Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak można związać się z facetem który nie zajmuje się domem i dzieckiem?!

Polecane posty

Gość gość
gość dziś kochana,niestety:) usługa za usługę.Kup sobie lepiej wibrator,za darmo nic niema i to w obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby mi facet nie sprzątał, nie gotował i nie zajmował się naszym dzieckiem to bym go w zadek kopnęła daleko daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.01.03 - nie broń matki, bo kto decyduje się aż na tyle dzieci, no trzeba przyznać, że jednak baby to wytrzymałe istoty , nie do zajechania, matka żyła biednie i rodziła za dzieckiem wiedząc, że nie ma wystarczająco pieniędzy. Wcale mi nie szkoda takich kobiet jak twoja matka, jak puste i decydowały się aż na tyle dzieci to dobrze im, ja nawet jakbym miała idealnego męża to na samą myśl, 5 ciąż i później też zapieprz, już mnie odstrasza,żebym miała starą panną zostać to by w życiu nie urodziła tyle dzieci, po jednej ciąży mało nie znalazłam się na cmentarnej, a co mówić i więcej. Także nie broń matki, wiedziała na co się decyduje, jednym słowem wytrzymała jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uznaję podział obowiązków. My się dobrze zgraliśmy ja gotuję-on nie umie, on sprząta-ja nie lubię. Naczynia zmywamy na zmianę. Jak byłam w ciąży na l4 to ogarniałam wszystko sama, no bo co niby miałam robić, z nudów już robiłam. Teraz jak jest dziecko to różnie to bywa, wiadomo jak to z dzieckiem, raz ma dobry humor i zajmuje się sobą, raz ma gorsze dni i trzeba przy nim być prawie non stop. Bywają dni w syfie i bez obiadu i ogarnianie zaczyna się jak mąż wróci z pracy a i bywają dni że jest wszystko gotowe. Przy dziecku też mamy podział obowiązków - ja ogólnie się nim zajmuję i karmię, on kąpie i wykonuje różne zabiegi pielęgnacyjne. Przewijamy i bawimy się z małym we dwoje, komu popadnie. Wszystko to kwestia porozumienia. Po macierzyńskim wróće do pracy i znowu podzielimy się obowiązkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ha ha ha,moze pomagac a zadac to sobie mozesz u mamusi głupia dzido. Ja tam chetnie bym gotowal a baba by trzepała dywany ,wynosiła śmieci,jezdzila z autem do mechanika ,musiałaby zarobic dwa razy więcej odemnie zebym musiał robić to co ty wymyslasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×