oslabiaja analizujac: sniadanie platki z mlekiem ok niech bedzie jakies 200kcal melko krwoe z laktoza dla kogos z nadaga porazka dietetyczna kal dla mnie (mleko sojowe badz ostataceznie bez laktozy) 2sniadanie cheb ok ale znow nabial i to naprawe nie sprzyja zwlaszcza ze Ci na wynikach wyszko ze przez bialko masz obciazona watrobe nabial sie trawi zupelnie inaaczej niz mieso calosc -300kcal max obiad ziemnaki z wody czyli maskra kolejna wszytkie witamini zostaja w wodzie albo pabo parowar albo do mikrofaliw skorce jesli juz i nie bardzo rozumiem zalecenia raz w tygodniu (powiedzials ze bedziesz ciwczyc ryz makaron i ziemiaki powinny byc do wyboru dowolnie z zachownaiem gramatury do twojego zapotrzebownaia ) jesli chodzi o ryz to ciemny lub basmati ma wiele wiecej wartosci,,,, mieso tak i warzywa tak pytanie co Ci powiedziala do oliwy z oliwek i innych tluszczy? bo jak widze do tej pory o tym niemam mowy ryby chude (porazka totalna ryby co jak co ale maja zbytdobre tluszce zeby ich unikac bo wyrzucisz tluszc e jakoliwa rybytuste tez i finalnie w diecie oprocz wegli nie ma tluszcy albo jak na lekarstwo ....kosmos) kolacja jak rozumiem po treningu jakimkolwiek albo w dniu bez treningu i tu jest totalna masakra Ty jejmowisz ze idziesz na silwonie a ona Ci daje same wgelowodany po .....?z plasterkie wedliny lub sera podsumowujac dobre masz odczucia ze jestes niezadowolna wiecej bym kasy na Pania nie wydala uwazam ze to kolejny dietetyk typu wydukowac przygotowana diete i juz normalne ze na tym schudniesz bo jak zaczniesz cwiczyc natychmiast zacznie Ci leciec woda imiesnie na takim menu jedyne co uzyskasz to katabolizm i brak sil nie wyliczyla Ci zapotrzebowania na kcal, nie uwzglwdnila trybu pracy wysilku fizycznego nie wziea pod uwage wagi dala Ci diete na ktorej kazdy schudnie bo organizm sam z braku skladnikow zacznie sie zjadac a bialeczka wezmie sobie z miesni bo z jedzenia nie ma ..... dostalas w tej diecie tylko raz dzinnie pelnowartosciwe bialka nie ma wogole bialka z jajek nie ma dobryc tluszcy i same wegle wlasciwie na kolacje posumowujacdla mnie kosmos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
aha podsumowujac kcal masz sniadanie 200 2gie saniadanie 300 obiad 350-400 kolacja 250 finalnie Pani dala Ci diete1000-1150kcal - szkoda pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania1980
Carmen a możesz napisac swój przykładowy jadłospis na jeden dzien. Może to trochę nas rozświeci jak powinno prawidłowo wygladac menu. Mi się wydaje, ze czasami rada koleżanek z forum jest lepsza niż niejednego pseudodietetyka, których wyrosło jak grzybow po deszczu. Tez się zastanawiam nad trenerem personalnym na siłowni, tylko trochę dużo kasy chcą. Ile płacisz carmen u siebie i jak często chodzisz w tygodniu i po ile minut. Podziwiam Twoja determinacje i lubie czytac twoje posty, które dużo, ciekawych informacji daja. Zreszta innych koleżanek również. gAli46 napisz jakie suplementy stosujesz, które zalecal Gaca i jak Gaca zaleca dbanie o skore, bo jego podopieczni faktycznie nie maja zwisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojacie ania porada z forum lepsza niż dietetyk? a to dobre:D:D przecież nikt na forum cie nie zna, może napisać cokolwiek i w jaki sposób to ma być lepsze niż dietetyk? każdy jest inny dla jednego 1200 kalorii to za dużo, dla innego za mało. Każdy preferuje inne pożywienie, nie przesadzałabym, bo z każdą dietą można polemizować i doczepić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia 1980
Gosciu poniekąd masz racje, ale każdy z nas jest myslacym człowiekiem i nie będzie slepo kopiowal osoby, której dana dieta sluzy, a tylko pozwoli sobie na przeanalizowanie co dla niego dobre a co nie i potrafi sam sobie stworzyć cos dobrego dla siebie majac tylko wskazówki. Natomiast co do dietetykow to niestety wielu z nich powinno jeszcze się uczyc, bo sciagaja diety z internetu i tylko kity wstawiają ze opracowują je specjalnie dla danej osoby. Duzo z nich to zwykle lenie albo nieuki, którym zależy na zarobku a nie na dobru klienta, dlatego wole popytać osoby na forum, które same na własnej skorze sprawdzily działanie diety i znając swoje potrzeby dostosować diete do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
gość Ania1980 - dziekuje Ci bardzo za mile slowa :) ja swoje menu juzwpisywalam tu dwa razy poszukaj troszke w stecz natomiast moje memu konkretnie nie pomoze duzo poniewaz ja trenuje duzo 11h w tygodniu 3h silowo +8cardio wskazowki generalne jak ulowycmenu to zeby w kazdym posilku znalazy sie weglowodany zlozone wartosciowe bialko(z jajka miesa ) i tluszcze cukry proste tylko do poludnia lub do 15min po treningu trzeba wyliczyc sobie dzienne zapotrzebowanie minimale i od tego odjac od 100-300kcal i tym manewrowac zeby schudnac na stale bez jojo czyli dwa tygodnie mamay100kcal ponizej dziennego zapotrzebowania kolejne dwa -300kolejne -200 zeby organizm sie nie przywyczail redukujemy glownie weglowodany i tym manewrujemy http://potreningu.pl/calculators/bmr na tej stronie jest mase przydatnych informalcji i odpowiednie kaluladory warto przeczytac artykol jak wyliczyc zapotrzebowanie i kierowac sie tymi danymi ja obecnie jem 2000tys kcal dwa tygodnietemu mialam 2200 we wtorek mam wizyte u trenera zobaczymy co zaleci wizyty u trenera mam co dwa tygodnie i place okolo 160zl (za diete i treningi ale to moj znajomy u ktorego kiedys pracowalam i ja mieszkam za granica nie wiem jakie stawki sa w kraju) tak powaznie od rad kolezanek z forum mozna zwarjowac imoje zdanie jest ze dobry trener ktory Cie widzi sledzi twoje postepy jest warty oszczedzenia na czyms innym i zaplacenia mu np ja jestem i na tym forum i na innym rady sa sprzeczne :) natomiast najlepiej jak ktosz doswiadczeniem cie widzi ale fakt jest ze jazaplacilam10innym dietetyka az uznalam ze zapytam znajomego czy nie ma mi kogo polecic i dal mi swoejgo brata wreszcie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
jestem tezmega niecerpliwa i efekty nie sa teraz tak powaajace jakodchudzlam sie sama (umiem zrzucic w 6miesiecy 30kg)ale trenermi mowi zebybyla cierpliwa bardzo bo sie oplaci na zawsze ze trzeba tak moj metabolizm nawrocic na dobre tory zebym nie tylapozniej w 9miesiecy tego utraconegobalastu :/ Ania nie zastanawiaj sie nad trenerem poszukaj na forum kogs kogo polecaja poszukaj w watkach w Twojej okolicy ktos Ci dopasuje diete do twojego trybu zycia i treningu. efekt pozniej jest taki ze cialo bedzie ladne :) ja poki comalo stracilam ale skora jest inna niz na innycg dietach i forma ciala sie wyraznie zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Odnośnie wizyty u p. dietetyk to sama troszkę namieszałam bo bardziej się skupiłam na tym żeby przeanalizowała moje suplementy i jadłospis z diety Gacy co rusz to wyciągałam z torby coś nowego trochę czasu na to poszło, poza tym pytała mnie co lubię jeść no cóż to co ja lubię niestety nie jest mi wskazane , np. zapytała co bym zjadła na kolację ja jej na to kiełbasę gotowaną lub smażoną z cebulką hihii no wiecie trochę to było pół żartem pół serio przecież wiem że teraz tego nie powinnam . Powiedziałam jej że lubię kolację na gorąco dlatego zasugerowała mi zupę ale pytała czy lubię soczewicę ponoć jest wskazana przy cukrzycy,przyznam się że nie jadłam jej nigdy, może któraś z Was ma ciekawe propozycje na potrawę z soczewicą? Nie zadowolona jestem bo wiele pytań mi przyszło do głowy po tej wizycie ,ale to już w domku ,no i niektóre kwestie są różne od tego co do tej pory uważałam za słuszne w diecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen:) Odnośnie ćwiczeń to jej wspomniałam że będzie siłownia i basen,ale też powiedziałam jej o rehabilitacji z moim kręgosłupem lędźwiowym być może się tym zasugerowała.. Jeszcze dostałam zalecenia przy cukrzycy: 1. soki rozcieńczać wodą. 2. ograniczyć spożywanie soli., 3. pić wodę z cytryną, 4. używać zamiast cukru słodzik, 5. potrawy przygotowywać przez duszenie, gotowanie na parze, pieczenie w folii, nie rozgotowywać produktów, 6. przyjmować regularnie posiłki, 7. warzywa i owoce jeść w postaci surowej, 8. posiłki powinny być mieszane (węglowodany, białka, tłuszcze) 9. łączyć chleb z białkiem (ser, mięso, wędliny) - to spowalnia wzrost cukru 10. do posiłku przyjmować kwasy organiczne czyli soki z cytryny, kapusta kwaszona, chleb żytni, kwaszone ogórki, ocet winny 11. zupy na wywarach warzywnych - nie rozgotowywać jarzyn 12. makaron gotować al dente 14. wykluczyć z diety produkty bogate w izomery trans kwasów tłuszczowych (Fast foody, frytki, ciastka, ciasteczka, chipsy, margaryny twarde – w kostce) 15. Płynu przyjmować przed posiłkiem, a nie w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 1980:) suplementy Gacy to białko serwatkowe Meal Drink https://www.gacasystem.pl/sklep,produkt,meal-drink-1kg-truskawka,134,p.html ,Slim Formuła, Vitamin KIng Jeżeli chodzi o skórę to mam wklejam link https://www.gacasystem.pl/sklep,produkt,zestaw-wyszczuplajacy-krem-wyszczuplajacy-z-kompl-antycellulitis-2-ml-gluco-stop-zel-z-kompl-redukujacym-tkanke-tluszczowa-2-ml,165,p.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meal Drink i Molka to uzupełnienie jego diety ,ja np tej diety nie mogę stosować pisałam o tym powyżej dlaczego. Jeżeli chodzi o witaminy i Slim Formułę to oczywiście mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
gAli46 - to ja powiem tak jak ja przyszłam do trenera z moimi menu dieta do analizy i z całą góra tego co Ty on się uśmiechnął wziol ode mnie moje materiały i zapytał czy to dla niego.. Ja ze tak Wziol i schował do szuflady mówiąc ze on będzie pracował ze mną a nie z Inn dietetykiem Odnośnie cieplej kolacji ja jem codziennie ciepła kolacje ale nie zawiera samych wegli bo to nie poważne na diecie odchudzającej zresztą na żadnej ja jem ryż mięso i warzywa na patelnie wszytko na ciepło Ćwiczenia wspomniałas a dla niej to podstawa Twój wydatek energetyczny do ułożenia diety takie rzeczy nie mogą umykac.... Hasło soki rozcienczone woda.! Szok na diecie nie pijemy soków bo to cukry proste i tak czy siak kcal podnoszące indeks IG generalnie sobą mówmówimy nie! Poza tym to są super ogólniji ok ale gdzie jest menu dla Ciebie w gramach w sensie wyliczone Twoje menu ile jakich składników Ci tzreba to jest różnica dostarczyć nawet w zdrowym jedzeniu 1600kcal z węglowodanów a 1600 z bialka i tłuszczy Ty masz jakieś zapotrzebowanie konkretne a jak ona Ci daje ogolniki to najnormalniej w świecie nawet zdrowym jedzeniem możesz mieć nadmiar albo niedobór czegoś bo nie wiesz w którą stronę iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
Odpisałam dwa razy dłuższą odp ale pół musiałam skasować bo od wczoraj ciągle mi krzyczy w trakcie wysyłania ze moja wypowiedź potraktowana jest jako spam!!!! No makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) U mnie wreszcie upragnione dwie cyferki hurra! Na wakacje laska nie będę, ale bedzie lepiej, bo jadę dopiero w sierpniu, więc mój cel nowy (biorac pod uwage aktualne tempo chudnięcia) - miec ósemke z przodu jadąc na wakacje:) gAli46 - jak masz cukrzycę to Twoja walka nie będzie łatwa i potrzebujesz naprawdę madrego dietetyka. Jestem na diecie paleo, mimo, ze nie mam takich problemów (albo o nich nie wiem) i na grupie na których jestem jest troche informacji o diecie przy takich kłopotach, namawiam Cię, żebyś poszukała informacji w sieci o stabilizowaniu poziomu cukru we krwi i co ma na to wpływ, jest duzo nowych informacji na ten temat, które do wielu dietetyków jeszcze nie dotarły. Tutaj masz przykładowy link: http://www.tlustezycie.pl/2013/05/jak-ustabilizoowac-poziom-cukru-we-krwi.html czy tutaj: http://paleosmak.pl/dieta-paleo/na/cukrzyce/ Powodzenia i trzymam kciuki! A ja spadam do roboty i potem na basen:) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
Maxi_ja gratuluję 99!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Max_ja:) Gratuluję🌼🌼🌼 Dziękuję za linki:) Na wizycie u dietetyk dowiedziałam się że mam używać słodzika, a na diecie Gacy były wskazania do używania cukru brzozowego który kupiłam i go używam w linku który podesłałaś pisze o słodzikach ,wychodzi na to że lepiej go nie używać . carmen:) Wizyta mnie tylko kosztowała 76zł bo 10 zł mam w gratisie ,drugi dietetyk ten polecany przez diabetologa na pierwszej wizycie bierze 250zł a kolejne po 100zł Dlaczego zabrałam suplementy i rozpiski diety Gacy na wizytę do dietetyk a wiec; Przez parę miesięcy przygotowywałam się psychicznie i teoretycznie do diety Gacy, nie wiem jak to u Was jest ale u mnie wszystko zaczyna się w głowie muszę sie odpowiednio nastawić ,ruszyłam z dietą byłam mega zadowolona ale też postanowiłam zrobić badania i od tego się zaczęło badania źle wyszły i t d resztę znacie w pewnym momencie już tylko czekałam na kolejne wizyty u specjalistów dieta zawisła w końcu postanowiłam że nie będę czekać do 20 .06 tylko w między czasie wybiorę sie do mgr. inż. dietetyk z luxmedu żeby skorygowała moją dietę Gacy aby była zgodna z tym co jedzą cukrzycy ,co wyszło same wiecie znów jestem w tym samym punkcie . carmen ja też chcę jeść kolację na gorąco i to też mi sie nie spodobało że same węglowodany bo przecież zupa z warzywami jedynie coś wspomniała o soczewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×